Politik

Politik

Ladislav Výsmek

okres Praha
EkoKing.cz

homepage
Twitter: Vysmek

32 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Za rozbřesku (TV seriál) (2006)

  Prison Break skončil a tohle vypadá jako perfektní 13-ti dílný seriál, který nám dodá emoce, které vyhledáváme. Prožívejte jeden den znovu a znovu :) Takže máme tu ten nejhorší den stále dokola, krásných nezapomenutelných 13 dílů, které jsem shlédl během 1 dne! Co víc dodat, lepší to být prostě nemůže 5 hvězdiček. Pozn. Díky komentářům některých lidí jsem se dozvěděl, že tento seriál neměl u televizi ABC vůbec žádný úspěch a jeho díly dobíhaly na internetu. No to se občas stane, ale já během 1 dne shlédnul všech 13 dílů, protože tohle byla opravdu pecka!!! :-) Pro mě rozhodně kultovní seriál na který nikdy nezapomenu.

 • poster

  Ztraceni (TV seriál) (2004)

  Po odvysílání první řady jsem začal tento seriál milovat, příběh a mysterioznost mne zaujali, tak jsem si sháněl další díly a pravidelně to sledoval v anglickém originálním znění s titulky, ale pak se něco stalo, byly přestávky kvůli natáčení a seriál stále ztrácel na kvalitě. Už je to nuda, stále neprozkoumaný ostrov, plno tajemství kolem Dharmy a Benovi a zbytečné ukázky do budoucnosti, jako kdyby nestačily ty do minulosti, doufám že se to v páté serii uzavře a budeme mít na všechno odpovědi, nyní mě to baví stále méně oproti 24 Hodin nebo Prison Breaku :-)

 • poster

  Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

  To jsem žral od první série po tu poslední. Samozřejmě některé části byly a určitě ne na 5 hvězd, ale i tak jsem pořád slintal po dalším dílu.

 • poster

  24 hodin (TV seriál) (2001)

  Akční dramaticko politický thriller, kde se příběh odehrává originálně v reálném čase, všechny serie tohoto seriálu velice obdivuji a moc se na každý neshlédnutý díl těším. Každá epizoda má něco do sebe, vždy se ná spolehnout na akčnost, kvalitu a nějaký dramový úsek. Kiefer Sutherland zde udvádí excelentní práci a právě v tomto seriálu se stal tento herec mým jedním z nejoblíbenějších, at se mu daří :-) Tak jsem shlédl všech 8 serií a není lepšího seriálu než je tento. Moc mě mrzí, že už je konec s dalším natáčením - 24 hodin bude vždy v mém srdci a vždy se na něj rád podívám znovu a znovu.

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Rychleji jsem snad žádnej seriál neprolít celej. Rozhodně 5 hvězd, dokonale natočený, kultovní záležitost. Skoro každej díl má nějakou legendární scénu. Dokonalost <3

 • poster

  Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

  Dlouho jsem tu měl hodnocení 4 hvězdičky. Ale co seriál skončil měl jsem skoro chuť to oplakat. Pro mě osobně je to jeden z nejlepších sitcomů. Je to o třídu lepší než HIMYM. Pro mě je to 5 hvězdičková srdcovka.

 • poster

  Domek z karet (TV seriál) (2013)

  David Fincher se ujal režie a do hlavní role dostal Kevina Spaceyho. Wow! Tenhle seriál jsem si hned zamiloval. Miluji politické thrillery. Po první serii musím říct, že opravdu kvalitka a stálo to za to. Nemůžu se vůbec dočkat druhé řady. Tohle na scéně opravdu chybělo.

 • poster

  Arrow (TV seriál) (2012)

  Nemám co dodat! Robin Hood na obrázku mě ze začátku moc nelákal, ale tím, že jsem tomu seriálu dal šanci, tak jsem se neskutečně obohatil. Už po prvních dvou dílech jsem se začal zamilovávat a po polovině první série jsem v tom až po uši a jedu jeden díl za druhým a prožívám velmi silné pozitivní emoce. Green Arrow má tolik společného s Batmanem a celý seriál je výborně zpracován! Prostě WOW! Ani chvilka nudy a pořád se je na co těšit. Takhle jsem se zamiloval snad jen do Lost nebo do 24 hodin. Výborná práce! Hlavně natáčet dál :) Edit: Tak první 2 série by bohatě stačily, pak následuje úpadek.

 • poster

  Temný případ (TV seriál) (2014)

  1. sezona 100%, jedna z nejlepších seriálových podívaných vůbec. Vzhledem k negativním recenzím na 2. serii, jsem druhou sérii ani nezkoušel. Nechci si kazit potěšení z takového mistrovského díla. 1. sérii jsem viděl dvakrát :-)

 • poster

  11.22.63 (TV seriál) (2016)

  Franco, Abrams, cestování v čase? Je to žrádlo! :) 80%