Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi

Recenze (1 260)

plakát

Šťastně vdaná - Topení se ve snech (2023) (epizoda) 

Hromada prázdných slov, neuvěřitelně spisovná japonština a nesnesitelná Mijo. Když někdo stvoří takové anime, říkám si, jestli by chtěl taky takhle neschopnou, ukňučenou, plochou, ubrečenou, ukňouranou bezpáteřní chudinku. Koukám na to už jen proto, abych se dočkala alespon nějaké sex scény, což se v tomto frigidním anime stejně nestane. Místo toho se dočkáme klišojdních povzdechů, pohledů a pochopeních. Proč prostě nemůže existovat nějaké anime, který by nebylo bud hentai anebo frigidní protahovaná sladěřina? Na začátku to bylo fjan, ted už je to moc.

plakát

Šťastně vdaná - Noční můry a hrozivé stíny (2023) (epizoda) 

transvestitní princ, kopa nudy a ufnukaná Mijo. Co vypadalo na začátku jako zajímavý anime se pomalu mění v koncept frigidní pany s koncovkami -sama a předponami -ita

plakát

Oppenheimer (2023) 

Příběh atomové bomby... Ne Hirošimy, ne nagasaki, ne vizuálních mega výbuchů. Je to příběh jedné z nejstrašlivějších věcí na tomto světě. Netřeba víc.

plakát

Láska padá z nebe - Epizoda 2 (2019) (epizoda) 

Korejských Devět dní stále pokračuje a hlavní hrdinka má dokonce téměř identické jméno... Bohužel v případě seriálu se Se-ri chová často jako úplně vypatlaná osoba. Nicméně pan plukovník to zachraňuje a druhá část dílu byla už slušně poutavá. Už aby tam byla ta pusinka :)))

plakát

Láska padá z nebe - Epizoda 1 (2019) (epizoda) 

Připadá mi to jako komediální verze knihy Devět dní. Uvidíme, co v popisu bude dramatem, protože zatím je to vážně jen přehnaná sranda. Se sexy vojákem.

plakát

Malé lásky (2017) (pořad) odpad!

Být těmi novorozenci, podám v dospělosti žalobu.

plakát

Šťastně vdaná - Dárek (2023) (epizoda) 

ufnukaný chudák je stále extrémně nesnesitelný. Japonský hlas ubrečeného ptáčka tomu fakt nepomáhá. Zachranuje to jen super sexy Kjoka a milá služebná. Prosím, profackujte tu holku někdo :)) jinak to má paradoxně svoje kouzlo

plakát

Černé zrcadlo - USS Callister (2017) (epizoda) 

Tenhle díl se mi hodně zaryl pod kůži. Pokud někdo popustí uzdu fantazie a domyslí činy do důsledku, je to vrchol zrůdné odpornosti. Hlavní protagonista měl osud ještě hezký... Ke konci mě trochu tahaly nějaké logické skoky, ale budiž odpuštěno. Musela bych se nad tím zamyslet víc, zda bylo vše košér. Z morálního hlediska je ale tohle solidní sonda. A pro mě důvod, abych si nikdy mozek nikam nepřipojila, i když to jednou určitě půjde.