Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi

Recenze (1 276)

Kde zpívají raci (2022)

Dávám stejně jako knize. S tím rozdílem, že nechápu ten dementní konec. A úplně stejně jako v knize nevěřím hlavní hrdince, že dokázala žít sama způsobem, jakým předvádí. Žádné dítě neskončí takto civilizovaně. Nebo nechápu, proč máme tolik sociálních problémů...

plakát

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

K pěti hvězdičkám chybí střihačská práce a ubrat trochu na nereálnosti. Za mě si celý film pro sebe ukradl Yondu. A nechybí anbi pár legendarních hlášek. Typicky Drax a nejlepší: "Of course I have trust issue. That is my father!"

Spider-Man: Homecoming (2017)

Bohužel mě to nebavilo. Holland je protivný a užvaněný. Chápu, že je to kvůli vývoji postav a taky že je to teenager, ale stejně mě lezl krkem. Ještě horší ale byla zápletka. Hlavní záporák v zásadě záporný není. Že někdo prodává zbraně? A co dobrák Tony Stark? Pohodička Petere, nenech se rušit.

Nic ve zlým (2023)

totální cringe, ale u pár scén jsem se fakt nasmála. Hořící jízda na kapotě vyhrává. Příjemně překvapí i konec.

plakát

Pravda vs. Alex Jones (2024)

Narcistický magor, kterého sleduje tupá lůza nejhoršího kalibru. stačí se podívat na ty lidi, co ho následují. Jasná paralela je vidět i v ČR, kdy dezoláti vylézají z nor a snaží se praktikovat podobné pošahanosti. Jedna z matek to tam dobře popsala: Ukážete úmrtní list - je zfalšovaný. Ukážete fotky - jsou zfalšované. Všechno je to photoshop. A bude to horší a horší...

plakát

Tokyo Vice - Consequences (2024) (epizoda)

Kulervoucí předposlední dík! Všechny linky se blíží k sobě, něco se dalo i čekat, scéna v hotelu dokonalá, v Čihaře skoro slzičky. Miluju to sblížení Sata a jeho pobočníka. Nemůžu se dočkat posledního dílu!

plakát

Tokyo Vice (2022) (seriál)

Oceňuji, že ačkoli jde o mafiánský film, tak je zde miminum brutalit a vše nahrazuje parádní atmosféra. přesně tak si představuju dobrou kriminálku. Mám štěstí, že seriál objevuji při vydánídruhé série, protože konec je skutečně naprosto otevřený. Japonština je v seriálu fantastická, líbí s emi, jak plynuje přechází do angliny a zas zpět. Tokio parádní. Člověk vzpomíná na vlastní návštěvu :)

Nech svět světem (2023)

Co se stane, když zfilmujete knihu, která má 54%? Získáte film s 54%. Příšerná a nesympatická Julia Roberts. Hvězda dolů. Zženštělý ukňučený Ethan. Hvězda dolů. Naprostý nesmysl se zvířaty a zuby. Hvězda dolů. Nedořešené záhady a otevřený konec. Hvězda... dolů. Zbylo tomu vůbec něco? Atmosféra. To jediné.

plakát

Koruna - Willsmánie (2023) (epizoda)

Nemohu si pomoct, ale celý díl na mě působil jako reklama na Charlese, Williama a rozehnání konspirací kolem Diany. Jako by se tvůrci snažili zavděčit královské rodině a udělat ji PR. Mladý William je vybraný skvěle a je mu fakt podobný. Harry je příšera. To jako fakt neměli nikoho jiného?