Caelos

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 25.3.2017  22:16

Strašné.

• 21.1.2017  11:05

Seriál je fajn, film taky. Co víc říct.

• 21.1.2017  09:12
    Temná strana dveří (2016)

Zkušenému hororovému divákovi tenhle film nic nedá. Civilista ovšem poté co uvidí tenhle film, se bude chlubit třeba na facebooku, že je to super horor a jak u toho sral strachy. Tyhlety duchařiny v novém tisíciletí jsou všechny jak přes kopírák a tyhlety dveře nejsou žádnou vyjímkou. Zoufalý příběh o ženské co se jí utopí jedno dítě při nehodě v autě. Trochu ji z toho švihne, pak ji hospodyně řekne, že si může s klukem pokecat, ale nesmí otevřít dveře. Překvapivě je otevře a to roztočí kolečko nepřekvapivých jumpscarů, tajemných zvuků a dalších kokotin. Jako přes kopírák. Idiotský příběh negraduje nikam, protože jak film skončí je jasné po pěti minutách, či po přečtení některého ze zdejších komentářů. Odkuď se o tom chrámu dozvěděl její manžel je asi největší záhada filmu. Jediné co je na tomhle snímku trochu originální je, že se odehrává v Indii, Jinak je to stokrát omleté téma o rodiči, který si povolá svoje dítě ze záhrobí a diví se, že je nějaké divné. Že lidi plýtvaj penězma a energií na takové zbytečnosti. Radši měli rozpočet rozdat chudým v Indii.

• 16.1.2017  06:59
    The Bronze (2015)

Heh, čekal jsem typický sportovní film o cestě ke "slávě", ale ono je to nakonec strašně vulgární komedie (samý fuck, cunt, dick a pasy) kde ukáže při akrobatickém sexu dvou gymnastů Wolowitzova manželka prsa, což pro mě bylo docela překvapení. Ne že bych se potřísnil z koz ve filmu, jen jsem nečekal že je ukáže ona. Vlastně celá ta akrobatická scéna je jako pěst do držky, člověk ji nečeká a rozhodně nečeká její provedení. Jinak je to typické klišé o tom, jak sebestředná mrcha přestala být mrchou. Ale zasmál jsem se.

• 8.1.2017  18:56

Čekal jsem to trochu lepší, ale celkem mě bavilo, že to nebyl klasický zombie/nakažení/whatever survival, ale vlastně film o lidském zmrdství a jak se v krizových situacích dostávají k moci ti největší řvouni, kteří si tu svou pravdu vyřvou. Přitom kdyby si od začátku zachovali chladnou hlavu, nebylo by tolik mrtvých. A pak samozřejmě typická situace věčně pracující otec, který myslí jenom na sebe a pak pochopí, jaký byl kokot. Vlastně, kdyby tohle vylezlo z Holywoodu, byla by to podprůměrná sračka, ale korejci do toho prostě umí zamíchat to správné drama. Zombie akční scény mě moc nebraly, byly moc zmatené, divně sestříhané a při davovějších scénách mě trochu bolely digitální efekty, které jdou prostě vždycky poznat. Nejlepší byl jelen na začátku. Nevím, tak 8/10.

• 15.11.2016  08:44

Jednu hvězdu za auta polepené vánočníma světýlkama. Jinak je to k hovnu a jednoduché jak mozky voličů Babiše.

• 14.11.2016  16:08

Je to tak trochu jednoduchá komedie, ale když si chceš pustit nějakou kokotinu, tak proč ne. Některé džouky jsou fakt dobré.

• 28.10.2016  10:36
    Steve Jobs (2015)

Dobře natočené, dobře zahrané, ale nudné téma a jednoduchý děj.

• 2.9.2016  08:32
    Polednice (2016)

Geislerová je stále zralá na přijímání ejakulátu, ovšem to je tak všechno, horor to je tak možná tři minuty z celé stopáže. Kolářová je hnusná.

• 2.9.2016  08:30
    Parker (2013)

Taková klasická akční blbina, jako vystřižená z devadesátek. Takový ten typ filmu co jste si ve videopůjčovně vzali, protože tam hraje nějaké ten herec co hraje akční filmy.

• 2.9.2016  08:29
    Orel Eddie (2016)

Taron Egerton výborný. Jinak je to klasický klišé dojemný příběh o cestě jednoho loosera na vrchol díky tomu, že se nevzdává. Podobných sportovně motivačních filmů jsou desítky. I tak se na to ale skvěle kouká, hlavní postava je uvěřitelná a zábavná no a jelikož jsem looser co se na vrchol nikdy nedostal, protože jsem všechno vzal, tak se na podobné filmy vždycky rád podívám, že jo.

• 2.9.2016  08:26
    Cabin Fever (2016)

Stejná hloupost jako původní kravina. Komedie je tam zcela zbytečný šuplík, pousmál jsem se jednou, to i u rakouského artového filmu o pedofilním hrobaři, který šuká svou mrtvou matku za zvuků kankánu čímž si vybíjí frustraci z dětství se zasměju víc.

• 4.7.2016  16:37
    Tchyně (TV pořad) (2015)

Ženská která vychovala profesionální rodičku dětí radí ostatním lidem jak vychovávat etc, Prima. Teda Barrandov. Navíc vše jede podle scénáře, lidé tam mají jiná jména než jejich skutečné a paní Štiková... No jde vidět že její dcera je po ní obě mají myšlení koaly po lobotomii, kterou vychovali švábi.

• 2.7.2016  16:57

Když Karel Zeman potká random italského pornorežiséra.

• 10.5.2016  08:15
    Po krk v odpadcích (TV seriál) (2010)

Nejsem zrovna fanoušek reality show, ale tady tohle mě celkem chytlo. Strašně mě překvapilo jak jsou někteří lidé schopní žít. Některé díly jsou totiž skoro až neskutečné. Například chlápek, který má dům tak plný věcí, že musí spát venku na zahradě, kde má ale taky hradby věcí, ve kterých jsou například i stěží viditelné vraky aut. Nebo fanda Elvise, který si myslí, že čím víc má věcí, tím je bohatší. Celkem se tady řeší i příčina jejich hromadění, což většinou bývá deprese, nebo něčí smrt. Mimojiné, pracoval jsem i po bytech a tehdy jsem objevil pár adeptů do tohohle pořadu i u nás. Takže si dávejte bacha na: "Proč bych to vyhazoval, někdy se to může hodit." Abyste neskončili stejně.

• 10.5.2016  08:10
    Máte doma uklizeno? (TV pořad) (2003)

Mám radši americké bordeláře, tady dávám odpad hlavně za ty dvě čarodějnice, které chodí lidem domů uklízet.

• 10.5.2016  08:09
    Po stopách duchů (TV pořad) (2008)

Úděsná kokotina kterou by mohli vysílat na ezotv. Kdyby mi bylo deset, tak bych to asi žral.

• 8.4.2016  07:07

Bylo to debilní.

• 6.3.2016  15:40

Strašně blboučký příběh o vědci (Boris Karloff), který zkoumá nějaké mozkové vlny či co a po smrti ženy věří, že je stále někde naživu, protože jeho přístroj po její smrti začal psát stejnou křivku jakou měla jeho žena. O hororu se tady nedá moc mluvit, protože tady nic hororového není. Spíše je to béčkové scífko s pár smrtmi a mrtvolami navlečenými do skafandrů, které umějí vytvořit vír někam do prdele. Efekty docela ucházející, stejně jako Karloff, velice krátká stopáž, která by i tak mohla být minimálně o dvacet minut kratší. Vlastně je to úplná blbost, ale občas to má fajn atmosféru a nemůžu říct že bych se nějak nebavil, či nudil. Průměr.

• 7.2.2016  14:13

Fakt sexy blondýna, fakt špatný Keanu Reeves, spousta momentů "cože?" konec pobavil. Jinak docela nudle, jako všechny tyhle home invasion.

• 21.1.2016  17:49

Hodně nízkorozpočtový A-Team. Skinheadský bar pobavil.

• 21.1.2016  17:47

O dost dospělejší než Hvězdy nám nepřály. Kdyby to skončilo jinak, byl by to o třídu horší film. O Caru Delevingne se začnu blíže zajímat.

• 22.12.2015  07:19

Už první Avengers mě moc nebavili, ale u tohohle jsem místy přemýšlel i o odpadu. Což je divné, když je to příběhově skoro stejné jako jednička (i když tady jsou větší mezery a je to krapátek blbější) a docela dost scén se opakuje. Že přijde Hulk a přeruší nějaký monolog záporáka, stejně jako předtím u Lokiho jsem čekal hodně dlouho předtím než přišel. Zajímavé je, že film má sestupnou tendenci, začátek je docela fajn, pak je to horší a horší až to nakonec dojede do cíle na výpary. Konec je teda über debilní. Nvíc opět se to to tak nějak točí všechno okolo nejméně zajímavého avengera, tedy Ironmana a do toho jsou nějaké ty odbočky, kdy divný robot mele kraviny, Black Widow si chce podržet zelený penis a třeba Hawkeye konečně zjistí, že je tam úplně na hovno. Nové postavy to nezachraňují, i když blonďatý latentní Flash byl celkem sympoš. Co je na konci, který se točí vlastně jen okolo ochrany civilstů, hodně divné je to, že Avengers chtějí všechny ochránit, kvůli malému klukovi někdo zemře, ale že předtím po městech lítají vzduchem auta (které pravděpodobně někdo řídí) je jim všem celkem šumák. Dokonce jsem myslel, že se v jedné scéně skautík Kapitán Murica vysere na pronásledování (či co to dělal) a půjde na pomoc lidem ve vybouraných autech, ale... ne. Klady: Úvodní akce, Scarlett Johanson, albánský Flash, sem tam záporák. Jo a proč záporáci musí být vždycky někde ve východní evropě? To se nemůže válet na pláži na Barbadosu? 1,5/5 Jo a lítající návěs od náklaďáku byla taky fajn komedie. Jo a ze střihu jsem chytl tři epileptické záchvaty. Jo a triky bylo hnusné. Jo a ...LOADING...

• 30.10.2015  00:09
    Loft (2014)

Vektory! Všude jsou vektory! Je to tak zamotané, že radši začnete trollovat lidi na facebooku, zatímco vám na pozadí hraje tahle šou.

• 30.10.2015  00:07

Není to tak špatné jak by se mohlo zdát z komentářů ostatních renomovaných uživatelů. K Tromě bych to moc nepřibližoval. Neříkám že by to klidně mohlo do jejího repertoáru zapadnout, ale pokud to má platit za dehonestující nálepku, je to naprostá blbost. To bych pak mohl Tromou nazývat kdejaké céčko. Jo, tohle je céčko, ale s béčkovými gore efekty, s pár áčkovými nápady a abych dokončil abecedu, někteří herci sem tam i hrajou, což je v podobných filmech věc nevídaná. Za mě hodina a půl (po nudném začátku překvapivě) odlehčené krvavé zábavy.

• 30.10.2015  00:01
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

První dvě sezony jsou fakt výborné. Pak přijde třetí, ta se dá, protože obsahuje nejlepší díl s náckama. Čtvrtá sezona už je vám tak nějak jedno no a na pátou se vyserete. Není to tak dobré jak jsem si myslel kdysi. Od čtvrté sezony jsou postavy zoufale nezajímavé.

• 14.10.2015  16:08
    Pixely (2015)

Já se tak těšil, ale tohle fakt ne. Sandler je kokot. Ke klasickým hrám značně dehonestující. Nerdové tady nejsou ani za hrdiny, ani za nerdy, prostě jen za kokoty. Akční scény trapné. Humor trapný. Efekty nudné. Předvídatelné. Plné klišé. Kraťas podle kterého to vzniklo je supr, ale tohle je totálně prosraný námět. Jo a Sandler je kokot. Vím že už jsem to psal, jen jsem to chtěl zdůraznit. 1.5/5

• 11.10.2015  07:20
    Méďa 2 (2015)

Oproti jedničce pro mě žádná změna. Neřehtal jsem se, jen smál, ale za to u pár povedených vtipů. Jinak mi ale tihle dva kokoti pořád akorát lezou na nervy. Amandu Seyfried bych ojel. Morgan Freeman je hrozně starý. Liam Neeson má vtipné Cameo (jiní už tolik ne).

• 14.9.2015  01:30
    Špión (2015)

Mellisu McCarthy nesnáším, ale u tohohle jsem se řezal jako ten píčus.

• 24.7.2015  11:38

Tak tohle vůbec není pro mě. Nuda.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24