Ostrov na severu (2013)

Krásné záběry nádherné země na "okraji světa"... Víc od toho nečekejte.

Pygmejové, děti džungle (2011)

Tento film mě určitě zaujal, avšak dávám přednost jinému druhu pojetí dokumentárního filmu. Tento výpravný "ČT" styl mě už bohužel neohromí. Přitom obsah filmu měl obrovskou informační hodnotu. Jen ta foma to kazila. Expediční kamera 2014

Autana (2012)

Parta zazobaných britů se rozhodne, že si udělá dobrodružný výlet do Amazonie, kde by rádi zdolali místní posvátnou horu. Na začátku expedice se samozřejmě musí pořádně sjet s místním Šamanem, aby to dodalo příběhu šťávu a poté už jen nadávají na místní vegetaci. Vizualizace, která film proplétá mi také zrovna nesedla. Musím však uznat, že jsem se nenudil ani chvíli. Expediční kamera 2014

The Empty Quarter (2013)

Asi nejlépe zpracovaný dokument z Expedičný kamery 2014. Příběh ale postrádal určitý vývoj, nebo přidanou hodnotu, přestože se zpočátku zdálo, že bude na co koukat. Nápad tedy výborný, realizace expedice nakonec celkem smutná. Místo pochodu přes poušť, procházka po dálnici? To asi ne. :)

Tatry bez limitov (2012)

Reklama Adidas zařazená do programu Expediční kamery 2014. Nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo brečet. Jednu hvězdu dávám za to, že jsem vydržel a neodešel ze sálu pryč - tudíž to nebylo zcela na zvracení.

Sladká svoboda (1986)

Podle mě průměr, ale Alan Alda potěšil. Z Mashe ho mam moc rad!

Na sever od slunce (2012)

Výborný dokument / příběh plný pozitivní nálady a úžasné atmosféry. Pokud na něj narazíte, neváhejte.

O Jihlavě (2013)

Vizuální zpracování i myšlenka filmu nádherná. Ale celé to proběhlo v tak šíleném cvrkotu, že jsem z toho měl minimum. Je to velká škoda.

Amazing Spider-Man (2012)

Zpracování víceméně pěkné, ikdyž s velkým důrazem na efekt a líbivost pro teen věkovou skupinu.. Bez tohoto remaku bych se určitě obešel. Slabší 3*

Síť (1995)

23.75.345.200 :)