Zvrácenost strachu (2020)

Na samote u lesa po kanadsky. Urcite napinave a rejza si zahrava s divakom viac ako vlcik s lovcami kozusinovej zveri vo filme. Nepredvidatelne strhujuce a aj sokujuce.

Mosazná konvice (2012)

Laska k peniazom je povodcom kazdeho zla. To jest svaty Pavol, autor vyroku no ale v tejto verzii je to vtipne a poucne vysvetlene. Bizu ktora sa vie blysnut obcas ako drahokam. To je tento film.

Boží pokušení (2019) odpad!

Dalsia propagandisticka anti krestanska castuska z dielne Netflix. Ako hovoria bratia cesi, take vylhane, aby to splnilo ucel. A podla komentarov sa trafili. Nalej kilo spiny na nieco a tvar sa este ako svatec za dedinou. To je pani reziserka aj scenaristka v jednej osobe, autorka tohoto paskvilu. Agitka hodna komunistickych reziserov z rokov komunistickych.

Swallow (2019)

Film nakoniec sa zvrhne na ideologicku abortivnu agitku, kedze nechcem spojlery davat, viac detailov neponuknem ze preco, bez sikovne nastrcenej potratovej propagandy by slo hodnotenie daleko vyssie pretoze to isto nie je zly film ale cely rozmer riesenia viny, trestu a odpustenia ktory sa buduju postupne pocas 90 minut sa sparoduje v absurdnom zavere filmu na damskej toalete... Opat sa ukazuje stara nemoc mnohych tvorcov , reziser i scenarista v jednej osobe ze vyjdu so zaujimavym nametom , celko sviznym [tu je to naopak pomaly psychologicke, ale dobre] dejom a prevedenim a poslednych 5 minut filmu je zaver ktory zhodi cele usilie dole, pretoze autor scenara a reziser akoby nechcel, nemal nadhlad ci len jednoducho preto lebo si to moze dovolit , lebo to aj napisal, zhodi svoju pracu , film, vyslovene hlupym zaverom. Skoda.

Lov (2020)

Tak nakoniec je komedia s akcnymi prvkami. Celkom podarene.

Ratchedová (2020) (seriál) odpad!

Kto ma chut na exploitation serial z dielne Netflix kde sa to muci, reze, zabija, masturbuje, prca, lesbuje, atd ako v pulpovych lacnych knizockach ci sedemdesiatkovych beckovych filmoch zvacsa talianskej produkcie, tak do toho. Pre mna je to jednoznacne vycackano nablyskany odpad. Grcka.

Neortodoxní (2020) (seriál)

Od ortodoxnej zidovskej rodiny k tej modernej, lesbickej, zidovskej rodine. Alebo ako prejst od jedneho extremu do druheho. Absolutne famozne herecke vykony Shiry Haasovej zhadzuje klise zobrazovanie, dobry slnieckar, zly ortodox. Bohuzial , opat len dalsia feministicka propagandisticka habadura, avsak velmi sikovne narezirovana a zahrana. Maria Schrader si hra s divakom i s hercami, tlaci emocie ako stavu z citronu bez ohladu ze v konecnom dosledku len namiesa propagandisticky gyc na urovni lacnej telenovely. Oprasit sa od propagandistickych odkazov a dat skutocne realne a realisticky podany zivot, tak by to bolo takmer stopercentne. Takto idu dole hviezdy. Co clovek v dnesnej dobe potrebuje je skutocne co najmenej ideologickeho masirovania v slnieckarskom sate.

Dva papežové (2019)

Luxusne zabalena melodrama z prostredia Vatikankych murov. Tak trochu civilnejsi pohlad na dvoch papezov. Vraj podla skutocnej udalosti, ale scenaristom sa nikdy medze nekladu ako to ponat. Tento scenarista to vsetko pojal ludsky, mozno nie vo vsetkom presne pravdivo, ale to oni casto robia, historiu si upravuju aj tak podla seba a svojich predstav o nej. Film je ale bravurne napisany, natoceny aj zahrany a tak je to svojim sposobom zazitok nahliadnut aj za mury kde filmari az tak casto nechodia.

6 underground: Tajné operace (2019)

Michael Bay plytva svojim talentom . Skoda. Film ktory svojimi vypeckovanymi akciami uspi kazdeho kto ma chut si zdriemnut pri telke. Lebo je o nicom. Nie je to ten Bay co tocil Transformerov? Tu len stroje vymenil za ludi a urobil z nich stroje.

Ovládací panel
199. nej uživatel Velká Británie