Pepy

okres České Budějovice
student a milovník filmů

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.10.2010  20:42

Asterix je něco, co by měl znát každý dospělí i dítě. Miluji je a viděl jsem všechny animované, ale také i herecky zpracované díly. Také je to jedno z nejlepších francouzských animáčů. Výborný postavičky, které se proslavili po celém světě. Tohle je můj oblíbený na který koukám i teď.

• 20.4.2011  14:40
    127 hodin (2010)

Velmi zajímavý úvod filmu. Během několika minut se totiž vlastně dostanete do jádra filmu a vy si ani nestihnete vzít popcorn. No prostě rychlý spad, ale to tady vůbec nevadí. Skvěle pojaté a to si říkáte, že ten děj je vlastně o ničem. No a konec... To si nechám pro sebe :-)

• 21.10.2010  16:02
    2012 (2009)

Tak Roland Emmerich je známý svými katastrofálními filmy a pokud jde o tenhle tak bych řekl, že se mu zdařil i když většina tomu dává průměr. Je pravda, že na začátku jsem se trochu obával konce, aby mě náhodou nezklamal. I když jde o příměs více počítačových scén, než o realistické, tak se jim to zdařilo a náplň filmu mi hodně chutnala. Byl to dobrý postřeh, udělat na to hned film a k tomu ještě za tak krátkou dobu.

• 19.5.2011  12:22

Možná to jsou fikce, ale možná taky ne. Tento dokument se mě snažil přesvědčit o opaku a docela se mu to podařilo. Výborně zpracované informace, byl jsem z toho úplně mimo, jak jsem tomu nemohl uvěřit. Fascinující snímky, spousta temna a záhad. Něco na tom pravdy bude a já tomu z části věřím, ale jedno je jisté, my s tím nemůžeme nic udělat, tak se necháme překvapit co nás za pár let čeká.

• 29.7.2010  13:59

Takže, proč jen 2*? Režisér tohoto dílu Frédéric Forestier moc zkušeností s natáčením nemá to je vidět, protože na rozdíl od předchozím dílu, např Asterix a Obelix, který režíroval Claude Zidi je to úplně jiná špetka soli. A navíc v tomhle dílu nehraje známý Asterix (Christian Clavier) což mě překvapilo a zároveň zklamalo. Už to není takový Asterix, jaký bývával.

• 14.5.2012  21:24
    Avengers (2012)

Je skvělé vidět všechny Marvel hrdiny pohromadě. Vše se nám krásně vešlo do jednoho dalšího epického filmu. Ano pravda, co se týče zničených budov a věcí, jsem si chvíli připadal jak ve filmu Transformers, ovšem bez toho by to bylo nejspíš o ničem. Spousta sympatických tváří a jejich superschopnosti, dělali z filmu něco víc a to se mi na tom líbilo!

• 3.2.2013  21:56

Čím nižší rozpočet, tím větší klišé, bohužel je to tak, ale ne tehdy pokud si to do parády vezme Peter Jackson a jeho partička, která vraždí borce z vesmíru... Omlouvám se, Peter vlastně ne. Peníze se ve filmu hodně odrazily, toho si můžeme všimnout na prvý pohled, ale to jak je to vytvořené, nahrané a podané z toho dělá úplně něco jiného a na konci filmu si už i ty litry kečupu oblíbíte.

• 22.8.2010  22:54
    Bestiář (2007)

Romantika, vášeň, zrada, nenávist, všechny tyhle věci jsou obsahovány v tomto snímku pro ženy. Spousta českých herců, v čele se Karlem Rodenem. Slabí český film zcela bez příběhu. Danica Jurčová má v kariéře, slabé filmy a tady si zahraje pět krát manželku?! No tak to je už obdivuhodný výkon. Průměr díky Karlovi.

• 3.2.2013  21:49
    Big game (TV pořad) (2010)

Jasně hodnocení tohoto pořadu, je pro každého rozporuplné, ale pokud máte rádi tuhle karetní hru a rozumíte ji, pak se s radostí kouknete na jeden z dalších dílů Big game v které se hraje o velký balík peněz.

• 25.7.2010  21:15

Jenom to schrnu, pěkné zpracování příběhu dobré válečné efekty. Kulky létají, zbraně střílí to je nejlepší válečný film za posledních pár let.

• 27.7.2010  21:11

Tenhle film nezískal asi nikde inspiraci. Režisér Jared Hess, neví asi která bije. Jestli máte rádi sport, tak se na to nedívejte, hrůza a děs kam se jen podíváte. Už od první chvíle vás to nebude bavit, tak jako mě, podle mě je to stráta času. Opravdu velmi pokleslý film.

• 27.7.2010  14:52
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Známé tváře a neuvěřitelná atmosféra válečné doby vás zaujme natolik, že se nedokážete od tohoto seriálu odpoutat. Nejlepší válečný seriál, který byl vůbec natočen !

• 11.7.2011  18:20

Myslel jsem že se brodím bahnem, jak těžko jsem mohl uvěřit, že se to opravdu vysílá. Trapné fóry, hodně očekávaná budoucnost a k hororu to mělo hodně daleko. Roztleskávačka se naučila za tři minuty bojovat s upíry? To jsem neviděl ani ve sci-fi, kde je nám fantazie otevřená. Ale přece jenom jsem se na jednu věc těšil, až skončí ukrutných 86 minut. Nikdy více!

• 20.10.2010  22:18
    Bylo nás pět (TV seriál) (1994)

Nejprve bych měl dodat, že jsem nejdříve četl knihu a pak se podíval na seriál. A velmi mě to dostalo, popravdě jsem to ani nečekal. Výborné obsazení a výborné hlášky. Velmi se jim to zdařilo a rád na to koukám znova. Pokaždé najdu něco nového, na co jsem prve nenarazil.

• 30.10.2010  23:22

Tento film mě uchvátil, nejen díky tomu, že je v hlavní roli Al Pacino, ale také díky tomu, že je to skvělá gangestrovka na úrovni. Výborně pojaté a tím i dobře natočené. Al Pacino nám tady ukázal jednu z jeho nejlepších rolí. Krásně pohodově jsem to pojal, takže na 80%.

• 27.10.2010  22:59

Chyběl mi tu Stallonovo důraz, který má v každém filmu. Film je docela o ničem, je to jenom sportovní žánr, jako byl Rocky, ovšem ten se mu povedl více. 50% kvůli Silvestrovi, ale hraje tu nesympatickou roli, která mi nepadla do oka.

• 27.7.2010  15:47

Pokud se nad tím zamyslíme trochu jinak, dojde nám, že to není pro někoho zas taková extra podívaná. Pro mě je to, ale docela důmyslná souhra okolností. Já bych si film bez Jackie Chana nemohl vůbec představit. Bez něho by byl pouze poloviční a ve scénkách kde právě bojuje se dostane sem tam i nějaká zábava. Příběh byl sepsán vskutku dobře bez jediných chyb, Ewen Bremner se tu představí jako úplný nešika, díky němu se tam také dostává nějaký ten humor. Pro mě příjemná pohodová podívaná.

• 29.8.2012  12:34

Tohle je hodně povedené a hodně zamotané. Myslíte si, že příběh šlape, podle toho, pak zase podle toho a pak se připlete další věc a jste v příběhu celý zamotaný. Nebojte není to tak hrozné, jde jen o to, že nápady tu jsou vynikající. Chvilku mi to připomínalo Saw podle těch nástrah, které na ně čekali... Všechny hrůzy, všechno čeho se bojíte najdete tady. Všechny kousky věcí, které vám chybí v jiných hororech najdete tu. Byl jsem velice překvapen, už z toho jak jsem se bavil, tak už kvůli vysvětlení a ukončení příběhu.

• 29.7.2010  10:44

Velmi sympatický film, který vám v první minutě padne do oka. Leonardo DiCaprio s Tom Hanksem nám opět ukazují že toto sou ti nejlepší herci. Kvalitní film s kusem humoru a nějakého dobrodružství. Vřele doporučuji každému.

• 22.8.2010  18:11

A je to tady opět, to pude stále dokola, filmy s takovým to rozpočtem, nemůžou dojít daleko. Začínám si zvykat na tyto podmínky, ale bohužel, že do těch rolí se musí zaplést Jackie Chan, má na lepší role, než jsou tyhle. Je to klasický film, který má všechno co by měl film obsahovat, ale stejně nějaké vyvrcholení či zápletka tak nejsou vidět.

• 25.2.2012  14:38
    Claim (2008)

Velmi geniální, zábavný, adrenalinový dokument, který nemá chybu. Jenom sledujete až do konce s otevřenou pusou!

• 8.10.2010  16:53
    Constantine (2005)

Už jakou dobu hledám nějaký pořádný sci-fi a nyní se mi naskytla příležitost a navíc s dvěma nadějnými herci a to Keanu Reeves a Shia LaBeouf oba sou pro mě velký sympaťáci, ale upřímně jsem se těšil na Keanu, protože po Matrixu přišly slabší filmy jako třeba Ellie Parker. Tak jsem to teda shlédnul a došel jsem k závěru, že začátek, byl pomalý a nic moc se tam nedělo, účinek filmu působil až v polovině, kdy jsem se do toho pomalu dostával a pochopil vlastně smysl a příběh. Pár takových filmů jsem už viděl, jako je třeba Proroctví z Temnot, ale tohle je něco co vás naladí na správnou vlnu. Potěšilo mě to a moc sem se u toho bavil, ale jedno vím jistě, NIKDY NEBUDU KOUŘIT TŘICET CIGARET DENNĚ!

• 25.7.2010  15:25

Klasická česká komedie z doby jak ji známe. A smějeme se těmhle filmům i do dneška. Vždy je na nich něco zajímavého. Takovéhle české filmy se povedou už jen málokdy a záleží na tom kdo je dělá. Aspoň jsme viděli jak to chodilo v té době a jak to chodí dnes. Langmajera moc nemusím, ale tady mě teda dostal. Každá česká klasika si zaslouží ohodnocení na 100%.

• 16.8.2012  14:10
    Diktátor (2012)

Dobré mixování Arábie s Amerikou na úrovni. Nejlepší je to s českými titulky, protože Sacha má hodně zábavný hlas a dobře se do role vžil. Místy hodně vtipně, možná až přehnané scénky, ale jinak to pobaví. Z tohoto filmu jsem usoudil, že být diktátorem, možná nemusí být taková hrůza, toho luxus co si užíváte, málokdo by tomu místu odolal (berte s rezervou) :).

• 20.11.2010  00:07
    Disturbia (2007)

Na dnešní večer toho moc v televizi nedávalo, ale viděl jsem upoutávku na Disturbia a zdálo se mi jako dobrý nápad se na to podívat, ještě k tomu tam hraje Shia LaBeouf, a tak jsem se na to musel podívat. Nakonec jsem byl ve výsledku mile překvapen, hlavně příběhem a myšlenkou, která se povedla. Drsná atmosféra, obzvláště na konci, kde jsem se trochu bál. Myslím, že Shia nás tu překvapil všechny, protože sehraná role se mu povedla. Klasika, se všemi směry.

• 3.9.2012  22:09

Skvělé obsazení, skvělé dobové prostředí, moc se mi to líbilo ovšem co se týče podobného filmu jako byl iluzionista, tak bych řekl, že to mělo lepší závěr, koncovka byla vícero promyšlená. Ale i tak jsem velice spokojen. 85%

• 31.10.2010  23:48
    Donnie Darko (2001)

Tak pokud jde o herce, tak obsazení bylo dobré ve všech ohledech a Kelly zvolil správně, aby v hlavní roli vystupoval Jake Gyllenhaal. Ale obsah filmu mě moc nenatchl, nápad dobrý, ale občas se mi zdálo, že už taky létám v oblacích, bylo to trochu přitažené za vlasy. Až teda skoro ke konci se to rozjelo a já pochopil oč tam běží. Výborné Mysterio s přídavkem jiných žánrů. Je pravda, ale že jsem čekal něco, co mě překvapí a donutí mě tam dosadit pátou *. Bohužel se tak nestalo a tak musíme zůstat u 75%.

• 28.7.2010  17:01
    Drž hubu! (2003)

Tak tenhle film je fakt boží. Řezal jsem se tam snad každou chvíli. No jako todle je superkomedie. Jean Reno a Gérard Depardieu jsou zde opravdu skvělý. Já ty francouzské filmy moc nemusím, ale s těmito herci... Prostě opravdu nemám to mu co dodat. Opravdu sehraná dvojka ví jak pobavit.

• 27.7.2010  10:04

Dva nejlepší kamarádi sou opět zde, aby pobavili. Spousta humoru a zábavy po celý den, plus sem tam nějaké šarvátky, z toho máme hnedka průměrný film.

• 29.7.2010  13:48

Holywood má spoustu těchto neohrabaných horrorů, ale většina z nich nejsou kvalitní.Vždyť tržby v U.S.A za víkend promítání je něco přes 12 mil. Když se nad tím zamyslíme tak to není zas tolik. A to se právě odráží i v tom filmu, na mě to nějak nezapůsobilo, ale přesně jak říkal Djoker, herečka jménem Elisha Cuthbert na mě udělal též velký dojem a proto ten průměr patří jenom jí.

<< předchozí 1 2 3 4 5