Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (144)

plakát

Haute couture (2021) 

Každý  by měl mít šanci, potkat na cestě životem dobrého člověka, který mu předá dar na té cestě....mít smysl svého života. Moc pěkný film.

plakát

Rytíři spravedlnosti (2020) 

Už dlouho se mi nestalo, abych byla tak silně vtažena do filmového příběhu. Těch 116 minut doporučuji opravdu každému. Film musíte vidět a udělat si názor vlastní. Můj vidíte 5 hvězdičkami " )

plakát

Princ Charles - doma v Cornwallu (2019) (TV film) 

Chci věřit tomu, že s blížící se korunovací Charlese III - získá britské společenství vladaře tak starostlivého, jako doposud byl dobrým hospodářem na Vévodství Cornwall.

plakát

Pád letu A800 (2020) 

Perfektní film, který od začátku až konce dokáže diváka držet v neustálém napětí.

plakát

Super-Blb (2022) 

Skvělá francouzská oddechovka, parodující "filmové trháky"  : ))))))

plakát

Než jsem tě poznala (2016) 

Film se mi líbil. Námět předkládá divákovi životní dilema a sílu k rozhodnutí  jeho řešení. Jednala bych naprosto stejně jako hrdina filmu. Moc se mi líbil herecký výkon Emilie Clarke. Děkuji za skvělý dabing filmu

plakát

Deux jours à tuer (2008) 

Skvělý film, hudba a závěrečný šanson - Le temps qui reste Serge Reggiani - https://youtu.be/a2xA6_v8R-0

plakát

Mumie (2017) odpad!

Tak jsem si říkala, že jsem třeba dříve ublížila tomuto filmu, když jsem dala 1 hvězdičku.... ale s odstupem času, jsem se po včerejším asi 20 minutovém podívání rozhodla pro ODPAD : ((

plakát

Tajemství matky představené (2017) (TV film) 

Podle hodnocení některých uživatelů má tento film asi smůlu v tom, že byl natočený v Kanadě  a ne v Hollywoodu. Rovněž ne s věhlasným režisérem + film star obsazením. !!!  ....... Sledovala jsem ho se zaujetím a s tajemnou zápletkou i napětím, by se dalo říci, že by předlohu mohla napsat novodobá "Agatha Christie". Ale úsudek si musí udělat každý sám - rozhodně film nepatří do odpadu !!!

plakát

Tolkien (2019) 

Poutavým filmem vyprávěné reminiscence ze života J.R.R. Tolkiena, nám dovolil nahlédnout, co utvářelo v tomto spisovateli myšlenku sepsat boj mezi dobrem a zlem. A tak se mu podařilo zaujmout generace za generacemi svými příběhy, aby zapůsobil na nás všechny slovy - . Samvěda Křepelky:  . " V tomhle světě ještě je dobro, pane Frodo. Stojí za to o něj bojovat"

Ovládací panel
9 bodů