Pepy

okres České Budějovice
student a milovník filmů

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 29.10.2013  11:45
    Událost (TV seriál) (2010)

Náhodou to docela překvapilo, vcelku už od prvního dílu je příběh strašně hezky rozvinutý a dějové příběhy se tam jak rozchází, tak zase schází. Mám rád příběhy u kterých se musí myslet a pokud je špatně pochopíte, tak jste ztratili čas strávený na tomto seriálu. Slabé obsazení, ale to vůbec nevadí, je tu šance na vyniknutí postav. To samé se říkalo o Dexterovi a podívejte, kde je teď. Celkově moc povedený a konec... je to vůbec konec?!

• 12.4.2013  22:27
    Kick-Ass (2010)

Je to neuvěřitelně neuvěřitelné! Dlouho jsem se na to nechtěl podívat, protože jsem od toho čekal v podstatě jen to nejhorší a galerie mi tomu taky nepřidala. Přišlo mi to jako hodně velké klišé, ale procenta šly nahoru a mě nezbývalo nic jiného, než se k tomu přinutit. Nakonec mě to velice ohromilo a překvapilo a už dnes se těším na další díl, protože toto byla pecka a nemůžu si pomoct, ale místy, mi ta kombinace všeho až připomínalo Pulp Fiction, ale věřte mi jsem plně zdravý člověk!

• 3.2.2013  21:56

Čím nižší rozpočet, tím větší klišé, bohužel je to tak, ale ne tehdy pokud si to do parády vezme Peter Jackson a jeho partička, která vraždí borce z vesmíru... Omlouvám se, Peter vlastně ne. Peníze se ve filmu hodně odrazily, toho si můžeme všimnout na prvý pohled, ale to jak je to vytvořené, nahrané a podané z toho dělá úplně něco jiného a na konci filmu si už i ty litry kečupu oblíbíte.

• 3.2.2013  21:49
    Big game (TV pořad) (2010)

Jasně hodnocení tohoto pořadu, je pro každého rozporuplné, ale pokud máte rádi tuhle karetní hru a rozumíte ji, pak se s radostí kouknete na jeden z dalších dílů Big game v které se hraje o velký balík peněz.

• 15.12.2012  14:06

Ani nevíte, jak je to úžasné, pořádně prožívat každý kousek filmu. Zpátky ve Středozemi! Skřeti, elfové, trpaslíci je to nádhera co zase Peter ztvárnil. Máme tu opět všechno co známe. Freeman opět nezklamal, vlastně nikdo nezklamal, všichni byli skvělí! Nádherná krajina Nového Zélandu a do toho hudba Howarda Shore, byla jedna z nejlepších kombinací... Vůbec mi nepřipadalo, že bychom jsme zaznamenali nějaké přebytečné scény. Čas byl akorát a žádné nudné pasáže ani nepostřehnete. Těším se na další pokračování, pouze doufám, že Peter pro nás nevyčerpal všechno co měl a doufám, že má ještě nějaký překvapení v rukávu.

• 11.11.2012  22:14
    Sinister (2012)

Celou dobu se vám třesou nohy a stále jste v napětí co na vás zase vykoukne... Ano, přesně takový byl pocit, když jsem sledoval tento úspěšný horor, který se pro mě stal nejlepším hororem co jsem viděl. Skvěle vytvořené a příběhově bezchybné, celou dobu přemýšlíte jak to dopadne, a pak je to stejně úplně jinak, než jste si mysleli. Skvělá temná atmosféra a hlavně zvuková kulisa, která neměla chybu a způsobila vám, že váš lekací reflex byl v jednom kole :). I na mě byl tento film moc, ale byl super.

• 3.9.2012  22:09

Skvělé obsazení, skvělé dobové prostředí, moc se mi to líbilo ovšem co se týče podobného filmu jako byl iluzionista, tak bych řekl, že to mělo lepší závěr, koncovka byla vícero promyšlená. Ale i tak jsem velice spokojen. 85%

• 29.8.2012  23:47

No rozhodně se nesvítí na dobré časy, je to jedno z dalších klišé, do kterého se zbytečně narvali peníze a výsledkem, je bez příběhová westernovka se spoustou munice a zbraní, nějací ty namalovaní smraďoši nakaženým morem, kteří terorizují město a jediné osoby z kterých jde respekt a jediné co musí, je najít malou holčičku bohatého vědátora, který stejně nedopadne dobře. Je to hodně slabé i přesto, že to ambice mělo ze začátku velké. 40%

• 29.8.2012  12:34

Tohle je hodně povedené a hodně zamotané. Myslíte si, že příběh šlape, podle toho, pak zase podle toho a pak se připlete další věc a jste v příběhu celý zamotaný. Nebojte není to tak hrozné, jde jen o to, že nápady tu jsou vynikající. Chvilku mi to připomínalo Saw podle těch nástrah, které na ně čekali... Všechny hrůzy, všechno čeho se bojíte najdete tady. Všechny kousky věcí, které vám chybí v jiných hororech najdete tu. Byl jsem velice překvapen, už z toho jak jsem se bavil, tak už kvůli vysvětlení a ukončení příběhu.

• 25.8.2012  14:50

Ano, není to takové jak jsem si to představoval. První hodinu se moc toho neudá, je to celkem všecko takové pomalé, ale je vidět, že se to šetřilo až na závěrečných třicet minut filmu, kde se nám to konečně rozjíždí, avšak pozdě. Takže konec je hodně vydařený a další bonus jsou udělané zpomalené záběry a efekty, ty taky stály za to, ale jinak je to průměr.

• 23.8.2012  01:13
    Hooligans (2005)

Hodně emotivní děj, zasazený do dvou rozdílných gangů, kde se ctí reputace a hrdost. Na jedné straně násilí a rasismus, na druhé ochrana svých nejbližších. A to všechno ve Velké Británii, kde je hodně známo o fanouškovských rivalitách mezi týmy. Velmi příhodné a velmi dramatický konec. Skvělý příběh a super podívaná.

• 22.8.2012  12:52

Jelikož je v předchozím díle, moje jedna z nejoblíbenějších filmových postav, tak je v celku jasné, že první díl byl pro mě jednoznačně lepší, ale jinak se tohle dílo také vyvedlo parádně. Parádní filmový požitek, větší zasvěcení do příběhu, zde se nám zmiňuje už i Liga Stínů. Záporáka jako byl Joker, už asi Bane nepřekoná, ale vidíme, že Tom Hardy se hodně vyhoupl a je vidět, že by se s ním mělo vždy počítat. Dále velmi sympatický charakter, Anne Hathaway, která se mi taky moc líbila a do role se mi hodně hodila. A i přesto, že jsem tyto poznatky neviděl v kině, ale pouze v hrozné verzi kinorip, kterou jsem našel na internetu, je to i tak pro mě jedna velká bomba letoška!

• 16.8.2012  14:10
    Diktátor (2012)

Dobré mixování Arábie s Amerikou na úrovni. Nejlepší je to s českými titulky, protože Sacha má hodně zábavný hlas a dobře se do role vžil. Místy hodně vtipně, možná až přehnané scénky, ale jinak to pobaví. Z tohoto filmu jsem usoudil, že být diktátorem, možná nemusí být taková hrůza, toho luxus co si užíváte, málokdo by tomu místu odolal (berte s rezervou) :).

• 14.5.2012  21:24
    Avengers (2012)

Je skvělé vidět všechny Marvel hrdiny pohromadě. Vše se nám krásně vešlo do jednoho dalšího epického filmu. Ano pravda, co se týče zničených budov a věcí, jsem si chvíli připadal jak ve filmu Transformers, ovšem bez toho by to bylo nejspíš o ničem. Spousta sympatických tváří a jejich superschopnosti, dělali z filmu něco víc a to se mi na tom líbilo!

• 25.3.2012  13:05

Konečně po dlouhé době možnost shlédnutí i na internetu. To je asi věc, kterou bych měl podotknout. Od premiéry uteklo sedm měsíců a na DVD byla možnost koupi myslím před měsícem. To je hodně opožděně! Jinak se tento animovaný snímek ničím výrazně neliší od jiných. Příběh není ničím extra originální. Akorát co se mi na tom líbilo, bylo grafické zpracování postav, krajiny, úplně jiná animace, než jsme zvyklý.

• 13.3.2012  16:49
    Osvícení (1980)

Již dlouhou dobu jsem čekal na nějaký kultovní snímek a tak jsem si nechal poradit. Byl mi doporučen právě tento. Zážitek je velký, moc skvělý pocit. Díky Kubrickovi se můžeme plně vžít do děje, jako kdybychom tam doopravdy byli. Na každém kroku nás doprovází zdrcující hudba, která dodá filmu hořkou příchuť. Je vidět, že si se vším vyhrál, do sebemenších detailů a navíc úžasná kamera. No a na plátně se nám opět objevuje Jack Nicholson jak ho známe. Klobouk dolů všem!

• 26.2.2012  09:40
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Tohle, je přesný případ toho, že i britové umí udělat ten nejlepší evropský černý humor. Každý díl je založen na nové pointě, příběhu... A opravdu jsem velice překvapen, že producenti do toho narvali co se dá... Od zmasakrování pár týpků, přes duchy, zombie až po zabití Hitlera. Je pozoruhodné, že i přesto vám to neubere na sledovanosti. Do toho vám v uších zní hezký puberťácký slovník a výběr hudby je taky hodně zajímavý. Po zkopletovaní všech těchto bodů, je to jednoznačně nejlepší seriál posledni doby!

• 25.2.2012  14:38
    Claim (2008)

Velmi geniální, zábavný, adrenalinový dokument, který nemá chybu. Jenom sledujete až do konce s otevřenou pusou!

• 25.2.2012  11:42
    Warrior (2011)

Tento film se už od prvého začátku nedal moc přehlížet. Týdny od premiéry ubíhaly a hodnocení čím dál lepší... A můj první dojem? Nemám slov, toto je velmi emocionální film s velmi napjatým příběhem. A určitě se na tom podepsal Tom Hardy, tahle role mu opravdu sedla od začátku až do konce. Jen mě mrzí, že nebyl nominován na oscara, on by si to zasloužil, vlastně celý tento snímek... Jedna nominace? Si dělají srandu ne? Radši ať kopnou do zadku Válečného koně - jedno velké klišé. Tohle byl jeden velký omyl. Rozhodně nejlepší film posledních měsíců!

• 29.10.2011  17:48

Opět jsem přesně věděl, co od toho mohu čekat. Nic se nezměnilo, jsme zase na začátku. Roboti, lidé, roboti, lidé a stále dokola... Dumal jsem dlouho čím se od sebe tyto tři díly liší a teď už vím čím. V tomto třetím díle sem se místy cítil jak v novém pokračování filmu 2012. Dalo se rozbít, rozmlátit, zbourat cokoliv, to ten štáb to město musí uklízet ještě nyní ne? Přece také ztráta herečky Megan Fox, která mi tu taky hodně chyběla. Spousta záhad kolem jednoho přeceněného snímku.

• 21.8.2011  10:30

Začínáme novou kapitolu plnou akčních scének, spousta bouchaček a k tomu nejmocnější chlápek v Riu, který vlastní největší balík prachů. Spousta krásných holek co se motají kolem nadupaných aut. Velká změna o proti předešlých katastrofálních dopadů. Prachy a luxus, co více bychom si mohli přát v tak slunném Rio de Janeiro!

• 12.7.2011  17:01

Dlouho mi trvalo, než jsem se dobelhal k nějakému komentáři, protože celou dobu jsem neměl slov. Tom Hooper přesvědčil a díky tomuto snímku poskočil o další stupínek výš. Klobouk dolů, ale i před všemi herci, hlavně před Colin Firth a Geoffrey Rush, oni byli ti co se navzájem doplňovali a drželi celý základ filmu pohromadě. Ale i sympatická Helena Bonham Carter okouzlila v celé své kráse. Skvěle propracované scény, kamera a hlavně hudba, která se mě ujala už od začátku. Myslím, že oscara dostal zaslouženě, jak Colin za hl. roli, tak celkově film. Alespoň vidíme, že historie je nám stále otevřená a máme spoustu možností točit, stačí si jen vybrat!

• 11.7.2011  18:20

Myslel jsem že se brodím bahnem, jak těžko jsem mohl uvěřit, že se to opravdu vysílá. Trapné fóry, hodně očekávaná budoucnost a k hororu to mělo hodně daleko. Roztleskávačka se naučila za tři minuty bojovat s upíry? To jsem neviděl ani ve sci-fi, kde je nám fantazie otevřená. Ale přece jenom jsem se na jednu věc těšil, až skončí ukrutných 86 minut. Nikdy více!

• 16.6.2011  00:16

Čekal jsem velmi dlouho a napjatě jak se další díl vybarví a vybarvil se hodně černě. Další lepší odvar bájného pokračování je už dávno pohřbeno. Změna režiséra nám nepřinesla žádné velké změny na plátně. A změna herců, například výměna Keira Knightley za Penélope Cruz nebyla stokrát nejlepší. Film byl hodně ohraný z předešlých dílů a některé scény jsem viděl třeba dvakrát. Přesto, že kritika převažuje, našel jsem i kousek pozitiva. A tou je Johny Depp, protože on jediný to tam zachraňuje už od počátku filmu. Měl jsem spadeno na 2*, ale nakonec zůstanu na průměru.

• 9.6.2011  22:05
    Na vlásku (2010)

Další pěkně ztvárněná animace se skvělým dabingem a prostředím. Romantické, s vtipnými pasážemi. Do těchto vět se dá shrnout celý film. 85%

• 1.6.2011  15:41
    Temný obraz (2006)

Velmi zajímavé zpracování, které se jim, ale vůbec nepodařilo. Dále hodně zajímavý experiment a sázka do loterie jestli to vyjde. A mne se zdá velké zklamání. Animace je spíš komická, než paranormální. Na to jaké to mělo obsazení, tak taky žádná sláva, plus dlouhé kecání mezi jednotlivými scénami k tomu taky nepřidalo. Příběh jsem, ale nakonec pojal pozitivně, tak za to jsem udělil alespoň tři ***.

• 25.5.2011  23:14
    Fighter (2010)

Další sportovní nakládačka v americkém stylu s velkým obsazením? Ano, ale o něco málo v jiném podání. Ve filmu nejde o váhu, je to jedno, divákům stačí, že je to box, takže hlavně aby se bylo na co dívat. Všechno se mi líbilo, dával bych nejspíš pět hvězdiček, ale kvůli soubojům jsem dal pouze čtyři. Hodně to tam skáče z některých soubojů vidíme jen dva či tři údery a nebo se pouze dozvíme kdo vyhrál, takže jako u každých vidíme pouze poslední kompletní souboj, kde jako vždycky se zdá, že už je po něm a najednou se probere a vyhraje titul. Na tomhle principu pracuje i Rocky. Mě se to, ale hodně líbilo.

• 22.5.2011  01:06

Byl jsem zvědav jestli mě další díl TRONA nezklame. Nakonec se tak nestalo, ale ani mě nenatchnul. Skvělý úvod do děje, ale pak už to šlo dolů, zdálo se mi tam, že místy byly dlouhé desetiminutové scény při kterých se jen povídalo. Akce byli až na konci, což bylo trochu pozdě, na to jak je to desingově naladěné a zpracované. Atmosféra, byla taková nijaká. Všechno to bylo udělané tak ,,na půl huby".

• 21.5.2011  10:59

Skvělé obsazení hlavně Jake Gyllenhaal jako v hlavní roli, který mě opět překvapil. Na to, že film trval pouhých 93 minut, tak i přesto to byl skvělý příběh s perfektním zakončením. Akorát mi to místy připadalo trochu jako Počátek.

• 19.5.2011  12:22

Možná to jsou fikce, ale možná taky ne. Tento dokument se mě snažil přesvědčit o opaku a docela se mu to podařilo. Výborně zpracované informace, byl jsem z toho úplně mimo, jak jsem tomu nemohl uvěřit. Fascinující snímky, spousta temna a záhad. Něco na tom pravdy bude a já tomu z části věřím, ale jedno je jisté, my s tím nemůžeme nic udělat, tak se necháme překvapit co nás za pár let čeká.

<< předchozí 1 2 3 4 5