• Rodinný

Can't Smeg Won't Smeg (1998) (pořad)

Skvělá "5 men & 1 woman šou". Tak dobré, jako některé epizody seriálu to sice nebylo, ale i tak se tohle mini dílko povedlo. 88%

The Simpsons: Celebrity Friends (2010) (TV film)

Musím říci, že mě těch 20 minut a něco náramně bavilo, což jsem popravdě nečekal. Hezká rekapitulace celebrit, které se v seriálu objevily. 95%

Česká 30 (2012) (pořad) odpad!

Tenhle pořad by se kvalitou hodil přímo na TV Nova. Naprosto nevyužitý nápad, který mě přestal bavit asi po pěti minutách.. To vážně někoho zajímá 30 českých rvaček? Další z propadáků TV Prima.. Škoda. 7%

Jak na věc (2002)

Romantická komedie, která se opravdu povedla. Granta jsem nikdy úplně nemusel, ale v tomhle filmu mi jednoduše sedl. Ostatní herci byli taky skvělí, hlavně Nicholas Hoult aka Tony ze Skins, tady ještě "za mlada". Určitě ještě někdy rád zhlédnu. 85%

Zlo mezi námi (2003)

Nedá mi to, ale musím film přirovnat k mnohem lepšímu snímku, a to ke Klass. Z toho filmu šel až mráz po zádech jak byl skvěle udělán, Zlo mezi námi je však minimálně poloviční zážitek. Už jenom hlavní postava není tak sympatická jako Kaspar z již zmiňovaného filmu. Film se zdá být zdlouhavý a občas i přímo otravný.. Kdyby měl lepší konec, určitě bych dal čtyři hvězdy. 65%

Šmoulokoleda (2011)

Zklamání v podobě komerční "pohádky", která se bude líbit asi jen dětem do pěti let.. 42%

Masakr v kopcích (2009)

Ono Staunton Hill úplně špatný není, pouze zpracování je dosti podprůměrné. Film trochu může připomínat originální Texaský Masakr, který se s SH porovnávat ani nedá. Celá nějaká ta akce začíná, nemýlím-li se, až někdě v posledních 35 minutách, což je na 90 minutový film docela slabota, ikdyž se začátek přečkat nějak dalo. Hlavní "hrdina" má něco do sebe, film taky, ale jak už jsem psal, zpracování je hodně špatné. 41%

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

Nepočítaje třetí díl, je Halloween 4: The Return of Michael Myers ze všech nejslabší. První díl měl kulervoucí atmosféru, druhý zase pořádnou "Myerovskou" akci. Tenhle díl je však někde uprostřed a není ničím zajímavý.. Prostě béčkové pokračování geniálních prvních dvou dílů, které mě pořádně ani nebavilo.. 64%

Aréna národů (2012) (pořad)

Jak jsem očekával.. Nebaví mě to. Nepříjde mi úplně zábavné, když se býk do někoho pustí se vší vervou a podobně. Viděn jeden díl.. 22%