Stanko (2016)

Myslím, že tento film by si zaslúžil ovela viac pozornosti. Smutná, ale bohužiaľ pravdivá realita tejto doby. Hlavný hrdinovia si zaslúžia tiež velkú pozornosť. Verím, že do budúcna ich uvidím aj v iných slovenských filmoch. Keby sa Slovenská kinematografia uberala týmto smerom, tak sa určite nemáme začo hanbiť. ****

Diaz: Neuklízej tu krev (2012)

film, ktorý asi najviac vyzdvihujú autentické zábery, miestami mi prišlo vážne dosť zle. Keby tento film natáčali v hollywoode asi by to takto nedopadlo, Taliani majú cit pre krutosť. Slabšie povahy budú mať s týmto filmom problémy, mne teda určite stačilo vidieť tento film raz..

Eternal (2015)

Ocenenie:_Best Shorts: Winner Award of Merit 2016

Captain America: Občanská válka (2016)

Akcia, vtip, zábava ako sa patrí. Prvý film, ktorý môžem z kľudným svedomím doporučiť v 3D. Škoda, že Marvel nerobí sériu Spider-Man_a, lebo v tomto filme ma bavil asi najviac. Hodnotím *****

Muži, ženy a děti (2014)

Film som si nazval obraz doby. Bohužiaľ, dnes si žijeme takýto svet a tento film nám to dal na tácku bez servítky. Strach rodičov z online sveta, podvádzanie, nevera. Závislosť na internete, sociálnych sieťach, toto všetko si žijeme. Skratka film, ktorý o pár rokov nadobudne úplne iný rozmer. Dnes by to pre nás malo byť niečo ako zdvihnutý prst. Adam Sandler, u mňa veľký postup, podobne ako vo filme The Cobbler.

Trumbo (2015)

Dokonalé! V skratke by to znelo takto. Pred tým ako som si pustil tento film, som moc ani netušil kto tento pán vôbec je. Po dopozeraní som prelustroval všetky filmy a dal si ich do priečinka povinnosť. Perfektne spracovaný príbeh!

Whitney (2015) (TV film)

Tri hviezdy som dal len preto, že to je o Whitney. Táto diva by si ale zaslúžila oveľa precíznejšie spracovaný životný príbeh. Miestami to bolo fakt trápenie. Krátka stopáž na takú ikonu ako bola Whitney Houston. Prakticky som sa veľa ani nedozvedel. Dúfam, že sa v budúcnosti odhodlá ešte niekto, a natočí lepší film ako pán Angela Bassett.

33 životů (2015)

Film, v ktorom mi naozaj vadil len Antonio, ale jeho význam asi všetci chápeme. Až na menšie detaily, napríklad, že som nepochopil ako v jednom zábere zrazu dostali toľko vecí do podzemia. Tak tento film by si zaslúžil oveľa lepšie hodnotenie.