Pepy

student a milovník filmů

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 14.5.2012  21:24
    Avengers (2012)

Je skvělé vidět všechny Marvel hrdiny pohromadě. Vše se nám krásně vešlo do jednoho dalšího epického filmu. Ano pravda, co se týče zničených budov a věcí, jsem si chvíli připadal jak ve filmu Transformers, ovšem bez toho by to bylo nejspíš o ničem. Spousta sympatických tváří a jejich superschopnosti, dělali z filmu něco víc a to se mi na tom líbilo!

• 29.8.2012  12:34

Tohle je hodně povedené a hodně zamotané. Myslíte si, že příběh šlape, podle toho, pak zase podle toho a pak se připlete další věc a jste v příběhu celý zamotaný. Nebojte není to tak hrozné, jde jen o to, že nápady tu jsou vynikající. Chvilku mi to připomínalo Saw podle těch nástrah, které na ně čekali... Všechny hrůzy, všechno čeho se bojíte najdete tady. Všechny kousky věcí, které vám chybí v jiných hororech najdete tu. Byl jsem velice překvapen, už z toho jak jsem se bavil, tak už kvůli vysvětlení a ukončení příběhu.

• 16.8.2012  14:10
    Diktátor (2012)

Dobré mixování Arábie s Amerikou na úrovni. Nejlepší je to s českými titulky, protože Sacha má hodně zábavný hlas a dobře se do role vžil. Místy hodně vtipně, možná až přehnané scénky, ale jinak to pobaví. Z tohoto filmu jsem usoudil, že být diktátorem, možná nemusí být taková hrůza, toho luxus co si užíváte, málokdo by tomu místu odolal (berte s rezervou) :).

• 15.12.2012  14:06

Ani nevíte, jak je to úžasné, pořádně prožívat každý kousek filmu. Zpátky ve Středozemi! Skřeti, elfové, trpaslíci je to nádhera co zase Peter ztvárnil. Máme tu opět všechno co známe. Freeman opět nezklamal, vlastně nikdo nezklamal, všichni byli skvělí! Nádherná krajina Nového Zélandu a do toho hudba Howarda Shore, byla jedna z nejlepších kombinací... Vůbec mi nepřipadalo, že bychom jsme zaznamenali nějaké přebytečné scény. Čas byl akorát a žádné nudné pasáže ani nepostřehnete. Těším se na další pokračování, pouze doufám, že Peter pro nás nevyčerpal všechno co měl a doufám, že má ještě nějaký překvapení v rukávu.

• 11.11.2012  22:14
    Sinister (2012)

Celou dobu se vám třesou nohy a stále jste v napětí co na vás zase vykoukne... Ano, přesně takový byl pocit, když jsem sledoval tento úspěšný horor, který se pro mě stal nejlepším hororem co jsem viděl. Skvěle vytvořené a příběhově bezchybné, celou dobu přemýšlíte jak to dopadne, a pak je to stejně úplně jinak, než jste si mysleli. Skvělá temná atmosféra a hlavně zvuková kulisa, která neměla chybu a způsobila vám, že váš lekací reflex byl v jednom kole :). I na mě byl tento film moc, ale byl super.

• 22.8.2012  12:52

Jelikož je v předchozím díle, moje jedna z nejoblíbenějších filmových postav, tak je v celku jasné, že první díl byl pro mě jednoznačně lepší, ale jinak se tohle dílo také vyvedlo parádně. Parádní filmový požitek, větší zasvěcení do příběhu, zde se nám zmiňuje už i Liga Stínů. Záporáka jako byl Joker, už asi Bane nepřekoná, ale vidíme, že Tom Hardy se hodně vyhoupl a je vidět, že by se s ním mělo vždy počítat. Dále velmi sympatický charakter, Anne Hathaway, která se mi taky moc líbila a do role se mi hodně hodila. A i přesto, že jsem tyto poznatky neviděl v kině, ale pouze v hrozné verzi kinorip, kterou jsem našel na internetu, je to i tak pro mě jedna velká bomba letoška!

• 16.6.2011  00:16

Čekal jsem velmi dlouho a napjatě jak se další díl vybarví a vybarvil se hodně černě. Další lepší odvar bájného pokračování je už dávno pohřbeno. Změna režiséra nám nepřinesla žádné velké změny na plátně. A změna herců, například výměna Keira Knightley za Penélope Cruz nebyla stokrát nejlepší. Film byl hodně ohraný z předešlých dílů a některé scény jsem viděl třeba dvakrát. Přesto, že kritika převažuje, našel jsem i kousek pozitiva. A tou je Johny Depp, protože on jediný to tam zachraňuje už od počátku filmu. Měl jsem spadeno na 2*, ale nakonec zůstanu na průměru.

• 21.8.2011  10:30

Začínáme novou kapitolu plnou akčních scének, spousta bouchaček a k tomu nejmocnější chlápek v Riu, který vlastní největší balík prachů. Spousta krásných holek co se motají kolem nadupaných aut. Velká změna o proti předešlých katastrofálních dopadů. Prachy a luxus, co více bychom si mohli přát v tak slunném Rio de Janeiro!

• 25.8.2012  14:50

Ano, není to takové jak jsem si to představoval. První hodinu se moc toho neudá, je to celkem všecko takové pomalé, ale je vidět, že se to šetřilo až na závěrečných třicet minut filmu, kde se nám to konečně rozjíždí, avšak pozdě. Takže konec je hodně vydařený a další bonus jsou udělané zpomalené záběry a efekty, ty taky stály za to, ale jinak je to průměr.

• 25.3.2012  13:05

Konečně po dlouhé době možnost shlédnutí i na internetu. To je asi věc, kterou bych měl podotknout. Od premiéry uteklo sedm měsíců a na DVD byla možnost koupi myslím před měsícem. To je hodně opožděně! Jinak se tento animovaný snímek ničím výrazně neliší od jiných. Příběh není ničím extra originální. Akorát co se mi na tom líbilo, bylo grafické zpracování postav, krajiny, úplně jiná animace, než jsme zvyklý.

• 29.10.2011  17:48

Opět jsem přesně věděl, co od toho mohu čekat. Nic se nezměnilo, jsme zase na začátku. Roboti, lidé, roboti, lidé a stále dokola... Dumal jsem dlouho čím se od sebe tyto tři díly liší a teď už vím čím. V tomto třetím díle sem se místy cítil jak v novém pokračování filmu 2012. Dalo se rozbít, rozmlátit, zbourat cokoliv, to ten štáb to město musí uklízet ještě nyní ne? Přece také ztráta herečky Megan Fox, která mi tu taky hodně chyběla. Spousta záhad kolem jednoho přeceněného snímku.

• 21.4.2011  22:21
    Vřískot 4 (2011)

Čím bych začal... Nejspíš tím, že i když jsem neviděl předchozí díly, tak jsem i beztak pochopil smysl. Začátek se skvěle vydařil, ale bohužel z části jen ten, nejspíš nás chtěl režisér Wes Craven nejprve upoutat a pak odradit, protože střed filmu byl podle mého vkusu katastrofální. Krvelačné scény, které mi místy připadali až moc komediální, nebo až příliš sci-fi, jako by to byli scény vystřižené z Terminátora. Na konci, jakoby vysvitlo slunce a filmu dodalo závěrečnou energii k skvělému zakončení! Když to shrnu, tak i po malých chybách dávám 75 procent.

• 25.2.2012  11:42
    Warrior (2011)

Tento film se už od prvého začátku nedal moc přehlížet. Týdny od premiéry ubíhaly a hodnocení čím dál lepší... A můj první dojem? Nemám slov, toto je velmi emocionální film s velmi napjatým příběhem. A určitě se na tom podepsal Tom Hardy, tahle role mu opravdu sedla od začátku až do konce. Jen mě mrzí, že nebyl nominován na oscara, on by si to zasloužil, vlastně celý tento snímek... Jedna nominace? Si dělají srandu ne? Radši ať kopnou do zadku Válečného koně - jedno velké klišé. Tohle byl jeden velký omyl. Rozhodně nejlepší film posledních měsíců!

• 21.5.2011  10:59

Skvělé obsazení hlavně Jake Gyllenhaal jako v hlavní roli, který mě opět překvapil. Na to, že film trval pouhých 93 minut, tak i přesto to byl skvělý příběh s perfektním zakončením. Akorát mi to místy připadalo trochu jako Počátek.

• 20.4.2011  14:40
    127 hodin (2010)

Velmi zajímavý úvod filmu. Během několika minut se totiž vlastně dostanete do jádra filmu a vy si ani nestihnete vzít popcorn. No prostě rychlý spad, ale to tady vůbec nevadí. Skvěle pojaté a to si říkáte, že ten děj je vlastně o ničem. No a konec... To si nechám pro sebe :-)

• 3.2.2013  21:49
    Big game (TV pořad) (2010)

Jasně hodnocení tohoto pořadu, je pro každého rozporuplné, ale pokud máte rádi tuhle karetní hru a rozumíte ji, pak se s radostí kouknete na jeden z dalších dílů Big game v které se hraje o velký balík peněz.

• 22.8.2010  18:11

A je to tady opět, to pude stále dokola, filmy s takovým to rozpočtem, nemůžou dojít daleko. Začínám si zvykat na tyto podmínky, ale bohužel, že do těch rolí se musí zaplést Jackie Chan, má na lepší role, než jsou tyhle. Je to klasický film, který má všechno co by měl film obsahovat, ale stejně nějaké vyvrcholení či zápletka tak nejsou vidět.

• 25.5.2011  23:14
    Fighter (2010)

Další sportovní nakládačka v americkém stylu s velkým obsazením? Ano, ale o něco málo v jiném podání. Ve filmu nejde o váhu, je to jedno, divákům stačí, že je to box, takže hlavně aby se bylo na co dívat. Všechno se mi líbilo, dával bych nejspíš pět hvězdiček, ale kvůli soubojům jsem dal pouze čtyři. Hodně to tam skáče z některých soubojů vidíme jen dva či tři údery a nebo se pouze dozvíme kdo vyhrál, takže jako u každých vidíme pouze poslední kompletní souboj, kde jako vždycky se zdá, že už je po něm a najednou se probere a vyhraje titul. Na tomhle principu pracuje i Rocky. Mě se to, ale hodně líbilo.

• 9.8.2010  22:04
    Kajínek (2010)

Pokud jste si ještě nekoupili lístek a chcete ho, tak si ho kupte dokud je čas a jděte na to do kina. Určitě nebudete litovat. Petr Jákl ml. pracoval na tomto filmu několik let a myslím, že se mu to vyplatilo. Hodnocení filmu je velmi rozporuplný. Vladimír Dlouhý si bohužel zahrál naposledy ve filmu, ale zakončil to velmi pěkně. Jeho bratr, předvedl další pěkný kus herectví. Příběh nemá chybu od samého počátku a ve filmu nemohu co vitknout. Nejlepší český film za poslední dobu. P.S : Myslím že Kajínek by neměl sedět za to co nespáchal, já si myslím že je nevinný a že v tom mají prsty ti policisti.

• 12.4.2013  22:27
    Kick-Ass (2010)

Je to neuvěřitelně neuvěřitelné! Dlouho jsem se na to nechtěl podívat, protože jsem od toho čekal v podstatě jen to nejhorší a galerie mi tomu taky nepřidala. Přišlo mi to jako hodně velké klišé, ale procenta šly nahoru a mě nezbývalo nic jiného, než se k tomu přinutit. Nakonec mě to velice ohromilo a překvapilo a už dnes se těším na další díl, protože toto byla pecka a nemůžu si pomoct, ale místy, mi ta kombinace všeho až připomínalo Pulp Fiction, ale věřte mi jsem plně zdravý člověk!

• 12.7.2011  17:01

Dlouho mi trvalo, než jsem se dobelhal k nějakému komentáři, protože celou dobu jsem neměl slov. Tom Hooper přesvědčil a díky tomuto snímku poskočil o další stupínek výš. Klobouk dolů, ale i před všemi herci, hlavně před Colin Firth a Geoffrey Rush, oni byli ti co se navzájem doplňovali a drželi celý základ filmu pohromadě. Ale i sympatická Helena Bonham Carter okouzlila v celé své kráse. Skvěle propracované scény, kamera a hlavně hudba, která se mě ujala už od začátku. Myslím, že oscara dostal zaslouženě, jak Colin za hl. roli, tak celkově film. Alespoň vidíme, že historie je nám stále otevřená a máme spoustu možností točit, stačí si jen vybrat!

• 24.7.2010  22:49
    Legie (2010)

Tak přesně od těhle filmů nevíme co čekat. Mohou za něco stát a nemusí a tenhle za to zrovna nestojí. Napodobuje film Zombieland a Svit Mrtvých, ještě že to neni parodie. Co se týče hvězdiček jsou jen 2 a to za slušné prostředí a amosféra nočního napětí. Ale jinak všechno pokulhávalo, už od samího začátku. Tydle filmy jsou na nic, upoutávka pěkná a pak je z toho h***. Jediná a to nejlepší scéna je ta bába v té restauraci.

• 9.6.2011  22:05
    Na vlásku (2010)

Další pěkně ztvárněná animace se skvělým dabingem a prostředím. Romantické, s vtipnými pasážemi. Do těchto vět se dá shrnout celý film. 85%

• 23.7.2010  15:51
    Počátek (2010)

Po všem těch nových sci-fi filmech, si myslím že todle je nový začátek. Dlouhou dobu měl v těhle ohledech přednost Matrix, ale todle je úplně nová náplň. Po všech těch nudných filmech sem čekal něco úplně nového a svěžího. Je vidět, že nám Režisér Christopher Nolan chce stále co ukazovat a daří se mu to na jedničku. V americe to mělo velkou premieru a myslím že máme nové nominování jako nejlepší film na oscara. Už od začátku filmu se nebueme nudit. Tenhle film má v sobě kouzlo po celou dobu. Leonardo DiCaprio sehrál svou roli na více než dobře. A další herci jako např. Tom Hardy a Tom Berenger na tom mají taky velký obdiv. Myslím si, že scénář byl npsaný dobře, ten neměl chybu. No dalo by se tu o tom psát strašně dlouho dobu, ale myslím si, že má na to, aby se vyrovnal filmu Avatar.Takže moc pěkný a film a 5* si to určitě zasloužilo.

• 8.11.2010  23:32
    Red (2010)

Skvělé scény, při kterých se pobavíte ať už chcete, či ne. Výborná akční komedie a pokud je s Bruce Willis, tak to nemá chybu. Mimochodem u mě se kvalita filmu pozná, když si tam zahraje taky roli Morgan Freeman. Dobrá kamera, efekty a dobré hlášky, to vše v jednom dvouhodinovém snímku.

• 5.11.2010  21:06
    Saw 3D (2010)

Na velkolepé poslední dílo, se mi nechtělo čekat, až film bude na internetových stránkách a proto jsem musel vzít peníze ze svého prasátka a zajít si koupit lístek do kina. Myslím, že se konečná fáze vydařila a zaslouží si nějakou úctu. Už kvůli tomu, že to bylo v 3D. Tak hlavně jsem dostal odpovědi na otázky, na které sem nemohl přijít. Co jsem četl, za komentáře, tak některé scény byly údajně přehnané, ale to mi opravdu nevadilo, tak co můžeme do Jigsawa čekat.. A popravdě jsem ani nečekal takový konec.75%, mé druhé nejlepší hodnocení této ságy, hned po jedničce.

• 22.5.2011  01:06

Byl jsem zvědav jestli mě další díl TRONA nezklame. Nakonec se tak nestalo, ale ani mě nenatchnul. Skvělý úvod do děje, ale pak už to šlo dolů, zdálo se mi tam, že místy byly dlouhé desetiminutové scény při kterých se jen povídalo. Akce byli až na konci, což bylo trochu pozdě, na to jak je to desingově naladěné a zpracované. Atmosféra, byla taková nijaká. Všechno to bylo udělané tak ,,na půl huby".

• 10.10.2010  22:35
    Talentmania (TV pořad) (2010)

Katastrofální dopad to mělo, snad na všechny kteří se na to poprvé podívali. Jak je známo Nova rádo kopíruje jiné, aby si nahrabala nějaké ty penízky do kapes. A podle mého názoru jim to teď nevyšlo a myslím, že dopadli až na dno nudného showbiznisu a moc sem jim to přál, aby to skončilo, tak jak to skončilo.

• 7.11.2010  18:22
    Tekken (2010)

Film jsme objevil nedávno a hodnocení bylo velmi nízké, a tak sem se rozhodl na to podívat, už kvůli tomu, že to je ztvárněné díky předloze počítačové hry Tekken. Velmi dobře znám tuto hru, protože sem ji hrál stále u kamarádů a moc mě bavila. Je pravda, že mi tam chybělo více soupeřů, jako třeba King, nebo Marduk či Hworang. Dále, když už bych to točil, bych přidal bojová komba, která se provádějí ve hře, protože když už, tak ať je to úplné. Počítačová hra je populární po celém světě a tohle si nezasloužila!

• 5.11.2010  23:04

Dokumenty moc nemusím, ale tenhle sem prostě musel vidět. Co k tomu dodat, výborně zpracováno a Jesse Eisenberg se konečně prosadil do pořádné herecké role. Jinak sem byl opravdu moc rád, že jsem to viděl.

<< předchozí 1 2 3 4 5