Pepy

Josef Urban

okres České Budějovice
student a milovník filmů

• 20.8.2010  10:36

To asi těžko, tady musel být James Cameron a Ovidio G. Assonitis totálně nalitý, aby udělali takový propadák. Nejlepší režisér, udělá takovou chybu. Je to škoda, snížil si reputaci, ale Cameron je dobrý režisér, zase vymyslí něco co za to bude stát.

• 18.8.2010  11:48

Slušné bojové akce a s trochou triků. Film je o dospívání a učení se nových věcí ve světě. Příběh je slabí, ale i tak ho pochopíte na tolik, abyste z filmu něco měli. Jet Li a Morgan Freeman tu předvedli slušné herectví a díky tomu, si myslím že je to i úspěšný film. Bob Hoskins si zahrál záporáka jak má být. Já sice moc nemusím filmy s americkými, fransouzskými a asijskými herci, ale v tuto chvíli se ta směsice dala jíst, takže 80 procent si to zaslouží.

• 17.8.2010  22:08
    Troja (2004)

Na tenhle film sázelo hodně lidí. Jednak z výdělku a taky kvůli Brad Pitt, na tom měl velkou vinu. Neříkám že je to špatný film a ani ho nezatracuji, ba naopak, mě dost zaujmul. Herecké obsazení a scénář jsou velmi objektivní, co se týče středověké doby... Efektivní souboje s napětím a navíc je to spíš film do showbyznysu. Slušný film, který stojí za to shlédnout.

• 16.8.2010  18:36

Když natáčejí spolu Simon Pegg a Nick Frost, tak z toho vždy vznikne něco neočekávaného. Když je vidíte v akci tak to je podívaná, za všechny prachy. Dobrý akční film s humorem a i tou zápletkou na konci, vše pasovalo tak jak má, takže slušné hodnocení.

• 13.8.2010  19:36
    Superman (TV seriál) (1993)

Nemůžeme srovnávat filmy se seriály, ale tohle je jiná náplň chutě. Superman má spoustu dobrých filmů, které dobyli svět, ale seriál jako je tenhle, je úplně o ničem jiném. Chápu lidi, kteří hodnotili pod průměr, ale také chápu ty, kteří tomu dali nadprůměr. Herci nejsou tak zajímavý, jakožto film na který se dá koukat, takže je dobré ho sledovat.

• 13.8.2010  17:55
    Mumie (1999)

Další skvělý film do mé sbírky. Dobrá podívaná s akčním napětím. Film uplyne jako voda a sem tam se objeví nějaká potvora co chce Brendan Fraser zabít. Nápad na scénář filmu je dobrej ačkoliv jsem čekal, že to bude propadák, tak se to velmi dobře vyvedlo.

• 13.8.2010  15:09
    Striptýz (1996)

Začal bych scénářem, ten byl jako vytažený z bordelu, nemělo to ani hlavu ani patu. Jakoby režisér neuměl ani natáčet. Prostě katastrofa, Demi Moore je sice svůdná herečka, ale nijak atraktivní. Film nenatchnul ani trochu akorát za to tancování se dá něco přidělit, ale jinak film bez hranic.

• 13.8.2010  11:29

Co by to bylo za film, kdyby v hlavní roli nebyl nikdo jiný než Johny Depp. Tim Burton předvádí už roky famózní filmy a tenhle jeden patří k nim. Velmi kuriózně propracované a parádní maskéři, kteří udělali Edwarda jak má být. Nepodívat se na film, by byla chyba. Dal jsem sice za 4*, ale i přesto je to podívaná. Tim Burton a Johny Depp je dvojce, který to na place jde jako po másle.

• 12.8.2010  19:02

Tak tohle je celkem jasné, když je seriál Simpsonovi úspěšný, tak proč by nebyl i tenhle film. Úžasné scény, při kterých se zasměju a které by mě z nudy, dostaly do pohody. Scénář je velmi slušný a chyby tam nebyli. Mohli by udělat další takovéhle filmové lahůdky, ale stejně asi každý radši zůstane u seriálu.

• 12.8.2010  18:56
    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)

Další TV pořad, který nemá smysl, proč se na něj dívat. Podle mě ztráta času a srandy tu teda moc není. Jiří Krampol se snaží být zajímavý, ale jde mu to teda úplně špatně. Jsou i lepší TV pořady, než je tenhle. Čekal jsem od toho drobet více, ale asi jsem se zmýlil.

• 12.8.2010  16:41

Další pokračování Stevna Spielberga mě opět dostala do natšení a potěšení. Herec Harrison Ford, kterému není už dvacet let, opět dokazuje, že stále má tu fyzičku, aby mohl točit tyto dobrodružné filmy. Mladý klučina Shia LaBeouf, zase postupuje na další schůdek holywoodské slávy, která ho nemine v jeho kariéře. Podívaná byla pěkná a film aspoň rychle uběhl.

• 12.8.2010  12:26

Tak toto je už, ale přehnaný. Vzhledem k prvním dvoum dílům, které stály aspoň za shlédnutí, se tohle dostává už na samotný průměr mého hodnocení. Je to Holywoodská klasika, která už za to nestojí, rychlé vydělání peněz se v tomto případě neprojevilo ani náhodou. I když je Vin Diesel jakožto dobrý herec, tak je to na něj až příliš a nemá na to aby jediné eso dokázalo udělat s filmu trhák. Už je to neohrabané, měli by s tím přestat.

• 9.8.2010  22:04
    Kajínek (2010)

Pokud jste si ještě nekoupili lístek a chcete ho, tak si ho kupte dokud je čas a jděte na to do kina. Určitě nebudete litovat. Petr Jákl ml. pracoval na tomto filmu několik let a myslím, že se mu to vyplatilo. Hodnocení filmu je velmi rozporuplný. Vladimír Dlouhý si bohužel zahrál naposledy ve filmu, ale zakončil to velmi pěkně. Jeho bratr, předvedl další pěkný kus herectví. Příběh nemá chybu od samého počátku a ve filmu nemohu co vitknout. Nejlepší český film za poslední dobu. P.S : Myslím že Kajínek by neměl sedět za to co nespáchal, já si myslím že je nevinný a že v tom mají prsty ti policisti.

• 8.8.2010  21:32

Tak to je nádhera, co více bysme si také mohli přát od Quentin Tarantino. Jeho nádherný snímek je opravdu famózní kousek do jeho další sbírky. Brad Pitt měl dobrou roli a hrál pěkně, ale co mě překvapilo, byl herec Christoph Waltz, v jediném filmu mě úplně odrovnal. Za jediný film se stihnul takhle ukázat, no jeho výkon byl obdivuhodný. Také Eli Roth mě překvapil, všichni víme, že tento herec dělá spíše do horrorů, ale toto se mu také povedlo. Válečná atmosféra byla také znát a Hitler neměl chybu, opravdu ta role mu padla jak ulitá. Akortá co bych trochu opoměl, je že se někde mluvilo i dvacet minut německy a v některéch scénách i francouzsky, ale mělo to stále dobrý náboj a kvalita filmu neklesla.

• 31.7.2010  20:02
    Špatné chování (TV film) (1991)

Banda dětí nastoupí do letadla, tam zajmou lupiče a pak si v klidu přistanou na zem. To je jediné co jsem z nudného příběhu pochopil. Opravdu katastrofální dopad to mělo i na mě. Rozhodoval jsem se jak to ohodnotím a odpad! stačí, na nic víc to nemá.

• 31.7.2010  16:49

Zajímavé filmové zpracování s dobrým dějem i závěrem a zajímavé postavy v čele s Johny Deppem. Ukázkový film u kterého se ani na chvilinku nebudeme nudit. Další excelentní film Tima Burtona.

• 30.7.2010  21:41
    Robin Hood (TV seriál) (2006)

Já nevím, co je na tomhle seriálu horší, jestli ti herci nebo režisér. Opravdu filmový propadák jak má být. Nepáčí se mi tu, ale vůbec nic, děj pomalu žádný... Ale pokud mi chce někdo tvrdit, že je to další dobrý seriál, tak je to jenom další výplod ironie. Zklamání je tu a velké!!!

• 30.7.2010  10:32

Opravdu slabí a nudný film. Točilo se to jenom kvůli rychlému vydělání peněz. Tento film je o ničem a příběh je úplně o ničem a o konci ani nemluvě. To se naši tvůrci zase s něčím předvedli. Opravdu mizérie.

• 29.7.2010  21:37
    Mistři demolice (TV pořad) (2004)

Já moc přes ten obor stavění a bourání nejsem, ale proč se nepodívat na něco nového. A docela jsem se i těšil, dnes jsem viděl první díl a není to vůbec špatné. Zatím dávám 4* a budu tento pořad sledovat dál a uvidíme jestli mě bude i nadále bavit.

• 29.7.2010  16:29
    Řekněte mi, kdo to je (TV pořad) (2004)

S Felixem Holzmannem se nebudeme ani na chviličku nudit.

• 29.7.2010  13:59

Takže, proč jen 2*? Režisér tohoto dílu Frédéric Forestier moc zkušeností s natáčením nemá to je vidět, protože na rozdíl od předchozím dílu, např Asterix a Obelix, který režíroval Claude Zidi je to úplně jiná špetka soli. A navíc v tomhle dílu nehraje známý Asterix (Christian Clavier) což mě překvapilo a zároveň zklamalo. Už to není takový Asterix, jaký bývával.

• 29.7.2010  13:48

Holywood má spoustu těchto neohrabaných horrorů, ale většina z nich nejsou kvalitní.Vždyť tržby v U.S.A za víkend promítání je něco přes 12 mil. Když se nad tím zamyslíme tak to není zas tolik. A to se právě odráží i v tom filmu, na mě to nějak nezapůsobilo, ale přesně jak říkal Djoker, herečka jménem Elisha Cuthbert na mě udělal též velký dojem a proto ten průměr patří jenom jí.

• 29.7.2010  10:44

Velmi sympatický film, který vám v první minutě padne do oka. Leonardo DiCaprio s Tom Hanksem nám opět ukazují že toto sou ti nejlepší herci. Kvalitní film s kusem humoru a nějakého dobrodružství. Vřele doporučuji každému.

• 28.7.2010  22:50
    Kruh (2002)

Pokud máte rádi strachem poháněnou atmosféru a nemáte strach z různých skřehotů a bouchání, tak jste na správné adrese. Od první minuty filmu nebudete chtít spát a napětí v žiiách vám bude stoupat každou chvíli. Film mě dostal natolik, že jsem nemohl týden zavřít oči. Gore Verbinski zpracoval tento populární horor skvěle a 5* si to zaslouží každopádně.

• 28.7.2010  21:52
    Láska rohatá (TV film) (2009)

U této české pohádky, se musíme trochu zamyslet, z jakého pohledu ji budeme hodnotit. Já Jirku Mádla nemusím, ale tady to sehrál docela pěkně. Bohdalová v roli čarodějnice také. Ale přesto tahle pohádka nemá na plných 100%. Toto nejsou ty starší pohádky jako např. S čerty nejsou žerty. Režiséři musejí přijít s něčím novým, aby ohromili diváky. Ale jinak to šlo a průměr stačí.

• 28.7.2010  18:21
    Wasabi (2001)

Trochu slabý film doplňovaný přestřelky. Pobavil to jo,ale dojem neudělal. Jean Reno je zde docela v dobrém slova smyslu, díky němu nabírá film nějaký výkon. Některý scény jsou moc přehnané a ztrácí dojem. Ale jinak fajnový film, který nezklame, ale taky ani nepotěší.

• 28.7.2010  17:01
    Drž hubu! (2003)

Tak tenhle film je fakt boží. Řezal jsem se tam snad každou chvíli. No jako todle je superkomedie. Jean Reno a Gérard Depardieu jsou zde opravdu skvělý. Já ty francouzské filmy moc nemusím, ale s těmito herci... Prostě opravdu nemám to mu co dodat. Opravdu sehraná dvojka ví jak pobavit.

• 28.7.2010  13:56
    Za plotem (2006)

Další ze sbírky Holywoodských animovaných filmů. Poslední dobou nás jimi jen zahrnují. Ale je dobré, naladit se někdy na něco jiného. Je to solidní film, všeho je tam přiměřeně, žádné chyby jsem tam nevyhledal, ale i přesto jsem dal jen 4*. Ty to filmy se opakují furt dokola, všechno je to na ten jeden samí způsob.

• 27.7.2010  21:11

Tenhle film nezískal asi nikde inspiraci. Režisér Jared Hess, neví asi která bije. Jestli máte rádi sport, tak se na to nedívejte, hrůza a děs kam se jen podíváte. Už od první chvíle vás to nebude bavit, tak jako mě, podle mě je to stráta času. Opravdu velmi pokleslý film.

• 27.7.2010  20:04

Pokud jste rváči a milujete box, tak to určitě musíte shlédnout. Ve věznici se utkají dva nejlepší boxeři a kdo vyhraje, ten nejlepší a hlavně ten kdo je neporazitelný. Tento film je respektivě jenom o tom boxu. Sehrán byl sice velice pěkně, ale ta rychlost toho filmu je pomalá. Když se na ten film díváte vleče se ten příběh a všechno jde pomalu. Drobné šarvátky vás vždy drobet probudí. Ale nakonci kdy je ten zápas to začíná být jasnější. 4* bohatě stačí. Neni to ani moc a ani málo.