Paví král (1978) (TV film)

Jedna z milionu dětských pohádek

Kate a Leopold (2001)

Fimu kazí dojem český dabing, protože nesnáším dabérku Meg (pro zajímavost dabovala třeba Edie z Manželek). Jinak se mi tahle romantika moc líbí a miluju scénu s natáčení reklamy. Takže příště si to pustím v originále

Maska (1994)

Jako dítěti se mi to líbilo moc a poprvé jsem si tu všimla Jima.

Maska (1995) (seriál)

Pokud se nepletu, tak maska byla možná ještě před Batmanem a určitě jsem sbírala Poga. Ted už mi to nic neříká, hodnotím ale patnáct let staré pocity

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Jim Carrey je studnice vtipu. I kdyby hrál na černém pozadí, člověk by se smál. Když je pak obklopen zvířaty...

Desáté království (2000) (seriál)

Desáté království jsem nadhodnotila, protože má pro mě zvláštní kouzlo. A taky mu nemohu odepřít vtip. Poprskala jsem notebook,málem se rozbrečela smíchy. Hlavně v závěrečném dílu s žábou: "K čemu jsi vůbec dobrej? Abys nás otravoval!?"

Kytice (2000)

Kytice se ponořila tak moc do svého obrazu, až to není pěkné. Pouze svatební košile a vodník za něco stojí. Zbytek je šílenost. celkově kytici nemám ráda. btw taky vás tak děsí ten venkovský masopust?

Interview s upírem (1994)

123 minut rozhodně neodpovídá mému dojmu trvání. Byla bych hádala minimálně tři hodiny. S upírem se to má tak, že mi celkově přijde moc dlouhý a první polovinu mám raději než tu druhou. Cruise je tady úchvatný a celkově je to přehled krasavců. A dlouho v mysli mi zůstane i ta kremace. I když já bych si roztrhala šaty a udělala si z nich střechu. Neříkejte mi že by se pod tou horou hedvábí a brokátu celé neschovaly.

Princezna Fantaghiró 4 (1994) (TV film)

Tak tady mi uvízla v paměti pouze: uhozená trojka, zuby, hnusnej žabák a stín krásy Chica ze sedmi statečných. a pak krásný tarabas v krásném lese u krásného vodopádu. doufám že ta scéna je stejně krásná jako má vzpomínka