Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Horor

Recenze (1 773)

plakát

Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka (2019) (TV seriál)

Zajímavý pohled na to, jak "postupně" graduje činnost neznámého člověka na netu, kdy se jen potvrdilo "pravidlo", že u zvířátek to nejčastěji začíná....Co mě ovšem mrzí a je to i pochopitelné, že dokud se nestane něco "většího" (myšleno lidské tělo), tak nezmůžou téměř nic...Tenhle dokument mě hodně bavil :)

Telefon (2020)

Vy hodně, ale hodně, hodně intenzivně tušíte, co se stane, ale chcete to prostě vidět :) A v podání tohoto filmu rozhodně :) Je to skvěle strukturované, sem tam si říkám, že jim něco uniklo, ale ono prostě ne...Je to skvělé, kdy se mi hrnul do těla adrenalin, že bych té holce chtěla ro*kopat ksicht, za to, co všechno v minulosti udělala...Nicméně - holt, toto je přesná ukázka toho, že, co se má stát, se stane. Neměňte svůj osud. Tohle totiž nemá vůbec dobrý konec, průběh, ani začátek. Najít si takovou "kamarádku" nechcete. Film je graficky, herecky i tématicky skvělý :) A scéna, kdy jede současná postava autem se svým otcem..přiznám se - tekly mi slzy, protože něco takto zpracované jsem ještě nikdy neviděla...

Vykopávky (2021)

Carey Mulligan mi v tomto filmu potvrdila, že ona už není ta mladá holčina, kterou si pamatuji z Pýchy a předsudek, ale dokáže hrát i o dost starší osoby, které mi přijdou ale určitým způsobem "sešlé"....Skvěle mi sedlo ponuré britské prostředí, zajímavý pohled na situaci ohledně blížící se 2.světové války, která ale nebyla hlavním tématem (a s tím jsem se dlouhou dobu nesetkala) a objevuje se tu něco, s čím já nemám vůbec zkušenost a bylo to pro mě nové, neprobádané, lehce jako pro hlavní postavy....Film na mě působil trošku depresivně, mrtvolně a proto, když tam byl záblesk štěstí, byla jsem v šoku :D

plakát

Aaron Hernandez: V mysli vraha (2020) (TV seriál)

Jsem ráda, že se i touto formou lidé dozvídají o CTE, což je u mnoho hráčů amerického fotbalu příčina toho, co pak dělají za neobvyklé jednání.

Stehlík (2019)

Za mě trošku komplikovaný a zbytečně složitý film, který by se dal převést trošku "jednodušší" formou. Bavilo mě mužské obsazení, to ženské mi bylo neskutečně nesympatické a otravné. Za mě jsem neporozuměla vlastně hlavnímu příběhu... :D Asi to potřebuji vidět ještě jednou :D Bohužel :D

Rohy (2013)

TROCHU jiný film o tom, když Vám umře holka...Rohy jsem cca 7let odkládala..Nějak jsem tušila,že to nebude úplně snadné shlédnutí..Film mě nadchl. Na nic si nehraje, nebere si servítky, je skvěle obsazený a není to podle mě Áčkový film, je to určitým způsobem Béčko, ale má to v sobě obrovské množství schovaných "pravd", tužeb, vnitřních názorů a pocitů, které v běžném (nefilmovém) světě nevidíme...Je to fantasy s prvky hororu, ale sakra zajímavý...Asi bych se zbláznila být hlavní postavou, k čemuž neměl daleko, ale když tomu porozuměl, šel na to za mě dobrým směrem ;)

plakát

Skandál ve velkých dávkách (2020) (TV seriál)

Wau :D Tak něco takového jsem ještě neviděla :D Za mě skvělý náhled do toho, jak může někdo pracovat s drogami legálně a vlastně je začít klidně i legálně brát a to několik let a dokonce na pracovišti :D Šla bych silně po jejích nadřízených a nastavení pravidel, protože k tomuto nemělo vůbec dojít a to samé u té, která dostane cca 4 vzorky a otestuje 1 :D S jejím "pohledem" na práci mám doma kilo drog :D

plakát

Ratchedová (2020) (TV seriál)

Pokud práci Ryana Murphy sleduji již 15let, je snadné ho vidět na první pohled :) Ale to není myšleno vůbec ve špatném :) Miluji, když tam obsazuje opakovaně stejné herce a pohled na Wittrocka mě snad nikdy neomrzí ;) Seriál je skvělý :) Je rychlý, zároveň v důležitých místech pomalý, drzý, násilný, nepříjemný a hodně Murphyovský - nechcete to prostě zažít ;)

plakát

Ďábel od vedle (2019) (TV seriál)

Těchto 5dílů jsem doslova zhltla na jeden nádech....Nejen proto kolik tam bylo informací, ale hlavně, že se to týkalo tématu, které je pro mě již od dětství hodně zajímavé. Zastávám názor, že to byl on, za koho ho obžaloba považovala!

plakát

Umbrella Academy (2019) (TV seriál)

Znáte takový ten pocit, jak Vám Netflix určitým "nenásilným" způsobem stále ukazuje, co byste si měli pustit? Ano, u mě to byla UA. A jsem ráda, že mám za sebou 1.sérii, protože další začínat fakt nehodlám. Nemyslím si, že jsem cílový divák tohoto seriálu a jsem ráda, že to mám za sebou. SPOILER - tak neskutečně mě štve, že je to všechny na konci nezabilo! Za mě je to přehnaná pi*ovina, která zaujme z mého pohledu hlavně mladé, barvičky milující diváky, kteří věří plno věcem, kterým já fakt nevěřím a raději se podívám na něco, co pro mě má nějaký přesah do běžného života. A jsem MOC ráda, že se již nebudu dívat na totálně "ztrápený výraz" Toma Hoppera.