Pepy

Pepy

Josef Urban

okres České Budějovice
student a milovník filmů


49 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pán prstenů: Návrat krále (2003)

 • poster

  Ong-bak (2003)

 • poster

  Proroctví z temnot (2002)

  Strašidělný film, nevim sice jestli je to podle pravdivé události, ale vím jistě že černý motýl se zjevil v rusku u černobilu a ještě někdě. A vím jistě že lidem kázal. Ale to jsem teď nepatří. Pokud jde o hodnocení, ve filmu jsou parádní efekty, dobré vyobrazení a spousta jiných věcí. V některých scénách jsem se trochu i lekal, ale co... Film se mi teda jako vždy líbil a podle toho jsem ho i ohodnotil.

 • poster

  Poslední samuraj (2003)

 • poster

  Zelená míle (1999)

  Tak tady vidíme jak má filmařina vypadat. Pokud srovnáme výkon herce Tom Hanksa v tomto filmu a např. v Terminál, je to úplně jiný Hanks. Tenhle film prožívají herci opravdu naplno a já s nima také. Já nebývám žádná citlivka, ale todle je asi jediný film, který mě dostal k emocím. Klepala se mi kolena až dokonce, nevydržením jak to dopadne. Bohužel to nedopadlo tak jak jsem si představoval, ale je to furt jen film. Bohatý děj a spousta jiných parádních věcí. Opravdu další film, který mě dostal. Smekám předevšema co se na tom podíleli. Podívaná na celý večer.

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Jedno z nejznámějších režií Roberta Zemeckis, a že je hodně filmů, tak tenhle je třešnička na dortu. Co více bych o tom rozepisoval. Vybral si výborného herce pro tento film (Tom Hanks), který byl za tento výkon náležitě odměněn oscarem. Bez tohohle herce, bychom si nemohli představit většinu filmů. Zpracování filmu, je velmi pěkné, ale nejvíce mě zaujala k tomu hudba! Ale tak toto je filmová klasika, kterou by měl vidět každý! Opravdu pěkný 100% výkon ode všech.

 • poster

  Temný rytíř (2008)

 • poster

  Vlk z Wall Street (2013)

 • poster

  Trainspotting (1996)

  Je velmi těžké vžít se do role feťáků. Musí mít hodně těžký život, ale jim to tak nepřipadá, jedou si ten samí koloběh každý den a jsou rádi, že jsou. Tento film dobře popisuje chování feťáků, kteří jsou na okraji společenského žití. Výborný nápad a výborně ztvárněno. Hodně různorodé scény, ať už to jsou ty u kterých se vám chce zvracet, nebo ty který pobaví a nebo ty u kterých zamrazí. Po filmařské stránce se mi moc líbilo a myslím že jsem všichni rádi, že nejsme v jejich situacích my!

 • poster

  Prokletý ostrov (2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace