Mashak

Marek Myšinský

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 1.2.2016  18:54
    Miliardy (TV seriál) (2016)

Zatím 4.... Tři epizody za mnou a prozatím panuje velká spokojenost. Je to chytlavé, chytré, svěží a ani zdaleka to nestojí na D.Lewisovi, což je krok správným směrem. Navíc nemusíte být Michael Burry, aby jste pochopili odborné termíny. Díky tomu v seriálu prozatím nenacházím hluchá místa, a připojím vskutku povedené obsazení, tak má Mashak novou závislost. 2. série absolutní TOP!!! . . . už 5

• 3.1.2016  18:26
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Děkuji!

• 25.11.2015  00:17
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Co na tohle říct. Jediný seriál z krimi prostředí, na který se vydržím koukat, dokoukat jej a těšit se na další epizodu. Případy jsou inspirovaný skutečností, herecké obsazení si krásně sedlo, postupy, slang, všechno je až nečekaně věrohodný. Tleskám a vyzývám Vás všechny, koukněte se na to! PS pro kolegy: taky Vás pobavilo, že tam používají skutečné volací znaky :) ?

• 25.11.2015  00:11
    Poslední chlap (TV seriál) (2011)

Je to hodně subjektivní, ale mě Tim Allen vždy bavil a bavit bude. Líbí se mi jak je to napsáno, jak je to drzé, ale nenáročné. Za mě parádní a všem doporučuji!!

• 28.10.2015  18:58
    Mamon (TV seriál) (2015)

Řeknu Vám to asi takto. Pustil jsem si tento počin mezi díly Bronu a House of Cards. Neřešte proč bych něco takového dělal. Přesto se stalo a kvalita Mamonu je neoddiskutovatelná. Svěží herecké obsazení, tedy až na pár vyjímek, které ovšem vůbec nic nekazí, ba naopak. Kamera, zvuk, zkrátka a dobře, vše je o několik levelů úplně jinde než zbytek české tvorby. Není to dech beroucí, ale je to příjemně neotřelé, dynamické, zábavné. Jde o kus dobře odvedené práce! Hodnoceno prozatím po první kapitole. - - - Dokoukáno a zvedám počet hvězd na plný počet!

• 25.7.2014  21:49

Unbelievable!!!

• 21.1.2013  13:08

Musím říct, že je to povedený kousek, který má skvělé tempo! Ovšem jen do okamžiku, než se na plátně objeví pan DiCaprio. Bohužel ten to tahá dolů a vůbec nevím proč! JInak respekt tvůrci za scénu s kuklama! Hodně smíchu!

• 9.12.2011  23:53
    Moneyball (2011)

To jsou rozseky na konci roku. Nejdříve Warrior a nyní Moneyball. Krásná, čistá, nenáročná podívaná jak se patří.

• 4.12.2011  22:20
    Warrior (2011)

Ty dobytku O'Connore! Ty mě takhle rozsekáš chvíli před koncem roku. Já nemám slov, ale když už tady prudím komentářem, tak něco vypotím. Hardy je famózní, Noltík už oprašuje polici pro sošku a Edgertonovo jméno si konečně zapamatuji. Příběh je prostý, leč úžasně převedený na plátno. Bravo!

• 11.10.2011  17:49
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Tak tohle je úplně jiná liga. Nechtěl jsem hodnotit po prvním díle, ale po druhém už to nevydržím. Damian Lewis je naprosto brilantní a jestli to bude nabírat dál otáčky tímto tempem, tak finále bude velkolepé. Fakt jsem natěšený jak děcko na Vánoce.

• 4.7.2011  08:42
    Arthur (2011)

Já osobně jsem se pobavil královsky. Brandovy filmy moc neznám, ale na tento jsem se díky trailerům docela těšil. A nebyl jsem zklamán, právě naopak. Příběh je zcela jednoduchý, hlavní představil mě dostal vtipnými narážkami a naivitou a vše to tak krásně plynulo a bavilo. Možná to bylo mým rozpoložením, ale film mi sednul dokonale.

• 3.7.2011  17:31

Strhující snímek o geniálním chlapíkovi, který pracoval jako krizový manažer v době, kdy neexistovaly zlaté padáky! Chcete pochopit jak se stát pravým vůdcem?

• 3.7.2011  17:28

Přiznám se, že po prvním promítání, tenhle film nebyl žádný můj "favorit". Ale postupem času jsem zjišťoval, že mi stále vrtá v hlavě. A tak jsem si ho pustil znovu a znovu. A najednou jsem zjistil, že při jeho sledování ani nedýchám. Mistrovské dílo včele s Washingtonem a Russellem!

• 30.6.2011  23:44
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Tak mě napadlo, že si ohodnotím TN. Takhle, je to k zblití, ale taky to mělo svý světlý chvilky.

• 30.6.2011  21:22
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Přidat komentář

• 30.6.2011  21:16
    Luther (TV seriál) (2010)

Idris Elba mě hodně zaujal už v kultu The Wire a ani tentokráte mě nezklamal. Skvěle propracovaná záležitost, unikátní dialogy v čele s geniálním policistou, který má až nečekaně všední problémy a nevšedně rozervanou osobnost. Vím jak to u ostrovanů chodí. I přesto, že jde o špičkovou sérii, tak se dočkáme dvou, dá-li ten nahoře tří sérií... Ale možná, že právě to dělá z britských seriálů vysoce poptávané zboží.

• 14.6.2011  17:16
    Senna (2010)

Rozhodně nejsem žádný fanoušek F1. Ale jsem fanoušek velkých osobností! A Senna byl, je a bude navždy jednou z největších sportovních osobností na světě. A o tom je tenhle dokument. O snech, o čistotě, ale také špíně ve sportu. Tento film je o přátelství, rivalitě, touze a tenkou hranicí mezi životem a smrtí. "It was pure driving, real racing, . . . no politics."

• 26.5.2011  07:16
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

"Procházím peklem!" . . . "Tak procházej rychleji..."

• 2.5.2011  23:49

Fucking awesome!

• 27.3.2011  01:14

Budu asi trapný, ale "všechny by je postřílel a pak by si zapálil cigáro . . . " mě prostě rozsekalo! Bomba film!

• 4.3.2011  01:15

Najdu Loveckou sezonu 2 a změním své hodnocení z odpadu na, no alespoň dvě hvězdy. Až potom bude jedna hvězda pro tento film adekvátní. Normálně to nedělám, ale v tomto případě musím. WTF? Co to má jako být? O čem to je? Proč to je? Ale hlavně, jak je možné, že tenhle počin je tady v červených číslech? Já idiot na to lezu jen z toho důvodu, že to tady lidi hodnotí kladně a čeho se dočkám? Nekonečné nudy, nudy, nudy! Vždyť oni postavili film na tom, že když si dáte na hlavu klobouk, tak procházíte co, kam? Já nevím! Jak na tohle mohl Damon kývnout? To tu Bluntku brousí i ve skutečnosti? To je totiž jediný pro mě akceptovatelný důvod jenž mě napadá, proč Matt Damon souhlasil, že se bude podílet na něčem takovém! A jaké plyne z filmu ponaučení? No přece, že za lásku stojí za to bojovat! Děkuji, děkuji, nashledanou, nazdar, loučím se, NE! A fuj!

• 2.3.2011  07:50
    Město (2010)

Slovy klasika: "No, bylo to hezký, ale že bych to musel vidět dvakrát..." Vcelku uspokojivá žánrovka se spoustou zajímavých myšlenek, které mi však občas přišly nedotažené. Nechci si hrát na nějakého odborníka, takže to shrnu. Skvělý start, velký potenciál, zpomalení, konec.

• 2.3.2011  01:07

Chtěl jsem dát 2 hvězdy. Film byl příjemný, občas překvapil, občas zklamal, ale jistě to nebyla úplná ztráta času toto zhlédnout. Ovšem poté, co jsem měl deseti minutový záchvat smíchu díky Kutchera a jeho mlácení hlavy do stolu, jsem se rozhodl pro 3 hvězdy.

• 26.2.2011  11:27
    Neznámý (2011)

Ach jo. Já to vidím jako ne moc povedenou dvojku Takenu. Příběh je narozdíl od "jedničky" zaplantaný a jeho vyústění je laciné. Liam působí skvostně když někomu nasazuje kravatu, ale jako muž po nehodě co je těsně před nervovým zhroucením evokuje dojem kočky, která se bojí myši. Druhá půlka filmu už se nesnaží hrát si na cosi převratného a tak přibude akce a honičky a lámání vazu a tak to má u tohohle žánru být!

• 26.2.2011  11:18

Fakt jsem očekával další blbost typu Ugly Truth, ale ono ne! Pro mě osobně je nevidět film s Rachel McAdams hned po jeho uvedení hřích. A proto jsem pelášil do kina užít si tuhle krásku! K tomu jsem dostal příběh, který není ani zdaleka postaven na nějaké blá blá mině o dvou geneticky nadřazených osobách, kteří se na konci filmu políbí. Je to vtipný náhled do zákulisí americké televize, náhled do života jedné mladé americké ženy, která má sen, je ztřeštěná a nejintimnější vztah má s kelímkem od Starbucks. A když se k povedenému scénáři přidají také výkony - Diane Keaton a Harrison Ford, tak nás, světe div se, po dlouhé době v tomto žánru potkalo cosi nevšedního!

• 18.2.2011  21:11
    Dr. Ludsky (TV seriál) (2011)

Tleskám slovákům kteří mají koule dělat tyhle projekty, i když je někdo bezvýznamný nazve amatérskou fraškou! Mesto tieňov a teď tenhle výtvor jsou pomyslným světlem na konci tunelu... Hodnotím po dvou dílech, které mě bavily víc než jsem čekal. Samotná epizodní linka v obou případech nebyla zlá, tam se to lámat nejspíše nebude. Otázkou je, kam povedou dlouhodobé linky, tedy ty soukromé. Ale fandím tomu a doufám ve vzrůstající tempo!

• 3.2.2011  23:55
    127 hodin (2010)

Dlouhé. Zajímavé, ale dlouhé...

• 3.2.2011  23:54
    Biutiful (2010)

Já nevím. Jsem z toho tak mimo, že jsem musel dát plný počet. Javier dostal tolik prostoru, že z toho musel být sám v rozpacích, ale zvládl to na výbornou. Některé dějové linky nesměřují nikam, ale to je pro mě jediný drobný zádrhel. Jinak pro mě byly celé ty dvě a půl hodiny oslavou Alejandrovy geniality a tomu já fandím. Úžasná pitva lidského něčeho.

• 6.1.2011  20:24

Ups...