Petroff

Regular Everyday Normal Guy

Skype: petr-off

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 17.10.2018  23:16

Víte vy co? Podívejte se na to alespoň 4x... Kolikrát jste viděli jedničku, co? Poprvé je to fajn, ale ... je to (jako) heroin! Nikdy jsem ho neměl. Nebo jednou. Nebo jsem na něm jel 10 let, možná 20. A nebo jsem se změnil! Změnil? Dospěl? Zestárl? Zmoudřel? Strašně moc jsem potřeboval tuhle poslední dávku! Choose life!

• 25.9.2018  14:30

Když tak čtu ty komentáře, tak se čím dál tím víc těším. Filmy, kde se nic neděje, mě totiž dost baví.

• 6.9.2018  09:34
    Trestanec (2017)

"Zlo plodí zlo, pane prezidente!"

• 13.8.2018  13:26

Nejprůměrnější film, co jsem za poslední rok viděl... Nemá to vůbec nic navíc. A ani to není přiliš dobrý řemeslo.

• 14.5.2018  10:49
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Špatná kniha, špatná TV show...

• 15.4.2018  18:12

Vytryskly mi takový ty uspokojující slzy. Ale ne na konci. Hned ze začátku, když byla představovaná Oasis. Pak už jsem byl prostě ve hře. A vyhrál jsem! Není to pro každýho, ale pro mě sakra jo! Hned po projekci jsem si říkal, že je škoda, že to na plnou necítím. Den poté už jo. Chci to videt ještě mockrát!

• 9.4.2018  13:21

Tak tohle bylo děsivý. Hrůza, strašlivost, špatnost a obludnost. Můvíčko pro děti kolem 6let.

• 7.4.2018  23:03
    Annihilation (2018)

Nabubřele prázdný...ona už ta předloha je dost bídná.

• 16.2.2018  19:03

Nebudu dávat silnější 4, napálím slabších 5. Skvělej film po všech stránkách.

• 10.1.2018  15:12

Ještě větší bžunda, než minule.

• 21.12.2017  13:31

Já, s písničkou jdu jako ptáček....

• 21.12.2017  13:29

Ty kulisy mě fakt ale pohádkově serou. Voni nemůžou vylézt ven do lesa, ale musej si ten les nakreslit - jakože od Lady. Pohádka je blbá, naivní... a neni pro děti.

• 20.12.2017  10:34

Tak na tohle už odmítám koukat. Očekávám přílet Iron Mana, nástup King Konga a závěrečnej francouzák, kterej dá, genderově rozpolcenej, transexuální křesťanskej asiat, černý trpasličí holce s knírkem, na pozadí přebarvený americký vlajky, za doprovodu sborového zpěvu znělky Telletubies.

• 8.12.2017  15:11
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Česká produkce MASH prakticky ještě zdokonalila tím, že vypustila vkládaný sitcomový smích. Jde o dokonalý seriál a bezprecedentní, nezdolatelný Everest mezi komediálně dramatickými TH shows...

• 1.12.2017  11:44

Je to z vetřelčího universa, ale není to Vetřelec. Dokonce se to ono universum snaží osvětlovat a vyprávět o jeho začátku... přestože to je každýmu úplně jedno a tohle prostě nikdo vidět nechtěl.

• 1.12.2017  11:42
    Na dotek (2004)

Divadlo ve filmu, kterej nedopadl nikterak dobře. Přes slušný herce je to docela ubíjející. Model: každej s každym a všichni jsou svině na všechny, mě neoslovuje.

• 13.11.2017  11:40
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Epicky spektakulární... Jednou jsem to viděl a nestačil zírat. Skutečné příběhy v neskutečném provedení a k tomu morální guru Honza Musilů.

• 10.11.2017  09:05

Pro děcka je to příliš dospělý, ale pro dospěláky zas zbytečně infantilní a často hloupý. Lišák super, "Mrkvička" přestože je hlavní postavou je naopak strašně nudná a celkově na prd. Jinak v průběhu stopáže spousta skvělejch malejch i větších fórů... - zachované velikostní proporce zvířat a s tím spojené uspořádání města, bezvadně padnoucí "role" jednotlivým druhům zvířat, největší mafián a jeho banda, hodně dalšího, to všechno v luxusní animaci a ejhle, super film je tu.

• 17.8.2017  08:35
    Zamilovat se (studentský film) (2017)

Hlasem seňora Changa z Community: "Gayýíí!!"

• 24.4.2017  15:19
    Vyvolený (2000)

Duchovní pitchovina.

• 14.4.2017  00:56
    Everest (2015)

Strašně dobrý - všechno. Atmosféře, herecký výkony, hudba, kamera, výprava... (jen si teda neodpustim drobnou vložku: Kdesi v hlubinách komentářů lidí, kterým se to nelíbilo, jsem narazil na vskutku validní námitku. Všude je strašně nasněženo, ale přitom tam pořád svítí slunce. Předpokládám, že to mohla napsat paní, co nás hlídala v družině v 2. třídě ZŠ. Ta mi na otázku, jestli je možné ve dne vidět měsíc, sdělila, že nikoli. Tak asi tak... Měsíc nikdy neuvidíš ve dne, jakmile na sníh zasvítí slunce (a to i při -40°C), tak sníh nutně musí roztát. Howgn.)

• 12.4.2017  13:41
    Grimsby (2016)

Pár skvělejch prasáckejch, dost přes čáru, vtipů. K tomu hromada zbytečný akčnosti, navrch hromady cílený trapnosti a jen díky stopáži pod hodinu a půl se nedostaví zoufalá nuda.

• 7.3.2017  11:25
    Pasažéři (2016)

Opravdu byste vzbudili ženskou? Vážně? Já rozhodně ne. Kohokoliv! Chena, Petersona, dokonce i s Göringem by byla větší psina než s tou buchtou. Já vim, že to byl šílenej transvestita, ale aspoň bysme si mohli zatrsat! Ale pouze Rimmer je schopen udržet mě při zdravém rozumu.

• 25.1.2017  09:56
    Příchozí (2016)

Zabitá Rennerova postava, a to tak, že totálně. Naopak tu dostává hromadu zbytečnýho prostoru velice divná paní. Jak už to tak ve sci-fi posledních let bývá, umřela jí dcera a tak je smutná a chová se emocionálně nestabilně (už jen z toho důvodu by ji kdokoli příčetný k mimozemšťanům ani náhodou nepustil). Osobní linka hrubě převažuje tu dějovou (což je na hovno, protože nic není, jak to vypadá a na nás - na diváky - tak čeká povinný "hrubě originální koncový twist"), pročež je opravdickej děj filmu upozaděnej až tak, že tu skoro není. Pokud se ve snímku začne dít něco, co nás zajímá, režisér to vždycky ustřihne a jede si dál záběry na nesympatickou paní, ze který se ke konci vyklube slečna. Je to natočený schválně autisticky, abychom nic nevěděli a domýšleli si blbosti (jakože ta paní je blázen - a film je tak jakýmsi druhým Prokletým ostrovem.. ). Mnohem radši bych si sjel film o tom, jak k problému přistupovala Čína.

• 9.1.2017  15:23
    Whiplash (2014)

Jak moc dramatickej a zábavnej může bejt film o Jazzu? Dost, až tak, že je z toho Oscar.

• 9.1.2017  15:21
    Catastrophe (TV seriál) (2015)

Skvěle civilní. Měl jsem z toho podobně "pohoda" pocit jako z How to make it in America (který tímto těm, co se Catastrophe líbí, doporučuju.

• 9.1.2017  15:16
    Ratatouille (2007)

Nic zvláštního... Ten status kultu to má jaksi nepatřičně.

• 29.10.2016  22:53
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Mociky, muciky, mucky, čauky mňauky pořad pro nekulturní blbečky. Viva la český divák / obyčejný člověk / průměrný občan.

• 24.10.2016  11:02
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

RETROGASM!! Atmosféra, vizuál, muzika, dětští herci!!

• 24.10.2016  11:00

Děsivý. Teenage remix jedničky. Postavy nezajímaj, nebavěj, netáhnout, nic neřešej a herci je ani pořádně nehrajou. Gumovej Goldblum a plastickej Pullman, do toho homo Hemsworth a jako jedinej zachraňující - Spinner, ze kterýho radši rovnou teplýho udělali (aby byl film sexuálně vyváženej, asi) aby to nemuseli přiznat Hemsworthově roli (fešák jak z Hitlerjungen - natuženej rozcuch blond, pomněnkový očička, ještě mu mohli dát crocsy, plnovous a mohl by vyrazit na náplavku pokecat s pražskou kavárnou, případně pak českejma hereckejma celebritama, páč +/- dosahuje jejich kvalit). Vysvětlovačky na nejvíc pěst do xichtu jakýkoli logice, 20x zvětšená vetřelčí máma tu hraje královnu zlejch alienů, zatímco bílá iKoule od Applu je tu v postavení deux ex machina. Chybí velkolepost, přehlednost, napětí, zábava, seznámení s postavami, nastínění jejich motivací, zmínka o Goldblumově bejvalce, a třeba i nějaká ta krev - je tu jen alienskej sliz. Přes ty dvě hodiny stopáže je to díky dementnímu vyprávění strašlivě krátký a obecně nijaký. CGI fest, o teenage letce zachránců zeměkoule. Tak teda hurá po hlavě do prdele (skoro spoiler závěrečnýho nejvíc WHAT THE KURVA FUCK souboje školního autobusu s královnou vesmírnejch loupěžníků.)

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29