Pepy

student a milovník filmů

1 2 3 4 5 následující >>
    • 13.8.2010  15:09
    Striptýz (1996)

Začal bych scénářem, ten byl jako vytažený z bordelu, nemělo to ani hlavu ani patu. Jakoby režisér neuměl ani natáčet. Prostě katastrofa, Demi Moore je sice svůdná herečka, ale nijak atraktivní. Film nenatchnul ani trochu akorát za to tancování se dá něco přidělit, ale jinak film bez hranic.

• 12.8.2010  18:56
    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)

Další TV pořad, který nemá smysl, proč se na něj dívat. Podle mě ztráta času a srandy tu teda moc není. Jiří Krampol se snaží být zajímavý, ale jde mu to teda úplně špatně. Jsou i lepší TV pořady, než je tenhle. Čekal jsem od toho drobet více, ale asi jsem se zmýlil.

• 29.7.2010  13:59

Takže, proč jen 2*? Režisér tohoto dílu Frédéric Forestier moc zkušeností s natáčením nemá to je vidět, protože na rozdíl od předchozím dílu, např Asterix a Obelix, který režíroval Claude Zidi je to úplně jiná špetka soli. A navíc v tomhle dílu nehraje známý Asterix (Christian Clavier) což mě překvapilo a zároveň zklamalo. Už to není takový Asterix, jaký bývával.

• 24.7.2010  22:49
    Legie (2010)

Tak přesně od těhle filmů nevíme co čekat. Mohou za něco stát a nemusí a tenhle za to zrovna nestojí. Napodobuje film Zombieland a Svit Mrtvých, ještě že to neni parodie. Co se týče hvězdiček jsou jen 2 a to za slušné prostředí a amosféra nočního napětí. Ale jinak všechno pokulhávalo, už od samího začátku. Tydle filmy jsou na nic, upoutávka pěkná a pak je z toho h***. Jediná a to nejlepší scéna je ta bába v té restauraci.

• 24.7.2010  20:45

Jelikož sem se na to docela hodně těšil tak mě to zklamalo. Čekal jsem od toho trochu víc. Nuda bez vkusu. Tadle role megan fox moc nesedí ta at se vrátí k transformers, tam ji to seklo víc. Taková ranní svačinka.

• 19.4.2011  20:52
    Smrtící déšť (TV film) (2009)

Přehlcené, nudné, trapné. Tyto tři slova stačí na vyjádření celého filmu. Kanadská klasika, šestaosmdesáti minutové kecání o čemž nakonec zjistíte, že jste promarnily zbytečně čas. Žádné napětí akce ani šmrnc. Tyhle filmy sem nepatří!!!

• 13.11.2010  10:28

Já vůl, proč jsem dnes ráno zapínal televizi! Zrovna na nově, dávaly tenhle slabý a ubohý film o malých chlapcích, co se rozhodli, že budou jíst smažený žížaly. Nuda bez ničeho, není tam skoro nic pozitivního. Už z hodnocení je nám jasné, že 40% asi úspěšnost není. No jo, malý děti a hned jak by chtěly do showbyznysu.

• 30.10.2010  21:45

Pane bože, horší to být, už asi ani nemohlo. Film byl o ničem a v půlce filmu jste už věděli jak to dopadne. Pomalu ani žádná zápletka, pořád jen nudné kecání Matonohy, Janečkové a spol. Ve filmu nebylo nic kladného, až na Jirku Mádla u kterého se mi líbila jeho role, jinak obsahově katastrofální až nemotorné.

• 20.8.2010  10:36

To asi těžko, tady musel být James Cameron a Ovidio G. Assonitis totálně nalitý, aby udělali takový propadák. Nejlepší režisér, udělá takovou chybu. Je to škoda, snížil si reputaci, ale Cameron je dobrý režisér, zase vymyslí něco co za to bude stát.

• 30.7.2010  21:41
    Robin Hood (TV seriál) (2006)

Já nevím, co je na tomhle seriálu horší, jestli ti herci nebo režisér. Opravdu filmový propadák jak má být. Nepáčí se mi tu, ale vůbec nic, děj pomalu žádný... Ale pokud mi chce někdo tvrdit, že je to další dobrý seriál, tak je to jenom další výplod ironie. Zklamání je tu a velké!!!

• 30.7.2010  10:32

Opravdu slabí a nudný film. Točilo se to jenom kvůli rychlému vydělání peněz. Tento film je o ničem a příběh je úplně o ničem a o konci ani nemluvě. To se naši tvůrci zase s něčím předvedli. Opravdu mizérie.

• 27.7.2010  21:11

Tenhle film nezískal asi nikde inspiraci. Režisér Jared Hess, neví asi která bije. Jestli máte rádi sport, tak se na to nedívejte, hrůza a děs kam se jen podíváte. Už od první chvíle vás to nebude bavit, tak jako mě, podle mě je to stráta času. Opravdu velmi pokleslý film.

• 11.7.2011  18:20

Myslel jsem že se brodím bahnem, jak těžko jsem mohl uvěřit, že se to opravdu vysílá. Trapné fóry, hodně očekávaná budoucnost a k hororu to mělo hodně daleko. Roztleskávačka se naučila za tři minuty bojovat s upíry? To jsem neviděl ani ve sci-fi, kde je nám fantazie otevřená. Ale přece jenom jsem se na jednu věc těšil, až skončí ukrutných 86 minut. Nikdy více!

• 10.10.2010  22:35
    Talentmania (TV pořad) (2010)

Katastrofální dopad to mělo, snad na všechny kteří se na to poprvé podívali. Jak je známo Nova rádo kopíruje jiné, aby si nahrabala nějaké ty penízky do kapes. A podle mého názoru jim to teď nevyšlo a myslím, že dopadli až na dno nudného showbiznisu a moc sem jim to přál, aby to skončilo, tak jak to skončilo.

• 22.8.2010  18:08
    X Factor (TV pořad) (2008)

Leoši, už táhni do prd... Todle je katastrofální pořad TV NOVA. Nic horšího být nemohlo, vždyť je to to samí jako Superstar a ta mě taky nebavila. Jděte se někam zahrabat a nestrašte tu lidi, s takovým brutálním horrorem...

• 31.7.2010  20:02
    Špatné chování (TV film) (1991)

Banda dětí nastoupí do letadla, tam zajmou lupiče a pak si v klidu přistanou na zem. To je jediné co jsem z nudného příběhu pochopil. Opravdu katastrofální dopad to mělo i na mě. Rozhodoval jsem se jak to ohodnotím a odpad! stačí, na nic víc to nemá.

• 25.7.2010  14:47
    Stefanie (TV seriál) (1995)

Německé seriály + herci které v tom vystupují. Německo ať nenatáčí, jinak to pak vždy dopadne tak jak to dopadá.

• 29.8.2009  17:41
    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)

U vás je to jak se staví sen, ale u nás je to "Jak se staví odpad!,, Hrůza hrůzoucí to už je lepší na nově i to Tele Tele

• 20.10.2008  21:08
    Ulice (TV seriál) (2005)

Tyto seriály stejně jako VKV nesleduji je to ztráta času, to už je lepší si pustit nějakou hudbu... Nevím proč tyto seriály, jsou stále více a více točeny. Vždyť tohle nemá žádný děj. Je to mediální sračka.

1 2 3 4 5 následující >>