BuddyO

Sysadmin

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 11.2.2019  21:24
    Ég Man Þig (2017)

Úžasně mrazivý horor z Islandu, který má skvělý příběh, napětí i pointu. Rozhodně doporučuji a to nejen kvůli lokacím (přírodní rezervace Hornstrandir, hlavní město severu Ísafjordur), kde se film natáčel.

• 8.1.2019  23:43
    Rocky (1976)

Filmový kult! A to nejen pro fanoušky boxu. Stalone zanechal ve filmografii něco, co tu bude dlouho rezonovat.

• 6.1.2019  23:35
    Deadpool 2 (2018)

Tipuju, že cílovka je tak 10 až 15 let.. Alesoň podle toho infantilního humoru. Tohle mě fakt nebere a podruhé to už vidět nechci. Párkrát jsem se ale zasmál, proto alespoň ta hvězda.

• 30.10.2018  23:01

Zajímavé téma, zajímavé lokace, ale něco mi tam prostě chybělo. Vlastně mi tam toho chybělo docela dost.

• 9.7.2018  01:48

Hlášek až na půdu, aut pořád dost a hlavně pořádná akce. Tentokrát už jsem některé nelogičnosti ani nevnímal. Prostě se jen posaďte, vypněte mozek a nechte se unášet příběhem Torettovi rodiny.

• 13.6.2018  22:41

Pro mě je to vlastně strašně příjemný film. O lůzrovství a všem okolo. Schmitzer je boží, toho tuláka mu prostě věřím a Ryšavého hlubinné rozpravy potěší. Film, který měl vzniknout. 85%

• 6.5.2018  22:58
    Eiðurinn (2016)

Poměrně napínavé psychologiké drama z Islandu, na kterém bych nejvíce vyzdvihl asi to, jak si dokáže pohrát s emocemi diváka, kdy člověk vlastně neví, kdo je ten špatný... Rozhodně stojí za zhlédnutí.

• 21.4.2018  22:52

Nádherný film o dospívání a hledání sebe sama na Islandském venkově. Po skončení filmu jsem chtěl víc.

• 9.4.2018  23:08

Je to pecka. Pro fanoušky Irvina prostě povinnost. Snad se jednou dočkám zfilmování toho lepidla.

• 9.4.2018  23:07
    Teorie tygra (2016)

V podstatě zfilmované stereotypy ušlápnutého muže a jeho panovačné ženy vyhnané do extrému, ale bavilo mě to. Nasmál jsem se z plna hrdla. Ale ten den mě slušně rozesmál i film "Jáchyme hoď ho do stroje", takže těžko říct.

• 9.4.2018  23:03

Asi jsem to konečně celé pochopil. Ale nechám si to pro sebe... Taky jsem tak trochu otravný chlap. :-)

• 19.3.2018  12:55

Příjemná exkurze do jednoho poklidného městečka na severovýchodě Islandu. Měl jsem chvílemi pocit, jako bych tamní život pozoroval z povzdálí. Takže príma. Jo a zakomponování místního fotbalového týmu do příběhu, no pecka. 4,5* - 85%

• 8.3.2018  12:14
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Úžasná výprava, herci, postavy, gradace... Možná občas až přehnaná brutalita - ale jedná se o fikci ze středověku, takže... :) Prostě se jedná o jeden z nejlepších seriálů ever.

• 1.3.2018  21:00

Opravdu je to dost špatný. Jakože hodně. :-)

• 20.12.2017  00:57

Prostě srdcovka, tady není o čem . . . . . :-)

• 16.11.2017  02:20
    Reykjavík (2016)

Psychologie postav téměř neexistuje a celkově je to spíš slabší průměr...

• 12.9.2017  12:20

Dvojka už byla snesitelnější, než první reinkarnace.. Anebo mi začíná sračkovatět mozek. Nicméně původní hrané želvy jsou stejně nejlepší. :-)

• 5.4.2017  12:27
    Kmeny - Straight edge (E13) (epizoda) (2015)

Celkem mě udivuje nízké hodnocení tohoto dílu kmenů. Sice jsem viděl jen pár vybraných "epizod", ale musím říci, že v této části mi byla daná subkultura ukázána velice z blízka.

• 29.3.2017  11:56
    Kmeny - Hipsteři (E11) (epizoda) (2015)

Poměrně trefný výlet za Hipsterskou subkulturou, během kterého zazní pár dobrých myšlenek. Třeba myšlenka transparentních brýlí, nebo bezmyšlenkovité následování Hip kultury mě pobavilo. Možná mi trochu vadilo, že je dokument zaměřený hodně na tu materiální část této subkultury - oblečení. Ale je pravda, že oblečení je součást osobnosti, tak si to možná zbytečně moc beru. Každopádně za mě palec hore, chtělo by to celovečerák. :)

• 5.3.2017  20:08

Vypnout mozek, shlédnout film a zapomenout.. Nic moc jsem od filmu nečekal a dostal jsem průměrný výplach mozku, takže nakonec celkem spokojenost. Uznávám, že některé scény jsou vyloženě blbé a propaganda Americké odvahy a síly je až do očí bijící. Co ale čekáte, když hlavní postavou je Captain America. :)

• 21.2.2017  11:58

Nádherný meditativní snímek Bričkovského z krajiny, kde nikdy nemůže být ticho. :) Člověk má možnost se na těch pár minut přenést hodně daleko. Zvláště Nikolajova dějová linka mě moc bavila.

• 10.2.2017  13:00
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Ale jo, člověk se pobaví.. Je to točené hodně s nadsázkou a odkazy na realné eskapády našich nedotknutelných kopyt (Limberského bouračka) potěší. :-)

• 15.1.2017  19:34

Nové Star Wars jsou pro mě mírným zklamáním. Nebylo to sice vyloženě špatné, ale film na mě působí jako takový na rychlo udělaný nedělní oběd. Sice vás zasytí, ale ke kulinářskému pokrmu má daleko. 65% Plánuji dát filmu ještě jednu šanci a třeba změním názor.

• 29.11.2016  11:42
    Trabantem z Austrálie do Asie (TV seriál) (2016)

Zatím asi nejslabší z Trabantí série. Na druhou stranu plnohodnotná reality show - a tu já teda fakt nemusím. Takže se zavřeným okem za 3*. Nenudil jsem se.

• 28.11.2016  21:52
    Život na Špicberkách (TV film) (2010)

Pohled do fungování Špicberského městečka Longyearbyen a spousta zajímavých faktů o místní krajině a jejich obyvatelích. 65%

• 19.8.2016  23:55

Minimalistický snímek Dagura Káriho ve mě zanechal silné pocity a potvrdil, že Islandský film je tak specifický subžánr na který je nutné se dívat trochu jinak. Za mě velice dobrý filmový počin, který ve mě dlouho zůstane. A těším se na další... 4*

• 1.5.2016  11:54
    Zmrzlá planeta (TV seriál) (2011)

Jeden z nejlěpších přírodopisných dokumentů, které jsem kdy viděl. David Attenborough je prostě PÁN s neskutečným citem pro detail a uměním výprávět.

• 28.6.2015  00:02
    Želvy Ninja (2014)

Pro mě velké zklamání. Při reinkarnaci želvích dobrodružství jsem čekal o něco více, než jen prázdné a nablýskané pozlátko.

• 26.3.2015  13:31
    Kmeny - Rap (E03) (epizoda) (2015)

O čem že tenhle díl vlastně byl? Při závěrečných titulkách jsem se zmohl pouze na větu: "a to bylo jako všechno?".

• 3.11.2014  11:41

Hlavní protagonista Marián Kuffa je velice sympatický člověk a moc dobře ví, co chce. Snaží se pomáhat lidem ve jménu boha, avšak dělá to tak trochu po svém. Pod svá křídla přijal bandu feťáku, alkoholiků a sociálních případů. Ti mu na oplátku vesměs spílají a vracejí se zpátky na dno. Chce to mít opravdu silného ducha, vydržet pracovat s podobnými případy. Nicméně, pro mě je Marian hrdina, který se snaží dělat ze světa lepší místo. Ačkoli nejsem věřící, nebo alespoň ne v tomto duchu, přál bych si víc podobných míst, kam by si ztracené duše mohli přijít pro druhou šanci. (MFDF 2014) 4*

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8