Underworld: Probuzení (2012)

Návrat Kate, rýchly spád, chladnokrvné vraždenie, stále lepší príbeh upírov ako twilight.

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Well, I'm Leo Wong, and I say, " Boom " Tak ako Bender`s Game i tento film sa zameral na staré dobré postavy Futuramy a vypálilo to vcelku dobre. Jedinou chybou tohto filmu bolo trochu menšie množstvo humoru, avšak niektoré scény a hlášky stáli za to ... Pre mňa 2. miesto z Futurama filmov

Sherlock Holmes (2009)

Koho trápi že nejde o krimi drámu o klasickom Sherlockovi ?(Niekoho určite, mňa ani v najmenšom) Veď bolo odzačiatku jasné že keď to točí Ritchie bude to riadna "hovadina"(mysleno v dobrom). A ono to aj je avšak na rozdiel od iných filmov sa tento film CELKOVO aj tak tvári a na nič iné sa nehrá... Miestami sa aj tvári trochu akoby reálne či mysteriózne ale Ritchieho štýl dáva najavo ako treba film chápať. Kvalitná hudba a prostredie len podtrháva celkový dojem z filmu. Prvý film tohto roku s ktorým som maximálne spokojný

Vzhůru do oblak (2009)

Up je veľmi zvláštny animák. Chvíľami som nevychádzal z úžasu a chvíľami som sa strašne nudil. Začiatok bol geniálny ale potom to akosi strácalo dych. Nástup Kevina a Duga (ten pes je božský!!! " Please, be my prisoner! Oh, please oh, please, be my prisoner! ") to zase zdvihol ale potom to akosi zasa upadávalo. Záverečná časť so záporákom bola dosť trápna a klišé nuž ale budiž. Up sa u mňa radí do skupiny veľmi dobrých animákov avšak nie medzi tie naj. Wall-E zostáva neprekonaný.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Ako časť príbehov Asterixa a Obelixa totálny humus ale ako uletená komédia vcelku dobré (niektoré vtípky boli vážne vydarené)... Schumacher forever the best P.S. Výzor galov v tejto časti bol totálny hnus(hlavne niektorí herci vyzerali hrozne - Asterix, Panoramix...)

Bathory (2008)

Tažko sa mi hodnotí tento slovenský "veľkofilm" . Na jednej strane boli tam niektoré famózne scény (ktoré akoby ani netočili Slováci) ale na druhej strane miestami boli scény, ktoré svojou trápnosťou boli na zasmiatie. Námet podľa povesti taktiež miestami dodával filmu silu ale zároveň ho obmedzoval a celkový dojem filmu nevyznel na viac ako 3 hviezdy. A keďže technická stránka filmu a herecké výkony nijak neoslnili(síce ani úplne nesklamali) rozhodol som sa zostať pri tých 3

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Excelentná oddychová Disneyovka. Tvorcovia vsadili na zvieratá a pomerne to vyšlo. Animák ktorí ohúri najmenších a pre trochu starších je to príjemná oddychovka. Scenár je dosť predvídateľný a ošúchaný ale splňuje svoj učel. Príjemný príbeh obohatený humorom, super postavičkami (šialený škrečok, holuby, sympatický najivný pes, haluzná mačka) a hlavne vynikajúcou hudbou hrá na city a vyvoláva enormné emócie(na to že je to animák). Krásny zážitok avšak pre rok 2008 je u mňa Bolt až na 3. mieste

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Kto by lepšie zahral emzáka ako Keanu ? Až na to že tomu miestami chýbal šmrnc a ten malý zasran ... toho zabiť je málo, to bolo zaujímavé sci fi

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Ďalší Flynn Carsen, ďalšia blbosť. Tentokrát vyniká ohromnou nudou, nezaujímavosťou a blbosťou deja... že ich to baví ešte točiť

Ovládací panel