kamil0606

kamil0606

Guadeloupe

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 30.12.2012  21:11

Kto by lepšie zahral emzáka ako Keanu ? Až na to že tomu miestami chýbal šmrnc a ten malý zasran ... toho zabiť je málo, to bolo zaujímavé sci fi

• 30.12.2012  20:50

Návrat Kate, rýchly spád, chladnokrvné vraždenie, stále lepší príbeh upírov ako twilight.

• 28.10.2011  23:33

WINNING

• 19.1.2011  01:19
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

až na miestami nechutne silený humor jeden z naj seriálov dnešnej doby

• 19.1.2011  01:17
    Přátelé (TV seriál) (1994)

nestarnúca kultová už dá sa povedať klasika

• 19.1.2011  01:16
    Futurama (TV seriál) (1999)

Žijouva !

• 19.1.2011  01:14

Excelentné.

• 11.4.2010  23:01

Toto že má byť film roku ??!!

• 6.2.2010  21:41

Koho trápi že nejde o krimi drámu o klasickom Sherlockovi ?(Niekoho určite, mňa ani v najmenšom) Veď bolo odzačiatku jasné že keď to točí Ritchie bude to riadna "hovadina"(mysleno v dobrom). A ono to aj je avšak na rozdiel od iných filmov sa tento film CELKOVO aj tak tvári a na nič iné sa nehrá... Miestami sa aj tvári trochu akoby reálne či mysteriózne ale Ritchieho štýl dáva najavo ako treba film chápať. Kvalitná hudba a prostredie len podtrháva celkový dojem z filmu. Prvý film tohto roku s ktorým som maximálne spokojný

• 8.10.2009  11:26
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Prvé série ÚŽASNÉ !!! Avšak kvalita BBT ide rapídne dole v posledných častiach ... Humor je už príliž silený a predvídateľný

• 9.9.2009  07:43
    Gran Torino (2008)

Film, vďaka ktorému som sa začal viac zaujímať o ostatné Eastwoodove filmy. Po druhom zhliadnutí smeroval nekompromisne do mojej top 10 a dokonca čím viac ho pozerám tým viac ma uchvacuje.

• 31.8.2009  21:13

Up je veľmi zvláštny animák. Chvíľami som nevychádzal z úžasu a chvíľami som sa strašne nudil. Začiatok bol geniálny ale potom to akosi strácalo dych. Nástup Kevina a Duga (ten pes je božský!!! " Please, be my prisoner! Oh, please oh, please, be my prisoner! ") to zase zdvihol ale potom to akosi zasa upadávalo. Záverečná časť so záporákom bola dosť trápna a klišé nuž ale budiž. Up sa u mňa radí do skupiny veľmi dobrých animákov avšak nie medzi tie naj. Wall-E zostáva neprekonaný.

• 18.8.2009  18:33

Rozhodoval som sa medzi 3 a 4 ale za šialenca Cohena dávam 4. Riadne uletená kravina ktorá ma síce miestami nudila ale na druhej strane niektoré pasáže som skoro až plakal od smiechu.

• 17.8.2009  21:08
    Mlha (2007)

Frank Darabont je jednoducho majster režisér a Stephen King je "king" príbehov... všetko ostatné už napísali ostatní

• 12.8.2009  23:28
    Sousedské peklo (TV film) (2006)

Neskutočne dementná a naivná záležitosť bez štipky originality... miestami sa na to síce prekvapivo dalo pozerať ale to bolo len zopár častí

• 7.8.2009  19:38

Výborná mrazivá hororová atmosféra, geniálny vizuál a dobrý herci(hlavne Dakota Fanning)... Prečo len musel Spielberg toto skaziť emzákmi prezerajucími si fotky a bicykel? Prečo to musel monumentálne dodrbať tak pripečeným koncom? Prečo ? Celý film sa odohrával s beznádejným východiskom a síce niektoré časti boli neskutočne náhodné a tiež to neolo bezchybné či úplne logické ale bolo to úplne skvelé. Ale 10 minút pred koncom sa všetko obráti naruby a vznikne totálne nezmyselná blbosť na ktorú sa nedá pozerať. Ja chcem remake s iným hlavným predstaviteľom, koncom aký mal Cloverfield alebo aspoň nech sa ultrahappyend nezačína 10 minút pred koncom. Spielberg chcel asi nejaký srdcervúci koniec ale to vôbec nebol. Chýbala tomu hudba ktorá by vyvolala emócie po 100 chladných minútach(čo nie je problém)

• 7.8.2009  19:25

Alfonso Cuarón spolu s týmom odviedol vynikajúcu prácu. Excelentná chladná réžia, výborná hudba, skvelá kamera, vynikajúci herci. Avšak samotný príbeh nezaujal od začiatku a tak povediac som sa nudil. Prostredie roku 2027 bolo veľmi slabo futuristické a tým pádom nemohlo zaujať, vizeralo to skôr ako veľmi anarchistické prostredie roku 2005 so zopár supermodernými vychytávkami možnými v roku 2027... Ale keď sa film rozbehol, začínal byť zaujívavý i príbeh a film neuveritelne gradoval v závere. Ide o to, že emocionálna sila bola čisto v scéne(scénach) a zvolením vhodnejšej hudby to mohlo človeka roztrhať. No i tak je to úžasný film s ohromnou silou

• 2.8.2009  18:12

Neskutočne dementný príbeh v neskutočne dementnom prevedení... Až zostáva mozog stáť !!! No a ku "kvalite" a hereckým výkonom sa radšej nevyjadrujem

• 1.8.2009  22:51
    Psycho (1998)

Ehmm... U mňa to už úvodná scéna poslala kade ľahšie ...

• 1.8.2009  22:48
    Coach Carter (2005)

Skutočne veľmi zaujímavé ako Thomas Carter vytrieskal z tak ošúchanej zápletky tak výborný film. Príbeh bol i napriek "ošúchanosti" výborný (i keď idealizovaný) a v kombinácii s vynikajúcou hudbou a excelentným L. Jacksonom vytvoril úžasný film. Emočne nabitý film s hlbším podtextom ktorému nechýbala kvalita si u mňa 5 hviezd zaslúži (keďže sú tu ľudia ktorý to hodnotia odpadom ...)

• 30.7.2009  22:05
    Futurama: Fialový trpaslík (video kompilace) (2009)

Well, I'm Leo Wong, and I say, " Boom " Tak ako Bender`s Game i tento film sa zameral na staré dobré postavy Futuramy a vypálilo to vcelku dobre. Jedinou chybou tohto filmu bolo trochu menšie množstvo humoru, avšak niektoré scény a hlášky stáli za to ... Pre mňa 2. miesto z Futurama filmov

• 30.7.2009  16:43
    Futurama: Benderova hra (video kompilace) (2008)

Eat the wizard, eat the slut, eat the robot`s shiny butt Do tretice všetko dobré... Tentokrát to najlepšie. Futurama ako za starých dobrých čias s množstvom humoru a hlášok. Uletené a šialené, konečne dostali priestor postavy futuramy a nie nejaký nudisti alebo chápadlové oko... Neskôr sa to presunulo do sféry parodovania predovšetkým LotR-a, čo sa mi pozdávalo omnoho lepšie ako príbehy pedchádzajúcich filmov. Mnohí to kvôli tomu parodovaniu odsudzujú avšak je to omnoho lepšie ako priblblé príbehy prvých 2 filmov... GENIÁLNE ... Bezpochyby najlepší Futurama film

• 30.7.2009  13:29

Excelentná oddychová Disneyovka. Tvorcovia vsadili na zvieratá a pomerne to vyšlo. Animák ktorí ohúri najmenších a pre trochu starších je to príjemná oddychovka. Scenár je dosť predvídateľný a ošúchaný ale splňuje svoj učel. Príjemný príbeh obohatený humorom, super postavičkami (šialený škrečok, holuby, sympatický najivný pes, haluzná mačka) a hlavne vynikajúcou hudbou hrá na city a vyvoláva enormné emócie(na to že je to animák). Krásny zážitok avšak pre rok 2008 je u mňa Bolt až na 3. mieste

• 30.7.2009  13:15
    Futurama: Milion a jedno chapadlo (video kompilace) (2008)

Tak ako prvý film je i tento po stránke humoru vcelku fajn avšak po stránke príbehovej je hrozný(ešte začiatok ako tak fajn). Veď Frya úplne odstavili !!! Je to úbohosť a nie Futurama... najhorší z Futurama filmov

• 28.7.2009  16:49
    Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace) (2007)

Vcelku fajn po stránke humoru a vcelku fajn po stránke príbehovej. Ale hlavne je to konečne FUTURAMA . Tvorcovia vsadili na premakaný príbeh na úkor bandy týpkov zo starej dobrej Futuramy a dopadlo to priemerne. Pre mňa osobne je Bender's Big Score je na 3. mieste (zo 4. filmov)

• 12.7.2009  22:48

Famózny nadupaný psycho začiatok neskôr prešiel do nemenej zaujímavých sci-fi príbehov hlavného hrdinu ktoré však už k blížiacemu sa záveru trošku upadali ale záver to opäť zdvihol. Herci hrali dobre ale Ashton Kutcher mi tam trošičku nesedel. Je to typ herca na iné role. Scenár sa dosť zaboril do osudovosti a teórie chaosu a miestami to trošku škrípalo pretože tým pádom nič nebolo nemožné no i tak to nebolo zo strany hlavného hrdinu využité... Hudba bola výborná a celkový dojem tým pádom dosť vysoký.

• 4.7.2009  21:42

Klišé príbeh, scenáristické chyby, nezmyselnosť deja a zopár strašných blbostí ... Na druhej strane ako celok ako tak fajn... Ale nebyť Riddicka tak totálna nuda (niežeby bol nejaký ultrasuper ale držal to tam nad vodou)

• 2.7.2009  20:17

3. séria je namakaná !!! prvé série som nevidel a ako čítam tak je asi len dobre že som ich nevidel

• 28.6.2009  20:37

Niekedy to bolo až príliž silené ale vcelku fajn film ...

• 28.6.2009  16:17

Ďalší Flynn Carsen, ďalšia blbosť. Tentokrát vyniká ohromnou nudou, nezaujímavosťou a blbosťou deja... že ich to baví ešte točiť

<< předchozí 1 2 3 4 5 6