dopita

Aleš Kučera

okres Ústí nad Orlicí

1 20 39 57 73 74 75 76 následující >>
    • 23.10.2008  18:14

Asi nejlepší díl trilogie, ale ani tak to není žádná sláva. Film mě připadal umělej a bez života.

• 23.10.2008  18:10

V podstatě tuctovej romanťák. Ale odvyprávěnej tak, že sem se na to musel okamžitě podívat znova. Divák v půlce filmu vůbec neví na čem je, to mám rád. Řek bych, že až se na to podívám potřetí tak si to zase vychutnám. Že to skončilo happy endem mě vubec nevadilo. I když vlastně pro všechny postavy to šťastnej konec nebyl. Rose Byrne zahrála famózně, ostatní předvedli průměr, Matthew Lillard byl lepší než bych čekal.

• 23.10.2008  16:33
    Úkryt (2002)

Slušnej film, temnej, napínavej, pár dobrých nápadů, ale nemůžu se zbavit pocitu, že to mohlo bejt o třídu lepší. David Ficher má na víc. Nicol Kidman ve filmu nehraje, pouze je slyšet její hlas z telefonu, teda pokud nečučíte na dabovanou verzi žejo.

• 23.10.2008  16:26

Strašidelnej film! A dabing? Škoda mluvit...

• 23.10.2008  16:20

Akční a Hollywoodsky vyprávěnej příběh o tom, že život v Africe není žádná sranda. Edward Zwick umí poskládat obrázky do působivejch scén, a z nich se mu víceméně daří poskládat působivej film jako celek. Občas sice trochu ujede a v některých pasážích filmu trochu zchází tempo (trochu ostřejší nůžky by nebyly na škodu), ale rozhodně se jedná o film, kterej stojí za zhlídnutí. Herci jsou výborní a akční scény jsou patřičně realistický. Závěr je emotivní až slzopudnej a s happy endem je to tak na půl. Celkově na velice slušnej úrovni odvedená práce.

• 23.10.2008  13:51

Film o tom jak hlupák říká hlouposti a všichni okolo, včetně prezidenta, si to vždycky ňáko přetavěj ve strašnou moudrost. To že je Peter Sellers překvapivě umírněnej je kupodivu fajn, ale film o tom, jak je celá Amerika nadšená z naprostýho blba co neumí ani číst a psát mě spíš otrávil než pobavil.

• 22.10.2008  19:35

Nostalgickej film kterej mě vrátil do dětství. Kdyby byl film celej v tomhle duchu bylo by to za 5, ale ta vražda, vyšetřování atd. mě tam nějak nesedlo.

• 22.10.2008  19:18

Film kterej funguje na několika frontách. Je to moc dobrá parodie amerických vysokorozpočtových trháků, ale je i zároveň jejich poctou, taky to je moc dobrá černá komedie. Akorát ten akční závěr je v porovnání s americkýma filmama takovej ňákej neslanej nemastnej. Do akčních scén se mělo nacpat víc humoru, tedy ne že by tam humor nebyl, ale mělo ho tam být víc, když tvůrci šlápli na pilu s akcí měli přidat i humor. Závěr tím pádem trochu upadá, ale celkově je to dobrej film, filmoví fanoušci to asi doceněj víc než tuctovej divák.

• 22.10.2008  19:09
    Insomnie (1997)

Asi zhruba stejně dobrý jako americký remake, kde mě iritoval Pacinův uštvaný výraz kterej sem viděl nesčetněkrát v jiných filmech. Stellan Skarsgard tak profláklej ksicht nemá, takže mě snadno přesvědčil o tom jak moc je v řiti. Nejlepší na filmu je scénář, ale jak norská tak ani americká verze z něj podle mě nedokázala vytěžit maximum.

• 22.10.2008  18:48

Pěkná sračka. Rick Rosenthal kdysi natočil velice slušnou dvojku a je to pohříchu jediná slušná věc, co z jeho pracek vyšla. Zmrtvýchvstání je film bez akce, bez napětí s neustálou temnotou v kterej sem se neorienoval a s postavama z kterejch bych měl srandu, kdybych v nich neměl bordel. Michael Meyers pro mě byl vždycky „nejsympatičtější řezník“, takovejhle film si fakt nezasloužil.

• 22.10.2008  18:45
    Gejša (2005)

Těžce sem se nudil a potvrdilo se mi to, co sem říkal už po Chicagu a sice to, že Rob Marshall není moc dobrej režisér. Co se mě týče, uplně zbytečnej film.

• 22.10.2008  18:43

První díl byl lepší, tohle chvílema nudilo.

• 22.10.2008  18:42

Já sem se nečekaně bavil, čekal sem průšvih a on se z toho vyklubal docela dobře přaštěnej film.

• 22.10.2008  18:27

Dobrej film, výrazně lepší než Vlajky našich otců. Asi by se dalo říct že je to uměleckej válečnej film, kde to slovo uměleckej je rozhodně zásadnější.

• 22.10.2008  18:23

Příběh je stejně vetchej jako byl v prvním díle. Jenže první díl měl všechny scény zábavný a vyšperkovaný, zatímco tentokrát takových scén moc není. A tak s přibývajícím časem nastupuje nuda a otupělost. Navíc vše se točí kolem Manyho; Diego a Sid jsou upozadění což je škoda. V porovnání s prvním dílem je to velký zklamání.

• 19.10.2008  15:51
    Děsnej doják (2006)

Jason Friedberg a Aaron Seltzer shořej v pekle za to jaký skvosty natáčej.

• 19.10.2008  15:49

Děsivej film na kterým je největší sranda to, že z něj ty idioti z TV Nova udělali "Megafilm".

• 19.10.2008  15:42

Vizuálně hodně nabušenej film, ale to je tak všechno. Při prvním shlídnutí sem se hodně bavil, forma mě opravdu zaujala. Při druhým už ale nastala nuda. Ani akční scény mě nijak nezaujaly. Škoda. Prostě film je v podstatě o ničem, ale dobře vypadá. A to mě nestačí. Jo a rozhodně nemá cenu na film koukat s českým dabingem, všechny ty heroický žvásty (a že jich je...) prostě vyznívaj tak nějak srandovně.

• 19.10.2008  15:38
    21 gramů (2003)

Tak tenhle film se hodně povedl, je přesně podle mýho gusta. Napínavý, nepředvídatelný se skvělými hereckými výkony. Hlavně Benicio Del Toro mě vyrazil dech.

• 19.10.2008  15:31

Svižně a akčně odvyprávěnej válečnej příběh. Paul Verhoeven opět nezklamal, a navíc na rozdíl od filmů co natočil v USA, si vybral do hlavní role herečku, keterá nejen že dobře vypadá, ale umí i hrát. Film uteče jako voda, je neuvěřitelně svižně natočenej aniž by k tomu Verhoeven potřeboval zběsilej střih a prapodivný úhly kamery. Bravo.

• 19.10.2008  15:30

No byla to kravina, ale čekal jsem to ještě horší.

• 19.10.2008  15:25

Další z třeskutě vtipných a velmi nekorektních komedií Kevina Smithe. Co na to říct? Je to prdel.

• 19.10.2008  15:22

Martinu Campbellovi se podařilo v roce 1995 Zlatým okem restarovat bondovskou sérii. A v roce 2006 se mu to podařilo znovu – klobouk dolů. I když na kvalitu Zlatého oka nedosáhl, natočil určitě druhou nejlepší novodobou bondovku. Daniel Craig pozitivně překvapil, Evě Greenové to sekne (i když ne tak jako ve Snílcích) a rozhodně není tou tradiční Bondovou matrací. Škoda jenom scénáře, ten v závěru ňáko drhne a tlačí film někam, kam bond prostě nepatří. Poslední půlhodina se zkrátka moc nepovedla.

• 19.10.2008  15:21
    Calcium Kid (2004)

Vcelku zábavná blbina, která hned vyprchá. Orlanda Blooma hooodně nemusím, protože ho považuju za naprosto neschopnýho, ale tady poprvé byl náznak, že se pokouší hrát a že to není naprostej průšvih.

• 19.10.2008  15:17

Jó kdyby všechny "Making of" dokumenty na DVD byly takhle kvalitní, to by bylo na světě krásně...

• 19.10.2008  15:14
    BrainStorm (TV film) (2008)

Televizní film, kterej v pohodě strčí do kapsy většinu filmů určených pro kina. Výbornej (i když trochu naivní) scénář, výborná režie a samozřejmě výborní herci. Herci z i tak výbornýho filmu dělaj doslova laskominu. Ivan Trojan je i v rolích který se už víceméně opakují pořád skvělej a v současné době mu u nás může konkurovat jen Karel Roden a to ještě dovi jestli. Radoslav Brzobohatý a Ivana Chýlková nejsou zrovna mí TOP oblíbenci, ale tentokrát nemůžu než chválit a smekat klobouk (kterej stejně nenosim). Velmi překvapila Tereza Voříšková, je více než hezká a tak se holka musí hodně snažit, aby svým hereckým projevem upoutala víc, než svou krásou. Co se mě týče, daří se jí to. Z vedlejších rolí musím vyzdvihnout Oldřicha Navrátila, ten taky neměl chybu. Když nad tím tak přemejšlim, nemám k filmu jedinou připomínku. To se mi už hodně dlouho nestalo, natož u českýho filmu!

• 19.10.2008  15:12

Je smutný, že takovej dobrej filmař jako je Michael Moore dělá filmy, který dělaj z lidí blbce. To že se v Americe dá koupit zbraň stejně jednoduše jako hamburger jen dokazuje, že amíci jsou pošuci a že se jednou umlátěj svojí vlastní svobodou. Ale proč proboha do filmu tahal Charltona Hestona??? Michael Moore je manipulativní skrček kterej musí za každou cenu šokovat, jde o to kdo mu to zbaští. Já teda ne.

• 19.10.2008  14:56
    Auta (2006)

Možná nejslabší film od Pixaru, ale pořád je to za plnej počet. Příběh není zrovna dokonalej ale dokonalá je realizace a tím nemyslím jen animaci. Veškerá konkurence by si na takovýmhle scénáři vylámala zuby, ale Pixar ne. Navíc se hodně, ale opravdu hodně povedl dabing.

• 19.10.2008  14:39

Průměrnej romanťák, na kterým jsou pozitivní jen herci. Sice nemaj pořádně co hrát, ale jsou to mý oblíbenci. Podruhý bych se na to ale nekouk ani za nic.

• 19.10.2008  14:33

Jeden z mála povedených francouzských thrillerů. Zápletka je dobrá, vzhledem k tomu že víme jaká je motivace Chairy ke svedení Francise, a víme že Francis ví prd, je první třetina doslova výborná. Pak se to zače trochu komplikovat, ale kvalita filmu tím nijak neupadá. To že Francis neví prd, ale víc, než všichni hrdinové dohromady sem začal tušit ve chvíli kdy se začal chovat jako detektiv a ve chvíli kdy se měl bát o svůj život, bejt zavřenej v bezpečí a lebedit si že to všechno přežil, začal po Chaiře pátrat. To že by se do ní zamiloval tak, že by riskoval kejhák mě nějak nesedělo. Nicméně pointu sem neodhalil, ale nutilo mě to přemýšlet a být ve střehu. Závěr mě překvapil i pobavil a vlastně to skončilo dobře. Takže sem to zkouk ještě jednou a musím říct že první třetina je opravdu výborná a že Yvan Attal hraje velmi, velmi dobře. Zastínil i velice slušně hrající Sophii Merceau. Je vidět, že Jérome Salle si s filmem vyhrál, jen tak dál a víc takových filmů.

1 20 39 57 73 74 75 76 následující >>