12 Hour Shift (2020)

Tarantinovsky ladena cierna komedia ktoru zraza slaba rezia. Trochu viac nadhladu do umierania a mohlo to byt za 3.

Anna (2019)

S nadhladom a prehladom natocena spionazna sarada ktora nenudi a zabava. Presne o toto slo a ja som sa bavil.

Boží pokušení (2019) odpad!

Dalsia propagandisticka anti krestanska castuska z dielne Netflix. Ako hovoria bratia cesi, take vylhane, aby to splnilo ucel. A podla komentarov sa trafili. Nalej kilo spiny na nieco a tvar sa este ako svatec za dedinou. To je pani reziserka aj scenaristka v jednej osobe, autorka tohoto paskvilu. Agitka hodna komunistickych reziserov z rokov komunistickych.

Dálniční hlídka (2019)

Vypiplana zanrova jednohubka ktoru suverejne kociruju Costner s Harrelsonom. Ide sa na istotu, rozpocet nepusti ziadne experimenty ale to vobec nevadi. Konecne film ktory ma hlavu a patu , dvoch budy tahunov a hlavne to cele nenudi...

Dva papežové (2019)

Luxusne zabalena melodrama z prostredia Vatikankych murov. Tak trochu civilnejsi pohlad na dvoch papezov. Vraj podla skutocnej udalosti, ale scenaristom sa nikdy medze nekladu ako to ponat. Tento scenarista to vsetko pojal ludsky, mozno nie vo vsetkom presne pravdivo, ale to oni casto robia, historiu si upravuju aj tak podla seba a svojich predstav o nej. Film je ale bravurne napisany, natoceny aj zahrany a tak je to svojim sposobom zazitok nahliadnut aj za mury kde filmari az tak casto nechodia.

Ledové království II (2019) odpad!

Trapna ideologicko pohanska agitka. New age ako vysity z dielne Disney? Ano , je to tak.

My (2019) odpad!

Vhodne jedine do odpadkoveho kosa.

Profesor a šílenec (2019)

Sean Penn (Dr. W.C. Minor) hra ako o dusu vo fascinujucom pribehu o dvoch zivotoch a ich spolocnom usili ktory stal za vznikom dnes uz svetoznameho Oxfortskeho slovnika, ludovo volanym ako "James Murray Dictionary". Uspesne mu sekunduje v jeho bravurnom vykone ako vzdy vynikajuci Mel Gibson (profesor Jamese Murray). Oscara hodny vykon Penna by si nemal nechat ujst ziadny fanda filmu.

Přes hranici (2019)

Jednohubka akoby vysita z pera isteho francuzskeho velkoproducenta (aj) tohoto zanru menom Besson . Francuzsky sarm pre parodovanie sameho seba vsak nehladajme, preto film posobi niekedy az neuveritelne priehladne a staticky. Medzi dvoma az troma hviezdami.... avsak v dnesnej dobe sa tocia aj daleko horsie filmy tohoto zanru...