• Rodinný

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Komentář obsahuje spoilery! Zajímavá a hlavně zábavné série. Rozdělení lidí do skupin podle ras byl skvělý nápad, jen škoda, že to jako minule nevydrželo dlouho. Asijci Yul a Jenny mě štvali od začátku, Yul měl velké štěstí, nebýt tajné imunity a správných lidí letěl by už dávno a kromě znovu-získání Jonathana nic velkého neudělal. Naskytlo se hodně vtipných momentů, nejvtipnější bylo snad dělání ohně v duelu mezi Jenny a Sundrou, to se nedalo nesmát, jeden z nejvtipnějších momentů za celých 13 sérií. Oblíbenci: Jonathan (velký sympaťák, kterého jsem měl rád úplně od začátku), Ozzy (Jeden z nejlepších hráčů vůbec, škoda toho jednoho hlasu ve finále) a Parvati (Kráska, která uměla očarovat ostatní). Naopak jsem neměl rád - Natea, Yula, Jenny a Cao Boie. Jonathana mi bylo hodně líto, protože to slízl snad jako ještě nikdo jiný v historii ikdyž hrál jako většina před ním. 9/10

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011) odpad!

Zatím nejhorší pokračování, které se nedalo dosledovat bez přetáčení scén. PŘÍŠERNÍ herci, nezajímavé vraždění, stupidní příběh, nevtipné vtipy.. Na filmu jsem nic pozitivního bohužel nenašel. 7%

Můj soused zabiják (2000)

Ačkoliv film není dějově na vysoké úrovni, vtipy jsou v něm naprosto vynikající, stejně jako herecké obsazení. Bruce a Matt jsou skvělá dvojka, která dokáže neskutečně pobavit. 80%

Honičky králička Bugse (1981)

Sledováno v originále, jelikož dabing byl bohužel otřesný.. Jednoduchý slepený Looney Tunes celovečerák, na který se hezky dívalo. Co víc říct. :-) 70%

Hra (1997)

At' už bylo závěrečné rozuzlení jakkoliv dobré, nic (se) nemění na tom, že většina filmu byla slabá a nezajímavá. Vyzdvihávám Michaela Douglase, Deborah Kara Unger a atmosféru filmu. 66%

Věc: Počátek (2011)

Nezajímavé hororové béčko, které se přiživuje na originále. Po zajímavém začátku přišla druhá, nepovedená půlka, která se mi vůbec nelíbila. 52%

SLiDE (2011) (seriál)

Hezká, opravdu hezká náhrada za Skins. Mnohem slabší a jemnější, každopádně pořád koukatelné. Rád bych se dočkal dalších epizod. Oblíbené postavy: Scarlett, Eva, Ed. 72%

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Ice Age je prostě srdcovka, která baví s každým novým dílem ať už se parta rozrůstá jak jen chce. Čtvrtý díl sice je zatím nejslabší, ale pořád je koukatelný a nadprůměrný animák. S radostí se podívám na další, jestli nějaký bude. 71%

Halloween: Prokletí Michaela Myerse (1995)

A ono je to pořád a pořád horší.. Hloupější chování postav jsem snad v jiném hororu ještě nezažil, příběh je úplně mimo a Michael už prostě neba. Třetí díl bez Michaela byl mnohem lepší! Prozatimní pořadí série (bez H2O a remaků): 2, 1, Resurrection, 4, 5, 3, 6. 24%

Poslední píseň (2010)

Zaláskované drama, které se docela povedlo. Šlo by z toho vytřískat jistě něco mnohem pozoruhodnějšího, ale holt bylo jasné pro kterou cílovou skupinu je film dělán. 64%