Dragonlanc

Dragonlanc

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 12.9.2011  21:01

Na western málo akčné, na komédiu príliš nudné, uťahané a ukecané a o nejakom dobrodružstve možno len snívať. Veľmi slabý, nudný film kde sa väčšinu času nič nedeje a len sa kecá, kecá a kecá ...

• 12.9.2011  20:45

Úplne najslabší film z celej série, nudný a celkom zbytočný. Priznávam, že som sa po hodine začal nudiť a začal pozerať na hodinky, kedy to konečne skončí. Absolútne nudná a nezáživná Penelope Cruz. Snáď jediná nová a prekvapujúca vec bola scéna s rozzúrenými morskými pannami, ktoré sa vrhli na pirátsku posádku a začali ju trhať na kusy. Zbytočný a nudný film, ktorý len zneužíva úspech predchádzajúcich častí. Verím, že ďalšie pokračovanie už nebude, lebo pri klesajúcom trende kvality by to skončilo ako totálny odpad.

• 12.6.2011  17:23
    Diamantoví psi (2007)

Úplný odpad. Zdá sa, že na staré kolená netočí samé hlúposti len Seagal ale pridal sa k nemu aj Lundgren. Toto bol posledný film v mojom živote s Lundgrenom, na ktorý som sa pozeral. Na viac už nemám žalúdok.

• 7.6.2011  20:30

Film natočený na základe románu jedného z najväčších spisovateľov SCI-FI na svete - Paula Andersona, aj keď treba priznať, že s knihou toho až tak veľa spoločného nemá. Zábavné sledovanie, ako anglický stredovekí rytieri obsadili kozmickú loď mimozemšťanov a vydali sa na nej na krížovú výpravu do Jeruzalema - len na miesto Jeruzalema skončila na úplne neznámej planéte. Ale keďže hrdí rytieri sa nevzdávajú, pustia sa do boja s celou planétou "krpatých červených diablov", ako nazývajú mimozemšťanov. Zábavné, aj keď by sa z tejto témy dal získať oveľa väčší potenciál, triky na veľmi slušnej úrovni. Celkom dobre som sa pobavil.

• 26.2.2011  23:02
    Specialista (1969)

Film bol natáčaný uprostred nádhernej prírody Talianskych Dolomitov, v okolí Cortiny D´Ampezzo, v národnom parku Dolomiti Ampezzane. Prírodnú scenériu vo filmu tak vytvárajú horské masívy Toffany de Roses, Monte Cristallo, Monte Sorapis, Monte Pomagnanon.

• 12.2.2011  16:07
    Pirát Vallo (1952)

Milá, zábavná, bláznivá pirátska fraška. Burt Lancaster ako pirát Vallo sa zmocní španielskej lode, jej nákladu zbraní a osobitného kráľovského splnomocnenca baróna Gruda. Najskôr plánuje predať získané zbrane rebelom, potom chytiť vodcu vzbúrencov a predať ho Španielom za tučnú odmenu 50 000 zlatých. Láska ku krásnej Consuele, dcére vodcu rebelov El Libreho, ho ale privedie na stranu povstalcov a do boja proti Španielom. Perfektná je scéna, kde sa pirátsk kapitán Vallo prezlečie do ženských šiat aby oslobodil Consuely. Burt Lancaster ako plavovlasá Bárbie v ružovej sukni proste nemá chybu.

• 3.2.2011  01:18
    1066: Historie psaná krví (TV seriál) (2009)

Podľa prvých anotácií som čakal od tohto filmu oveľa viac. Historická téma je to výborná. Ale dočkal som sa sklamania na plnej čiare. ŽIADNY AKČNÝ, HISTORICKÝ, VOJNOVÝ FILM, ale úbohý, veľmi slabý HRANÝ DOKUMENT v štýle veľkých vojevudcov (ale na rozdiel tamtej série veľmi slabý). Zbytočne dlhé, únavné a otravné!!! Celý film som len počúval, ako v 1066 roku Normani nakopali angličanov do prdele a ako vtedy angličania stratili slobodu, samostatnosť a pôdu a ako sú do dnešných dní len služobníkmi normanov. Slávna bitka pri Hastingse, v ktorej angličani prišli o všetko a stali sa poddanými Normanov, pripomínala svojou realizáciou detskú bitku na školskom ihrisku. Tentokrát sa BBC skutočne nevyznamenala. Herci, zjavne samí amatéri a ochotníci, evidentne nevedeli čo majú hrať, režisér beznádejne nezvládol svoju úlohu a scenár písali za pochodu a aj tak sa ním nakoniec nikto neriadil. Dávam jednu *, do pekla, a to pritom milujem historické filmy. Keď pozerám hodnotenia niektorých kolegov, váham, či som videl rovnaký film.

• 21.12.2010  23:59
    Vášnivé známosti (1994)

Film o tom, ako české a slovenské "celebrity" dokazujú, že sú len obyčajný odpad,ktorý je za pár halierov schopný čohokoľvek.

• 18.12.2010  19:19

Neviem čo je tak zaujímavé na tomto filme. Očakával som oveľa viac vzhľadom na vysoké hodnotenie, ktoré tu film má. Celý čas som sa hrozne nudil a nemohol sa dočkať, kedy to konečne skončí. Niečo takéto môže obdivovať snáď len nejaký masochista.

• 8.5.2010  23:29

Arnold Schwarzenegger u úlohe najtrápnejšieho idiota na divokom západe. To jednoducho musíte vidieť !!!

• 8.5.2010  23:18
    Vládcové Marsu (2009)

Edgar Rice Burroughs, svetoznámy autor Tarzana, napísal sériu asi 12 kníh o dobrodružstvách John Cartera na Marse. To čo s jeho námetom urobili americký debili, to si chudák naozaj nezaslúžil.Úbohý scenár, primitívne dialógy ako u retardovaných, triky na úrovni 19. storočia, premiestnenie Marsu kdesi do okolia Alfa Centauri a údajne nádherná Marťanská princezná, najkrajšia žena na Marsu, vyzerá ako keby zvíťazila v súťaži "Najväčšia šereda z našej ulice". Čo viac k tomu dodať...

• 1.5.2010  16:40
    Vojna a mír (1956)

Nie je to zlý film, ale Bondarčukovi to nesiaha ani po päty.

• 14.4.2010  16:25
    Netvor z pouště (TV film) (2005)

Absolútny odpad. Idiotský scenár, filmové triky ako spred 100 rokov, americká vojenská "špeciálna jednotka" sa správa ako banda dôchodcov postihnutých Alzheimerom a mentálnou demenciou. Nesmrteľná obluda, ktorú nemožno zničiť ani žiadnou najmodernejšou zbraňou, raketometom alebo riadenou bombou a potom skamenie, keď sa pozrie do zrkadla a dá sa rozbiť blbým kladivom, na posranie. Jediná chyba, že ich obluda nezožrala všetkých už po 5 minutách, aspoň by som si ušetril ďalších 80 minút utrpenia sledovaním tejto kraviny. Na niečo takéto by sa mala zaviesť osobitná kategória.

• 12.4.2010  20:47
    Tai-Pan (1986)

Romány Jamesa Clavella Šógun, Tai-pan, Gaidžin a ďalšie sú proste bomby, ktoré nemajú obdobu. Asi najlepšieho filmového spracovania sa dočkal Šógun vo forme seriálu. Filmové spracovanie Tai-pana, ktoré sa odohráva v čase, keď bol založený Hong-Kong, hodne za Šógunom zaostáva. Zrejme preto, lebo natlačiť rozsiahly, viac ako 600 stranový román do 2 hodín filmu to proste nejde a niekde sa musí hodne ubrať, čo je na filme dosť cítiť. Osobne mi najviac vo filme chýbali zákulisné vzťahy tai-pana Struna s čínskymi pirátmi a triádami. Škoda, že nebol naplno využitý potenciál skrývajúci sa v knihe.

• 6.4.2010  22:08

Dobrodružná komédia s Ursulou Andress v štýle Bud Spencera a Terrence Hilla.

• 1.4.2010  00:02
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Prvé dve časti výborné, tretia časť úbohá. Pokračovanie oveľa lepšie.

• 31.3.2010  13:38

Zo všetkých seriálov o hviezdnej bráne ten najúbohejší, SG-1 a Atlantíde nesiaha ani po päty.

• 29.3.2010  20:50
    Nepřátelská linie (2010)

Úbohý film, bez logiky, ktorý ma ničím nezaujal a preto patrí do odpadu. Do konca som to vyslovene pretrpel. Akčné scény vyslovene smiešne, ako keď sa malí chlapci hrajú na vojačikov a tie dialógy typu ".... Jessy nehýbej se! Jessy nehýbej se! Jessy nehýbej se! Jessy nehýbej se! Jessy nehýbej se! Jessy nehýbej se! Jessy nehýbej se! Jessy nehýbej se! ...." vyslovené asi 24 krát za sebou boli na zvracení. Prirovnať tento film k takým filmom ako "Zachraňte vojína Ryana" alebo "Tenká červená linie" môže len niekto kto je na obe oči slepý a k tomu ešte navyše aj hluchý. HOWGH !!!

• 15.3.2010  20:57
    2012: Soudný den (2008)

Keď príde niekto s novou originálnou myšlienkou, tak sa v USA nájde vždy nejaký americký skurv....ní bastard, ktorý musí ukradnúť cudzí nápad a potom z neho stvoriť absolútne hovno. Na takéto plagiátorstvo by mal byť zákon a absolútne svine ako je Nick Everhart by mali vešať, strielať a upalovať.

• 26.2.2010  07:54
    Zeměmoří (TV film) (2004)

BIEDA, BIEDA, BIEDA !!! Na čo siahnu americký primitívi v Hollywoode, to poserú. Kto má záujem o nádherný príbeh o Zeměmoří, nech neľutuje a prečíta si knihy Ursuly LeGuinovej - "Čaroděj Zeměmoří", "Hrobky Atuanu" a "Nejvzdálenější pobřeží". Tento paškvil okrem ukradnutých názvom s tým nemá nič spoločného. Inak úplne presne to vystihol monolog.

• 7.2.2010  21:15
    Náhradníci (2009)

Stručne povedané obrovská škoda premrhaného potenciálu, ktorý film s touto témou mohol mať. Jediné plus, aby sa človek pri filme nezačal úplne nudiť je fakt, že netrval ani hodinu a pol.

• 31.1.2010  21:19

Skôr hraný dokument ako normálny film. Dej sa prakticky celý sústreďuje na výrobu a skúšanie sebevražebných torpéd a prípravu posádok. Nečakajte absolútne žiadne bojové scény, žiadnu akciu, nič. Dej sa nudne naťahuje ako týždeň pred výplatou plný blbých vlasteneckých táranín a kecov. Film končí v okamihu, kedy konečne posádky sebevražebných torpéd odchádzajú do prveju akcie... Žiaľ ani žiadnej záverečnej akcie sa nedočkáme.... NUDA, NUDA, NUDA !!!

• 26.1.2010  20:34
    Peklo z hlubin Země (TV film) (2006)

Pri sledovaní tohto filmu sa mi vybavil jeden citát z iného filmu: "Bože, čo som komu urobila, že som sa musela na toto pozerať..."

• 20.1.2010  08:04
    V obležení nepřítele (TV film) (2005)

Totálny odpad. Americký primitívy a idioti, ktorí toto natočili mohli radšej peniaze takto vyhodené do vzduchu darovať hladujúcim deťom v Afrike, urobili by tak lepšie pre celé ľudstvo.

• 19.1.2010  22:27
    David Copperfield (TV film) (2000)

Jedna z najslabších adaptácií svetoznámeho románu Ch. Dickensa.

• 19.1.2010  22:08
    Vražedný computer (1993)

Takáto kravina, to sa snáď ani nedá komentovať. ODPAD !!!! ODPAD !!!! ODPAD !!!! ODPAD !!!! Za takýto film mali režisérovi namiesto honoráru nasrať do rúk a nepustiť ho týždeň k vode.

• 19.1.2010  21:59

Dobrý historický akčný film, ale pôvodné dvojdielne vydanie je rozhodne lepšie. Škoda, že po divokom a zbytočnom zostrihaní zostala z pôvodného filmu sotva polovica.

• 15.12.2009  07:52
    Zlato z Valhally (2007)

Dánsky pokus o akésu rodinnú fantasy komédiu - veľmi, veľmi úbohé a trapné. Strata času, lepšie je ísť na pivo, alebo sa venovať manželke. Stredoveký severský bohovia vyzerajú ako banda trápnych bezdomovcov a obri nie sú o nič väčší ako ostatní ľudia, akurát vyzerajú ako keby práve vyliezli z odpadového kanála a súboje s mečmi - smiešne, ako keby sa hrali 4-ročné deti..

• 13.12.2009  20:47

Film pre hodne, hodne nenáročného diváka. Typický prestaviteľ desiatok talianskych vojnových filmov, ktoré v Taliansku v 60. rokoch minulého storočia chrlili po desiatkach. Úplne scestný názov - firma Řitka video tým zrejme chcela zvýšiť predajnosť tohto šmejdu. Film nemá nič spoločného s inváziou do Afriky. Jedná sa o príbeh maličkej skupiny spojeneckých vojakov, utekajúcich po porážke a pokúšajúcich sa pretiahnuť popri nemeckých a talianskych jednotkách a dostať sa do Egypta a do Alexandrie. Žiadne veľké bojové scény - celú nemeckú armádu tu reprezentujú 3 staré anglické tanky typu Churchill, 5 nákladných áut a asi 20 vojakov. To je asi tak maximum, čo je vidieť naraz vo filme. Výkony jednotlivých prestaviteľov absolútne nevýrazné, nezaujímavé, úbohé, ako nejaká banda drevených panáčikov. Celkové hodnotenie - veľmi úbohé...

• 4.12.2009  18:26

Úbohý a úplne zbytočný film, ktorý parazituje na téme holocaustu, ale v porovnaní v mnohými inými filmami na túto tému je strašne slabý, mizerný scenár neprináša nič nové. Film pripomína skôr dokumentárny film ako hraný film. Existujú desiatky oveľa lepších filmov na túto tému. Nuda, nuda,nuda !!!

<< předchozí 1 2 3 4 5