Ubal a zmiz (2021)

Variace na americke filmy typu 21, Italian Job apod. Uplne srovnani s gangsterkami typu Pulp Fiction nebo Obvykli Podezreli neni uplne mozna, ale v nekterych momentech se nabizi. Je to cesky film s ceskou zapletkou a to je potreba mit na pameti a nechtit od neho vic nez dobrou zabavu, rychly spad, zapletku (ne uplne predvidatelnou), par nekorektnich vtipu a svezi tvare. A to vse film ma!!! Takze prestante resit dej, triky nebo rezijni pojeti versus Tarantino. Je to zbytecne. Radeji vemte sve teenagery na prvni cesky film, kde si rodic nebude pripadat blbe a dite se bude skvele bavit. Jen vic takovych pokusu! Snad bude i director’s cut s kolosalni prestrelkou na konci… krev potece proudem a clovek si treba vzpomene i na True Romance…. Za me super. Konecne neco jineho nez pohadka a nebo prihloupla komedie. To se musi ocenit:-) 5*****

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Dopredu se omlouvam, ze nebudu tak nadsena, jako vetsina tady. Film to byl opravdu dobry, ale urcite ne nejlepsi od Tarantina. A ve svetle toho "ceho vseho je schopen" to byla vlastne nuda. Ano nastavil kriticke zrcadlo tomu filmovemu blazinci v LA a s ironii sobe vlastni vystihl opravdu kazdy detail, kazdy paradox, kazdeho blba co se mota kolem.... ale me to nejak nestacilo. Same hvezdy ve vedlejsich rolich - dalo by se rici - hvezdne steky - tomu celemu uz jen daly punc exluzivity - hrat pro Tarantina je proste cest a ta se projevi i ve ve trech/ctyrech zaberech. Zaverecna rezba uz nemohla nic zvratit na tom, ze tenhle film fakt nebude patrit mezi me oblibene a ze na rozdil od Kill Bill nebo Od soumraku do usvitu si ho uz nikdy nepustim a nepouziji zadnou ikonickou hlasku (tak ony tam bohuzel skoro zadne nebyly). Zklamani by bylo prilis silne slovo - protoze i ten horsi film od Tarantina je 100x lepsi nez nejlepsi filmy od jinych reziseru, ale tentokrate me Hollywood proste minul a jedine co si z toho beru, ze je skoda, ze to ve skutecnosti takhle opravdu nebylo... 3***

Řbitov zviřátek (2019)

Obrovske zklamani! Film se proste vubec nepovedl.Zadne napeti, zadne prekvapeni. Na to jak vetsinou dobre jsou pribehy od Kinga zpracovany, musim rict, tohle jste odflakli.... Filmu se na prvni pohled neda zase tak moc vytknout, ale v celku pusobi mdle, misty az nudne. Dokonce ani samotne zabijeci scena nevyvolavaji zadny (skoro) soucit nebo emoci. Je to strojove, rutijni.... 2** je maximum co mohu dat

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Vypraveno v tempu, relativne dobre dialogy, obcas s vtipem.... co by "Pokemony" nepolibena... jsem se zvedavosti sledovala "vo co go". Film me sice nenadchnul, ale ani nenudil a to je hlavni. Ze to nebude moje kazdodeni zabava bylo jasne hned od zacatku, ale to vubec nevadi. 3***

Godzilla II Král monster (2019)

Je to schudne pouze ve stavu nejvyssi nouze, kdyz nemate po ruce zadny jiny film. Uvidite jednou a budete chtit zapomenout na vzdy.....2**

Zlo s lidskou tváří (2019)

Velmi kvalitne zpracovany pribeh. Sam o sobe je silny a Zac mi v nem i sedi a je to snad poprve co jsem ho videla hrat, myslim opravdu hrat. Bez hluchych mist, ve sviznem tempu, jen s minimem drastickyvh scen a uchylnosti a i tak se autorum podarilo vykresat atmosferu podezreni, neceho temneho a skryteho. 3*** velmi slusne odvedena prace

John Wick 3 (2019)

Ja mam tuhle serku moc rada. Clovek vi co cekat a taky to dostane. Navic Keanu je proste uzasnej:-) Paradni vrazdici jizda od prvniho momentu az na konec. 4****

Alita: Bojový Anděl (2019)

Budu asi jedina, kdo film nepochvali. Triky super i ta myslenka, ale dej byl na me az moc komplikovany, dokonce jsem v pulce usnula (coz o necem svedci), ackoliv tenhle zanr mam moc rada, tohle me minulo velkym obloukem. 3*** davam hlavne za obrazove zpracovani. Film si uz ani nikdy nepustim.

Znovu ve hře (2018)

Trailer je lepsi nez film. Resp to nejvtipnejsi a nejlepsi z filmu je v upoutavce.... 96 minut filmu je bohuzel zcela zbytecnych. A fakt me to mrzi, protoze to mohla byt takovata skvela oddychovka s kamoskama u vina... misto toho "dopredu odhadnutelna" dejova linka se zcela stejne predvidatelnou dvojitou zapletkou.... autori si asi meli radeji pustit "Working Girl" nez dokoncili scenar.... Noc me to mrzi. Jennifer mam fakt rada, ale tohle je hrozny. 2**

Warcraft: První střet (2016)

Me se film moc libil. Navic jsem nikdy Warcraft nehrala, ani jsem pribeh neznala, takze o to "cerstveji" na me film pusobil. Rovnez se mi libilo, ze obsadili spise nezname tvare. Svezi, hravy, nekonvencni. 4***** a doufam, ze snad nekdy bude pokracovani?!

Ovládací panel
1 bod