Pepy

Pepy

Josef Urban

okres České Budějovice
student a milovník filmů


50 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 14.5.2019
  Cena zlata: Odhalení skandálu americké gymnastiky (2019)

  Dokumentární snímek, který zachycuje jeden z největších sportovních skandálů v Americe, nás provede světem mladých dívek zabývajících se gymnastikou na vrcholné úrovni. Zaznamenává jednotlivé výpovědi a rozhovory se ženami, které byly sexuálně zneužívány svým doktorem Larry Nassarem, který pracoval pro olympijský tým amerických gymnastek.

  • 18.9.2010
  Hei ye (2006)

  Tři povídky z různých zemí. Ta první se točí kolem milostného trojúhelníku. Druhá je zase o dívce, které se neustále ztrácejí lidé kolem ní a ona vinu svaluje na svého vymyšleného kamaráda. Poslední je o ženě, která havarovala, ale při bouračce ztratila paměť a tak jí chvíli trvá, než zjistí, že je něco v nepořádku.

  • 15.9.2010
  Phii khon pen (2006)

  Mladá dívka by se chtěla proslavit před kamerami a fotoaparáty. To se jí moc nedaří a tak hledá jinou cestu, a to přes policii. Začne jí pomáhat se zločiny a a je stále úspěšnější. Každý by ji chtěl mít ve svém oddělení, ale vše se zastaví u případu brutálně rozřezané missky.

  • 13.9.2010
  Ghost of Mae Nak (2005)

  Mae Nak byla normálně pohřbena, jako každý jiný, ale bylo jí odebrán kousek lebky a tak nenašla pokoje. Děj je zasazen do doby před sto lety, kdy se do domu nastěhovali manželé Mae a Nak, který patřil tehdejšímu duchovi jménem Nak...

  • 12.9.2010
  Ninja Faktor (TV pořad) (1997)

  Sto soutěžících musí podstoupit fyzické a psychicky náročné zkoušky. Různě překážky jsou rozděleny na tři úseky od nejlehčích po nejtěžší. Ten, kdo uspěje, dostává se do posledního úseku, po jehož zdolání čeká na vítěze titul Ninja Faktor.

  • 12.9.2010
  Volejte věštce (TV pořad) (2008)

  Lidé, které trápí nějaké problémy, zavolají věštci a ten jim vyloží stav věci. Stačí zavolat, říct co vás trápí a on vám za pomoci magie prozradí budoucí osud.

  • 12.9.2010
  TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

  Tento pořad nahlíží do soukromí celebrit. Jak se jim žije, na čem zrovna pracují a také na milostné vztahy.

  • 11.9.2010
  Extrémní postavy (TV seriál) (2008)

  Chcete nahlédnout do živoota lidí bojujících s chorobami, které se na světě vyskytují pouze u několika jedinců? Tento americký dokument Vám to umožní.

  • 11.9.2010
  El gezira (2007)

  Tento film je o lidech, kteří žijí v El Gezira. Tito lidé preferují vlastní zvyky, pravidla a etiketu. Bohužel jsou do nich zahrnuty drogy a zbraně. Jeden zodpovědný důstojník musí tomuto stavu přihlížet. Vláda těmto palčivým otázkám nevěnuje pozornost. Brzy však dojde k výrzaným změnám...

  • 10.9.2010
  Bangkok Haunted (2001)

  Tři dámy se spolu sejdou v restauraci, kde si budou vyprávět tři zajímavé příběhy. První bude o bubnu, který připomíná dávnou lásku. Druhý zachycuje dívku, jež vyrobila lektvar stárnutí, který má zastavit stárnutí. Poslední se týká sebevraždy, kolem které se točí divné věci...

  • 10.9.2010
  Sop 19 (2007)

  Příběh líčí osudy mladíka, kterému se stále zjevuje brutálně pořezaná žena a on neví, co si s těmito přeludy má počít. Zkusí navštívit psychiatra, ale ten mu moc nepomůže, a tak se rozhodne vzít vše do svých rukou a pokusí se vypátrat, kdo to vlastně je a proč se zjevuje zrovna jemu.

  • 10.9.2010
  Narok (2005)

  Příběh se zaměřuje na partu lidí, která se po bouračce objeví na zvláštním, až doslova hrůzném místě. Místo, kde se objevili, lidem nepřináší pohodu, nýbrž bolest. S lidmi je zacházeno velmi krutně, nevyhnou se mučení, týrání a dalším sadistickým praktikám...

  • 8.9.2010
  Pekelný baseball (2003)

  Každá škola by se chtěla dostat na velmi populární turnaj Koshien. Škola Seido má konečně možnost zúčastnit se. První zápas budou hrát proti neslavné Gedo High School. Ti mají sadistické zabíjení ve zvyku. Ale existuje naděje v podobě nového studenta, jenž je velmi silný a obratný a díky jeho schopnostem se zvyšují šance na úspěch...

  • 8.9.2010
  Kvíz show (TV pořad) (2004)

  Čtyři lidé bojují mezi sebou ve svých vědomostech. Různé otázky, různé odpovědi, jen jeden vítěz. Vítěz si ve finále odnese peněžitou částku.

  • 8.9.2010
  Cielito, El (2004)

  Dvacetiletý poutník jménem Felix nemá práci, takže vděčně příjímá práci na malé farmě. Jeho rodina se mezitím pod tíhou stresu a násilí rozpadá. Felix má před sebou jediný úkol - ochránit svoje dítě Chango.

  • 8.9.2010
  Callasová a Onassis (TV film) (2005)

  Dva nejslavnější Řekové - královna opery a multimilionáře. Měli nejen společné kulturní kořeny, ale byli si podobní i osudem. Ani jeden z nich nedostal v životě nic zadarmo a oba dosáhli absolutního vrcholu. Kromě talentu měli také obrovskou disciplínu a vůli a jeden v druhém jako by objevili onu pověstnou druhou polovinu.

  • 8.9.2010
  Mangue Negro (2008)

  V malé vesničce někde v brazilských bažinách vypukne smrtící epidemie. Z nakažených se stávají zombie a tak začíná boj na život a na smrt.

  • 7.9.2010
  Karl a Marilyn (2003)

  Karl vykazuje velkou a těžkou slávu, která ho utlačuje, a tak se jí pokusí opustit. Vrátí se mezi obyčejné lidi, kde hledá cesty, aby našel Marilyn. Karlovi se to nakonec povede, ale jen na chvíli...

  • 7.9.2010
  Holka, ty jsi hvězda (2005)

  Mladá talentovaná zpěvačka, které poskytují zázemí bohatí rodiče, má vše co by si mohla přát. Úspěšně studuje, má přítele, navíc se hodlají stěhovat, ale ona by ještě ráda vydala nějaké to album. Ale bude to těžší, než si myslela. A tak vyhledá pomoc u proslulého hip hopera a u něj se všechno obrátí vzhůru nohama.

  • 6.9.2010
  Pohled na smrt (TV seriál) (2009)

  Mladá dívka má před svatbou, ale tíží ji neobjasněný zločin. Vezme vše do svých rukou. Dokáže znovu otevřít vyšetřování vraždy své matky a nakonec usvědčit vraha?

  • 5.9.2010
  Jeanne Poisson, markýza de Pompadour (TV film) (2006)

  Po celých devatenáct let, kdy žila markýza de Pompadour ve Versailles, se musela potýkat s řadou intrik. Mnozí dvořané ji nikdy neodpustili nízký společenský původ a především vliv, který po celou dobu na francouzského krále vyvíjela. Vždyť byla nejen jeho milenkou, ale také rádkyní.

  • 4.9.2010
  MXP: Mimořádně extrémní primát (2002)

  Opice jménem Jack je nejinteligentnější opice, jakou můžete potkat. Jack měl letět do míst, kde je teplo, jenže místo toho se zapomněl na letišti a skončil v lyžařském středisku. Najednou potká mladého snowboardového šampióna, který je v období smutku, protože se přistěhoval z Oregonu a nemá zatím žádné přátele. Takže se vyplatí mít doma opici, která to umí na snowboardu.

  • 2.9.2010
  Výprava do bažin: Tygři (2005)

  Tento úžasný film vás přivede do blízkosti nádherných, ale hrůzu nahánějících tygrů. Vydejte se s nimi do bažin v Bengálském zálivu, kde se všechno před nimi schovává. Velmi odvážný kameraman Mike Herda, se pokusil natočit film z těsné blízkosti tygrů v Bangladéši. Díky zajímavému snímku můžete nyní nahlédnout do životů těchto savců a něco se o nich dozvědět.

  • 1.9.2010
  Nejúžasnější videa světa (TV pořad) (1999)

  Krátké klipy, při nichž je nebezpečí smrti vskutku nadosah, nakonec však končí vždy dobře. Lidé, kteří přežijí, pak mohou mluvit o svých zážitcích.

  • 1.9.2010
  Věříš si? (TV pořad) (2008)

  Čtyři děti se mezi sebou utkají ve vědomostní disclipíně, v rychlosti, ale také třeba v počítačové hře. Za každou disciplínu, se udělují body. Ten kdo jich získá nejvíc, si zahraje o zajímavé věci.

  • 31.8.2010
  Vítejte doma! (TV pořad) (2003)

  Významná americká show, která pomáhá postiženým rodinám, které mají většinou problémy se životem. A tak se tým návrhářů snaží rekonstruovat jejich domy do sedmi dní.

  • 31.8.2010
  Cukrárna (TV seriál) (2010)

  Jednou navštíví starší madam jménem Bláža Kohoutová malou cukrárnu. Tam se poté seznámí s majitelkou Radkou, která je psychicky na dně, kvůli krachu její cukrárny. Bláža má dvě kamarádky, Danu a Olinu a s nimi se pokusí pomoci Radce zabránit v rozpadající cukrárně, ale také v manželství. A tyhle tři dámy, se o to postarají, za jakýchkoliv podmínek.

  • 30.8.2010
  Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010)

  Nová show je tu konečně pro vás. Lidé, kteří mají v sobě aspoň trochu talentu se ukáží a předvedou své dovednosti. Vítěz si odnese 2,5 milionu korun a angažmá v Las Vegas.