Bathory (2008)

Tažko sa mi hodnotí tento slovenský "veľkofilm" . Na jednej strane boli tam niektoré famózne scény (ktoré akoby ani netočili Slováci) ale na druhej strane miestami boli scény, ktoré svojou trápnosťou boli na zasmiatie. Námet podľa povesti taktiež miestami dodával filmu silu ale zároveň ho obmedzoval a celkový dojem filmu nevyznel na viac ako 3 hviezdy. A keďže technická stránka filmu a herecké výkony nijak neoslnili(síce ani úplne nesklamali) rozhodol som sa zostať pri tých 3

Tah (1998) (TV film)

Dosť erotický akčný thriller... Ale dejovo slabý a priblblý

Zlo mezi námi (2003)

Neviem prečo ale ja jednoducho nevidím dôvod dať tomuto filmu hodnotenie nižšie ako 5 hviezd... Technická stránka filmu nielenže bola bez chyby, ba dokonca bola výborná, príbeh je mnohokrát silnejší ako väčšina ostatných drám a ešte je okorenený o skvelú hlavnú postavu. Ako toto mohli natočiť Švédi ?

Až na krev (2007)

Úžasné dielo P.T. Andersona, ale mňa až tak neuchvátilo. Kvalita tohto filmu bola skutočne obrovská a miestami prekonávala kvality No country for old men o veľa, ale ako celok ma There will be blood zaujal menej. Herci hrali fantasticky, technická stránka bola vynikajúca, no u mňa bol problémom príbeh. Miestami to bola dosť nuda, avšak miestami boli scény fenomenálne a obrovsky silné... Veľmi vysoko kvalitný film, ale neviem či si tých 5 hviezd zaslúži. P.S. Je tu vážne dosť podcenený

Dr. House (2004) (seriál)

Príbehy z lekárskeho prostredia ma nikdy neuchvátili a nikdy ma nebavilo sa na ne dívať a ani za Hugha Laurieho chŕliaceho hlášky jak na bežiacom páse nedám vyššie hodnotenie. Ale vlastne tento seriál je po technickej stráne úplne jednoduchý a ničím neohúri ... takže úplne s kľudom dávam 3 hviezdy

MacGyver (1985) (seriál)

2 hviedy už len za to, že MacGyver dokázal spraviť z bicykla raketomet ...

Tenkrát v Americe (1984)

Úžasné dielo, ktorého najväčším problémom pre mňa bola minutáž. Tých 220 minút bolo na mňa trochu dosť. Príbeh sám o sebe bol excelentný, a keď sa zmiešal s famóznou hudbou a skvelou réžiou vzniklo čosi veľmi dlhé... Herci hrali bravúrne, atmosféra bola vynikajúca, síce boli miestami nudnejšie pasáže, ale častejšie boli zaujímavé a brilantné pasáže a keďže to malo spomínaných 220 minút tažko sa mi to hodnotí. Ale predsalen dávam (slabých) 5

Krvavý diamant (2006)

Vynikajúce od kruto realistického pohľadu na africké boje, cez silné humanistické posolstvo až po famózny záver, ale niečo tomu chýbalo. Herci hrali skvele, hudba bola veľmi dobrá, akcia bola akčná a atmosféra bola silná ale miestami to bolo trošku nudné. Ale inak výborný film, ktorý sa oplatí vidieť.

96 hodin (2008)

Trochu ma udivuje také vysoké hodnotenie... Na jednej strane bola tam parádna akcia a postava Bryana bola skvele napísaná i skvele zahraná, avšak minutáž bola dosť krátka, príbeh bol dosť neoriginálny a hudba bola nevydarená. Hudba robí atmosféru ale v 96 hodinách takmer žiadna atmosféra nebola. Pre mňa bol Bourne lepším filmom. Po 2. zhliadnutí mi hudba prišla pomerne dobrá avšak scenár ešte omnoho dementnejší...

Mizerové (1995)

Martin Lawrence je hrozný herec... vždy zo seba robí debila(podobne ako Eddie Murphy v jeho neskorších filmoch). Nebyť Willa Smitha tak idem na 2 hviezdy. Akcia Michaela Baya mi tu prišla dosť slabá a zmätená, hudba nestála za veľa a samotný príbeh ako celok bol taký trochu lepší priemer. Pre mňa najslabší Bayov film(Bad Boys 2 som ešte nevidel). Armageddon a Pearl Harbour vyvolávali aspoň nejaké pocity a hrdinstvo ale Bad Boys bola len nudná akcia a nevydarený humor.