Away (2020) (seriál)

Hlavně ze začátku to byla strašně ubulená limonáda, kterou jsem myslel, že nedám. Ale postupem času se z toho stávál pomerně solidní příběh z cesty na Mars se vším, co s tím souvisí. Herecké výkony velice dobré, symptaické postavy... Je škoda, že byl seriál ukončen. Celkově něco mezi 3 - 4* - 70%

Den na Marsu (2020) (TV film)

Fenomenální dokument o planetě Mars. Pro fanoušky kosmu povinnost.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Tři Tygři jsou povětšinu času na poměrně nízké úrovní humoru, ale pár úsměvných momentů tam je, proto dvě hvězdy. :-)

Sekáč (2023)

Předpokládám, že pan režisér Mikoláš Arsenjev úspěšně absolvoval. :-) Moc pěkný dokument.

BLIX NOT BOMBS (2023)

Skvělý film o skvělém člověku od nadané režisérky, který ve mě po delší době skrze dokument vzbudil silnější emoce. Těším se, co Greta přinese dál. A prozatím teda nejlepší dokument 27.MFDF. Škoda, že jsem ho netrefil přímo na projekcích, protože diskuze by byla jistě zajímavá.

The Last of Us (2023) (seriál)

Zombie příběhy nemám rád a ani mě nebaví, ale tenhle seriál je pecka. Líbí se mi, jak vyobrazuje alternativní realitu postapokalyptické společnosti bez neustálých výbůchů a zombíků schovaných za každým rohem. Je to takova moc povedená road movie.

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Minisérie hejtěná tak nějak z principu... A přitom to fakt není špatné. Jedná se o povedenou (trochu krvavější) fantasy se zajímavým příběhem a odkazy na předchozí dvě série zaklínače. Ani ty charaktery postav mi nepřišly špatné. Jasně, má to své mouchy a není jich málo. Gay tématika a elfové všech etnik budou samozřejmě vzbuzovat velkou vlnu nevole.. A víte co? Trhněte si.. Jsem rád, že to vzniklo. 65%

Greta (2020)

Dokumentární film o jedné velice inteligentní teenagerce, která říká nahlas to, co ostatní směle přehlíží. Nejsmutnější na celém filmu je to, že vykresluje společnost v celé své nahotě. Rozebírat místní hodnocení nehodlám, na IMDb je relevatní... Zbytek si domyslete sami. 4* - 85%

Okay (2002)

Skvělý film. Prostě jsem to tam cítil, ty emoce.. Skvělé herecké výkony, Severská dramedy jak vyšitá, mohu vřele doporučit. 4* - 85%

Fotbalový talent (2018) (seriál)

Beverly Hills, 90210 v novém kabátě, z černošké komunity a s fotbalovou tématikou. Fotbal, vztahy... Točí se to pořád dokola, ale tak nějak to dohromady baví. Ale celou dobu stejně jen čekám, až bude končeně další zápas. :D 65% - 3*

Ovládací panel
12 bodů