Rosalinda

okres Plzeň
"No soy rosa linda."

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 5.1.2019  22:43

Á "ablaflazablafla"!!! Aneb konec doktorů Martinů v Čechách, potažmo v Beskydech. Z původního seriálu nezbyl kámen na kameni... Teď přichází Topinka. A to teprv bude skáza!!!! Zlatý seriál o nejprotivnějším pánu doktorovi ve střední Evropě. Tak bylo alespoň možno se sem tam i zasmát. Od této chvíle KONEC!

• 5.1.2019  22:19

Jedna hvězdička za námět. Víc nelze, prostě nelze. Stezka od námětu k realizaci bývá spletitá, takže se nám námět někam důkladně zacoural a cestou ho opravdu nikdo nenašel. Škoda.

• 22.10.2018  01:07
    Rašín (TV film) (2018)

Kde se bere to nízké hodnocení! Vždyť to byl velký film věrohodně zahraný. Nejen Kramář, Rašín... i ostatní byli hodně hodnověrní. Vetchý podal jeden ze svých nejlepších výkonů. Přesnost Rašína dokonalá. I když je trochu jiný, tak na konci filmu jak byl pohled na skutečného Rašína.... Začal se mi tam dokonale Ondra Vetchý promítat. Chtěli tvrdého chlapa s jistým nezlomným přesvědčením, ale nežnýma očima, které opravdu pan Rašín skutečně měl. A velice si jim to povedlo ve výběru hlavního hrdiny. To byl prostě Rašín.... Pan Donutil pak také dokonalost sama.... Nikdy jsem neměla ráda politické filmy, ale jak jsem se o to začala před pár lety zajímat, tak pak připadám velký obdiv...

• 26.8.2018  22:51
    Neubližujte mé dceři (TV film) (2008)

Nejde mi už chvíli noťas, tak jsem zapátrala v programu a na stanici, na kterou jsem se ještě asi nikdy nedívala, jsem malým písmem objevila v programu tento film. Říkala jsem si, že R. Steinke snad nikdy nezkame (a proč mu pořád podsouvat jen roli Toma Kranicha jako parťáka Semira v "Alarm für 11"). Tenhle film je sice televizní, ale klidně bych s ním šla do kin. Slušná zápletka, drobet originální, ale v tomto směru už snad nic úplně originálního najít nejde. Ale René Steinke se ve své roli, kde se bojí o svoji dcerku a vůbec už pak o životy, byl tak věrohodný, že mě film přizdil ku křeslu, což se moc nestává. Povedený film. Škoda, že se tady zdá tak dost zazděný. Hodnotím jako super film a super zážitek.

• 4.1.2018  22:34

Upištěně hysterické ženské šílensví a plno máchání rukou a nesmyslů za dvě hvězdy. Dvě? Asi za Cameron a za ženskou sounáležitost.... Asi.

• 8.4.2017  23:23

Čekala jsem mizerný film. Dostala jsem mizerný film. Takže k žádnému zklamání dojít nemohlo. Film v podstaně za nic nestojí. Pár slušných momentů by se našlo. Včetně tance (být malá holka, tak to možná kvůli tomu žeru, protože jsem polykávala jeden taneční film za druhým a ne jednou, ale pořád dokolalalala... a tyto filmy opravdu dějovými zázraky a jistou filmovou inteligencí opravdu neoplývaly). Proč do toho, Bože, cpát Gotta? Nepochopila jsem. Dávám jednu hvězdičku za Plzeň, protože ta to zahrála celkem hezky. Asi jediné plus filmu. Ano, jsem z Plzně :-)

• 11.4.2016  21:39
    Drazí sousedé (TV seriál) (2016)

Ha! Tak už to odpískali! Pozitivně hodnotím, že někomu došlo, že takhle tedy ne. Alespoň trocha soudnosti někde zbyla, když už nic.

• 21.2.2016  21:45
    Všiváci (2014)

Slátanina na desátou, které ani tak skvělé obsazení nepomůže.

• 15.1.2016  22:57
    Machři (2010)

Pardón, já jsem asi úplně pitomá, ale tohle je komedie? Vždyť to hraničí s trapností! Připadalo mi to jako Troškov po americku! Sem tam mi bylo trapně i za hlavní hrdiny a jen jsem zírala, co všechno se dá natočit. Dlouho jsem neviděla nic tak šíleného. Proti tomu snad i Babovřesky vtipná ves.

• 3.1.2016  21:52

Nejlepší na celém filmu byla pro mne prostě a jednoduše hudba. Mému uchu k tomu celému prostě perfektně sedla a celý film o trošku pozvedla; v mém případě o půl hvězdičky. Další půlka za obsazení a téměř dokonalé herecké výkony.

• 20.11.2015  23:41

Bylo to velmi dobré celé a asi tím řeknu hodně, když napíšu, že už se nedočkavě těším na další film s Jackem Reacherem. Prostě mě to celkově strašně moc bavilo a ráda bych si podobný nášup dala ještě jednou.

• 19.10.2015  20:48
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

20:42 - první díl premiéry seriálu a je tu už dvanáct hodnocení v podobě hvězdiček... Třikrát pět, čtyřikrát tři, čtyřikrát dvě a jednou jedna (60%). To je fascinující, jak rychle si člověk udělá hodnocení něčeho, co má šest dílů... Objektivita nadevše! - Tak po skončení prvního dílu hodnocení velice kleslo. - Já za sebe musím říct, že jsem se těšila hodně moc a zatím tedy přišlo spíše velké zklamání. Možná to bylo tím očekáváním, ale spíš bych řekla, že mě to zatím tedy opravdu moc nebere. Důkazem mi budiž i to, že jsem se v průběhu stihla kouknout sem, což by se mi při velkém (alespoň větším) zájmu a alespoň malém okouzlení prostě nestalo. A když už mi posledních asi deset minut nepřišlo tak tragických, tak přišly titulky a tak příšerná hudba k tomu, že mi zase spadly krovky. Plzeň taky zatím dostává pořádně na frak. Snad bude líp, uvidíme, ale pochybuji. Nicméně opět potvrzení toho, že velká očekávání, přináší velká zklamání. Neslané, nemastné, nezajímavé až nudné a nečekaně slabé.

• 15.9.2015  14:06
    Rudyho má každý rád (TV seriál) (2015)

Bože, proč je to tak strašně, ale strašně moc trapné???? Proti tomu je snad i Ordinace veledílo...

• 6.9.2015  02:54
    Krásno (2014)

Čekala jsem víc, čekala jsem víc, čekala jsem víc a těšila jsem se... A to je právě to, co se dělat nemá. Kdy už se poučím? Ale na druhé straně žádné zklamání nepřišlo a přišlo takové lehce škobrtavé bláznivé pohlazení s nádechem starých dob čišících hlavně z interiérů a exteriérů vlastně taky. I když to má zcela konkrétní obsah, tak i ten se nějak lehce rozplývá a stává se šimravě neuchopitelným. Šimrání mám ráda, jde jen o to, jakou část filmu to stačí naplnit. Když zůstanu u průměru... No... Tak úplně mi to nesedí, ale když chvilkový nadprůměr se smíchá s takovou podivnou hmotou... mohl by vzniknout průměr, že? Já na tu matematiku moc nejsem...

• 2.5.2015  22:25

Přiznávám, že nebýt Simona Bakera, tak jsem tomu dala maximálně půl hodiny.

• 3.4.2015  23:55

Naprosto nepoživatelné. Nudné jak hned tak nic. Kdybych na tomto filmu byla v kině a musela sedět, koukat a nedělat přitom nic jiného... třeba bohulibého, což u TV naštěstí jde; tak se buď zblázním, nebo prostě uteču a vstupenku vzteky sežeru, co za to všechno mohlo být. Výhodou je, že bych na to do kina v životě nešla.

• 8.3.2015  20:33
    Policie Modrava (TV film) (2011)

Nebaví mě to. Nudí mě to. Nezajímá mě to. Je to takové neslané, nemastné, uondané. A nemám ráda Šumavu.

• 6.3.2015  23:46

Ano, to byly ještě doby, kdy pan režišér Soukup točil koukatelné filmy. Pěsti ve tmě jsou pro mne jeho nejpovedenější film. Skvělá hudba lehce připomínající francouzské sedmdesátky... k tomu skvělý Havelka v jiných doprovázejících fázích. Atmosféra mi přišla taky velmi uvěřitelně dobová. Asi bych měla zmínit i výkon frajírka Vašuta. Dobrý, velice dobrý. I ostatní... Škoda, že pak přišly Dagmary, poldové... Modrava a spol.

• 15.2.2015  22:14
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Může mi někdo říct, proč tento vynikající seriál sesadili z pátečho vysílání na dvojce v celkem dobrém čase na sobotu do už velmi hodně pozdních hodin? Kdyby tu procenta nebyla v červených číslech, ale byla hodně dole v modrých, pochopím, ale toto? Copak už to nikdo nesleduje? PS: Dle celkem nadšených komentářů, ve kterých bych se chvílemi i našla, usuzuji, že sleduje...

• 1.2.2015  22:38
    Zpívá celá rodina (TV pořad) (2015)

Bože, v době všech možných i nemožných talentových soutěží vytahovat tenhle zastaralý formát, který kdysi určitě fungoval, protože tu nic podobného nebylo, je naprosté šílenství. Dřív to mělo jakýsi punc jedinečnosti, teď to má už jen punc nebetyčné přiblblosti. Prostě zde zase platí, že do jedné vody dvakrát... ne, ne, ne. V případě jedné paní jsem měla dojem, že ČT1 chce v sobotním hlavním čase povraždit většinu svých diváků. A co na to porota? Sluníčka! Kopta celkem slušný výkon vhodný do této soutěže, ale na Slavíka by to nebylo. Líbila se mi zadní projekce. Celkem promyšlená k volbě písniček (např. žárovky k písni L. Bílé SMS, dětské ladění ku zpěvu dítěte...). Další věc, co stopro zapůsobí, vzít si malý dítě, otce s kytarou jako doprovod a hrát na city s písní o tátovy. To je recept pro další soutěžící. Berte malé děti, ty dojmou každého a bodíky se jen pohrnou.

• 17.1.2015  23:15
    Salamandr (TV seriál) (2012)

SVINSTVO! SVINSTVO! SVINSTVO! A celkem hodně slušně zobrazené... včetně hudby! Tohle beru.

• 11.1.2015  00:15
    Boj o koláč (TV pořad) (2015)

Tak se mi nějak stalo, že jsem první díl viděla dnes podruhé. Asi jsem si hloupě myslela, že bude další. Nicméně jsem si tím potvrdila, že jsem se bavila opravdu na správném místě. Konečně zase trochu inteligentní zábavy a dobře vychytané. Nechápu tady tu hromadu odpadů. Ty dole běžící rádoby esemesky jsou snad nejvtipnější. Jo, oni lidé často podobně reagují! Někdo si všiml a vyřádil se. Dobře on!

• 8.1.2015  00:29
    Pán Domu (2005)

Tak ty americké pipiny roztlezteskávající byly nejdříve i zábavné... včetně scény s pizzou, dietama a ukradením zrní k snídani..., ale ve chvíli uvědomění si jakýchsi vyšších hodnot u těchto lehkovážných pipin, přes první rande svého věznitele a ve chvíli, kdy film nabyl svůj původní směr, se z toho celého stala totální sešívaná fraška, kterou opravdu nenatočí nikdo jiní než Američané! Scény z kostela... Roztlečkávačky ve velkém...To opravdu jinde není možné. Ale to by mi tam snad ani tak nevadilo, kdyby to celé bylo uchopené úplně jinak. Je to prostě slátaná slátanina působíci na nejprimitivnější pudy a totální nemyšlení diváka.

• 8.1.2015  00:08
    Na doraz (2010)

Na první pohled strašná klišovitá americká komedie, ale ono vůbec ne. Celé je to opravdu zábavné, nenudí, hlavní dvojice krásně vyrovnaná, skvělá hudba. Asi trpím i na Downeyho, protože je v takových rolích ták přirozený. A je to celé takové drsně lidské, nebo lidsky drsné? Sem tam pěkně černé, a to já ráda! Vlastně jsem film viděla podruhé a i když mi není do skoku, tak jsem se vážně dobře pobavila. Zkrátka správný šálek kávy, ehem.

• 23.12.2014  21:55
    Happy Feet 2 (2011)

Za mě nic moc, ale tučňáci byli úžasní a malí tučňáčkové naprosto rozkošní. Těm se nedalo odolat. Proto tři hvězdičky místo dvou.

• 13.12.2014  00:52

Co se tu to sakra děje? A na co si to hraje? A co tam hraje, pane Soukupe? Nevím, jestli jsem víc otrávená, pobavená, nevěřící... zjevně blbě čumící.... Nicméně době poplatné. Marná snaha o něco víc... Škoda.

• 6.12.2014  00:30
    Všemocný (2011)

Už dlouho jsem neviděla něco, co by mě tak dokonale a ve všech směrech přišilo ku křeslu.

• 5.12.2014  00:33
    Kancl (TV seriál) (2014)

Tak já jsem asi zjevně úplně pitomá, ale pro mě anglický humor v českých poměrech prostě nemůže fungovat, i kdyby se tvůrci stokrát přeskočili. Už podruhé na to civím jak jedna z největších sov a jen vrtím tou soví hlavou, která se diví, diví, diví a civí. A to že ta sova si anglické seriály velice užívá. Asi mi chybí nějaký přepojovací kolík, ale Kancl u mě vůbec nefunguje.

• 18.10.2014  22:15
    Legendární historky (TV pořad) (2011)

Je to pořád dokola. Stále omílané slavné historky, ale nemůžu si pomoct, je to milé a zasměju se. Ráda si na chvíli sednu a vypnu mozek a nechám se unášet humorem, který znám ze svého dětství.

• 13.9.2014  23:57

Já jsem se opravdu pobavila. Detaily jsem asi zjevně neřešila, ale přišlo mi to celé milé, odlehčené; v celku i svým způsobem nápadité. Mádl více než přesvědčivý. I jsem se musela kolikrát upřímně smát. Možná budu za vola, ale já byla celkem nadšená. Příjemné dvě hoďky!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11