Politik

Politik

Ladislav Výsmek

okres Praha
JsiLepsi.cz

homepage
Twitter: Vysmek

32 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Christian Bale

  Viděl jsem všechny filmy kde hrál. Tenhle herec je moje number 1.

 • foto

  Ryan Gosling

  Ryan mě přesvědčil, že si vybírá jen velmi kvalitní filmy nebo z nich kvalitní filmy dělá on sám? At je to jak chce, tak se z něho stalo moje number 2, po tom, co jsem shlédl všechno kde se objevil.

 • foto

  Adrien Brody

  Adrien má opravdu velký nos :-) Ale všechno kde hrál se mi líbilo! Tedy až na jednu sci-fi šílenou vyjímku. No co, tenhle herec zůstane v mém srdci napořád. Number 3.

 • foto

  Sylvester Stallone

  Rocky, Rambo, ale i mnoho jiných méně známých filmů co se mi moc líbí, má takové charisma a vždy zaručuje kvalitní akční snímek. Dokázal natočit i hezké drama Rocky Balboa (2006), ale bohužel každý stárneme a tím se i zhorušují výkony, tento herec byl mladší určitě lepší :-)

 • foto

  Jim Carrey

  Herec co v žádné roli nezklame a jak sám říká, je vidět, že dělá maximum co jen dokáže a že toho dokáže hodně :-) Často se stává i mým vzorem a jeho filmy jsou prostě jedničkové, Jim Carrey největší borec, jen at natáčí dál :-) Velmi snadno se z něho stál můj úplně nejoblíběnejší herec ! Jeho nejlepší film Muž na Měsíci, ale podařené je i Číslo 23, Majestic, Lhář, lhář, Ace Ventura, Maska, Truman show, Božský Bruce, Yes Man, opravdu každý jeho film mám ve svém srdci :-)

 • foto

  Tom Hanks

  Stále jsem na vážkách jestli mám raději filmy s Tomem Hanksem mistrem na dramata nebo kvalitního Jima Carreyho, tito dva pánové jsou prostě nejlepší. A stejně u obou jsem viděl úplně všechny snímky, které natočily a zklamán jsem nebyl nikdy, nikdy jsem se nenudil a vždy jsem si z filmu něco malého odnesl. Tady je nejlepší klasika Zelená míle, Philadelphia, Forrest Gump, Trosečník a ani nebudu všechny krásné a kvalitní snímky vypisovat :-)

 • foto

  Bruce Willis

  Starej dobrej Bruce, ve všech Smrtonosných pastí odvedl velmi ocenitelný výkon a i v jiných akčních thrillerech se předvedl jako jednička. I když stále stárne, jako každý, tak kvalita jeho filmu neslábne.

 • foto

  Adam Sandler

  Skoro jako Jim Carrey, ale v trochu jiném smyslu :-) Natáčí kvalitní komedie u kterých se nejen pobavíte, ale většinou má lehký hlubší význam nad kterým se zamyslíte nejlepší: Klik - Život na dálkové ovládání, Kurz sebeovládání a Zohan: Krycí jméno kadeřník ;-)

 • foto

  Michael Douglas

  Velký pan Gecco a mnoho dalších charismatických rolí. Jo měl jsem dobu, kdy jsem sjížděl jeho jeden film za druhým.

 • foto

  Clint Eastwood

  Eastwood si zaslouží být i v TOPce herců.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace