Rosalinda

okres Plzeň
"No soy rosa linda."

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 11.10.2020  00:54
    Španělská chřipka (TV film) (2018)

Jak mrazivé je to právě dnes!!! Ještě když si o tom přečtete pár knih a vnímáte současnou situaci.

• 10.10.2020  00:02
    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)

Mám se snad stydět? Mne to celou dobu baví a možná i čím dál víc. Každý protivník v roli kapitána zázračného Kuby Prachaře se zlepšuje a zlepšuje a ten současný, Vojta Kotek, ten je úplně nejlepší. Prostě mě to baví. Sučasný trojúhelník Bouček - Prachař - Vojta Kotek je pro mne snad nejzábavnější a má to o chlup lepší formu a dají se zaznamenat i nové výzvy. Třeba je to blbé, ale když to člověka a k tomu i více člověků baví... Tak co jiného s tím. Jdeme se bavit!!!!

• 8.8.2020  23:34
    Soudný den (2008)

Něco tak zvráceného a šíleného se tedy hned tak nevidí. A já jsem asi šílená, že se na to dívám...

• 1.8.2020  00:23

Tohle je přesně ten druh filmů, které mě - v touze po výplachu mozku - neurazí a nějakou tou akcí i udrží moji pozornost, ale mozek si ho neuloží a zhléhnutí pozná jen podle toho, že sem poslal nějaké ty prvopocitové hvězdy... Občas se mi to stává...

• 15.6.2020  00:23

Krásný dojemný lidský příběh z doby, kdy všude vládla CKM. O kterou pak, díky bohu, vůbec nepadla řeč. Spojení mladýho, nechceseučitanglickýho, frajera, s ostrou učitelkou a hlavně s jejím synem. Vznikající spojení jen odkapává.... v tom dešti tam... To, co se následnq stalo za rovaíńo se všech Všem...

• 14.6.2020  23:37

Co to tady dělám??? Mačkám čtyři hvězdičky, jsem se už snad totálně zbláznila? No, ale průměr tři to není, dvě jsou málo, tak je pak jasné, že čtyři. Jsem zapnula TV a tam nějaká neplánovaná "píp..." A já se celkem slušně zadívala. Celkem psycho, ale bavilo mě to... i s těma snovýma rovinama. Trochu bizarre, ale to mám ráda. Ke konci mě už snový i nesnový pozice zase až tak nebavily, happy-end, ale i to je možná život. Pro mne osobně celkem povedené české dílko a zcela nečekaně. Tak díky, bylo to milé a nečekané překvapení.

• 6.6.2020  22:48

"Máš signál?" U pevný linky??? No, panečku!!! Spíš se bavím, než aby mne to bavilo. A maník z managamentu se najednou stane akčním hrdinou... Aha, asi to nakoukal v seriálu nebo si o tom přečetl článek.

• 22.5.2020  01:00
    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)

Nikdy jsem se na to nedívala, až teď, v době koronarovité... Občas se sejdou relace celkem slušné i zajímavě informativní. V dnešní pandemické době zajímavější, než kdy jindy. Příklad dnešní pan Prymula. Ta reportáž mi celkem udělala radost. Je to straně sympatický a milý pán, který má hlavu na svém místě. Myslím, že v dnešní době se ten prázdný svět "šoubizu" trochu málo obohatil. Možná se obohatil i víc. Nikdy jsem se na tento pořed nedívala, ale teď se tam přemete i pár zajímavých infos.

• 7.5.2020  23:17
    Spolu z domu (TV pořad) (2020)

Dva díly a ustřiženo. Minimálně Nova pochopila, že tudy opravdu cesta karanténou nevede.

• 21.4.2020  22:45
    Ulice v karanténě (TV film) (2020)

Co to bylo toto??? Nejsem "sledovatel" tohoto seriálu, ale i kdybych snad zvláštním nedopatřením byla, tak tenhle díl by zabil všechny mé iluze. Dvojnásobně jsem netušila, která bije. Neznám děj, neznám vztahy, osoby... Ale tak blbý nápad! Navíc s rouškami ve společné domácnosti!!! V hlavním vysílacím čase! To snad ani není potřeba...

• 16.2.2020  23:37

Nevydržitelné! Ale do koše bych to úplně nehodila. Tam patří jiné věci.

• 7.2.2020  22:56

Tedy slušnej rozjezd...

• 2.2.2020  23:22
    Vysoká hra (TV film) (2020)

"rakovnik" skoro přesně vyjádřil můj názor a pocity... Co víc k tomu dodat?

• 1.2.2020  00:43
    Mlha (1980)

Tak, kde začít. Vím, že za mlhou hustou tam , že by se dala krájet, se ukrývá něco hodně moc nebezpečného, snad i špatně uchopitelného, z čehož jde celkem i strach. Já nejsem hororová, ale v tomto filmu na mě působí jakýsi nehmatatelný strach, takový slušný horůrek. Asi to bude i rokem natočení. Shrnutí je pro mne nový pohled na jistou formu hororu, která se ale velmi působivá. Atmosféra v celém filmu není nic moc příjemného. PS: Původní a dost dobrý dabing ČT 1986.

• 14.1.2020  20:29
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Když se to vezme s humorem a velkou nadsázkou, tak je to občas i dost vtipné. Ale na to musí být nálada. Když na to není nálada, tak je to fakt nekoukatelné.

• 5.1.2020  22:12

Jedna hvězdice za Řezníčka a Čermáka. Kdyby tam nebyli tihle dva, nepřirutím se na to asi kouknout. Pustila jsem si to na netu s tím, že v půlce filmu si vezmu prášek na spaní, po kterém občas něco zapomenu. Takže v podstatě s tím, že to bude úplně jedno, když zapomenu konec. Bohužel, nezapomněla jsem s té přehlídky nelogičnosti a trapnosti vůbec nic. Tohle by mi fakt nechybělo.

• 2.1.2020  23:31
    Möbius (2013)

Božínku, ZTRATILA JSEM SE! Jsem Dory????

• 1.1.2020  23:51

Tohle byla ale pěkná blbost, ale kupodivu se na to dalo dívat a nezaznamenala jsem ani nějaká hluchá místa, prostě jízda... Oceňuji hudbu i pána Kilmera... Nicméně jsem se asi po třetím, čtvrtém podrazu ve všem totálně ztratila, ale co na tom záleží... Tady asi nikdo nečekal nějakou neotřelou hlubokomyslnost. Takový neurážející průměr, lehce možná podprůměr. PS: "Yo soy José, soy Jodé, yo soy José y...dělám různé věci, ale jsem to já, momentálně prodávám pomeranče, za nějaký čas zabíjím lidi i zadarmo, Jsem José!!!!!!! :-)

• 27.12.2019  23:59
    Čarovný kamínek (TV film) (2019)

Nejhorší pohádka letošních Vánoc. Přišlo mi to strašně umělé, bez nápadu, bez vtipu, žádné napětí, žádné překvapení, prostě nic. Jen krásná příroda, kterou navíc já nemusím, jsem mořská, ale to je jen moje věc. Obraz a zvuk jsem vnímala nechutně odděleně, takže asi mizerný dabing to bude a ty závěrečné titulky... Omlouvám se tvůrcům, ale hodit bílé titulky na pozadí lesů a hor je drobet disgrafické a nešetrné k někomu, kdo nemá zrak jako rys. Já zatím mám, ale i tak to nebylo moc příjemné počtení. Si ráda přečtu titulky, čtu titulky a tento počin mi přišel poněkud nešťastný. Jako celá pohádka. Ale hlemýžď se mi moc líbil.

• 26.12.2019  01:00

Kdyby tento film nebyl podle skutečných událostí, říkala bych si, jak takovou patetickou, nezáživnou blbost mohl někdo sepsat a natočit. Ale právě skutečné události tomuto paskvilu dávají alespoň trochu smysl. Alespoň poselství, že lidská síla, statečnost a odvaha opravdu v určitých situacích opravdu fungují. A že v tomto případě je to fakt síla!!! Příběh v základech je silný, ale dalo se to, sakra, natočit úplně jinak. Stručně... síla v podobě událostí a neuvěřitelná slabost v podání těchto silných událostí.

• 14.12.2019  23:42

Mám pocit, že v tomto závěrečném četnickém filmu se hodně promítá úpadek francouzského filmu v osmdesátých letech minuleho století. Bohužel. Už před lety jsem tu upustila dvě hvězdice a musím se sebou jen souhlasit. Bohužel.

• 9.12.2019  01:06
    To se ví (TV pořad) (2019)

A mně se to líbí. Baví mě to. A koukám na to ráda. Komentáře a odpady mne nezlomí. Mně to prostě baví. Tomáš Měcháček je v tomto přesnej moderátor a síla těch zpráv je kolikrát hodně pekelná. A teď... Je to pravda, nebo ne? Proč se na základě tohoto nepobavit? Vždyť to jde docela snadno. Tak kritizujte dál, to je asi nejednodušší forma projevu.

• 2.12.2019  21:48
    Princip slasti (TV seriál) (2019)

Vůbec nechápu, proč se na tenhle "paseriál" týden co týden dívám, když mne tak krutě nebaví.

• 26.4.2019  23:33

Je to nějaký rozbitý!!!...

• 5.1.2019  22:43

Á "ablaflazablafla"!!! Aneb konec doktorů Martinů v Čechách, potažmo v Beskydech. Z původního seriálu nezbyl kámen na kameni... Teď přichází Topinka. A to teprv bude zkáza!!!! Zlatý seriál o nejprotivnějším pánu doktorovi ve střední Evropě. Tak bylo alespoň možno se sem tam i zasmát. Od této chvíle KONEC!

• 5.1.2019  22:19

Jedna hvězdička za námět. Víc nelze, prostě nelze. Stezka od námětu k realizaci bývá spletitá, takže se nám námět někam důkladně zacoural a cestou ho opravdu nikdo nenašel. Škoda.

• 22.10.2018  01:07
    Rašín (TV film) (2018)

Kde se bere to nízké hodnocení! Vždyť to byl velký film věrohodně zahraný. Nejen Kramář, Rašín... i ostatní byli hodně hodnověrní. Vetchý podal jeden ze svých nejlepších výkonů. Přesnost Rašína dokonalá. I když je trochu jiný, tak na konci filmu jak byl pohled na skutečného Rašína.... Začal se mi tam dokonale Ondra Vetchý promítat. Chtěli tvrdého chlapa s jistým nezlomným přesvědčením, ale nežnýma očima, které opravdu pan Rašín skutečně měl. A velice si jim to povedlo ve výběru hlavního hrdiny. To byl prostě Rašín.... Pan Donutil pak také dokonalost sama.... Nikdy jsem neměla ráda politické filmy, ale jak jsem se o to začala před pár lety zajímat, tak pak připadám velký obdiv...

• 26.8.2018  22:51
    Neubližujte mé dceři (TV film) (2008)

Nejde mi už chvíli noťas, tak jsem zapátrala v programu a na stanici, na kterou jsem se ještě asi nikdy nedívala, jsem malým písmem objevila v programu tento film. Říkala jsem si, že R. Steinke snad nikdy nezkame (a proč mu pořád podsouvat jen roli Toma Kranicha jako parťáka Semira v "Alarm für 11"). Tenhle film je sice televizní, ale klidně bych s ním šla do kin. Slušná zápletka, drobet originální, ale v tomto směru už snad nic úplně originálního najít nejde. Ale René Steinke se ve své roli, kde se bojí o svoji dcerku a vůbec už pak o životy, byl tak věrohodný, že mě film přizdil ku křeslu, což se moc nestává. Povedený film. Škoda, že se tady zdá tak dost zazděný. Hodnotím jako super film a super zážitek.

• 4.1.2018  22:34

Upištěně hysterické ženské šílensví a plno máchání rukou a nesmyslů za dvě hvězdy. Dvě? Asi za Cameron a za ženskou sounáležitost.... Asi.

• 8.4.2017  23:23

Čekala jsem mizerný film. Dostala jsem mizerný film. Takže k žádnému zklamání dojít nemohlo. Film v podstaně za nic nestojí. Pár slušných momentů by se našlo. Včetně tance (být malá holka, tak to možná kvůli tomu žeru, protože jsem polykávala jeden taneční film za druhým a ne jednou, ale pořád dokolalalala... a tyto filmy opravdu dějovými zázraky a jistou filmovou inteligencí opravdu neoplývaly). Proč do toho, Bože, cpát Gotta? Nepochopila jsem. Dávám jednu hvězdičku za Plzeň, protože ta to zahrála celkem hezky. Asi jediné plus filmu. Ano, jsem z Plzně :-)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12