Jacinda

okres Praha
Fairy tail no madoshi

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 8.4.2018  21:54

nápad super, ale v některých ohledech až moc. já jsem sprostá jako dlaždič, ale kdyby malinko ubrali, bylo by to lepší

• 18.3.2018  22:12

já prostě miluju jonathana a nancy!!!

• 5.3.2018  16:41

jojo... jak se objeví týrání zvířat, letí hvězdy dolů...

• 2.3.2018  23:29

Skvělá komedie dobře vystihující životní situace. U scény na zahradě jsem brečela smíchy

• 20.1.2018  19:25

velmi rozpačitý první díl

• 16.12.2017  11:28

Evidentně záleží na rozpoložení, v jakém se na film díváte. Já měla myšlenky trochu jinde a to možná filmu nechtěně ublížilo. Dokumentární provedení bylo super, některé scény byly natolik bizarní, že se člověk musel buď neskutečně smát a nebo jen s otevřenou pusou kroutit hlavou. Mě osobně nejvíc dostala scéna s hrou na hudební nástroje xD tu jsem si musela vracet. Konec filmu trochu ztrácí. Možná, kdyby byl koncipovaný délkou na skutečný dokument, bylo by to ku prospěchu. Ne všechny vtípky totiž vyzněly tak jak měly... celkově ale můžu doporučit a pokud vedle sebe budete mít partu lidí a možná i nějakou flašku k tomu, máte zcela jistě zlatý hřeb večera. 3,5/5

• 19.11.2017  18:39
    Umění přežít (TV pořad) (2014)

Z těch zpomalováků se mi začala točit hlava

• 19.11.2017  18:33
    Ninja (2009)

Scott je fešák (když nemá vousy) a jeho skill je úchvatný. Nicméně pohled na jeho supervypracované tělo (až moc) v kombinaci s jeho pohledem jehňátka (nesnáším, když nabušený chlapi hrajou utrápený chudinky) není až tak lákavé. A co prostě neodpustím, je absence jakékoli logiky. Už od prvních minut se postavy chovají jak retardi, jenom aby zápletka mohla fungovat. Nefunguje a navíc do ted nepochopím, proč záporák zaútočil během předvaděčky ostrými, aby se dal dementně vyhodit ze školy.

• 4.11.2017  21:32

Absolutní jízda, která mě vytrhla na dvě hodiny z reality. Cate konečně uměla zahrát dobrou záporačku a Loki i Thor jsou totálně k sežrání. Oceňuji minimum krve a maximum srandy. Tenhle kabát Thorovi sluší a já musím říct, že jsem si to prostě užila! Jeff je neskutečný. Lokiho nástup: Váš spasitel je tady? Úplně jsem řičela smíchy. A ta hudba... paráda

• 22.10.2017  22:44

Bohužel jsem neviděla předlohu. Jakožto nenačatý divák proto budu hodnotit film jen jako film a nikoli jako pokračování jedničky, což podle kamarádů dopadlo skvěle. Na mě byla místy trochu nuda, stopáž opravdu dlouhá a k tomu jsem měla neodbytný pocit, jako bych sledovala futuristickou verzi Drivu. Možná je to tím, že jsem Drive viděla den předem. Stejně dlouhé záběry, stejné melancholično, stejně decentně zato s brutalitou dávkované násilnosti. A Ryan skončil tak nějak... stejně... Pěkný, ale podruhý si to asi nepustím.

• 21.10.2017  22:46
    Drive (2011)

Skvělá minimalistická práce. Minimum hudby, minimum kýče, dávkované emoce, extrémní napětí. Na mě moc brutalit a nevyhovující konec.

• 2.10.2017  14:05
    Free! (TV seriál) (2013)

Něco mezi trojkou a čtyřkou. Tohle anime zahřeje a možná i namotivuje opět navštívit bazén. U mě si navíc šplhlo ztvárněním hrdinů, protože mi někho připomínají :D Hrdinové jsou sice sladší než sirup z agáve, avšak právě ta bezelstnost hraje určitý prim. Nebýt toho stupidního konce (Rina prostě fakt nemusím) dala bych ty čtyři.

• 24.9.2017  18:38
    To (2017)

To je pro mě odpradávna srdcovka. Vyrůstala jsem na původním filmu a na rozdíl od většiny diváků ho považuji za skvělý film. Na "remake" jsem šla spíš s myšlenkou berličky, že alespon budu tušit, co se bude dít, a nepotentuju se strachy. Musím říct, že nové To je skvělý film. Po stránce kamery, hudby, scenérie nemám jediné výtky, stejně tak byli úžasní mladí herci. Především představitelka Beverly mě zcela ohromila. Z celého filmu srší emoce, jejich pouto na mě sahá i přes plátno. Trochu mě ale mrzí Stanovo a Mikovo odsunutí na vedlejší kolej, stejně taky Henry Bowers je prostě jen jeden. Tento Henry byl pro mě pouhým sígrem, kdeždo původní Henry opravdový maniak. K samotnému To... Podoba ultra strašlivá. Pravda, vůči němu vypadá původní To přeci jen trochu směšně. Přesto... Tim Curry vytvořil něco, co mě děsilo možná víc, než jen dobře vystajlované zuby a rychlé pohyby. Právě tyto maličkosti mě nutí balancovat na pomezí 4/5. To a ještě ta úvodní scéna s Georgim. Zbytečný a nechutný overkill. Každopádně jsem nesmírně ráda, že jsem překonala prvotní obavu jít do kina. Stálo to za to! DODATEK Rozleželo se v hlavě. Beverly brečící v koupelně. Stan křičící, že ho přátelé opustili. Ty děti by zasloužily oskara. Zvyšuji nakonec na pět. Prostě ten film nemůžu dostat z hlavy!

• 17.9.2017  19:36

Tato natolik bizarní záležitost puštěná jako doprovod k vaření v telce si nakonec vyžádala moji plnou pozornost. Variací na toto téma je spousta, přesto v podání učitele Millera překvapivě dobře funguje.

• 4.1.2017  21:09
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

už mě to prostě tak neba, no...

• 29.12.2016  23:47

pěkné, leč nudné. Do ted jsem ke všemu nepochopila, proč Alex ležel ve sklepě, když ho nahoře mohli najít úplně stejně jako dole. Možná proto, aby měli záminku tam poslat toho nácka. V patře by se totiž bunkr dělal docela blbě. Konec zbytečně krutý, nepomohl tomu ani velmi nepříjemný český dabing Lízy (ostatní hlasy jinak báječné)

• 18.12.2016  21:01

romantická záležitost, pro kterou mám zvláštní slabost

• 8.11.2016  21:57

buď jsem viděla nějakou zkrácenou verzi, a nebo je uvedený trailer na jiný film. až na budaře hrají všichni děsně (a nejhorší je ta trapná úvodní dvojice která dabuje hůř než herci na audioknihu) a celý zbytek filmu se dá shrnout větou: "kampak kráčíš? nekráčím, normálně jdu...." jestliže jste navíc viděli v nedávné době anthropoid, je smrt ještě intenzivnější

• 16.10.2016  18:44
    Pastýř (2008)

moc hezký, když fandíte těm skvělým agentům a jcvd vás akorát otravuje. scott atkins je prostě mega boží, zbytek filmu a jcvd ultratrapný

• 28.9.2016  19:22
    Anthropoid (2016)

no...tak to bylo drsný. filmu nelze upřít, že je natočen stylově. minimum kýče a dobře naporcovaná dávka brutalit. Tak dobře, že jsem se v kině rozeřvala a odcházela s gumovýma nohama. Některé scény mi skoro obrátily žaludek naruby. Jamie sice trochu přehrává, ale čeští herci hrají výborně a ten závěr v kostele...znáte jejich osud, víte, že je to nevyhnutelné, a stejně si přejete, aby to skončilo dobře. a ono neskončilo.

• 24.7.2016  16:41

Film se mi zažral do mozku, že bych to ani nečekala. Celý se nese v duchu únikových her, docela bych si jednu takovou taky zahrála. Co nežeru je pár supernelogických scén. Asi nejdramatičtější je, že Hankse ani na okamžik nenapadlo dát vodnímu papežovi kyslík z úst do úst. stačilo se zvednout nad hladinu a mohl ho tak držet naživu hodinu. dál mě dost štv alo, kolik policistů sejme jeden brýlatý otrapa, kterými jsem to nevěřila ani náhodou. Že je to žoldák typu predátor (nemáte zbraně....) obhájilo jen málo a jeho odstranění jsem věděla ve chvíli, kdy otevřel dveře auta. musím ale uznat, že mě postavy překvapily a ten výbuch byl suprovej. i když se obávám, že v případě antihmoty by to bylo ještě mnohonásobně větší. a ta destrukce archivu taky nic moc...btw, to fakt nikdo nefotí a neskenuje ty dokumenty?

• 7.7.2016  00:06
    Jako ty (2015)

futuristická decentní hudba a vynikající herecké výkony Nicholase a Kristen nevyváží fakt, že je film úplně o ničem. Hodně jsem se těšila a šla jsem do toho bez předsudků. (equlibrium, gattaca...) bud se ze mě stal cynik a nebo byl děj prostě jen příliš natahován.

• 10.6.2016  19:43

Komentář píšu po 14 dnech, protože dost přemýšlím, co napsat. Je to děsnej KÝČ. Až na pár herců všichni děsně přehrávaj, všude samé odhodlané pohledy, statečné pohledy, útrpné pohledy, do toho postoj typu anime, až na to, že to ve filmu nefunguje. Hlavní mutant má skill na hov**, lidi zavrtá do země a pak....co..? Angel vypadá jako karikatura na Kena, děsivě mi připomíná toho anděla tlouštíka z hrátky s čertem. Absolutně nechápu, co tam dělá Striker a všechny scény s ním jsou zcela zbytečné. Opravdový wtf efekt přišel s wolverinem. Pardon, ale to bylo tak trapný, že jsem jen bezradně rozhodila rukama. Senzory na hlavě? muhaha fakt moc. Kdyby Fassbender dal svýmu dítěti hned od začátku do držky jako Růžičková v slunce seno, mohlo sklapnout a nic by se nestalo. No a nakonec tu máme Jennifer. Role elegantní lehce záporné lehce kladné Mystique zdegenerovala do něčeho opravdu nepříjemného. Mám Jennifer celkem ráda, ale už od role Katnis je zřejmé, že ta holka neumí vést lidi, neumí prohlašovat srdceryvná poselství (měla by se učit od krále theodena) a vůbec nechápu, proč tomu tam velí. Na druhou stranu se neztotožnuju s názory, že tam nebyl, kdo by přirostl k srdci. Já mám slabost pro Speedera a když mu modrý frankenstein zlomil nohu, opravdu to se mnou hnulo. Celkem roztomilý byl i příběh mezi Jean a Cyclopem, i když Jean trvalo asi hodinu, než pochopila, že má to modrý monstrum zabít. Je tak skvělé, když se kolem řítí svět do zkázy a vy jen blbě čumíte... "rylís jour pawá" je jen hřebíčkem do rakve

• 23.5.2016  23:27

kdyby milánkové vymazali keci o bohu a vyškrtli tu trapnou dementní dvojici Leo a Sára, bylo by to mnohem lepší. Vůbec toto duo se chová jako mozku zbavené...ve výsledku si z toho odnáším pár oblíbených scén a takový divný pocit na patře, když vidím celkem solidní apokalyptický počin

• 16.5.2016  21:37

odraz českého venkova a myšlení. řekla bych, že většina lidí ten film nemá ráda, protože se ho bojí. odráží totiž jejich realitu.

• 14.5.2016  15:13
    Přes noc sedmdesátkou (TV film) (2012)

videno nahodou. priserne herecke vykony ztvarnujici totalni klise a kyc.

• 14.5.2016  12:15
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

David Kraus je proste bozi. dnešní díl (rammstein) to jen potvrdil. zdejší odpady jsou tentokrát jen výplody chorých mozků. jemi úplnějedno že je to novařská estráda. tohle mě baví od začátku do konce. a ten david k tomu :-********

• 25.4.2016  21:21

bravurní ztvárnění české povahy, české kultury a české nátury. dokonalé

• 1.4.2016  23:51

Moudrý černoch a neústupný běloch. Rusko opět jako zdroj zla. Nechápejte mě zle, nejsem na straně ani jedné strany současného politického dění a konspirace, myslím, že všechny tři strany (usa, rusko, čína + další velmoci o nihž se nemluví) stojí za prd. ale začíná to být skoro vtipný, jak se vždycky něco odělá v rusku a zachranují to předem klišoidní ikony. navíc od jisté doby mě spory, vzpoury a hádky tohohle typu neberou.

• 30.3.2016  21:47
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Je zajímavé vidět, kam se posunuly otázky.....youtube, stream, ...jsem na zvědavá, kdy se objeví otázkas, kdo je Sing Sing....jinak Vašut se mi líbí, akorát mi přijde, že mají ještě trochu nevybalancovanou hudbu. a to nové pravidlo je taky super.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40