Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi

Recenze (1 228)

plakát

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Abych to nějak shrnula, pro mě byla i třetí řada lepší. Příliš mnoho klišé, patosu, nelogičností.. ani ty osmdesátky z toho tolik nečišely, i když odkazy vlály všude. Vecna je fakt jak chodící panák, všichni žvaní,místo aby zabíjeli šílené monstrum. Některé postavy jsou absolutně zbytečné. Nesdílím sdejší nadšení

plakát

Stranger Things - Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (2022) (epizoda)

Jamie Campbell Bower se stává novým idolem... jeho herecké skills spojené s podmanivým hlasem (připomíná mi jednoho českého dabéra, který daboval Toma Raddla zamlada) a pěkným kukučem z nějak dělají super sexy záporáka. Ale stále chci a požaduji "kids-cut". Ty minuty zrůdného týrání oželím bez mrknutí oka.

plakát

První krev (2022) (seriál) odpad!

Tato inkluzivní sračka splňuje všechny předepsané požadavky. Tak se radujte humanisti a jestli se vám tento seroš nelíbí, tak alespon víte, že inkluzivní sračky nefungují :)))

plakát

Stranger Things - Kapitola pátá: Projekt Nina (2022) (epizoda)

Rozhodně si nemyslím, že by to byl nejslabší díl. Marně se snažím pochopit mentalitu zdejších uživatelů neb mi přijde, že se naše názory diametrálně odlišují. Za mě zatím jednoznačně nejhorší byl první a hned potom druhý díl. Tento mi přijde v pohodě až na ten KONEC! Mohla bych prosím dostat nějaký BABY-CUT, kde budou vystříhané nechutné scény? Jo a to pošahaný OOC s Murrayem taky jen tak neberu. Jeho karate bylo super, ale sakra je to Murray! Nikdy by se nenapil podezřelého nápoje v nepřátelském území! Vzpomeňte si, co dělal ve dvojce. A Hopperovy nohy jsou asi z titanu. To je taky dobrej úlet, co vydrží. Vzpomínka na Vietnam dobrá a v syrovosti i silná, nicméně uplakaný Hop nic moc :( jo a ta scéna na konci, to je fakt humáč. Neviděla jsem nic, stačily ty zvuky. Proč, prostě proč!!!!

plakát

Stranger Things - Kapitola druhá: Vecnova kletba (2022) (epizoda)

Z tohoto seriálu se stává karikatura, jejíž aktéři zcela vystoupili ze svých rolí. Příběh postrádá logiku, charaktery prodělaly téměř neodpustitelné změny. Šikana je přehnaná, skoro směšná. Krutosti neubývají, není divu, protože atmosféra prvních dílů je nenávratně pryč. Půlka postav stále dělá prdlajs a děj se natahuje neustálými flashbacky. Jak jinak než na proběhlá znetvoření... Chápu, že některé diváky může stále oslňovat atmosféra 80 let, to je asi tak to jediný, co tomu seriálu zbylo. Walkman, Running up that hill, kterou někteří objevili jako svatý grál (well done, clap clap) a trička s potiskem.

plakát

Stranger Things - Kapitola první: Klub Hellfire (2022) (epizoda)

Nelibilo se mi to. Nulove tajemno, na konci zbytecna ohyzdna nechutnost. Misty nuda i cringe, chybela logika. Postavy si nechaly snad jen vzhled. Zlata treti rada...

Pyramida hrůzy (1985)

Harry Potter + Indiana Jones = tento film :)

plakát

The Matrix Resurrections (2021)

Neo působí celou dobu jako fackovací panák a ufňukánek, který se sebere pouze v okamžiku, kdy mu někdo řekne "už ji neuvidíš". Nový Morfeus je protivný a nepomáhá mu ani český dabing. Naopak příjemnými postavami jsou Bax, Sheperd a pak samozřejěm nový Smith. Vůbec Smith je teda něco :) Je vidět, že herec má dokonale zmapované výrazivo předchozích Smithů a český hlas je úžasný. Scénu "nevyhnutelného konfliktu" jsem si pouštěla 3x. Film bohužel částečně postrádá logiku (Trinitina proměna) a paradoxně oba protagonisti hlavně ke konci působí dojmem totální romance a tak trochu i umělosti. Neal Patrik Harris mi celkem sedl, jeho rádoby filozofické řeči však nechápu ani s IQ 135. Nejhlubší myšlenku proto uslyšíme od Niobe, která našla balanc ve spolupráci s hodnými stroji. Dala bych snad i čtyři, ale ten konec to zazdil.