LůCZa

budoucí psycholog

<< předchozí 1 2
    • 19.7.2010  21:57
    Protektor (2009)

Po dlouhé době duchaplný český film! Jana Plodková je výborná herečka a děj mě zcela pohltil, jsem ráda, že žiju v téhle době!

• 24.2.2010  11:37
    Nine (2009)

Pravda, dočkala jsem se úžasných tanečních scén i supersexy Penelope, ale příběh podivného režiséra mě tak nebavil, že jsem se filmem nakonec jen proklikala. škoda, další Chicago se nekoná!

• 10.2.2010  23:05
    Ray (2004)

Famózní film, famózní hudba, famózní herecké výkony!!!! Jsem uchvácená! Zamilovala jsem se do legendy jménem Ray Charles!

• 4.2.2010  17:42

Nervy drásající podívaná! Hlavně pro ty, kteří nesnáší nespravedlnost podobně jako já. Nepopírám, že děj je trochu překombinovaný, ale už jen kvůli výborným hereckým výkonům a napětí, které vydrží celých 130 minut to stojí za shlédnutí!

• 23.1.2010  14:24

Film, který mi nic nedal! Nechápu ty ovace! Hlavní hrdina je divnej chlapík, kterej rád lítá a vyhazuje lidi, zřejmě proto, že má nějaký komplexy z dětství a nemůže žít normálně. Ale je to taaak přitažený za vlasy a taaaak americký, že mě to prostě neoslovilo! Možná i ty 3 hvězdičky jsou moc.

• 18.1.2010  21:47
    Interstate 60 (2002)

Všem fanouškům tohoto filmu se předem omlouvám! Asi nejsem správný fajnšmekr nebo si nesednu na prdel jen proto, že ostatní film ohodnotili 85%! Nechápu! Je to čudné! Kdyby bylo zařazeno do žánru sci-fi, fantasy, tak možná! Ale stejně mi to přišlo prostě trapný. Zbytečně nadhonocené! Jsem zklamaná.

• 7.1.2010  23:06
    Prázdniny (2006)

Nejsem žrout romantických komedií, ale tahle se mi prostě líbila! Zajímavý nápad a příjemné herecké obsazení i výkony. Není to masáž emocí a splácanina ohraných klišé! Ideální film pro klidný zimní večer, který mi vykouzlil úsměv na tváři :)

• 4.1.2010  11:37
    Avatar (2009)

Nejsem milovníkem sci-fi, takže jsem se nechala chvíli přemlouvat než jsem šla na tento dlouho očekávaný trhák! Ale můžu říct, že nelituju! Cameronova fantazie je úžasná, dokázal vytvořit nádherný svět s těmi nejbarevnějšími a nejroztodivnějšími živočichy a rostlinami. Opravdová pastva pro oči! Na mě byl film až příliš krutý a bezcitný, těžce jsem nesla, že tam ti Amíci tu krásu surově ničí, ale to byl zřejmě záměr. Film ve mě vyvolal spoustu emocí, třeba napětí, když hlavního hrdinu honí nějaká nestvůra podivná. Společně s 3D efektem a zvuky, které přicházejí nečekaně z různých stran, jste vtaženi do děje! Rozhodně stojí za to vidět tuhle parádu v kině!

• 9.11.2009  00:01
    Návrh (2009)

V podstatě nic jiného než koukatelná béčková komedie. Pokud sledujete HIMYM možná najdete určité podobnosti s dějem seriálu. Tvůrci se možná trošku inspirovali. Ale Sandra hrát umí i takové role, dokonce se nestydí svléknout, takže i mužské pohlaví si přijde na své. A mezi hlavími hrdiny to jiskří, takže vlastně proč ne, když je na to nálada:)

• 11.8.2009  23:57

Na můj vkus až moc situAKČNÍ a ukřičená komedie. Některé pasáže byli příliš divné, jiné zase zbytečně sentimentální a americké. Ale jako oddychovka to jde, hlavně pokud máte slabost pro miminka nebo pro Cage.

• 10.8.2009  22:15
    Kostka (1997)

Velmi zajímavý snímek. Líbil se mi námět, i když člověk je z těch výpočtů trochu zmatený, ale herci byli výborní a atmosféra správně napjatá. Není to zbytečně brutální a nízký rozpočet neubírá na zážitku. Rozuzlení mohlo být skutečně o trochu lepší, takže se přikláním k 75%. Doporučuju nepřehlédnout Zajímavosti.

• 3.8.2009  18:07

Na to, že podobnou klasiku ani Woodyho Allena moc nemusím se mi to překvapivě líbilo! Bylo to vtipný a mělo to šmrnc! Hádky z Helen Hunt mi připomínali Válku Roseových. Vzhledem k mojí profesi mě trochu mrzí negativní popularita pro hypnózu, tak aspoň, že to stálo za to!

• 3.8.2009  18:00
    Fargo (1996)

Jooooo?Proč????Za co?Nechápu, co na tomhle kdo vidí!

• 21.7.2009  11:03
    Casino (1995)

Možná mě budete mít za blázna,ale mě se tenhle film prostě nelíbil! Zbytečně roztáhlý děj, uječená Sharon Stone ani kupa násilí a spleť postav mě neuchvátili, spíš mě totálně zkazili večer! Jedinou hvězdičku dostává De Niro, kterýmu to ve filmu moc sluší. Nic pro slabé povahy a mírumilovné lidi!

• 24.5.2009  23:09

Vážně koukatelný snímek! Dobře jsem se pobavila, jen musím nesouhlasit s AngelAngie - Mena nebyla ani tak sexy, jako vychrtlá! Chodící reklama na poruchy příjmu potravy.

• 24.5.2009  22:55

Aby se s tý Liv všichni nezbláznili!!! Ne, že by jí to neslušelo, je to kočka, ale jak se pak máme cejtit my "obyčejný" holky?! Aspoň, že to chvílema byla sranda!

• 24.4.2009  16:42

Myslím, že by filmu přispělo víc nadsázky a humoru, protože takhle je to dost pesimistický až ubíjející.

• 24.4.2009  16:39
    Marley a já (2008)

Na tehle film, jsem se nejdřív dost těšila, po jeho shlédnutí jsem se docela naštvala a teď si říkám, že nebyl vlastně tak špatnej! Je to sice přehnaně americký až kýčovitý a ten pes je dozajista něčím nadopovanej, ale třeba je takový pojetí nutný, aby se lidi zamysleli. Někdo možná řekne, že je to hloupá přeslazená komedie, ale on je to vlastně film o docela důležitých věcech: plánech do života, očekáváních, prioritách, rodině, krizích i smrti.... Fajn je to doják, kterej by měl být raději na předpis, ale občas si zabrečet neškodí ne? Ovšem všeho s mírou, že? Jinak super hudba a občas i fakt vtipné scénky, jaké se ne u každé komedie vidí.

• 16.2.2009  23:24

Nechutně americký akční animák! Nevim co si z toho vezmou děti přeškolního věku, snad nic. Celá hvězdička je pro křečka a holuby, ty nemají chybu! Vlastně mají! Bylo jich málo....

• 16.2.2009  23:11

Klobouk dolů před maskéry, Brad vypadal jako za starých krásných časů a to se pak na to pěkně kouká:) Ale vážně, film je to opravdu dobrý, jen mi přišel zbytečně dlouhý, ale natahování je teď asi v Hollywodu IN nebo co....

• 15.12.2008  15:05

Skvělý napínavý film, který možná při prvním shlédnutí nejednomu zamotá hlavu, ale myšlenka je to geniální. Vzhledem k mé budoucí profesi, mě vždycky trochu mrzí negativní zobrazování psychiatrů a psychiatrických léčeben, pak k nim mají mít lidé důvěru. No ale co už. Klidně bych vynechala úvodní část z války, která mi v tom jaksi neseděla, příběh by dával smysl klidně i bez ní. A trochu mě zmátla i závěrečné věta, tu bych taky oželela. Ale co už:) Každopádně stojí za zhlédnutí pokud máte rádi když vám u filmu běhá mráz po zádech a hlavnímu hrdinovi držíte do konce napjatě palce.

• 15.12.2008  14:57
    Spojenec (2006)

Další film o vyloupení banky. Je těžké zpracovat tehle starý námět nějak originálně. Ale povedlo se! Většina filmu je totiž o NUDNÉ loupeži! Zachránilo to jen zajímavé rozuzlení, které přišlo až na samotném konci filmu, ale to jaksi nestačí.

• 1.12.2008  08:54
    Občan Havel (2007)

Takhle jsem se teda dlouho nenasmála! Tenhle film mě přesvědčil, jak skvělou osobností s úžasným smyslem pro humor pan Havel je a jak těžká je role prezidenta. Člověk si ani neuvědomuje tlak, který je na něho vyvíjen, jakou dávku kritiky musí snášet! Samozřejmě užije si i pěkné věci, třeba osobní návštěvu Rolling Stones, ale za ty nervy to možná nestojí. Užila jsem si i pohled na současný politiky v tehdejší době! Klaus byl tlučhuba už tenkrát a Zeman becherovku fakt miluje, když si o ní nestydí říct samotnýmu prezidentovi. Citlivě a inteligentně natočený snímek, který mě fakt dostal, takže i přes špatný zvuk (daný tehdejšími technickými možnostmi) dávám 5 hvězdiček!

• 1.12.2008  08:39

Dojemný, silný a sladký snímek o lásce až za hrob, chytrým chlapíkovi a trochu blbý ženě, který je však dostatečně reálný, uvěřitelný a neopírá se o ohraná klišé. Člověk aby si začal hledat Ira, když jsou tak fajn a k nakousnutí! Moje oblíbená Lisa Kudrow perlí hlavně na začátku, když vybírá chlapi! Takže i trocha srandy se najde, ale nemine vás hlavně mrazení v zádech, obzvlášť při scéně s karaoke, to sem měla husí kůži opravdu všude. Bodík navíc za slušné vyhnutí se happyendu a přesto zachování pozitivního konce. P.S.: Hlavně mi neumírej miláčku!

• 24.11.2008  13:57
    A co Bob? (1991)

Lahůdka pro studenty a zájemce o psychologii. Skvělé na procvičení psychopatologie. A navíc parádní komedie s úžasně nasraným Richardem Dreyfussem!

• 23.11.2008  20:19

Nový Pulp fiction, aneb historky ze CIA! Lahůdka pro milovníky filmu s osudy náhodou propletenými. Dokonalý Brat Pitt, ve své nejlepší komediální roli. Je super, že si pořád ještě při té slávě dokáže dělat srandu sám ze sebe! Úžasná kamera, téměř umělecké záběry(hned úvodní přiblížení odněkud z vesmíru až do budovy je perličkou) a hlášky jak se patří! Charismatický Malkovich, který tak krásně vyslovuje slovo memoár, že bych to vydržela poslouchat celý den. Prostě skvělý filmový zážitek, který si rozhodně ještě zopakuji!

• 22.11.2008  17:53

Nic proti hodnotitelům CSFD, ale jednička bylo určitě lepší :) Děti se naučí mlátit starý babičky, ale jinak sranda.

• 22.11.2008  17:49

Tento snímek je takovou agitkou proti válce v Iráku. Tvůrci se očividně velmi snažili zapůsobit na naše city. Možná jsou však sami dost necitlivý, jinak by nás nepodrobovali takové dávce ZOUFALSTVÍ! Této emoce bylo ve filmu plno a pokud budete mít nálada spíš na komedii, neudělejte stejnou chybu jako já a tenhle film nechte na jindy. Těšila jsem se na Susan Sarandon, ale její role byla spíše okrajová. Přesto jsem si užila její herecké umění. Pro slabší žaludky také nejsou úplnou lahůdkou pěkné záběry ohlodaných lidských kostí apod. Ale najdou se i vtipné momentky a líbilo se mi nahlédnout do mentality vojáků i lidí, kteří žijí v těch městečkách u vojenské základny. Každopádně je to silný film a pokud nesouhlasíte s americkou vojenskou politikou přijdete si určitě na své. Jen toho zoufalství je opravdu moc.

• 10.11.2008  19:41
    Constantine (2005)

Dala bych 3 a půl hvězdičky, především za pěkné a originální efekty a nápaditou kameru, která však nevydržela být tak pěkná až do konce. Nelíbil se Reevesův nepřirozeně hluboký hlas, kterým se nás snaží přesvědčit jaký je drsňák. Naopak Rachel Weis nebylo co vytknout! Rozsekl to ovšem konec se žvýkačkou, je vidět, jak se američtí scénáristi zuby nehty snaží vyhnout happyendu.

• 7.11.2008  12:33
    Hledám Amy (1997)

Prý že romantická komedie. Já si teda nejsem jistá. Prvky komedie jsem sice našla ( hlavně skvělé taneční kreace Bena Afflecka), ale nebylo jich zase tak moc. Těžko však tento film zařadit do jakékoliv kategorie. Možná homosexuální drama? Postavy mi přišli dost iracionální, hlavně Allyssa, kterou vůbec nenapadne, že by se do ní Holden mohl zamilovat! Ale i Holden, který má dost absurdní návrh na řešení. A nakonec vlastně ani nevím jak to dopadlo. Ps: Mějte prst na ovládání hlasitosti, protože chvílemi je hlas rozkošné Joey Lauren Adams opravdu k nevydržení. 3 a půl

<< předchozí 1 2