Pavlínka9

okres Pardubice

ICQ: 388-977-468

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46
    • 9.7.2017  18:11
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Skvělé téma, vynikající Damian Lewis a prostředí, které je tak autentické, že se člověk až pomalu zarazí, jako by to byla zrovna probíhající situace...Ve chvíli, kdy postava Nicka šla do garáže s červeným kobercem - věděla jsem, že je to fakt v hajzlu. Ale co s tím dělat? Těžká situace :) Mám za sebou 8 dílů a těsím se jak to bude pokračovat dále :)

• 9.7.2017  18:09
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Začínám druhou sezónu a jsem stále stejně nadšená jako u prvních dílů...Krutost a zároveň realita, se kterou hlavní hrdina žije a pracuje...to se jen tak nevidí. Jeho "životní styl" se mi moc zalíbí a určitým způsobem s ním sympatizuji :) :) Super seriál :) Zatím k tomu nemám co víc dodat :) Jo - jen mě mrzí, že jedna z hlavních postav je již opět pryč :D :D

• 9.7.2017  15:51

Měla jsem pocit, že jsem celý film viděla již z pouhého traileru :D :D A opravdu to tak bylo :) :) Sice jsem po hodně krátké době film pochopila, ale bylo tam plno věcí, které mi byly nejasné i po závěrečných titulkách :D :D Sakra - co to jako bylo? :D :D Nejsem si úpně jistá, co mělo vzniknout, ale nemám z toho vůbec dobrý pocit :) Isaacs - super - na toho se ráda dívám, ale myslím si, že šlápnul dost vedle - a zbytek castingu mi přišel -pardon - ale jako kdyby vybírali poslepu :D Tolik ošklivých lidí pohromadě jsem dlouho neviděla :D :D Přišlo mi to dost splácané dohromady a taky to bylo nadmíru dlouhé :D Film si hodně hraje na detaily a zobrazování jednoduchých obrazů - to bylo fajne, ale jako celkem - ne.

• 26.5.2017  19:16

Neviděla jsem původní nahrávky, nečetla jsem články o tomto experimentu a vlastně jsem o něm do té doby, než jsem toto zapla nic nevěděla. I když tento film má 2 hodiny - stačilo mi to na to, abych se zamyslela nad tím, jak se někteří k sobě chovají a co to může s lidmi udělat, když dostanou "moc". Je to kruté, opojné a zároveň ukázkou toho, že tohle je prostě mezi námi. Film je pro mě hodně nabitý hlavně obsazením, jelikož mít pospolu Ezru Millera, Billyho Crudupa - to samo o sobě je hodně :D Ale ještě k tomu Michaela Angarana a Tyee Sheridana - ok - to se jim povedlo :) Přišlo mi to jako by film jen "naznačil" co se dá udělat, ale i tak to stačilo a doporučuji ke shlédnutí hlavně z toho důvodu, aby se člověk zamyslel nad tím, co by udělal on....

• 26.5.2017  12:29

Hledala jsem nějakou "americkou komedii" - to často nedělám. A vzpomněla jsem si na trailer, kde měla Julia Roberts fakt příšerné vlasy :D :D A tak jsem po tom šáhla. Bavila jsem se, zasmála jsem se, je to různorodé, je to hodně americké, ale moje očekávání to splnilo. Nejvíc mě bavila Kate Hudson a její indický manžel s matkou :) :) Ti byli fajn :) :)

• 26.5.2017  12:23

Výkon Daniela Day-Lewise v tomto filmu je tak nepopsatelně realistický, že se není čemu divit, že za to dostal Oscara. Sám o sobě mi film nepřijde nějak přikrášlovaný, jelikož je to prostě život v Dublinu v té době v chudší rodině, jaký prostě byl nebylo potřeba tam nic dalšího přidávat. I tak to muselo být těžké a tím, že si to právě získalo takovou pozornost - to je pro mě to obrovské NĚCO, co ten film má. DDLpředvedl, že herectví se dá dát opravdu hodně a tím, že nerozeznáte, že se jedná o herce a ne opravdu o člověka, který takto celoživotně "trpí" - to je výkon. Mě nejvíc zaujalo to prostředí, ve kterém žili a jak žili, to jak střádali každou penci, každý metr v domě, každou kaši. A Christova matka, kterou ztvárnila Brenda Fricker - sympaťanda každým coulem, i když to pro mě vždy bude ta hodná paní, co dostane od Kevina v New Yorku hrdličku -prostě lidská osoba...Moje levá noha - doporučuji i ke čtení, jelikož pak si o to více budete vážit toho, co máte..

• 24.5.2017  16:49

Ano - ten film má skvělou myšlenku. Silný náraz, který hráči absolvují několikrát za hru a jeho dopad na lidský organismus - tuto spojitost jsem ještě v žádném takto "velkém" snímku neviděla a rozumím, že pro mnoho lidí je to rozhodně hodně významné a silné....ale mě tam prostě něco nesedělo. Nebylo to žádné z obsazení - všichni byli skvělý...Jen prostě celé to pojetí...Nějak mi to nesedlo...A sama ani nevím proč. Počkám si pár let a zkusím to pak znovu :)

• 24.5.2017  16:42
    Coach Carter (2005)

Je to hodně o sportu, více ale o tom, co dělat, aby člověk byl přichystaný také na ty další roky, až vyleze z té školy a bude sice jedničkou v basketu, ale známky nic moc...Z morálního hlediska mi tenhle film utkvěl v hlavě více než ostatní, jelikož Samuel L.Jackson jakoby řval přes ten displej i na mě :) :) Bylo to tak intenzivní, zároveň to mělo hlavu a patu a mít takového trenéra - to bych chtěla taky :) Je tam plno kopanců, hodně lákadel, plno hezkých herců a sportovců a dá se na to vlivem skvělého tempa také skvěle dívat :) :) Rozhodně z mnoha úhlů za mě skvělý film :) Jo a ještě - ta hudba je skvělá :) Nejen pro to, že jsem to v té době všechno poslouchala :D :D

• 24.5.2017  09:57
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Pustila jsem si seriál až po 10ti letech od natočení :D :D Sice jsem měla 3 roky naléhání přátel z Univerzity z IT fakulty - ale i tak jsem odolala :D :D Miluji britský humor i přízvuk a toto je fajne i vtipné :) :) Bavila jsem se jsem ráda, že to má za prvé tak málo dílů (není to přeplácané a je to vzácné) a tak krátkou stopáž - pobaví to a zbytečně se to netáhne :) :) Mým favoritem byl Moss, jelikož co ten člověk dokázal zahrát - to jsou perly ;)

• 24.5.2017  09:37
    Pasažéři (2016)

Ta představa, že se vzbudíte o 90let dříve :D :D Mě by to vážně dost nas*alo :D :D :D Dvojice Lawrence x Pratt -hmm..hezké a příjemné :) :) Loď je super a možností je mnoho...ale ono se to povídá, když my tam nejsme v jejich situaci :) Pobavilo mě to, na druhou stranu - nevím co bych dělala v tu chvíli já :) :) Vtipné, úsměvné, smutné i děsivé zároveň. Pro mě dost klaustrofobní :) S tím kapitánem měli sakra kliku ;) Moc okaté :) Závěr - super - ale nechala bych to tak, jak to dopadlo, když se vrátili z toho vesmíru - to by bylo zajímavější ;) Jsem realista a nejsem zastánce happyendů ;) Tím to pro mě kleslo :)

• 23.5.2017  12:20
    Rozpolcený (2016)

Shyamalan je můj oblíbenec. To samé i McAvoy. Proto, když jsem zjistila, že spolupracují - těšila jsem se jako malá. To co vzniklo - je pro mě naprostá bomba. Trochu mi trvá to vstřebat, ale je to hlavně tím, že si nedokážu takovou psychickou poruchu ani představit. McAvoy odvedl vynikající výkon a jsem jen ráda, že tam sice zazní slovně 23 osobností, ale my uvidíme jen opravdu malou část...Nesnažil se tam "nacpat" všechny...za což jsme ráda. Aspoň to, pro mě hrálo aspoň trochu reality...Přístup Casey, která s klidem zkouší trpělivost hlavního představitele a snaží se získat čas a možnosti na to, dostat se ven - nejen svým přístupem, ale i skvělým výkonem si mě Anya Taylor - Joy získala. Celý film jsem se děsila, zároveň byla napjatá, soustředěná a hlavně nadšená z hudby, která je tak skvěle děsivá a nechutná, že tomu všemu dodávala tu stísněnou atmosféru pár metrů pod zemí...

• 23.5.2017  08:49
    Victoria (TV seriál) (2016)

Tento seriál jsem si našla na základě jiného seriálu - The Crown, který mě totálně odrovnal. U Victorie se to rozhodně říct nedá. Přišlo mi to hodně "umělé" a přesto, že vím, že to není o zeleném plátně, přesto mám pocit, že plno věcí tam před zeleným plátnem je a proto to na mě nepůsobilo ani tak moc přesvědčivě. Nevím, zdali je to tím, že neměli třeba tak veliký rozpočet, ale prostě mi to přišlo takové nepřirozené. "Láska" Victorie a jejího muže Alberta mi přišla poněkud zvláštní a doteď jsem nepochopila jaký tedy byl, když se předtím- jak v seriálu aspoň znázornili - choval. Ve výsledku - vlastně mi tento seriál přišel poněkud zbytečný :D O to hůř, že bude druhá série :D

• 9.5.2017  21:32

Povinně bych co nejvíce lidem nakázala tento film vidět. Dětský svět a krutá realita - to je i tak málo z toho, co v tomto filmu je. Od začátku mě to zaujalo a táhlo mě to vlastně celou dobu. Asa Butterfield je neuvěřitelný od první vteřiny co jsem ho viděla...Tohle se nedá prostě popsat - to je potřeba vidět...A ten závěr...

• 8.5.2017  10:01
    Zimní host (1997)

Je to s podivem, ale tenhle film jsem si nechávala dlouho na shlédnutí. Prostě asi z toho důvodu respektu k Alanovi, kterého mám jako herce moc ráda a bohužel tady již není. Bylo to pro mě hodně těžké to zapnout...A chápu a přijímám, že ten film aktuálně není pro mě. Myslím si, že před 10ti lety bych ho přijala úplně jinak. Ale aktuálně pro něj nejsem stavěná. Je to hodně náročný film, který jen tak každý nepřijme a i když si někdo může myslet, že se tam vlastně nic neděje - děje se tam toho opravdu dost :) Je to hodně intenzivní, je potřeba silně naslouchat a vnímat všemi smysly....Zimní host je host, který ten den prostoupil všechny a ovlinil jejich následující dny nezapomenutelným způsobem. Obrovskou zajímavostí pro mě byla výslovnost všech postav, jelikož přesto, že angličtinu ovládám - tady to bylo dosti náročné, jelikož jsem jim polovinu téměř nerozuměla a byly situace, kdy jsem si do konce myslela, že nemluví english :D :D A to mě bavilo :) Podívám se na film za dalších 10 let a uvidíme...

• 8.5.2017  09:39

Je to hezké, je tam krásně znázorněn "rasový problém", ale pro mě je to znázorněno až moc "velkolepě" a hudba, která je opravdu úžasná, je tu podle mě až moc a překrývá tak ty důležité činy a situace a až moc přebírá vůdčí vůpozici. Denzel mi pasuje do těchto vůdčích rolí. Má skvělé scény, když stojí kousíček od svého ať už soupeře, ale zatím vždy "podřízeného" a vyřvává na něj vše, co má dělat :) :) A jde mu to skvěle :) Nemám ráda role jakou zde znázornila Hayden P. - to mi vážně leze krkem :) Ale skvělá různorodost týmu a to, jak se dokázali semknout a ukázat, že je to prostě fotbal, to, co je důležité a o co tam jde, a ne barva kůže - to se mi moc líbilo :) Tomuto sportu rozumím pouze okrajově - ale bavilo mě to, jelikož to nebylo až tak moc složité a přeplácané a přesto jsem tomu rozuměla :) A soundtrack - ten můžete poslouchat kdekoliv a kdykoliv :)

• 6.5.2017  11:14

Já nejsem typ na pohádky, ale chtěla jsem tohle prostě vidět, jak Emma Thompson zvládne tuto roli. Bylo to rozhodně zajímavé. Bavila mě technika, kterou k tomu všemu použili a mám v hlavě nejvíce jednu ze závěrečných scén a nejstěžejnějších - když upadne poslední lístek růže (ups) - kdo to neví :D :D a postavy se mění....Myslím si, že tohle nikdo nečekal a je to udělané tak - no prostě ne kýčovitě. Je to podle mě tedy až moc zpívané a bavila mě role Luke Evanse, který byl tak krásný slizák :D :D :D Ok - stojí to za shlédnutí - není to žádná super extra úžasná věc, ale myslím si, že to nějak moc nepokazili :)

• 1.5.2017  22:40
    Pride (2014)

Vynikající obsazení, téma, které je pro mnoho lidí hodně velikým "problémem" do dnes a pro mě je hodně důležité :) Líbilo se mi, s jakým "klidem" to natočili a ukázali tam stinné stránky, které s tím souvisí. Úžasná pro mě byla především Imelda Staunton, kterou mám ráda hlavně pro to, že nevyhýbá ani takovýmto rolím a ohromně jí to tam slušelo. Film bych doporučila každému, kdo podporuje gay a lesby. Horníky nemusí :) :) A nepřišlo mi to jako nějaký "velkofilm" a nehráli si zbytečně na něco monumentálního, jelikož ono samo toto téma a prostředí je veliké :)

• 23.4.2017  14:48
    Nová holka (TV seriál) (2011)

Seriál mě bavil 5 sérií...aktuálně jsem si dala pauzu :) :) Je to skvělé na odreagování :) Baví mě jejich humor, jejich svižné reakce a vlastně jsem byla nadmíru spokojená :) :) Někdy jsem to nechápala, což je co říct - ale o to víc mě to zajímalo :) :) Nejsem si jistá, jak to bude pokračovat dál, jelikož už v tu chvíli, co jsem viděla pro sebe poslední díl, tak jsem již měla takový ten pocit, že už se to jen natahuje a natahuje a už by mohli skončit s natáčením, ale ne..jede se dál..a bojím se, že se to tím zkazí. Mojí nejoblíbenější postavou byl Schmidt :) :) Který mi byl asi nejbližší :) Nick byl pro mě napůl idiot a neschopný člověk, se kterým bych já rozhodně nechodila :) :) Seriál ale vřele doporučuji :)

• 23.4.2017  14:33
    12 opic (TV seriál) (2015)

Jedna série a to mi rozhodně stačilo :) Vůbec nemám v plánu dívat se na druhou :D :D :D První díl - ok - zaujalo mě to - proto jsem jela dál :) :) Pak mi začalo lízt na nervy věčné oslovování blonďaté starší paní s brýlemi - "Pane Cole", pak mi začala lízt na nervy blonďatá hlavní představitelka, která nejen, že neustále byla krásná, ale prostě její herecké výkony byly pro mě úděsné :D :D A pak mi začalo být celkem jedno, jak to dopadne, jelikož mezi 5tým a 8mým dílem jsem měla asi 3 měsíce pauzu, páč mě to vůbec nezajímalo :D :D Začala jsem se v tom dost ztrácet, jelikož neustále přeskakování 2017, 2015, 2043 nebo ještě ke všemu, když by se tam objevil nějaký další rok :D :D Takže jsem vlastně už jen čekala na to, zdali někdo další zemře, zdali tedy se to ukončí či jak :D A vůbec jsem nechápala souvislosti a navazující situace (ano - mohla to být moje pozorovatelská chyba či schopnost sledovat a soustředit se). Zděšení nastalo ve chvíli, kdy jsem pochopila, že nezůstane u jediné série :D :D Takže poslední záběr a čao :) Nikdy více :) Nápad dobrý, realizace příšerná :)

• 12.4.2017  22:00
    The Crown (TV seriál) (2016)

Lákalo mě to. A jsem ráda, že jsem se na to začala dívat poměrně brzy :) Mám za sebou druhý díl a mnoho husí kůže...Tam je tolik vynikajících momentů, kdy přijdou nejen slzy, ale celé tělo jakoby najednou ztuhlo...Skvělá kamera, režie a hudba a vychytané chvíle, které Vás opravdu zasáhnou...Těším se na další díly... A ještě - již počtvrté vidím úvodní znělku a mám z toho pokaždé husinu jako prase..něco takového jsem dlouho nezažila...je to tak omamné a nádherné :) :) Je tam plno hodně hlubokým momentů, které si až hrají s tím, že si k tomu určitému závěru dojdete sami a pokaždé vás to tak silně zasáhne, kdy si uvědomíte pointu...Kamera Adriana Goldmana je naprosto úchvatná a až ochromující. A přesto, že královna je vážně skvělá - více ocenění bych směřovala na Johna Lithgowa, který svého Churchilla ztvárnil až děsivě skvěle :) Mám seriál za sebou a jsem ráda, že skončil v pravou chvíli..Je to něco ohromného co jsem dlouho neviděla a inspirovalo mě to na další obdobný seriál - Victoria.

• 9.4.2017  10:14

Pán prstenů prostě jako celek je velkolepá podívaná a vím, že když jsem se na to znovu v kombinaci "trologie" dívala znovu minulé léto - abych se pak mohla zase hromadně podívat na Hobita. Tak třetí díl pro mě byl určitým způsobem nejnáročnější,jelikož to bylo velice dlouhé, neskutečně skvěle natočené, ohromující a vím, že to bylo prostě pro hodnocení neskutečně náročné. Je to unikát, který jen tak není a jen tak něco nepřekoná :) :)

• 9.4.2017  09:54

Tohle není jen DÍVKA VE VLAKU, tohle je více dívek, které se tam postupně objevují, každá dělá něco jiného, každá je zcela jiná a vlastně je to celé úplně zamotané a jiné, než si myslíte :) A tím mě právě tenhle film neskutečně dostal :) :) Je to krásný mysteriózní thriller, který mě za poslední dobu zaujal nejvíce :) :) Bavila mě různorodost, ukázka toho, jak se některé věci na první pohled tváří a poté jsou zcela opačně a všechno tímpádem dává úplně jiný smysl. Herecky je to bravurní a já se budu dívat na Justina Therouxe i kdyby byl v kostýmu žraloka - protože ten chlap je prostě chlap :) :) Emily Blunt je posledních pár let pro mě hvězdou, která může zahrát cokoliv a zde její role opilecké ženy - na jedničku ;) Kor když ji týden předtím vidím ve zcela jiné roli ve filmu Sicario - ta ženská je lepší a lepší :) :) Tenhle thriller jsem začala doporučovat okamžitě dál, jelikož mě tak krásně vtáhl do děje a začal tak skvěle děsit, že to prostě stálo za to a byla to bomba :) A hlavně to vyvrcholení ;) ;)

• 9.4.2017  09:44

Za mě klasický film z 90tých let, který lákal na "velkolepost", na snahu zaujmout, ukázat americké domácí prostředí a celé je to hlavně založené na takových těch dialozích a výrazech ve tvářích, které mám opravdu z devadesátek, zafixované. Mě to přišlo jako totální fraška. A hlavní hrdina mi přišel jako namistrovanej malej kluk, který tam jen sem tam pobíhal, hýbal šachovýma figurkama a naučil se koukat tak, že všechny zaujal. Tenhle film není pro mě - asi jako Armaggedon. Ale věřím tomu, že kdybych ho viděla ještě v době vzniku - tak by mě to třeba ohromila - asi jako Armaggedon :D :D Ale s odstupem 20ti let je to pro mě sračka :D :D

• 2.4.2017  17:29
    Morgan (2016)

Mě to rozhodně nepřišlo jako horor, ale určitým způsobem to bylo "děsivé"...Bylo to tak mrazivé a byly tam momenty - tak dlouhé a čekající, že jsem se po nějaké době musela podívat stranou, jelikož jsem se bála co nastane...A ano - nezklamalo mě to :) Tolik mrtvých těl - jen tak jako sem tam :) To byla paráda :) :) Morgan byla rozhodně zajímavá a bavila mě :) :) Ale teprve pár minut před koncem filmu mi došla hlavní myšlenka :) A to byla paráda :) :) Tolik zlosti, nenávisti a pocitů, se kterými "člověk" neví jak pracovat...Hezké :) Rozhodně mě to zasáhlo - a to velice příjemně i nepříjemně :) CHCI TO VIDĚT ZNOVU :)

• 24.3.2017  10:13

Přišlo mi to hodně jakože "velkolepé" - snažili se z toho udělat něco, co se mi ale moc nelíbilo a rozhodně se mi nelíbil ten "styl", jak se snažili klást důraz na to - černoch - nacisti - Goebbels a přísný výraz. Je to jako ve výsledku dobré téma - určitým způsobem v tu dobu pro nacisty dost potupné, ale styl, jakým to bylo natočené mi prostě nevyhovoval. Překvapil mě Sudeikis, který mi připomínal Kevina Costnera a jednoho, u kterého si teď už hodinu nemůžu vzpomenout na jméno :D :D Ale prostě mě to překvapilo v tom, že mi Sudeikis přišel takový "dospělý" a působil na mě hodně vyzrále :) :) :) Ale jinak to bylo takovéto, co si pustíte o víkendu na ČT1 či ČT2 a příjemně si u toho odpočinete...:) Nic víc :)

• 22.3.2017  00:04

Safra :) Online přenos jedné akce v Keni...Tak tohle byla síla, při které jsem měla snad nejdelší a nejnapjatější situaci při sledování filmu (a to válečné filmy nemusím). Padlo ode mě hodně sprostých slov, ponoukání ať už konečně něco udělaj, ať už to odpálí (ano - stála jsem si za tím) a ať jen už nevolají dalším lidem. Ukázka toho, co je potřeba všechno schválit, koho všeho obvolat, co všechno dalšího přichystat, zjistit, vypočíst, kalkulovat, znovu to propočítat a jak v tom hrají roli i další státy, které to řídí všechno jak bylo řečeno "z pohodlí křesla u kávy a sušenek" a pořád se nestane to, co je potřeba. A pak dojde baterka a v tu chvíli jsem jen prohlásila: "Tak a teď jste v prdeli!" Je to skvělé drama, thriller a obsazení je jak jinak než skvělé- film, ve kterém je Mirren a Rickman - hmmm :) K nakousnutí :) Oba dva :) Je i dost zajímavé, jaké důsledky tento "čin" poté bude mít...a to pro mnoho lidí, mnoho států a co všechno se od toho odvíjí..a to je to, co je dobré si uvědomit.

• 19.3.2017  18:43

Nemohu si pomoci, ale plno posledních filmů od Burtona mi často přijde jako od Guillermo del Toro :) Kterého mám také moc ráda, ale ten mě více děsí..Jelikož jeho "postavy" mi často nahánějí hrůzu i v pravé poledne. Sirotčinec slečny je hodně zvláštní, hodně bizarí a sem tam děsivý...Přišlo mi to spíše jen jako určité náznaky, ze kterých by se dal udělat skvělý seriál :) Téééda :) To by byla bomba :) Stopáž je ok, smyčka - dobré téma, děti - skvěle různorodé a jsem ráda, že bylo vidět i na dvojčata :) Byla jsem zvědavá, zdali zjistíme co jsou zač, ale nevím, zdali Jake opravdu udělal to, co v závěru...Nějak mi to přišlo hodně přeslazené a na to, kolik mu bylo? Nevím nevím...Knihu jsem nečetla, ani mě to neláká a ráda bych se do takového sirotčince ráda podívala :) :)

• 19.3.2017  15:27
    Mělčiny (2016)

Celé mi to přišlo jako jeden veliký klip, upoutávka, zpomalené záběry z poloviny filmu...Prostě taková krásná reklama na krásnou holku, která později bude v nesnázích...Prostředí je nádherné, téma je super, ale prostě mi to přišlo dost nekvalitně natočené a to zpomalování tomu zrovna moc nepomohlo se vyšvihnout...Blake je kost -to - jo - bylo radost se na ni dívat. Za ožralu jsem ráda - blbeček, dvou kluků je mi líto a zdali by opravdu takhle dokázal žralok zemřít? Nevím. Každopádně je tam hezky ukázáno, jak se v dnešní době využívají moderní technologie a je tam krásně řečeno, ať odloží mobil a užívá si krásu kolem sebe. Za mě nic moc....ale jsem ráda, že to mám konečně za sebou :D :D

• 19.3.2017  12:24

Ok - je tam plno klišé, je tam plno lásky, ale hlavně to na mě působilo jako krásná dvojice, která si v životě prošla opravdu mnohým a jsou proto pro sebe ochotné udělat cokoliv a blázniviny, které opravdu prožívaly byly super :) :) Je to hezky svižné a jasné - na začátku filmu a proto mě to již po pár minutách zaujalo. Je to hodně citlivé téma, které se může plno lidí dotknout a i když je tam plno silných momentů a přiznám se, že jsem brečela - sakra, je to film :D :D :D Je to fikce založená na příbězích, kteří si lidé vytvořili v hlavě :) A podle mě silně přesvědčivě :) Cooper a Collete - hodně zajímavý pár, který mě překvapil a Jacueline Bisset byla bombastická :) To, jak předat informaci dětem - hodně zajímavé a povedené. Prostě mi přislo, že pracovali s veškerými dostupnými možnostmi, jak citlivě tuto situaci vyřešit...a proto by si z toho mohlo plno lidí vzít případ, jak žíti svůj život a vážit si toho, že tohle nemusí prožívat....

• 19.3.2017  09:43
    Jako ty (2015)

Pro mě to nejsou 3 hvězdičky, ale spíš dvě...je to takové ponuré, zvláštní a depresivní...takové bez citů :) Nedokážu si představit necítit a neprojevovat nějaké city...a hlavně - když už to umět, tak to v sobě potlačovat...Přišlo mi to hodně strnulé...což je vlastně dobře, jelikož to takové být mělo...Ale nějak mi to nesedlo...Budoucnost - zajímavá, dobře vyladěná a vymyšlená - to jejich jídlo bych chtěla...a nebyl tam vlastně vůbec žádný zásah jako do té lokality mimo Kolektiv...takže to bylo čiště v tomto prostředí a žádná "budoucnost" či ukázka toho, co se stalo s ostatními lidmi, kteří nejsou ovládání žít bez citů...Překvapil mě Guy Pearce - to bylo příjemné :)

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46