bararich8

okres Rychnov nad Kněžnou

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 17.7.2019  01:33
    Shaft (2019)

Nahláškované přímočaré béčko, kde Jakcson vypadá dost sešle. Akce jde ruku v ruce s vizuálem, ale tady jde stejně hlavně o ty kecy a ty se ve většině případů povedly. Nic víc v tom není, 3*

• 9.7.2019  00:16

Vizuální a akční nádhera střídá krásu. Alita je sympaťačka a Christoph Waltz si svou roli vodí jako obvykle. Akce je pěkně přehledná, svěží a zábavná. Prostředí je slušně zpracováno a příběh není k zahození. Moc rád si nechám naservírovat další pokračování, 5*.

• 24.6.2019  00:46

Béčko jako každé jiné. Jeden z nejslabších záporáků, musí se mu však nechat, že tvůrci se nebáli zabít i pár hlavních postav. Jinak ale tohle pokračování nebylo snad potřeba. Škoda, že asijští kolegové nedostali více prostoru. Slabší 3*

• 23.6.2019  23:17

Dobrá ptákovina, která je vlastně o ničem, ale Matthew se tam musel neskutečně vyřádit a Snoop Dogg mu tam důstojně sekundoval. 3*

• 12.6.2019  00:38
    How to Sell Drugs Online (Fast) (TV seriál) (2019)

Hodně osvěžující seriáloví jednohubka. Výborně vyobrazeno používání socnetů, dnešních děcek a možná i trocha toho prodeje drog, chybí už jenom krypto a je to komplet. Moritz je správnej podivín a zbytek bandy dobře přihrává. Není to veledílo, ale skvěle se na to koukalo, 5*

• 30.5.2019  23:21

Hezká přípravka na finále. Ženská hrdinka je příjemná změna a ruku v ruce s tím jde i humor, který jede ve stylu Ant-Mena. Rozhodně potěší přítomnost Furyho, který tomu hodně pomáhá. Mírnější zklamáním byli slabší záporáci. Ale celkově je to fakt důstojný zářez na pažbě Marvelu. 4*

• 16.5.2019  00:41
    John Wick 3 (2019)

Co závěreční Avangers, ale třetí John Wick, to je teprve masakr! Každá akční scéna je neskutečně vymazlená do nejmenších detailů. I přes šílené tempo jsou akční sekvence dostatečně přehledné a máte možnost si je plně užít. Bitky jsou často hodně brutální. Lokací a bojových variací je spousta a hodně baví. Dublinské kino při probodnutí oka dokonce tleskalo, neuvěřitelné. Ještě jednou to musím zmínit - akce - to je prostě radost pohledět. Hodně potěší i protivníci, kde jsou vidět známé tváře a umí také leccos předvést. Příběh se příjemně sune dál a dává prostor pro další díly, sequely a prequely. Jediná věc byl snad, co mi úplně neseděla, byl až přílišný humor. Chápu, že John je v onom světě doslova legenda, ale protivnici téměř žadonící o podpis, z toho dělají spíše taškařici. Plný počet , návštěvu v kině rozhodně doporučuji, 5*

• 12.5.2019  16:47
    Polar (2019)

Švihlé akční béčko s Masem v hlavní roli? Ano prosím! Padouch je debil, skupinka nájemných vrahů byla zřejmě právě puštěna z léčebny, ale to nic nemění na tom, že akce je řádně krvaví a místy i pěkně brutální. Navíc film jde velice rychle kupředu s minimem hloupých řečí, jelikož co si budeme povídat, dialogy nejsou z nejlepších. Povedené 4*.

• 12.5.2019  14:08

Velkolepé zakončení, kde sice už od začátku víte, že to není opravdový konec a tohle nejsou Hry o Trůny, kde nevíte dne ani hodiny, ale přesto se tvůrci hodně vytáhli a do třech hodin nacpali úplně všechno. Nechybí vcelku pěkné příběhové kličky, humor, silné momenty a řádná CGI mela. Hlavně však uvidíte všechny hrdiny pohromadě. Navíc ty 3 hodiny uběhly překvapivě rychle. Ovšem zamrzí chybějící pozávěrečná scéna (trailer na Spidermana je laciná odměna). Plná palba, 5*

• 4.5.2019  03:33
    Venom (2018)

Hodně pomalý rozjezd, ale pak souhra Hardyho a Venoma hodně bavila. Film by si rozhodně zasloužil více soubojů, jelikož to existující jsou pěkně udělané a logicky neokoukané. Výtku bych měl snad jen k tomu, jak náhodní lidé na Venoma reagovali, působilo to na mě, že každý si během chvilky zvykl a nic moc z toho nedělal, ale díky tomu se do filmu dostalo více humoru. Potencionální pokračování by mi vůbec nevadilo, 4*.

• 26.4.2019  23:24

Anebd když chamtivost nezná mezí. Zajímavý kousek, kde na přímou akci příliš nedojde, ale napětí je slušné. I přes všechnu tu omáčku kolem, je tempo takové, že film rozhodně nenudí. Herecky dobře sehrané,. 3,5*

• 7.4.2019  01:08

Mno, tohle byla fakt apokalypsa. Vtípků se vydařilo fakt nemnoho, jako občas jsem se zasmál, ale jinak to bylo takové o ničem. K čemu je, že do filmu narvete tolik hvězdných jmen, když necháte naživu jen ty největší idioty? Slabší 3*

• 6.4.2019  22:20
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019)

Zajímavý to počin, palec hore pro Netflix. Kvalita se dosti různí, ale jelikož jsou všechny díly do 15 minut, není se nač stěžovat, jelikož vše eskaluje velmi rychle. Některé kousky byly opravdu vcelku odvázané, což je super. Najdete zde kompletní pokrytí od komedie, přes horor po drama a to vše alespoň s nádechem sci-fi nebo alternativní historie. Za mě spokojenost, 4,5*

• 5.4.2019  01:41
    Aquaman (2018)

Nebylo to špatné, takový lepší snímek o komiksovém hrdinovy. Že to bylo ale sakra dlouhý. Jason Momoa si to tady vyloženě užívá (ještě aby ne s Amber po boku). Místy je toho digitálna až moc, ale jinak to vypadalo dobře. Čisté 4*

• 30.3.2019  22:41
    Libenjyeo (2019)

Souboje jsou fajn o tom žádná, ale vše ostatní je slabota a kazí to celkový dojem. Uvítal bych svižnější tempo, méně přihlouplých postav okolo a více bitek a ideálně i o něco důstojnější příběh. Slabší 3*

• 30.3.2019  01:29

Hodně kvalitní a kreativní souboje (místy i pěkně brutální), tak jak to máme rádi. Příběhově je to taková klasika. Herecky super. Tempo je více než solidní a na akci tak není třeba příliš čekat. Pro milovníky této kategorie, naprostí povinnost. Lepší 4*

• 28.2.2019  11:27
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Dejvické divadlo nezklamalo, zážitek v kině opravdu jedinečný!

• 26.2.2019  00:43
    MOST! (TV seriál) (2019)

Stejně nekorektní pecka jako Čtvrtá hvězda nebo Kosmo, akorát Most to dotáhl ještě o kus dál. Hlavně první díly jsou neskutečně povedené a plné hlášek, finále zase pak skvěle dává dohromady všechnu tu povrchnost, předsudky a nenávist k čemukoliv odlišnému v té naší zemičce plné šikovných lidí, 5*.

• 23.2.2019  23:04
    Sex Education (TV seriál) (2019)

Povedený kousek, hlavně první díly, který pobaví díky svému jinému pohledu na věc - teen komedie o problémech dospívající mládeže - a zajímavým postavám. Humor je příjemný, logicky spíše zaměřený na mladší ročníky.Hlavní dějová linka (Otis) tady plní svůj účel, ale příběhy dalších postav jsou s ní pěkně svázané a vzájemně se doplňují. Na konci se to až celé příliš přibližuje klasickým teen vztahovým seriálům, ale celkově je to fajn chuťovka, která rozhodně potěší, 4,5*

• 10.2.2019  22:27
    Psí ostrov (2018)

Hodně zajímavé zpracování, vizuální, jazykové a příběhové. Přesně něco, co byste od Andersona čekali. Jako obvykle však nemusí sednou každému. Pokud jste jeho předešlé kousky viděli a bavili vás, rozhodně zde chybu neuděláte, 4*.

• 9.2.2019  10:25
    Robin Hood (2018)

Jede to na podobné vlně a stylizaci jako Král Artuš, takže čekejte čistou popcornovou jízdu. A k Artušovi tomu přece jenom něco chybí. Záporák je třeba nic moc, ale akce je docela hravá. Jinak od toho nic nečekejte, vypněte mozek a budete možná i celkem spokojeni, 3*.

• 27.1.2019  13:12

A kolosální blbost pokračuje do svého ne úplně špatného finále. O něco lepší než dvojka. Stále je tu však nespočet WTF momentů. Nikdo snad ve filmové historii neměl tolik štěstí, jako děcka tady. A když už zmiňuji děcka, celé je to vlastně úsměvné, pár dětí tady sundá celé město plné profesionálních vojáků. 3* a taky proto, že je konečně konec.

• 14.1.2019  22:19

Spousta lidí se tu rozplývá, ale na mě to teda ten kýžený dojem neudělalo. Asi to mělo působit velkolepě, ale nepůsobilo, spíš je to takové pozlátko. Akorát Hugha to moc baví, to je zjevné. A písnička mě zaujala asi jedna, jinak teda hudba žádná hitparáda. Srovnáni s La La Landem, který tu někdo zmiňoval, to určitě nesnese, ten si totiž broukám už přes rok, za to na tenhle snímek a jeho soundtrack za týden už ani nepomyslím.

• 10.1.2019  01:36
    Mrakodrap (2018)

Taková rychlá jednohubka s hloupým příběhem, kterou drží nad vodou jen a pouze The Rock. Jednoduše katastrofický film, který nic nového nenabídne, ale nevypadá špatně a celkem to odsýpá, ale jakmile to skončí, s klidem na to zapomenete, 3*

• 2.12.2018  02:05
    Accident Man (2018)

Fajnové béčko, kde se Scott Adkins může konečně zase předvést. Příběh je hloupý, celá myšlenka klubu nájemných vrahů maskující úmrtí svých obětí jako nehody je bizarní. Navíc je celá ta banda skupina těch nejroztodivnějších mentálně narušených jedinců. Ale o to tady jde a spolu se super čistou a přehlednou akcí to funguje velice dobře. Lepší 3*

• 2.12.2018  02:01
    Bodyguard (TV seriál) (2018)

Hodně kvalitní kousek, kde hraje hlavní roli politika, tajné služby a terorismus. A mezitím se propletá chudák válkou poznamenaný David Budd. Celá série se rozvíjí hodně pomalu a postupně se to graduje k hodně (jako dědovy kšandy) napínavému závěrečnému dílu. Každý díl má minimálně jednu hodně slušnou akční (rozumně nic divokého, ale dobře technické zvládnuté) scénu, na což se vyplatí si počkat. Příběh je občas jakýsi veletoč zvratů a podivností, ale to rád překousnu, 4,5*.

• 25.11.2018  00:14

Nebylo to špatné, ale čekal jsem více humoru. Rovněž by neuškodilo trochu zkrátit. Nicméně zbytek byl na dobré úrovni. Příběh vcelku zajímavý, dialogy měly hlavu a patu. Navíc Kumail a Zoe to mají fakt zmáknuté. Lepší 3*

• 20.11.2018  23:18

Slabší než předchozí díly, ať už herecky, příběhově či vizuálně, ale pořád to poměrně baví a funguje to. Určitě bych zkrátil úvod, který je až zbytečně dlouhý a zase tak úplně nefunguje/není třeba. Příběh je padlý na hlavu, jak už jsme zvyklí, ale jako prequel k sérii to funguje poměrně dobře. Akce místy krvavější a dost kontaktní, jen škoda že hlavní hrdina nedostal víc prostoru na bitky, docela dobře se na to dívalo. Slabší béčko, ale pokud vás toto téma ještě neomrzelo, rozhodně tím chybu neuděláte. 3*

• 17.11.2018  22:16

Zklamání roku a hrozná nuda. Kde je všechna ta roztomilost, objevování světa, příjemný humor, roztodivné potvůrky (tady jsou většinou jen do počtu) a povedená akce z jedničky? Možná tak finále je celkem fajn ale jinak jedna velká šeď. Slabé 2*

• 10.11.2018  22:39
    Máš ji! (2018)

uf, tohle mě ve většin minulo. Herecky se to sešlo dobře, ale to ostatní... Zhruba prvních 70% filmu bylo utrpení, humor mě většinu času přišel o ničem, maximálně jsem se párkrát zasmál, akce plná zpomalovaček a keců opravdu nefunguje a všechny ty pády jsou spíše trapné a umělé. Ale konec to docela otočil a nakonec jsem se i pobavil, ale to je ve výsledku opravdu málo. Slabší 3*

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24