^Rain^

• 8.1.2012  21:41

Hurá, napočtvrté jsem to konečně dokoukal. 30%

• 6.12.2011  20:12
    Warrior (2011)

Zacinam pochybovat, jestli jsem videl stejny film jako ostatni. Na tento kousek jsem se tesil uz nejaky ten mesic a ted, kdyz jsem ho videl, jsem dost zklamany. Nema cenu se ale rozepisovat, me pocity uz dobre sepsali MarsVI a Latharn. 3* za (opravdu skveleho) Hardyho a Nolteho. A 8. nejlepsi film na CSFD? Ani nahodou.

• 2.6.2011  21:45
    Kazatel (2011)

Karl Urban jako Eastwooduv Blondie, to se musi videt.

• 31.5.2011  08:27
    Země kůlů (2010)

Spoiler! Nebýt posledních 20minut, tak zasloužené 4*, takto jen slabší 3*. Hlášky typu: "To je můj kreténský spolužák ze střední, nikdy ho nemůžu dostat na mušku" (nebo jak to bylo) a uz zmineny inteligentni , mluvici upir filmu zbytecne ubiraji na krase.

• 13.2.2011  21:35

At uz je film podle skutecne udalosti, nebo je vymysleny, ja si ho skvele uzil. Je pravda, ze jsem od nej cekal trochu vic, hlavne co se tyce vyvoje postav, ale i tak jsem se ani na chvilku nenudil. Scenerie nadherna, Ed Harris a Gobi vyborne. So weit die Füße tragen si uz moc nepamatuju, ale brzo znovu mrknu, at muzu srovnavat. Film presne podle meho gusta, 4* za film a jedna navrch za hudbu.

• 21.11.2010  05:04
    Megamysl (2010)

Pro me i pres pomalejsi rozjezd animak roku. Hvezda navic za 3D

• 16.8.2010  04:21
    Nádech (2010)

70%

• 3.8.2010  19:31

Kdyby dialogy nebyly misty tak cheesy (hlavne ty s Cleou) a scenar nebyl tak deravy, tak za 4. Kostymy na jednicku, efekty pripominaly intro pocitacovych her z poloviny 90.let, ale na tak miniaturni rozpocet slusne a ja se ani chvilku nenudil. Scifi je proste muj zanr. 60%

• 18.4.2010  05:26
    Icarus (2010)

Nedělal jsem si žádné naděje, ale očekával jsem aspoň něco v rovině nového Universal Soldiera, kde byl Lundgren pořádný badass a ne tuhle příšernost. Bohužel sedět u tohoto paskvilu aspoň první půlhodinu se ukázalo jako nadlidský výkon. Odpad za nedosledovatelnost (a to se považuju za otrlejšího diváka).

• 10.2.2010  14:06

Od zacatku mi bylo jasne, ze film bude urceny, pro jinou cilovou skupinu, ale protoze mam Egypt jako takovy rad, neodolal jsem nazvu. Nechapejte to spatne, i ja se rad podivam na nejakou tu romantiku, ale tady tomu neco chybelo. Cele se to strasne tahne a popis deje se da shrnout do jeho nazvu (Cairo Time je opravdu vypovidajici). Pokud budete mit v prubehu projekce nahodou pocit, ze na vas jde spani, tak se tomu nebrante a klidne si zdrimnete. Po probuzeni (treba v 3/4) zjsitite, ze vam vlastne nic neuslo. Trochu mi take vadilo, ze Egypt vykresleny ve filmu je od reality na hony vzdaleny...za povoleni vlezt na pyramidy se ale musi delat ustupky, ze ano? ;-)

• 11.1.2010  06:06
    Cesta (2009)

Velice prijemne prekvapeni a neco uplne jineho nez jsem cekal. Emotivni film podporeny skvelymi hereckymi vykony o lasce otce a syna a jejich boji o preziti v postapokalyptickem svete, ze ktereho na vas kazdou minutou dycha cira beznadej a zoufalstvi. Jak uz psal Courage, nebyt konce, tak za 5*.

• 23.9.2009  06:18

Nadherny film, sympaticti herci, vyborna hudba. Nemam co dodat, jednoznacne za pět. Pro me nejlepsi film tohoto roku.

• 8.9.2009  00:46

Film na jedno pusteni s krajne nesymaptickymi hlavnimi hrdiny, ktery si pujcuje az moc scen z jinych filmu (National Lampoon, Wall-E, Matrix, Galaxy Quest) a nemuze se snad libit ani detem. Mimozemstani a efekty byli fajn, humor bohuzel veskery zadny. Neni divu, ze film propadl. Snad se nedockame dvojky "Aliens on a plane".

• 1.8.2009  17:05
    Orphan (2009)

Povedeny horor s originalnim rozuzlenim (coz je v tomto zanru celkem kumst), ktery vas i pres svou delku pohlti a nepusti az do zaverecnych titulku. Film neni ale rozhodne pro vsechny, protoze se dotyka nedotknutelneho, a to nasili pachaneho na detech. Diky tomu bude pro nektere lidi hodne tezko stravitelny (obzvlast uvodni scena se s divakem nijak nemazli). Pokud vam ale vyse uvedena skutecnost nevadi a nejste zaprisahli odpurci hororu , film rozhodne doporucuju.

• 24.7.2009  01:17
    Lži a iluze (2009)

Vsem, kteri se tesi na zajimave vypadajici film s dobrymi herci doporucuju, at se nejdriv podivaji, jake filmy dosud reziser natocil, at jsou aspon trochu pripraveni, ja totiz nebyl. Hlaska Filmu: "Im just a writer". Co dodat...snad jen to, ze nejlepsi na celem filmu byl trailer. Zanr akcni / komedie / thriller, pro me spis zivacka/ trapas/ nuda u ktere se kazdych 5 minut budete divat na hodinky s pocitem, ze se zastavil cas a pranim, aby se konecne zacalo neco dit a ono porad nic (film ma nastesti jen 1.5h, ale na odrovnani to i tak bohate staci). Moc rad bych napsal neco ve stylu "film byl tak spatny, az byl dobry", ale nemuzu, protoze na to se film bere moc vazne. Dalsi propadak (ze ktereho si uz za tri dny nebudete nic, krom nehereckych vykonu, pamatovat), jak pro Slatera, tak Goodinga...ta 1* je jen za ne.

• 29.6.2009  01:48

Totalni mysofilfest, ktery se muze libit snad jen nadsencum bliti z ust do ust, trinactiletym satanistum a milovnikum beckovych CGi.

• 20.5.2009  01:37
    12 kol (2009)

Vypadalo to slibne, ale jen prvnich pet minut. Cena (obdoba Marka Wahlberga na steroidech) je drevak, proti kteremu je Dwayne Johnson oskarovy herec, hlavni zaporak zase vypadal, ze si odskocil od hrani romanticke komedie, scenar deravy jak reseto a tech par pokusu o vtip nebylo vtipnych, ale spis smesnych (spici cernoch v cable caru, par v jacuzzi). Pokud muzete, tak se tomuto filmu obloukem vyhnete a radsi si pustte podesate 100x lepsi Die Hard: With a Vengeance. V teto "akcni" slatanine totiz chcipl pes.

• 29.4.2009  01:47

Boze, jen nedelejte tu chybu, jako ja a nedivejte se na to vickrat, protoze na filmu neni opravdu nic zajimaveho a uz u druhe projekce (kdy vas uz krumpac nebere a vsimate si dialogu, loginosti a jinych veci) budete trpet.

• 20.4.2009  06:09
    Na odstřel (2009)

Vyborny politicky thriller, ktery se toci kolem fiktivniho Blackwateru. Film se misty docela tahne a konci mohli pridat trochu na dramaticnosti , ale pokud vam nevadi nedostatek akce a libi se vam filmy typu "The International", pak byste si nemeli tento film nechat ujit. 8/10

• 13.4.2009  05:25

Naprosty levicacky zvast. Dokument se snazi tvarit dulezite, ale prechazi zasadni fakta a autorka si vybira jen stripky, co se ji hodi a zapadaji ji do jeji agendy. Nektere myslenky maji neco do sebe, ale padaji na naproste jednostrannosti pohledu. I kdyz Bushe nemam rad a odpurcem jeho administrativy jsem byl od uplneho pocatku s timto dokumentem jsem se neztotznil. 1* za 8. a 9. bod.

• 28.3.2009  01:07

Tak tento film jsem uz nedavno videl, akorat se jinak jmenoval. Za zminku stoji rozhovor o pocitacich...Max Peterson to s zenskyma proste umi... Jedna hvezda navic za reklamu Praze.

• 24.3.2009  04:33

Pozor spoilery Nejsem zadny priznivec hororu, ale tento podareny realisticky remake o odplate se mi libil a urcite patri k filmum, na ktere rad mrknu znovu. Misty je to trochu brutalnejsi, sadisticke a a hodne graficke, ale to je vyvazeno skutecnosti, ze zabiji "dobra strana" (at uz to zni jakkoliv zvracene, tento fakt dava filmu v ocich divaka pozitivnejsi nadech a jatka jsou tim, aspon pro me, snesitelnejsi). Nejlepsi sceny: utek do vody a plavani; zachrana Mari, kdy rodice postupne zjistuji, kdo ma jejich dceru na svedomi. Naopak mi nesedla posledni scena, jako vystrizena ze Saw. Za zminku taky stoji vyborny soundtrack od Johna Murphyho.

• 17.3.2009  03:06

Velmi prijemne prekvapeni. Naprosto nechapu, proc byl film tak oddalovan (snad od roku 2006) a proc nesel az na vyjimky, co se daji spocitat na prstech, vubec do kin. Film si urcite zaslouzil sirsi release a urcite by se vedle te hromady odpadu, co vychazi, neztratil. Mickey Rourke je jako zasadovy zabijak skvely a predevsim diky nemu jsem se pristihl, ze vlastne "drzim palce" zaporne strane.

• 2.3.2009  13:00

Tak u tohoto inteligentniho konspiracniho thrilleru jsem se ani na chvilku nenudil. Scena v Guggenheimu byla vyborna. Vic takovych filmu 4.5*

• 22.2.2009  06:12
    Push (2009)

Mnohem lepsi, nez Lonely Planet: Hong Kong. Ian Wright muze Chrisi Evansovi tise zavidet. Doporucuji ctyri z peti cestovatelu.

• 20.2.2009  02:21

Hororova adaptace filmu American pie. Vsichni herci jako ze skatulky, skoda ze jim to tak kazil Jason. Doufam, ze se tvurci pro priste umoudri a obsadi treba herce, co hral prince Caspiana (urcite by to hodilo par milionu navic v box officu).

• 25.12.2008  23:56

Skvele herecke vykony a moc pekna hudba. Film me bohuzel nijak mimoradne neoslovil.

• 8.12.2008  06:42

Jak uz bylo napsano - film s velkym, bohuzel nevyuzitym potencialem, ktery misty (hlavne v druhe polovine) sklouzava az k trapnosti.

• 3.12.2008  03:22

Po vybornem Pineapple express trochu zklamani. Misty az moc oplzly humor, parkrat jsem se ale hodne zasmal. Nejvic mě pobavil Robinson, ktery se mi hodne libil uz v Pineapple. Nektere jeho hlasky jsou opravdu neskutecne. Rogen si hraje zase svoje a uz asi nikoho neprekvapi. 3.5*

• 30.11.2008  00:33
    Výměna (2008)

Tak tento film me hodne vzal. V hlavni roli bych si sice dokazal predstavit nekoho jineho, ale nakonec to dopadlo mnohem lip nez jsem cekal a nemuzu dat min nez 5*. Eastwood opet zabodoval a doufam, ze se od nej dockame jeste spoustu dalsich skvelych filmu.

<< předchozí 1 2