• Rodinný

Kdo přežije - Caramoan (2013) (série)

Docela nuda, ikdyž taková kmenovka se 3 Amigos byla nejlepší ze všech sérii. Oblíbenci: Corinne, Michael, Eddie, Brenda, Malcolm. Z poslední trojky, která byla opravdu otřesná, to nakonec vyhrál ten nejlepší. Zklamala mě Reunion show byla přehnaně zaměřená na favority, takový Michael nedostal ani zmínku.. Doufám, že Cochrana, Phillipa, Dawn a Brandona už neuvidíme, ale to by samozřejmě nemohl být Survivor. .5/10

Show! (2013)

Tak slizkého člověka jsem už dlouho nikde neviděl, to by se snad ani zahrát tak dokonale nedalo. Je mi těch holek líto, ať už za to mají prachy jekékoliv.

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Dosavaď jsem sledoval každý ročník, rozhodl jsem se dát šanci i tomuhle.. Já debil. 3/4 soutěžících bych tipoval, že jim Nova zaplatila aby do Superstar vůbec lezli, protože vypadali nehorázně uměle.. Nova už klesla tak hluboko, že i porno kanály jsou oproti ní zajímavější. Farna se chová jako kdyby si nevrzla 5 let, Soukup jako kdyby vypadl z Village People. Tohle opravdu dále sledovat nebudu a ani nedokážu, po Talentmánii největší televizní odpad, který jsem kdy spatřil. 0%

Amazing Spider-Man (2012)

Výborný, ale slabší než originální díl. Hlavní role je sice jiná, A. Garfield není tak dobrý jako T. Maguire, ale pouze tím to není. Zdlouhavý začátek, na můj vkus trochu málo akce a zároveň i zdlouhavý konec, kdy už jsem měl vážně problém vydržet. Velké plus za filmový soundtrack. Škoda, že se kino nakonec rozhodlo dát film v dabingu.. 72%

Aréna národů (2012) (pořad)

Jak jsem očekával.. Nebaví mě to. Nepříjde mi úplně zábavné, když se býk do někoho pustí se vší vervou a podobně. Viděn jeden díl.. 22%

Avengers (2012)

Viděno 19.05.2012. Film jsem chtěl HODNĚ vidět, ale u nás v nejbližším kině jsem ho nešťastnou náhodou propásl. Nakonec jsem se vydal do Ostravy (60km daleko), abych tenhle trhák zhédnul dříve než koncem srpna. A vyplatilo se to. Zpočátku se to zdálo takové nemastné neslané, ale po zhruba první hodině mi začal film hrát do noty. Ikdyž jsem neviděl ve 3D, tak jsem si nejvíce užil efekty, které jsou přímo "kulervoucí". Na velkém plátně naprostá krása.Příběh ale pětihvězdový nebyl, ikdyž je to hodně silný nadprůměr. Z herců se mi nejvíce líbili Cobie Smulders a Robert Downey Jr. 89%

Česká 30 (2012) (pořad) odpad!

Tenhle pořad by se kvalitou hodil přímo na TV Nova. Naprosto nevyužitý nápad, který mě přestal bavit asi po pěti minutách.. To vážně někoho zajímá 30 českých rvaček? Další z propadáků TV Prima.. Škoda. 7%

Český slavík Mattoni 2012 (2012) (pořad)

Nebýt dementního Landy, tak se snad poprvé jednalo o průměrného Slavíka.. Vítězství přeju Charlie Straight, Tomáši Klusovi, Eddie Stoilow a tak trochu i Nightwork. :)

Čtyři slunce (2012)

Čtyři slunce svítěj.. Na české filmy se dívám pouze s vyjímkama, většinou kvůli oblíbeným hercům, tento jsem zhédl kvůli Igoru Chmelovi. Z filmu mám po zhlédnutí smíšené pocity, mnoho scén bylo naprosto mimo, mnoha hercům nešlo nic rozumět a ukončení snad ani nebudu komentovat. Igor samozřejmě potěšil, líbil se mi zde více než v Rodina je základ státu. Společně s ním musím ještě vyzvednout Aňu Geislerovou a hlavně soundtrack od Vypsané Fixy. 54%