• Thriller

Okno do... Alžíru (2020) (TV film)

Fascinuje ma Sahara, život na nej, dokument ničím nevybočuje z radu, len faktograficky zhŕňa zname fakty. Miestne náboženstvo respektujem v rámci jeho hranic. Francuzi nech boli aki boli mali nezanedbateľný vplyv na civilizovanost alzircanov

Mladá dáma (2024)

Do 3/4 výborný,potom dobrý, hlavná postava podala pekný vykon. Nechapem ako niekto dokáže tvrdiť že nevie hrať. Neni to frodo pri hore osudu, ale zahrala to pekne

Madagaskar (2005)

po dlhsej dobe som si pozrel madagaskar, vadilo mi velmi vela veci, najmä akoze nejake kockate postavicky, nasilie ( tucniaky sa preplieskavaju a akcna babicka ) ale ok, asi to neni určene pre deti do 6 ? rokov .... dalej postavicka sa epilepticky hybu, nechapem, ze to musi byt take zrychlene... inak je to len priemerna zabava, podporena masivnou reklamou, nema to uplne hlavu a patu, kedze lev si pekne pochutnava na stejkoch ale kamarati sa so zebrou,

Jurský svět: Nadvláda (2022)

To je taká sprostosť urobiť tento film asi ako revival kapely no name po 70 rokoch, tupota z toho priam srší

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Pokial ste nevideli módnu prehliadku s dinosaurami, a ešte toto vam v jurskom parku či svete chybalo, tu sa vaše sny naplnia, su tu dané role zaporakov a tych dobrych a dojde aj na detske slzy... Podpriemer.

Uncharted (2022)

1hubka, nič viac. Muselo to stáť dost peňěz, ale úbohý scenar to zráža na úroveň kameňaku

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Priznám sa že, film ma možno tak neuchvatil, post breaking bad and based on breaking bad a krásne vidno, že ak by bol breaking bad film, bol by len priemerný film, na ktorý by sa asi zabudlo... celok a caro prave spocivalo v tom, že serial bol perfektne prepracovany. Za Jesseho som rad, super bolo "stretnutie" s rodičmi, a zase vidieť Walta bolo fajn aj ked nachvíľu. Zápletka celkovo taka nijaka, proste Jesse potreboval prachy, ktore rozdrbal kade tade, kedže rozumu mal pomenej pocas nedavnej doby. Veru nebolo vela svetlých momentov vo filme, čaro seriálu ani omylom.

Perníkový táta - Ozymandias (2013) (epizoda)

Jesse proste neni Walt, a preto ho mal Walt rád možno ako syna, ale keď si prestal uvedomovať čo robí a jednal už len z pomsty, Walt stratil cit a mieru aj tú čo mi ešte zostala keď už nebol waltom ale Heisenbergom. Zmenil sa na niečo neľudské aby v zápätí na to sam doplatil. Hankova smrť znamenala smrť pre Jesseho v očiach Walta. Ale parádne vyfarbujuci sa todd dojde s nápadom ktorý ešte oddiali nevyhnutne. Hank mi nikdy nebol sympatický, to sa vsak neda povedať o tom, že jeho myslenie bolo ďaleko pred všetkými, teda až na Walta, ale aj jeho dokazal prechytracit. Taký má byť policajt, pochopiteľne Walt sa z toho nespamata ani nikto z rodiny. To je waltov koniec. Satisfakcia a aky taký návrat čaká v poslednom dieli.