Chuppa

bourák

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 28.10.2020  21:43
    Hound, The (1997)

Celkem nudná podívaná inspirovaná Lovecraftem. Film je pojat jako vyprávění, bez jediného dialogu či zvukových efektů, jen monolog a příšerná hudba. Je to amatéřina se dvěma herci, nic víc..

• 28.10.2020  21:41

Amatérský film inspirovaný Lovecraftovým dílem Stíny nad Innsmouthem. Děj je nicméně rozdílný a herecké výkony tragické. Ve filmu se dokonce objeví i pokus o 3D animaci potvory z hlubin, no myslím, že ta byla špatná i roce 1999..

• 12.10.2020  14:50
    Lovecraftova země - I Am. (E07) (epizoda) (2020)

Tady už mi docházejí slova... co to bylo??

• 1.9.2020  20:59

Já tomu pořád dávám šanci, ale začínám si vážně myslet, že tento seriál nic nezachrání. Opět klasicky cca 45 minut nudy a 5 minut akce, to je zkrátka málo. A to už vůbec nezmiňuji jméno Lovecraft, které si autoři vypůjčili, nemá to s ním opravdu ale opravdu nic společného..

• 29.8.2020  12:12

To skoro vypadá, že už to celé skončilo, no možná by to bylo lepší..

• 27.7.2020  22:26

Jedna povídka ze tří, která se zachovala z původního snímku Pulsepouders je podle Lovecraftovy nepříliš záživné povídky Ďábelský kněz. Jedná se o celkem nudnou podívanou, kde jediný plus vidím v krysím mutantovi, který byl celkem nechutný ale nakonec dostal co zasloužil.

• 26.7.2020  23:26
    Kletba (1987)

Průměrný osmdesátkový horror podle Lovecraftovy povídky Barva z kosmu. Film má pomalejší rozjezd, ale pak se to dá dokoukat, spousta dobových efektů, hnisající, pukající vředy, náboženský fanatik a úlisnej realitní makléř, takže ve finále OK.

• 26.7.2020  20:08

Průměrný snímek jinak velmi zajímavé Lovecraftovy předlohy. Pickmanovi malby rozhodně nebyly tak děsivé jak jsou popisovány v povídce, na rozdíl od herce, kterej vypadal jak prototyp pedofila říznutýho s nekrofilem!

• 25.7.2020  21:37

Po všech těch sračkách z 60. a 70. let, konečně film, který je skutečně inspirován Lovecraftovou povídkou. Nicméně ani tak se nejdená o žádný zázrak, byť mám jinak tuto povídku velmi rád.

• 25.7.2020  20:48

Další slátanina, která si od Lovecrafta vypůjčila pouze jména jako Wheatley nebo Dunwich. Děj je nudnej, postavy se chovaj naprosto nelogicky, navíc se to celý odehrává ve dne, což hororu moc nepřispěje. Proste dalších zbytečně strávenejch 99 minut mýho života..

• 25.7.2020  15:06

Celkem nudná podívaná s průměrnými hereckými výkony, pár pěkných holek a odhalených ňader to nemohlo zachránit..

• 19.12.2019  08:13
    Demoliční četa (TV seriál) (2017)

Doufám, že je většina z toho jen nahraná, protože jestli ne, tak se kolikrát jedná o naprostej amaterismus a líp by ten barák schodil i Bart Simpson v bagru!

• 7.8.2018  10:17
    Trollové (2016)

Úchylárna..

• 28.1.2018  15:58
    Dunkerk (2017)

Nejslabší Nolan. Film je dobrý, ale tím ze je více méně podle skutečné události, nemá Nolan prostor pro svoje nápady nebo nějaký překvapení. Navíc je to asi jedinej válečnej film z Evropy, kde není vidět ani jednoho Němce..

• 15.12.2017  23:53
    Vlčí bouda (1986)

Jedna z největších sraček co sem kdy viděl, bez legrace. Naprostá sračka a ztráta času. To hodnocení tady? Viděli sme ten samý film?

• 12.6.2016  00:05

Ze začátku to celkem jde, ale ke konci se z toho stane slátanina..

• 22.5.2016  20:26
    Spectre (2015)

Je to tak 3 a půl, oproti předchozím Craigovým Bondovkám je Spectre trošku přehnaný, ale najde se zde i pár vtipných scének, které odlehčí. Na Skyfall to nemá, do kina bych na to asi nešel, ale jinak dobrý. James je frajer, kterýmu nevaděj dvě vyvrtaný díry v hlavě...

• 3.1.2016  12:16

Jako komedie to bylo dobre, ale zapletka je v dnesni dobe opravdu usmevna :)

• 2.10.2015  22:53

...aneb prázdniny v německém zajateckém táboře..

• 22.5.2015  16:58
    Sanctum (2011)

Nebyl to zase takovej průser jak sem po kritických hodnoceních zdejší komunity čekal, celkem oddychovej film.

• 23.4.2015  08:55

Zpracování zombie trhající lidi na kusy bylo povedené, ale ten koncept, že zombie začnou myslet a používat střelné zbraně mě přišel fakt debilní. Obsazení taktéž, Mentalista a Mario se prostě do takovýho filmu nehodí..

• 27.2.2015  10:19

Opět dávám těch 5* spíše za celkový koncept než za film jako takový, ale kouká se na to pěkně.

• 27.2.2015  07:40
    Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

• 15.1.2015  22:14
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Zlý mimino, mluvící čokl a tlouštík s prdelí místo brady, tak tohle ne..

• 11.11.2014  21:17
    Fakta nebo fikce (TV seriál) (2010)

Rádoby mythbusters ve světě paranormálních jevů a UFO, je ale potěšující, že většinu případů se jim podařilo vyvrátit a označit jej za podvrh.

• 11.11.2014  21:14
    Motory Detroitu (TV pořad) (2009)

Dva bratři z Detroitu, kteří se předhánějí v tom, kdo sestrojí větší šílenost, ať už je to auto v kole pro křečky, nebo motorky co plavou na vodě a jezdí po ledu..

• 11.11.2014  21:12
    Odhalení: Mimozemské spisy (TV seriál) (2012)

Další "dokument" o konspiracích a existenci UFO, naneštěstí velmi špatně zpracovaný, osoby v něm vystupující jsou silně nevěrohodné..

• 11.11.2014  21:07
    Cesty hrůzy (TV seriál) (2011)

Řekl bych, že to ti herci v určitých chvílích přehrávají, rozhodně to kolikráte není takové drama jak říkají, ale tak na pokoukání dobrý..

• 29.9.2014  18:44
    Po krk v odpadcích (TV seriál) (2010)

Je zajimave videt v jakych podminkach a hnusu ty lidi bydlej, zajimave je, ze kazdy z nich si je vedom toho, ze maji problem, ale nic s tim nechteji delat..

• 24.9.2014  23:02

Trošku zklamání ve výběru nejhoršího auta, najít ho ráno u baráku tak bych se vůbec nezlobil..

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11