kuces

Honza Kučera

okres Nový Jičín

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 14.1.2020  22:42
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Krásné filmové pohlazení, které ma hlavu i patu. Jen se divím, že to opravdu jde, v českých podmínkách vyprodukovat kvalitní film. Více takových a míň srágor do kin.

• 14.10.2015  17:40

Pokud trpíte závratěmi z výšek, je to dvakrát tak lepší zážitek. Štvala mne sice francouzská angličtina Josepha Gordon-Levitta, ale ve výsledku je to ve 3D opravdu zážitek, kdy v duchu řvete: "Slez už z toho lana sakra!" (CinemaCity Ostrava,3D)

• 20.6.2015  08:25

Návštěva zpět na ostrově se povedla. Chybí tady efekt whoow, jako u prvního dílu. Film ubíhá svižně a pocit nostalgie je fajn. Jen ten Rexiik je trochu upozaděn.

• 4.6.2015  12:44

Doslova jízda! Kvalitou to neni, ale ten adrenalin a buraceni motoru je proste poteseni.

• 30.5.2015  08:27

Poeticka, pro nekoho urcite, az hororova podivana. Nedivim se srovnavani s umenim Hitchcocka. Vtahujici sila premeny sporadaneho cloveka na silenou masinu je neuveritelna, predevsim na ceske pomery.

• 30.5.2015  08:17

Ale jooo, bavil jsem se. Prislo mi to. bez pridane hodnoty, neco zde proste chybi. A naopak prebyva prilisny tlak na asijsky trh...

• 30.5.2015  08:09
    Chappie (2015)

Urcite lepsi nez Elysium, ale porat je to za ocekavanim. Nekdo rozumny by mel reziserovi pomoct se scenari, jinak uz se opravdu dobreho filmu nedackame.

• 15.1.2015  19:49
    Kick-Ass 2 (2013)

Tak hrozné pokračování jsem dlouho neviděl. Ubulená nuda, snažící se krví zamaskovat neschopnost režiséra i scenář.

• 25.12.2014  18:00

Jop, měl jsem to čekat, ale nečekal... Zase super jízda s fajn fóry a cool narážkami.

• 23.11.2014  18:10
    Interstellar (2014)

Jooo, to se náramně povedlo. Téměř lepší pocit uspokojení než z filmu Gravity. Filmový fanoušek zajásá... Dobře se najezte a napijte než na to půjdete. Je to vyčerpávající jak Vás film stále drží v napětí a přidává a přidává do kotle. Už zjišťuji kdy na to mohu jít znova... 9/10

• 27.10.2014  08:55
    John Wick (2014)

Tak by to mělo vypadat! Pokud je slabší příběh, přestřelit ho výbornou akcí, ať se o něj jednoduše nikdo nezajímá. Hltal jsem každý ´´head-shot´´ a že jich bylo. Klidně na to vemte přítelkyně, pokud budou mít něco k jídlu, po chvíli je přejde chuť a vy můžete spokojeně dojídat. :-)

• 26.9.2014  22:29

Po trojce snad ještě větší lobotomický spojovák záběrů výbuchů. Kéž by to alespoň bavilo.

• 25.5.2014  12:42
    Robocop (2014)

Od režiséra José Padilha jsem bohužel čekal více. Předchozí jeho filmy jsou mnohem kvalitnější a to nebylo třeba žádných trikových efektů. Ale těším se na další projekt režiséra.

• 11.10.2013  14:24
    Gravitace (2013)

Páni, to byla jízda! Lituju každého, kdo byl ochuzen o 3D zážitek. Konečně pořádné 3D jenž je minimálně na úrovni Avatara. Spláchněte se zbytečné konverze, tady je letošní král, určitě po technické stránce! Režijně, herecky a hudebně skvělá práce. Že bych si to dal znovu? (Cinema City Ostrava, 3D)

• 28.7.2013  23:06
    Wolverine (2013)

Lepsi nez origin, ale v tak zbytecne mdlem tempu.

• 15.7.2013  18:40

Pokud by tento film byl přístupný již od PG13 a byli by jsme ochuzeni o tu spoustu krve, tak si myslim, že by měl poloviční hodnocení. Krvavá sranda, která neurazí a určitě pobaví.

• 2.5.2013  23:03
    Iron Man 3 (2013)

Je to tam! Po akční, ale ve výsledku prázdné dvojce, je tu fajn trojka s lepším humorem, postavami a myšlenkou. Ještě bych to přikořenil více akcí a bylo by to tip ťop.

• 1.5.2013  13:55
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Povedený český seriál, od kterého by se měly učit srágory, jako Ulice a podobně!

• 6.4.2013  11:29

Tento film si přímo říká o posezením, nad šálkem dobrého moku a debatování. Škoda, že už se dnes nic takového netočí...

• 3.3.2013  12:46
    Let (2012)

Doufám, že režisér Robert Zemeckis si dá chvíli pauzu odanimovaných filmů a oblaží nás podobnými hranými kousky. Denzel válí, při nakopávací scéně v hotelu jsem měl chuť taky si šlehnout. :-)

• 24.2.2013  15:15

Předchozím dílům tento film nedělá určitě hambu, chtělo by to trošku víc boje a předefším finále v docích víc okořenit pěkným soubojem.

• 13.2.2013  02:01

Zase je to slátanina, jak jsme u Liebesmana zvyklí. Alespoň, že je zde dost akce.

• 12.1.2013  20:13
    Wu xia (2011)

Dalo se z toho vytřískat ještě víc a to doslova. Určitě nadprůměrný film s Donnie Yenem.

• 12.1.2013  20:10
    Zóna smrti (2005)

Donnie Yen je borec, ale tento film chtěl být tak moc něčim extra, že je z toho slátanina, jako blázen.

• 12.1.2013  16:36

Pokud se chcete pobavit bude to mít dva háčky, musí te mít rádi jednoduchý, přitroblý humor a hlavně snést Willa Farrella.

• 8.1.2013  21:46
    Lorax (2012)

Přehnal jsem to nejspíš s očekáváním po výborném Despicable Me. Příjde mi to, jako film na objednávku, bez špetky tvořivé invence, hlavně co se scénáře týče. Děti u toho možná vydrží, ale dospěli se budou nudit.

• 26.10.2012  14:17
    Skyfall (2012)

Čekal jsem zajímavou bondovku a dostal jsem upovídanou náhrašku. Věděl jsem co čekat od režíéra, ale myslel jsem, že se do toho víc opře po bondovksu, než po svém. Možná to bylo půlnoční premiérou, možná ne, ale jednoduše jsem se nudil. PS: Javier Bardem si svoji roličku pěkně vychutnává.

• 20.10.2012  13:53
    Looper (2012)

Film, který mi dokáže vytvořit husí kůži, musí dostat automaticky 5 hvezdiček. Slabší momenty a chybičky jsou nakonec zapomenuty. A díky blaženému pocitu , že stále mohou vznikat zajímavé filmy, si mylím, že by tento snímek neměl nikdo minout.

• 16.10.2012  23:13
    Prey Alone (2004)

Musim dat tolik, ta pointa mě dostala...

• 15.10.2012  21:02

Nevěděl jsem co mě čeká, ale líbilo se mi obsazení... No výsledek je ovšem zarážející. Neni to ani kimi, natož drma... Příjde mi že to nevědí ani tvůrci. Pokud se chcete nudit, směle do toho.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8