Pepy

okres České Budějovice
student a milovník filmů

1 2 3 4 5 následující >>
    • 27.7.2010  16:38
    Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

Tento TV pořad je fakt dobrej koukám vždy na ČT1 nic mi nesmí uniknout fakt bomba.

• 27.7.2010  15:47

Pokud se nad tím zamyslíme trochu jinak, dojde nám, že to není pro někoho zas taková extra podívaná. Pro mě je to, ale docela důmyslná souhra okolností. Já bych si film bez Jackie Chana nemohl vůbec představit. Bez něho by byl pouze poloviční a ve scénkách kde právě bojuje se dostane sem tam i nějaká zábava. Příběh byl sepsán vskutku dobře bez jediných chyb, Ewen Bremner se tu představí jako úplný nešika, díky němu se tam také dostává nějaký ten humor. Pro mě příjemná pohodová podívaná.

• 27.7.2010  14:52
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Známé tváře a neuvěřitelná atmosféra válečné doby vás zaujme natolik, že se nedokážete od tohoto seriálu odpoutat. Nejlepší válečný seriál, který byl vůbec natočen !

• 27.7.2010  10:04

Dva nejlepší kamarádi sou opět zde, aby pobavili. Spousta humoru a zábavy po celý den, plus sem tam nějaké šarvátky, z toho máme hnedka průměrný film.

• 26.7.2010  15:26
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Zas tak zajímvé to neni, ale když občas zapnu večer telku a dávají zrovna todle, tak proč se na to nepodívat, podívaná je slušná triky a masky tak jsou obsazeny dobře. Zas tak si na to stěžovat nemohu no.

• 26.7.2010  12:19
    Pět zbraní (1978)

Proč se nepřést do atmosféry asijských a japonských bojových umění. Když vám tenhle žánr nevadí, určitě se rádi vydáte na něco jako je tohle do kina. Klasický styl bojových umění dostane snad každého. Pět různých bojových stylů a pět různých učenců. Filmová klasika, i když tvůrci to dohání poslední bitvou a také i trochu intrikují. To mi trochu vdilo, proto taky jen 4*.

• 25.7.2010  21:15

Jenom to schrnu, pěkné zpracování příběhu dobré válečné efekty. Kulky létají, zbraně střílí to je nejlepší válečný film za posledních pár let.

• 25.7.2010  16:45
    Gympl (2007)

Je to slabota, ale tak co taky od toho čekat. Jirka Mádl se tu předvedl jako úplnej hlupák. Film je zcela bez smyslu. Chyby jsou všude. Je to podprůměrný film.

• 25.7.2010  15:25

Klasická česká komedie z doby jak ji známe. A smějeme se těmhle filmům i do dneška. Vždy je na nich něco zajímavého. Takovéhle české filmy se povedou už jen málokdy a záleží na tom kdo je dělá. Aspoň jsme viděli jak to chodilo v té době a jak to chodí dnes. Langmajera moc nemusím, ale tady mě teda dostal. Každá česká klasika si zaslouží ohodnocení na 100%.

• 25.7.2010  14:47
    Stefanie (TV seriál) (1995)

Německé seriály + herci které v tom vystupují. Německo ať nenatáčí, jinak to pak vždy dopadne tak jak to dopadá.

• 25.7.2010  14:44
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Novu zapínám asi jenom kvůli tomudle. Zábavná rodinná komedie se vším šudy. Todle si nemůžu nechat ujít. Skvělá práce Patricka Duffy v roli správného otce mě vždy naladí. Suzanne Somers jako matka si svoje děti umí srovnat. I když jsou tydle filmy jako na způsob přátelé a jiných comebacků tak i přesto se mi tenhle opravdu moc líbí.

• 25.7.2010  11:36

Americká pohádková klasika co má šmrnc na štědrý den. Animace je velmi příjemná a pohodová, ta se mi opravdu líbila a film je v celk taky vklidu 4*** bohatě stačí, pět je moc zas takový trhák to neni.

• 24.7.2010  22:49
    Legie (2010)

Tak přesně od těhle filmů nevíme co čekat. Mohou za něco stát a nemusí a tenhle za to zrovna nestojí. Napodobuje film Zombieland a Svit Mrtvých, ještě že to neni parodie. Co se týče hvězdiček jsou jen 2 a to za slušné prostředí a amosféra nočního napětí. Ale jinak všechno pokulhávalo, už od samího začátku. Tydle filmy jsou na nic, upoutávka pěkná a pak je z toho h***. Jediná a to nejlepší scéna je ta bába v té restauraci.

• 24.7.2010  21:56
    Ong-Bak 2 (2005)

A je to tady! Velmi obdivuhodné pokračování slavného akčního filmu je tu se vším šudy. Tony Jaa opět nesklamal svými dovednostmi a opět prokázal, že je v tomhle směru nejlepší. Klasický rychlý příběh nám tam asi vadit nebude. Smysluplný film má vše co by měl mít každý správný film. Je to bojová klasika. Jen tak dál pokračujte tydle filmy lákají lidi čím dál víc. 5* jako vždy.

• 24.7.2010  20:45

Jelikož sem se na to docela hodně těšil tak mě to zklamalo. Čekal jsem od toho trochu víc. Nuda bez vkusu. Tadle role megan fox moc nesedí ta at se vrátí k transformers, tam ji to seklo víc. Taková ranní svačinka.

• 23.7.2010  15:51
    Počátek (2010)

Po všem těch nových sci-fi filmech, si myslím že todle je nový začátek. Dlouhou dobu měl v těhle ohledech přednost Matrix, ale todle je úplně nová náplň. Po všech těch nudných filmech sem čekal něco úplně nového a svěžího. Je vidět, že nám Režisér Christopher Nolan chce stále co ukazovat a daří se mu to na jedničku. V americe to mělo velkou premieru a myslím že máme nové nominování jako nejlepší film na oscara. Už od začátku filmu se nebueme nudit. Tenhle film má v sobě kouzlo po celou dobu. Leonardo DiCaprio sehrál svou roli na více než dobře. A další herci jako např. Tom Hardy a Tom Berenger na tom mají taky velký obdiv. Myslím si, že scénář byl npsaný dobře, ten neměl chybu. No dalo by se tu o tom psát strašně dlouho dobu, ale myslím si, že má na to, aby se vyrovnal filmu Avatar.Takže moc pěkný a film a 5* si to určitě zasloužilo.

• 29.8.2009  17:41
    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)

U vás je to jak se staví sen, ale u nás je to "Jak se staví odpad!,, Hrůza hrůzoucí to už je lepší na nově i to Tele Tele

• 11.11.2008  20:29
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Parádní komedie, kde i když hraje jen jeden herec náramě se člověk pobaví... Jeho styl a humor jsou známé po celém světě. A mělo by ho sledovat čím dál víc lidí.

• 20.10.2008  21:08
    Ulice (TV seriál) (2005)

Tyto seriály stejně jako VKV nesleduji je to ztráta času, to už je lepší si pustit nějakou hudbu... Nevím proč tyto seriály, jsou stále více a více točeny. Vždyť tohle nemá žádný děj. Je to mediální sračka.

1 2 3 4 5 následující >>