sta

posthuman

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 25.5.2018  16:37
    Anon (2018)

Zásadní ukázka toho, co Netflix je a asi i dlouho bude - televizí. Ačkoli sehnal téměř áčkového režiséra a téměř áčkové hvězdy, výsledek se odehrává ve dvou třech lokacích, vše je snímáno z blízkosti a i příběh nemá žádné hlubší košatění. Je to prostě dobrej TV film. Chytře napsanej, chytře zrežírovanej, ale bytostně televizní.

• 12.3.2018  16:25
    Mute (2018)

(ne)příjemným způsobem nepovedený film, který mě při sledování dost sral, ale nějak na něj musim furt myslet

• 12.9.2016  11:01

jako reklama na Mercedes je to dost přesrané a nic dalšího jsem v tom nenašel.

• 13.7.2016  23:44

tahle serie prekonava snad uplne vsechno, co kdy televize (teda jako medium) vytvorila. zaverecne tri dily jsou neskutecne intenzivni. lidske, hluboke a brutalni

• 22.3.2016  11:49

horor téměř bez lekaček ve 21. století? jde to, přátelé, jde to! a skvělá je ta interpretační rozpolcenost, jestli jde o objektivní horor, nebo subjektivní psychodrama rozkládající se rodiny. brilantní.

• 17.1.2016  18:24
    Run (TV seriál) (2013)

velmi netradičně pojatá minisérie. osudy čtyř lidí žijících v současném Londýně. je to celkem soda a narativně velmi zajímavě propojené. další dík Netflixu, že mi to nabídnu..

• 15.1.2016  18:34
    W/ Bob and David (TV seriál) (2015)

skvělá záležitost dostupná na netflixu

• 5.1.2016  14:13

mrzí mě, že tenhle parádní komorní western na tý Tarantinem oslavovaný 70 neuvidim. chtěl bych

• 28.12.2015  08:56

nejameričtější film posledních let natočil Mexičan. z toho asi donald trump nebude mít radost

• 14.12.2015  22:08

dokonale nepovedený film a důkaz, že guillermo del toro umí geniálně točit, ale psát mu už moc nejde

• 1.10.2015  21:47

netvrdim, že to nemá mouchy (především rozpad vztahu reggieho a frances vůbec nefunguje). ale hardy je tak zasadnim zpusobem dobrej, ze jsem si tuhle londynskou historku z podsveti fakt neskutečně uzil

• 5.2.2015  17:14
    Jupiter vychází (2015)

tady asi dvojka nevznikne, což?

• 23.1.2015  17:07
    Spy Smasher (1942)

Tady je seriál kompletně ke zhlédnutí https://www.youtube.com/watch?v=Ik_xGzjP3qI#t=7985

• 16.1.2015  16:17
    John Wick (2014)

scénář tak blbej, až je... no, pořád blbej

• 30.9.2014  17:00
    Zmizelá (2014)

Fincher zklamal! Affleck překvapil! A Gillian Flynnová se s vlastní téměř geniální předlohou poprala docela obstojně. Přesto nehrát k tomu Reznorův perfektní soudtrack, byl by to téměř nepovedený film. Všem obdivovatelům filmu lze jen doporučit přečíst si knihu, kde je vše zde v komentářích oceňované, navíc daleko působivější (twisty) a otevřenější (kritika společnosti a institutu manželství). No a konec je v knize ještě stokrát víc deprimující.

• 25.8.2014  15:38

ve chvíli, kdy jsem pochopil, že to budou stavět na patosu, mi bylo jasný, že to nepůjde.. a nešlo to tak moc, že ani naposedmý jsem to prostě nedokoukal.. dycky je něco lepšího na dělání - práce, uklízení, píchání inzulinu kocourovi a pak další práce.. a to za ní ani nedostanu peníze.. ale furt je lepší makat než se bavit u expendables 3, to je prostě nemožný.. a to jsem si po dvojce řek, že tuhle sérii vezmu na milost.. tak snad budou sudý díly lepší

• 29.7.2014  11:23
    Chlapectví (2014)

Jedno velké, krásné je ne sais quoi stejně jako život sám, abych se nevyhnul klišé

• 24.7.2014  14:11
    Donšajni (2013)

jen pro ukázku, jak se může někomu tahle zhovadilost líbít :) http://www.blisty.cz/art/73806.html

• 19.5.2014  09:06

film, který neustále dokola opakuje poměrně známou skutečnost, že Michael Fassbender je asi nejlepší herec současnosti

• 19.5.2014  09:02
    Příběh kmotra (2013)

od doby majora zemana nejhorší zneužití filmu pro ideologickou zvůli

• 12.5.2014  11:45

nádherné vykreslení české nátury v její nepřikrášlené odpudivosti

• 10.4.2014  11:25

mlaý český film žije.. aneb jak Mádl počůral všechny Zoufalce, Dvojky a podobný nesmyslny "o životě"

• 11.10.2013  21:20
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

z hlediska práce se vztahem mezi divákem a charaktery, kterej je pro US-televizi klíčovej, je tohle totální masakr, v němž se prostě není čeho chytit

• 2.10.2013  21:38
    Gravitace (2013)

jeden z nejkrásnějších filmů, jaký jsem kdy viděl

• 5.9.2013  11:21
    Riddick (2013)

asi první film postavený na CGI, který vznikl ryzí improvizací... snad mi nikdo nebude říkat, že tohle mělo scénář

• 11.8.2013  19:46

takřka dokonalý film a Wheatley mě konečně přesvědčil, že jeho vize jsou správné

• 21.5.2013  16:39

neexistuje nějaká jiná dvd/blu-ray verze? já se nedávno bavil s pár lidma, který jack reacher strašně nadchnul a všichni to oproti mně viděli z fyzickejch nosičů.. v kině to bylo děsivě špatný..

• 29.12.2012  19:41
    Let (2012)

konecne americký film, ve kterym "alkoholik" skutečně chlastá aspon tolik, co prumerny cesky delnik vypije behem rachoty..

• 22.11.2012  15:15
    Holy Motors (2012)

stejne jako u péčka je možno íčka (tedy materiál pro pořádné vyiinterpretování se) hodnotit jen na bázi udělal jsem se/neudělal jsem se.. u holy motors se zjevně spousta lidí udělala.. mně tahle pocta/dějiny/filosofie filmu, intertextuální a sebereferenční simulakrum, ale stačilo jen na lehkou erekci mozku.. lepší simulakrum je prostě Synekdocha, New York a lepší potejrání dramaturgickejch zákonitostí pak Atlas mraků... ale pokud vyjdeme z toho, že film je vlastně jen suma záběrů a montáže, pak tohle je jednoznačně nejlíp natočenej záběr na onanujícího osmiletýho autistu, kterej kdy vzniknul, takže chápu kluky z fildy a jejich vyinterpretování se v kině..

• 16.11.2012  12:01
    Atlas mraků (2012)

je třeba zaujmout stanovisko...

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25