Osamělý jezdec (2013)

Bavil som sa na Deppovi,výprave a hlavne na uletenom scenári. Ak na tejto stránke niečo nezapadá do nejakej škatulky, tak je to prepadák.

Kon-Tiki (2012)

" Oceány neslúžia ako bariéry, ale ako cesty." Príbeh,herci, kamera. Vďaka.

Hotel Transylvánie (2012)

" Nezniesol som, že by si ma opustila, teraz neznesiem, že si smutná". Rodičovské problémy neobišli ani Drakulu. Ako to poriešil? No bavil som sa aj s deťmi.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Zakúsil som na vlastnej koži. to, čo sa vysiela je iba odvar toho, čo sa natočí. Andrej si teda servítku pred ústa nedáva. A deti by som tam rozhodne nepúšťal.

Jánošík I., II. (1963)

" Ten, čo sa bojí smrti, zomiera každý deň. " Na svoju dobu výborná filmárčina, ale i fajn komunistická agitácia. " Odkážte cisárovi, že je nepotrebný, ako aj vy. " Boli to proste časy, kedy na Slovensku hrali herci a nie šašovia.

Rodinný podnik (1989)

" Pobyt vo väzení má pre mladých význam. Aký? Buduje to charakter, ako služba v armáde." Klasická am. oddychovka so všetkým, čo k tomu patrí : nenáročný scenár, ale výborní herci a pár šplechov. Príbeh z čias, keď chýbal kamerový systém a kradlo sa ľahšie. " Máš zločinecké gény. Ja? A čo taký Rockefeller? Ten ich má veľké ako grapefruity."

Ostrov (2006)

Na ostrove žijú mnísi a jeden kurič, ktorý má viacej viery, ako všetci tí mnísi dokopy. " V pekle je veľa cností, ale jedna chýba - pokora. V nebi je veľa hriechov, ale jeden chýba - pýcha ".

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Všetky tie hviezdy 80-tych rokov mi prišli veľmi smiešne, až trápne. Určite aj ostatným, len to nechcú priznať. Skutočne dobrého je tu tak na 10 minút.

Kmotr III (1990)

" Pozrite na ten kameň. Vo vode už leží už veľmi, veľmi dlho, ale tá voda do neho vôbec neprenikla. Taká vec sa stala i ľuďom. Celé dve tisícročia sú obklopení kresťanstvom, ale Ježiš do nich neprenikol, nežije v nich." Ďakujem naozaj všetkým zainteresovaným za neobyčajný filmový zážitok.