Nezastavitelný (2010)

Rozjetý vlak, kdo by si pomyslel ze se z toho dá natočit velmi obstojný akční film. Paár pokusů tu už bylo, ale Tony Scott to prostě umí s akcí, jako nikdo jiný.

Panna nebo orel (2010)

Wow příjemná oddychovka, nečekal jsem že to bude tak zábavné. Až se divim jak to všichni mohou házet do průměru.

Prometheus (2012)

Stejne jako jsem nechápal výčitky a opovrhování posledního filmu režiséra (Ribin Hood), tak to nechápu i tady. To sand všichni očekávali nového avatara? Podle mě velmi fajn scifi, která má sice slabší scénář, ale dobré herce. Já se prostě bavil.

Temnota (2002)

To jsem se zas jednou pěkně nudil... Proboha proč to ma tak hrozny vizual, vzdyt se na to pomalu nedalo koukat. A vlastně nedalo. Obejit obloukem tento pokus o horor!!

Movie: The Movie (2012)

Je škoda že mu s tím někdo zkušenější nepomohl... Kdyby si přizval i pořádné režiséry tak by to bylo mnohel lepší.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Jednoduše mi to sedlo a zrodila se z toho závislost... Zkuste a vyzkoušejte zda podlehnete. ;-)

Bourneův odkaz (2012)

Prostě nuda, někdo se chtěl jen napakovat na zavedené značce. Film postrada vlastnosti puvodni serie. Bylo mi naprosto fuk co bude s hlavnim hrdinou a ty nekonecne debaty o nicem me malem opravdu uspaly. S cistym svedomim nemohu doporucit.

Král džungle (1997)

Taaak dětinské a přitom tááák zabavné, příjemně jsem se bavil. Kdo se nudí a chce se pobavit, tak nemá nad čím váhat.

Zátah: Vykoupení (2011)

Akční slast, kdy toho nemáte dost a chtěli by jste víc a víc. Jsem zvědav kolik vznikne napodobenin.

Jump street 21 (2012)

Whoooooow... Fajný nářez! Nečekal jsem takovou pohodu a zábavu. Kdysi dávno jsem sledoval seriál a přechod víc na komediální notu se mi moc líbil. Mohu směle jen doporučit!