Martin_W

Martin_W

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 29.7.2014  15:19
    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013)

Oblíbenci:Caleb, Monica. 4/10

• 21.5.2014  21:11
    Show! (2013)

Tak slizkého člověka jsem už dlouho nikde neviděl, to by se snad ani zahrát tak dokonale nedalo. Je mi těch holek líto, ať už za to mají prachy jekékoliv.

• 5.5.2014  18:33
    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013)

Docela nuda, ikdyž taková kmenovka se 3 Amigos byla nejlepší ze všech sérii. Oblíbenci: Corinne, Michael, Eddie, Brenda, Malcolm. Z poslední trojky, která byla opravdu otřesná, to nakonec vyhrál ten nejlepší. Zklamala mě Reunion show byla přehnaně zaměřená na favority, takový Michael nedostal ani zmínku.. Doufám, že Cochrana, Phillipa, Dawn a Brandona už neuvidíme, ale to by samozřejmě nemohl být Survivor. .5/10

• 27.3.2014  15:23
    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012)

Komentář obsahuje spoilery! Série stejně dobrá jako přechozí One World. Tvůrci potěšili s nasazením starého známého Jonathana P. Oblíbenci: Jonathan, Peter, Denise. 6/10

• 3.3.2014  23:18
    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012)

Komentář obsahuje spoilery! A mně se tahle série dost líbila. Počátek byl sice slabý, celá situace ohledně Coltona byla směšná, až po jeho vyřazení série nabrala obrátky. A vítězovi jsem to přál ze všech nejvíc. Oblíbenci: Kim, Jonas, Monica. 6/10

• 2.3.2014  16:10

Začátek je opravdu zbytečný, to si mohli nechat na making-of dokument. Po hudební stránce je však tenhle koncert téměř dokonalý. Manson je sice velké hovado, ale umí to. Teda alespoň v roce 2001 to uměl. Těším se, až jeho show uvidím živě. 94%

• 15.2.2014  13:40

Ikdyž se zde objevuje mnoho věcí ze seriálu, pořád je to velká švanda a to bez přehnaných vtipů, které se mi u seriálu nelíbily. Rád bych na pány někdy zašel.

• 25.1.2014  00:09
    Orphan (2009)

Klišé, které sice zpočátku vypadalo nadějně, ale žádná sláva se nekonala. Překombinovaný příběh, který mi v pár scénách hodně připomínal horor z devadesátek - The Good Son s Culkinem. 52%

• 30.12.2013  21:55
    Placebo: We Come In Pieces (koncert) (2010)

Slabší než první živák, ale pořád jsou to Placebo. Chtělo to trochu živější set. Sice je jasné, že byl hlavní záměr propagovat desku Battle For the Sun, ale mohli vybrat lepší písničky. Speak In Tongues (ta je naštěstí v bonusech), Julien, Devil in the Details nebo Kings of Medicine. 86%

• 28.10.2013  21:58
    Hunger Games (2012)

První polovinu jsem byl nadšený, druhá už nestála za nic. Lovestory jako ze Stmívání a nezajímavé zakončení. Další díly nemám chuť vidět. 63%

• 1.9.2013  18:38
    Kdo přežije: Samoa (TV pořad) (2009)

Komentář obsahuje spoilery!Ne, takhle série mě nebavila. One man show Russela přestala bavit zhruba v polovině série a ukrytí tajných imunit mi přišlo absurdní a moc jednoduché.. První dvě ještě pochopím, ale u třetí jsem už kroutil hlavou. Russel nebyl sympaťák a vůbec nechápu jak mu lidi mohli od počátku tak věřit. Na reunion show jsem se ale naopak jeho vystoupením bavil. Oblíbenci: Brett, Monica, Laura. 4/10

• 23.8.2013  15:19

Skvělé, jako celí Arctic Monkeys. Žádné efekty a přitom nezapomenutelná podívaná. Alexovi jsem bohužel rozuměl zhruba každé třetí slovo, když promlouval k lidem a to si myslím, že angličtinu ovládám z odposlechu obstojně. 95%

• 17.8.2013  23:20

Těžce dokoukatelný film. Více jsem si v psychiatrii snad užil i Gregoryho House. Nepomohli ani Radiohead jako hudba v pozadí. 42%

• 26.7.2013  01:38
    Nestyda Louis C.K. (divadelní záznam) (2007)

Louis C.K. je neuvěřitelně vtipný člověk, jehož humor jsem si zamiloval už v seriálu Lucky Louie. Jeho stand-up výstupy seriál překonaly snad dvakrát tolik. Humor tohoto kalibru se hledá těžce, on jej umí podat bezprostředně. Slzy v očích a zlepšená nálada zaručena.

• 23.7.2013  19:15
    Kdo přežije: Gabon (TV pořad) (2008)

Málo sympatických a chytrých lidí. Až ke konci jsem si někoho oblíbil, a to Sugar. 5/10

• 23.7.2013  19:12

Nevkusná, nevtipná komedie. 30%

• 21.7.2013  23:49

Štítek komedie mi k tomuhle filmu nesedí. Vtipný na celém filmu je pouze vzhled hl. postavy aka. zpěvák z Tokio Hotel po dvaceti letech. Konec s cigaretou byl předvídatelný od začátku. Podivné, podprůměrné road drama, které přestalo bavit už v půlce. 36%

• 12.7.2013  16:01

Hezké, dokázalo zabavit. Katy mám rád, živé vsuvky se daly poslouchat a většina materiálu mě zajímala. :) 71%

• 23.6.2013  17:33

Přijemná romantická komedie. Na můj vkus málo té komedie, film se ale sledoval moc dobře. Překvapil. 74%

• 1.6.2013  19:32
    Kdo přežije: Fidži (TV pořad) (2007)

Komentář obsahuje spoilery! Průměrná série s málo sympatickými hráči. Svého favorita (možná poprvé jsem měl jenom jednoho) jsem si našel až v druhé polovině série. Boa. Ten se nesnažil o žádné velké podrazy, hrou proplouval bez velké námahy a došel, na to že byl velký ousider, hodně daleko. Naopak se tady našlo hodně protivných lidí. Opět jsem si znelíbil velkého favorita u ostatních - Yau-Mana, imbecila Dreamze a Earl mi taky nepadl do noty. Každopádně z finálových tří to nakonec vyhrál ten nejlepší. 6/10

• 1.6.2013  16:51
    LOL (2012)

Průměrný, ale i přesto stravitelný "teen filmek". Na Miley se dalo koukat, stejně tak i na ostatní herce (hlavně herečky) + velké pozitivum: hudba (Keane a The Rolling Stones hlavně). 51%

• 1.6.2013  15:05

Pozitivní překvapení. Kocour je ve skvělé formě, stejně jako za dob Shreka a příběh, ač se zpočátku nezdál dobrý, se nakonec vyvedl. 72%

• 11.5.2013  19:53
    Rebelka (2012)

Naprosto obyčejná pohádka, která mi připomínala starší animáky. Hezky se na to dívalo, ale originalita mi tady chyběla hodně. 54%

• 11.5.2013  16:39
    Lemra líná (2006)

Milý film, který není nějak zbytečně natahovaný a má dobré obsazení. Sáru Jessicu Parker jsem od dob Sex & the city neměl rád, tady mi však nevadila. 52%

• 8.5.2013  12:33

Zkrácená první série se Sárou. Nějak takhle by se dal "Poslední útěk" popsat. První část slabší, druhá mnohem lepší. A nestydím se přiznat, že před koncem u mě pár kapek upadlo. Skvělé ukončení sice absurdního, ale kultovního seriálu. 74%

• 14.4.2013  12:59

Hrozný film. Hrozný. Je těžké najít něco kladného na tomto předceňovaném snímku, ve kterém se nevyvedla jak animace, příběh, tak snad ani hudební doprovod. Kýč, který bylo těžké dokoukat, naprosto nemá co dělat ve 150 nejlepších filmů. 32%

• 14.4.2013  12:55

Nečekal jsem, že se z jakési pohádky o Černé labuťi vyklube takové šílené psycho. Natalie Portman a Mila Kunis v hlavní roli byli vynikající, hlavně postelovou scénu jsem si užil naplno. :-D Film pozitivně překvapil. 84%

• 14.4.2013  12:50

Zdálo se, že půjde o kvalitní thriller už jenom díky Richardu Gerovi v hlavní roli, ale nestalo se tak. Dlouhé hledání po pravdě, trochu té mysteriózní atmosféry a suchý závěr, to je Proroctví z temnot. 54%

• 6.4.2013  18:56

Hrozně sympatický a milý film s výborným obsazením. Richard Jenkins byl nominován na Oscara naprosto zaslouženě. 85%

• 4.4.2013  18:19

Tohle úplně nebyl šálek mého čaje. Uznávám, že Bill Murray a Scarlett Johansson hráli výtečně, ale celkový koncept filmu mi přišel nedotažený. Prakticky nic se za polovinu filmu nestalo a když už, tak nic pořádného. Na to, že jsem očekával drama, dostal jsem uhlazenou romantickou komedii. 69%

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21