neneka

Mirka D.

Česko

1 3 5 6 7 8 9 následující >>
    • 11.4.2009  17:35

Kate je neuvěřitelná. Neuvěřitelně dobrá!!! A tady má skutečně hlavní slovo, takže musím souhlasit s Kleopatrou, taky si myslím, že Leo je za ní poněkud v závěsu... herecky. Ale nevadí, zážitek to byl veliký a bylo mi z rozpadu tohoto manželství, který v jednu chvíli začal a pak už se nedal zastavit, smutno.

• 11.4.2009  17:33

Nádhera!!!

• 11.4.2009  17:31

Hm, brečela jsem na konci jak želva, Jack Nicholson a Morgan Freeman to dokázali lehce.

• 11.4.2009  17:30

Něco tak vtipnýho, co vlastně vtipný vůbec nebylo, jsem dlouho neviděla. Rodinka ujetá, nejradši by v ní člověk pomoh' každýmu, která se postupem děje paradoxně spojila v hodně kompaktní celek. Bavila jsem se od začátku do konce, závěrečný výstup malé Miss(ky) neměl chybu. Ještě klika, že to ten dědeček stihnul... předat :-)

• 11.4.2009  17:30
    Smolař (2003)

Z mého pohledu asi taková trochu typická role pro W. H. Macyho, ale raději ho vidím v menších roličkách, protože na ty velké je toho nemastného neslaného příliš (je to můj osobní pohled!!!). Tady jsem ho musela holt zvládnout celou dobu.. a taky to šlo :-) Ale na Mariu Bello fakt neměl.

• 11.4.2009  17:29

Přestože filmy s násilím fakt nemusím, tady jsem teda seděla jak přibitá od začátku do konce. Počáteční idylka, která se začala měnit před očima v dost děsivou realitu... jako mor to bylo a přitom reakce, které jsem vlastně dokázala dost snadno pochopit. Maria Bello skvělá, ale to mi je jasný už hodně dlouho, že kde se objeví, je to zážitek. A Viggo Mortensen? Šel z něho strach a opravdu mi ho bylo líto. Přála jsem mu, celé té rodince, aby to zvládli, jenže co s tím, když před svými vlastními činy prostě neutečeš. Mrazivě výbornej film.

1 3 5 6 7 8 9 následující >>