Skleněný (2019)

Psychopaticka zlatanina pre vyvolenych...

Swallow (2019)

Film nakoniec sa zvrhne na ideologicku abortivnu agitku, kedze nechcem spojlery davat, viac detailov neponuknem ze preco, bez sikovne nastrcenej potratovej propagandy by slo hodnotenie daleko vyssie pretoze to isto nie je zly film ale cely rozmer riesenia viny, trestu a odpustenia ktory sa buduju postupne pocas 90 minut sa sparoduje v absurdnom zavere filmu na damskej toalete... Opat sa ukazuje stara nemoc mnohych tvorcov , reziser i scenarista v jednej osobe ze vyjdu so zaujimavym nametom , celko sviznym [tu je to naopak pomaly psychologicke, ale dobre] dejom a prevedenim a poslednych 5 minut filmu je zaver ktory zhodi cele usilie dole, pretoze autor scenara a reziser akoby nechcel, nemal nadhlad ci len jednoducho preto lebo si to moze dovolit , lebo to aj napisal, zhodi svoju pracu , film, vyslovene hlupym zaverom. Skoda.

6 underground: Tajné operace (2019)

Michael Bay plytva svojim talentom . Skoda. Film ktory svojimi vypeckovanymi akciami uspi kazdeho kto ma chut si zdriemnut pri telke. Lebo je o nicom. Nie je to ten Bay co tocil Transformerov? Tu len stroje vymenil za ludi a urobil z nich stroje.

BlacKkKlansman (2018)

Na socialnu dramu prilis televizne a velmi zle napisane. A navyse z toho smrdi propaganda na mile.

Black Mirror: Bandersnatch (2018) odpad!

Ako na mariske sa da letiet aj pri pisani scenara i rezirovani. Psychoticka zlatanina ktora uraza divaka.

Bohemian Rhapsody (2018)

Nato ze je to film rezisera ktoreho pocas natacania vyhodila z placu filmova spolocnost a film rezirovali viac menej kameranam a jeden z hercov, kedze Singer sa spraval na placi hulvatsky a nakoniec nechodil ani na natacacie dni, napokon ho dokoncil reziser Dexter Fletcher (16 natacacich dni a zrejme aj finalizacia celeho filmu) tak je to celkom podareny film. Mozno prave toto je ten dovod preco film funguje takym sposobom ze naplna kinosaly po celom svete. Aj ked nakoniec povodny reziser dostal rezisersky kredit kvoli istym pravidlam ktore platia vo filmovej branzi a Fletcher sa zriekol naroku na uvedenia ako rezisera filmu (z dovodov osobnych kedze sa nechcel nechat menovat spolu so Singerom ) neberiem ho ako film povodneho rezisera Singera ale skor kolektivny film viacerych ludi. Tak sa filmom postavila mohyla jednemu vynimocnemu talentu ktoreho zruinovala jeho zavislost na sexe. Sledujeme teda dramu muza ktory zaziaril a zhasol. Tieto temy vzdy nadchynaju obecenstvo a ked sa k tomu prida nadcasova hudba Queenu, nemohlo to dopadnut zle.

Cizinec ve vlaku (2018)

V kazdom pripade Liam je tam kde ma byt, zachranuje vlaky a ludi, nie ako v inom filme kde podvadza, klame a zabija len z lasky k peniazom a sebe... Je zaujimave ze tento film je podcenovany a ten z nejakeho dovodu precenovany... Ak si mam medzi tymito dvoma filmami vybrat, tak tento Liam mi je daleko syptatickejsi, a rovnako i film.

Dívka v pavoučí síti (2018)

Kto chce krimi akcnak na sobotny vecer tak si uzije. Kinematografia je v provom rade zabava a tato zabava je urcite pri tomto filme viac nez len priemerna v ramci zanru.