Maik22

Keram Ňodžok

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 21.7.2014  22:27

Naprosto letní uvolňovačka. Stačí pouze vypnout mozek od každodenního spěchu a stresu a tohle se vám zaručeně bude líbit. Vychytané hlášky a scénky vás mnohdy vyhodí smíchy až z křesla a byť se jedná o "klasickou americkou" komedii, tak improvizovat smích zde určitě nebudete.

• 3.1.2012  22:19
    50/50 (2011)

Film dle skutečné události. Jak skvělé "zfilmování" krutého boje s rakovinou. Jsem rád že za parťáka nemocného Adama (Joseph Gordon-Levitt) byl vybrán právě Seth Rogen. Dokázal vkusně odlehčit závažnost filmu, jinak by mi snad slza ukápla!

• 4.12.2016  19:45

Musím Jiřího Stracha podpořit a proto dávám plný počet bodů - je to české, je to pěkné, je to vtipné, je to pohádka, je to obsazené hereckými špičkami a dlouho tady nic takového nebylo.

• 9.11.2014  19:54
    Automata (2014)

Řekl bych, že umělá inteligence je hodně citlivé téma, ale v tomhle případě jde o hodně nudný a ničím neúchvatný "remake" filmu Já,robot.

• 26.12.2014  18:32
    Babovřesky (2013)

Zajímaly mne chemické reakce v Troškově hlavě.Snad krom série Slunce,seno se nedá na nic jiného koukat.

• 21.1.2015  15:10
    Birdman (2014)

Asi jsem nebyl ve své kůži (možná filmové krámy), nevím. Ale tahle černá komedie mě ničím slastným neukojila.

• 1.11.2018  22:28

Král je mrtev, ať žije....ale co to plácám. Královna stále žije !!! (Mráz mi běhá po zádech a smekám před všemi zaangožavýnými, kapesníkem utírám chlapské slzy z tváře a Rami Malekovi gratuluji za neskutečný zážitek a výkon věrohodný Oscarovi ... Tohle jsem ještě v kině nezažil a nejspíše už nezažiji. ) !!! The Show Must Go On !!!!

• 16.1.2013  06:29
    Bídníci (2012)

I přesto, že muzikálům neholduji, odhodlal jsem se do kina na tento. Pěkné, opravdu pěkné, ale proč toho zpěvu je tak hodně? Sem tam by se pár slov či dialogů prohodit mohlo. Po hodině sledování jsem toho zpívání měl až,až... Navíc herecký, pardón, pěvecký výkon Russella Crowna byl bohužel více než žalostný. Naopak musím vyzdvihnout pěvecké výkony Hugha Jackmana a Anne Hathaway. Dalo by se říct maličkosti, nicméně tyhle maličkosti se mi "utnuly v hlavě" a pokazily celkový dojem dramatického muzikálu.

• 5.5.2016  08:06

Občanskou válku měli producenti spíše hodit na Avangers než li na Capitána Ameriku, ale což. Asi byl hlad po kapitánovi. Nevím čím to je,ale již začínám být poslední dobou nejspíše přesycen Marvelovkami. To má za následek to, že první půlka filmu mě naprosto nebavila a druhá byla až moc akční. Nicméně účel i tak to splnilo a koukatelné to taky bylo.

• 26.8.2012  10:40
    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)

Jsem z Ostravka a tomuhle "úplně masakru největšímu" rozumím. Tenhle ten sympatickej "típos" si na nic nehraje a vaří dobře, jednoduše, bez jakýchkoliv cizích názvů potravin, které mnohdy nelze v obchodě ani nalézt. Prostě pro mne "ostravský" Pohleirch. Držím mu palce do dalšího natáčení a vytunění :).

• 9.1.2015  17:21

Tak takhle jsem se již dlouho nezasmál. Trochu odklon od klasických zombie "Hollywoodek". Unikátní snímek, který hodnotím hodně zvlášť. Novozélandské upírské osvěžení ala ať žije Twilight .

• 4.12.2011  13:09
    Dexter (TV seriál) (2006)

Kam se hrabou kriminálky (Miami,New York,atd.). Nádherná ukázka toho, jak se má točit seriál. Dexter Morgan se vám totiž zaryje hodně hluboko pod kůži a jen tak z ní nevyleze.

• 26.6.2013  06:31

Říkám si, jestli vůbec žiji v civilizovaném a normálním světě, ale nejspíše ne, když je vůbec něco takového možného. Tolik utrpení, kvůli zasranýmu večírku bohatých a mocných vládců světa. Je mi z toho na blití. Nemohu uvěřit, co je člověk všechno udělat a čeho všeho se dopustit. Natočit toto masochistické, či hyenistické dílo muselo dát režisérovi D. Vicarimu hodně zabrat, zvláště po všech těch zjištěných podrobnostech, které sám viděl a četl. I jako divák musíte mít silnou náturu. Snímek Diaz není pro všechny, na psychice vám to rozhodně nepřidá, spíše se ujistíte, že život na tomto světě není žádná jednoduchá procházka. A propo..kulka do hlavy všem zmrdům a hned se bude ve světě dýchal o něco líp.

• 18.8.2014  21:18
    Divergence (2014)

Život lidí rozdělený do různých frakcí. Jejich systém a chování v životě, ovladatelnost, wow. Tenhle koncept se mi hodně líbí. Škoda, že jsem pouze filmofil, než knižní fanatik. Věřím, že knižní předloha mlaďoučké Veronicy Roth bude určitě ještě lepším dílem než samotný snímek. Ale teď k samotnému filmu. Nechci nic uspěchat, ale pokud tahle trilogie pojede ve stejném smyslu, tak se máme na co těšit. Není to zas takový akčňák na který jsem zvyklý, ale má to své kouzlo. Měl jsem veliký strach z teenagerovského obsazení, ale musím říct, že tihle mladí mají koule na správným místě. Ano je zde nacpáno taky hodně romantiky, ale není to žádný Twilight. Mimochodem Shailene Woodley alias Tris je vážně kočka. Přikláním se k hodnocení mezi 3 až 4*.

• 9.3.2015  22:26

Grandiózní dílo. Šest hodně,ale opravdu hodně originálních příběhů......aneb kam se hrabou "Bakaláři".

• 3.9.2014  19:52
    Dovolená za trest (2014)

Další Sandlerovka na scéně a hned je o klišé postaráno. Taková Ordinace v růžové zahradě již poněkolikáté v repríze. Srdce beroucí komedie a doják v jednom Kinder vajíčku bez čokolády a bez překvapení. Ohrané ftípky typu nákup vložek v supermarketu, omakávání svých koulí či prsou cizí ženský. Jako přes kopírák. Tohle už tady bylo několik let zpět v jiných bijácích a již několikrát a vtipné mi to nikdy zvlášť nepřišlo. Co dodat, jako rodinnou komedii bych to nedoporučil ani mému nepříteli.

• 4.1.2012  11:45
    Drive (2011)

SoundTrack: ***** Kamera: ***** Herecké obsazení:*****

• 8.10.2013  22:46
    Drsňačky (2013)

Pár vtipných hlášek či scén v této drsňácké "komedii" a pohledná Sandra Bullock mě možná donutili se dokoukat až na úplný konec. Sám však tomu nemohu do teď uvěřit. Celkové shrnutí - jedná velká nuda a po shlédnutí kino-upoutávky velké zklamání.

• 9.4.2016  09:15

Pokud si myslíte, že máte koule na cokoliv, tak rozhodně se podívejte na druhou šanci. Život je drsný a s nikým a ničím se nepáře a zvlášť když jde o mrňata. Abych pravdu řekl, myslel jsem si, že koule mám i já, ale po shlédnutí musím zvážit situaci."Severní" produkce opět nezklamala a ukázala Evropě (zvláště Česku), že patří mezi top evropskou špičku filmového ledovce.

• 6.10.2014  18:12

Farma Bolka Polívky padla a s ní i duše a humor komikového krále. Pokračování Kurvahošigutentág je pouze snaha o nahrabání nějakého grejcaru, nejspíše pro záchranu právě zmiňovaného a zkrachovalého baviče Bolka.

• 28.9.2014  20:56
    Equalizer (2014)

Po prvních pár minutách jsem si říkal, že návštěva místního kinosálu byla asi chyba. Stačil jsem pochopit, že vše bude lehce předvidatelné a plné klišé. Nicméně s velkou radostí se dalo na to koukat a Denzela jakožto plnohodnotného zabijáka či hodného pracovníka Hobby marketu jsem si zamiloval hned po první kill scéně. Příběh je naprosto jednoduchý, rusáci bodnou a Denzel zabije! Bodnou ještě jednou a Denzel vymaže ruskou mafii ze světa. A když nevíte co by, najdete to v OBI. Soundtrack:****+

• 22.10.2018  06:46
    Escobar (2017)

Asi se budu opakovat s mnohými již napsanými komentáři,ale tak to bohužel (bohudík) opravdu je. O Escobarovi již bylo toho natočeno opravdu habaděj. Ještě,než se dostal tento snímek do kin, atakoval diváky v seriálové podobě ala "Narcos". A ano, mám tendenci srovnávat seriál s filmem a co si budeme říkat...film nesahá na seriál ani po kotníky. Seriál byl mnohem dravější, záživnější a vtáhl vás více do života drogového bose a jeho kumpánu.

• 14.8.2014  20:17

KATASTROFA. Může za to herecké prokletí Mela Gibsna? Hmm, ne. Nebo došly Stallonemu nápady? Asi ano. Tenhle dojemný příběh mě rozplakal, ale ne dojemným příběhem ale tou katastrofou, kterou jsem musel projít. Snad bych pochválil roli Antonia, který se snažil tuhle šlamastiku odlehčit, ano, párkrát jsem se zasmál. Závěrečná scéna, sakra, tuhle přestřelku zvládne "Čak z Nory" levou zadní. Skoro celou dvouhodinovku jsem si říkal, že se snad koukám na Melrose Place. Dávám 55%, bohužel mám tendenci hodnotit méně, ale byl jsem odkojený na těchto akčních hrdinech. Pokud bude další pokračování, tak očekávám, že budu pít pivo s pěnou a jíst čokoládu, co obsahuje kakao.

• 12.8.2012  21:31
    Forrest Gump (1994)

Nevím čím mě tak moc Forrest Gump nadchnul, ale cítím z něho sílu, pohodu a lehkost. Musím říct , že pokud bych viděl Forresta každý měsíc, neokoukal by se mi. Pokaždé si všimnu nových věcí a pokaždé mě dokáže pobavit. Není to jenom o Gumpovi, ale i Bubbovi a jeho krevetách a poručíkovi Taylorovi :). Soudtrack: *****

• 13.8.2017  13:38

Dalo se to vizuálně přežít, ale ve zkratce kybernetickému světu chybělo kousek srdíčka. Jako předloha pro pokročilejší snímek má Ghost in the Shell dobře našlápnuto, ale jak jsem již psal...toho srdíčka tam trochu chybí.

• 16.5.2014  21:27
    Godzilla (2014)

Měl jsem Godzillu vždy za zákeřnou potvoru, která nás tady všechny sežere a zničí a ono ejhle, vyklubalo se z toho monstrum, které zachrání jak jinak než Ameriku...pardón, chtěl jsem říci "náš malinkatý lidský svět". Mr. Godzilla je jenom malou rybkou ve velkém akvárku a hlavní roli zde spíše zastupuje mutantí samec (i se svou starou,které musí pěkně smrdět z kotle) jménem MUTA. To vás při sledování tak dokonale zmate, že se sami zamýšlíte nad tím, komu vlastně budete fandit a o čem tohle všechno bude?Nebo pouze stačí vypnout mozek a užívat si dobrodružství. Musím říct, že atmosféra mě dokonale pohltila a krom prvních 15 minut, kdy jsem se vážně nudil při povinné scéně návratu vojáka go home jsem si to náramně užil. O akci a dobrodružství nebylo vážně nouze, a některé zvukové pasáže vás nutily být stále ve střehu. 80%

• 16.10.2013  21:24
    Gravitace (2013)

Několikrát zde napsáno - neskutečný - fenomenální zážitek. Navíc, ti, kteří neprohloupili a zašli na 3Déčko, museli vytéct jako já. Podle mne naprosto best trojrozměrný snímek, který na světě existuje. I toho slavného Avatara strčila "Gravitace" přehledem do kapsy. Myšleno jak jinak než ve 3D efektech. A nebojím se to vykřiknout do světa !!! Trailer mnohým napověděl oč asi půjde - o průser v mimozemským světě, který my lidé nemáme úplně tak zvládnutý. Bohužel, jak už to tak bývá, prvních 5 minut příběhu bylo zahrnuto v již zmiňovaném traileru a vy si pohráváte s myšlenkou, sakra o čem ten film dalších 85 minut bude? Napadají vás různé složité varianty příběhu, ale ta nejjednodušší vás úplně míjí jako policejní Passaty na naší slavné D1. Naštěstí klobouk dolů před Cuarónem, který toto velkolepé dílo dotáhl do bezchybného a vzrušujícího konce. Gravity vyznačuji jako nejvyšší špičku současných 3D snímku. Hodnocení: 90%

• 24.11.2016  07:47

Silný a dojemný příběh z kruté válečné doby. Pro mne naprosto překvapení tohoto roku a zároveň hodnotím tento snímek jako top ten 2016 ! Gibson výstřelem do terče zabodoval na plný počet bodů. Děj, příběh (inspirovaný skutečností), kamera, detaily, herecké osazení (jůj ta zdravotní sestřička Teresa...zamiloval jsem se...sice mám už jednu sestřičku doma :)) , jatka bez servítek, krev, urvané nohy, létající střeva. Doba válek. Tohle je moje téma a tohle miluji. 95%

• 23.1.2014  06:42

Drsná "ždímačka na peníze" - film nudný, umělý, natažený, hrající na city (neustále brečící Jennifer) - tohle asi mladí puboši žerou. Herecké výkony - katastrofa . Takový Twilight po x-té - prostě slátanina něčeho a ničeho. Nechápu takto vysoké hodnocení kterým se momentálně "Hladové hry" pyšní.

• 6.11.2014  21:27
    Interstellar (2014)

Hodně těžké sci-fi na koukání a zároveň na hodnocení. Musel bych se na Interstellar podívat ještě jednou, ale nevím jestli to chci ještě vůbec vidět. Ale zpátky k hodnocení. Myslím si, že i sám Nolan si vzal velké sousto na svou hruď a měl problém s konkrétní logikou filmu a ztratil se v galaktické černé díře. Např. závěrečná půlhodinová scéna byla pro mne naprostá nedomyšlená hloupost,která tak trochu celkový snímek zabila. Musím pokárat i počítačové efekty, ty byly snad tvořeny z roku jedna-dvě. Na druhou stranu musím pozdvihnout samotnou atmosféru filmu, herecké výkony a taktéž hudbu. 74 %

<< předchozí 1 2 3