Maik22

Keram Ňodžok

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 1.11.2018  22:28

Král je mrtev, ať žije....ale co to plácám. Královna stále žije !!! (Mráz mi běhá po zádech a smekám před všemi zaangožavýnými, kapesníkem utírám chlapské slzy z tváře a Rami Malekovi gratuluji za neskutečný zážitek a výkon věrohodný Oscarovi ... Tohle jsem ještě v kině nezažil a nejspíše už nezažiji. ) !!! The Show Must Go On !!!!

• 21.1.2018  20:39

Tento příběh mě naprosto unesl. Nenápadný snímek s nudnými, drsnými, silnými, krásnými, vtipnými, akčními, smutnými, vyváženýmí scénami.

• 4.12.2016  19:45

Musím Jiřího Stracha podpořit a proto dávám plný počet bodů - je to české, je to pěkné, je to vtipné, je to pohádka, je to obsazené hereckými špičkami a dlouho tady nic takového nebylo.

• 24.11.2016  07:47

Silný a dojemný příběh z kruté válečné doby. Pro mne naprosto překvapení tohoto roku a zároveň hodnotím tento snímek jako top ten 2016 ! Gibson výstřelem do terče zabodoval na plný počet bodů. Děj, příběh (inspirovaný skutečností), kamera, detaily, herecké osazení (jůj ta zdravotní sestřička Teresa...zamiloval jsem se...sice mám už jednu sestřičku doma :)) , jatka bez servítek, krev, urvané nohy, létající střeva. Doba válek. Tohle je moje téma a tohle miluji. 95%

• 9.1.2015  17:21

Tak takhle jsem se již dlouho nezasmál. Trochu odklon od klasických zombie "Hollywoodek". Unikátní snímek, který hodnotím hodně zvlášť. Novozélandské upírské osvěžení ala ať žije Twilight .

• 23.12.2014  23:17
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

První série skvěle masochistická a ulítlá (nedoporučuji slabším povahám). Role Clive Owna naprosto bezkonkurenční a je hezké sledovat jeho povahové proměny. Než dám maximální počet csfd hvězdiček ... počkám si na pokračování !!! První série zatím 90%. /Jen to nepokazit! /

• 23.12.2014  09:02
    The Expert (2014)

Naprosto dokonalá firemní konverzace :).

• 6.10.2014  22:34
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Naprosto jedinečný a bezkonkurenčí seriál. Dokážu se na tuhle partičku přátel dívat pořád a pořád dookola a nestačím se sám sobě divit, že se mi Přátelé ještě neobehráli.

• 2.10.2014  21:19
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Síla! Nemohu jinak hodnotit. Právě jsem dokoukal první sérii (92%) a nedávno jsem se dozvěděl, že se má rozjet druhá. Bojím se však, že laťka na první sérii je vysunuta až moc vysoko. Zvlášť Matthew McConaughey a Woody Harrelson podali naprosto bezchybný a a bezkonkurenční výkon. Příběh vycházející ze země neomezených možností, který Vás nepohladí na duši a který vám bude nahánět maximálně husí kůži. To je to gusto, které můžu a snesu. "Kdysi přece bývala všude jenom tma....přijde mi, že světlo už začalo vyhrávat."

• 31.8.2014  20:57

Severní vítr je stále svěží!!! A to doslova. V krátké době jsem se rozhodl pro další severský kousek a nestačím se pořád divit. Tohle jen tak nevymyslíš, aby si z příběhu jednoho staříka, který je jednou nohou v hrobě vyrobil komediální veledílo. Mám stále tendenci srovnávat tuto komedii s Grandhotel Budapest (nevím proč, zpracováním? , fakt nevím). Styl humoru mi přišel hodně podobný, nicméně seveřané vložili do tohoto filmu ještě snad trošku více srdíčka. Necelé dvě hodiny se budete neustále přihlouple uchechtávat či chrlit hlasitý smích, který mi v kinosálech pije i někdy krev, ale to již k tomu patří. Každopádně v jednoduchosti je síla a krása a to rozhodlo i u mého hodnocení. Nemohu volit jinak, než 5*.

• 24.8.2014  16:45
    Lovci hlav (2011)

Z natočení tohoto díla by si měli vzít hlavně příklad naši režiséři, ba co,celý Hollywood by se mohl učit od těchto severních profíků. Krimi - thiller, který se mi jen tak z hlavy nedostane a který budu chtít vidět znova a opět znova.

• 30.5.2014  23:01

Wow, to snad není ani možné. Ještě teď nemohu uvěřit, že jsem viděl zázrak a zároveň další TOP TEN mých oblíbených. Jsem rád, že jako jeden z mála (či mnoha) jsem mohl navštívit tuto předpremiéru filmu a ty prachy fakt za to stály. A nad čím se tady vlastně rozplývám? Ano, je to herecký výkon Toma, ano je to sexy buchta Emily Blunt a ano je to zábava, hudba, kamera, střih, akce ...... víte co??? .....koukněte na to raději sami !!! Nebudete litovat.

• 26.12.2013  22:40

Závěrečná třešnička filmového dortu roku 2013 je tady. Velice pěkná a příjemná podívaná, nabušená optimismem, který vás zahltí až neskutečně jednoduše. Odlehčující komedie, vynikající záběry, na které se moc hezky kouká, hudba, která vás pohladí po duši a snad nejlepší životní role Bena Stillera alias Waltera Mittyho, pro mne znamená jen jedno a to - vyhlásit Waltra za jedničku tohoto roku.

• 6.11.2013  20:44

Jakožto fanoušek outdoorových filmů a těch lyžařských zvlášť, smekám před tímto GoPro veledílem. Ještě teď mi kapou sliny z úst z toho naprosto adrenalinového a parádního zážitku. Internet či konkrétně "jůtubečko" vám nabídne hodně takových profi i amatérských filmečků, ale tenhle měl v sobě přímo dech beroucí kouzlo. Dávám 5 hvězdiček za audio-vizuální zážitek, adrenalinový stav, který jsem místy prožíval i za obrazovkou TV, naprosto skvěle vybranou hudbu ke všem scénám a amatérské výkony všech "típků", kteří byli i svým způsobem ve většině záběrů i kameramani.

• 16.10.2013  21:39

Viděli jste Sinister ? Nebo alespoň něco tomu podobného? Tak tohle je zase o větší kousek lepší thriller. Ač si říkám, jak je to možné, že mě démoni a tajemné zvuky zase takhle dostali. Možná může za to i samotný James Wan, který svým přibývajícím věkem získává na čím dál větší kvalitě. Pokud to však půjde takovým tempem a směrem, tak je klidně možné, že mě za 10 let při shlédnutí podobného snímku chytne infarkt.

• 16.10.2013  21:24
    Gravitace (2013)

Několikrát zde napsáno - neskutečný - fenomenální zážitek. Navíc, ti, kteří neprohloupili a zašli na 3Déčko, museli vytéct jako já. Podle mne naprosto best trojrozměrný snímek, který na světě existuje. I toho slavného Avatara strčila "Gravitace" přehledem do kapsy. Myšleno jak jinak než ve 3D efektech. A nebojím se to vykřiknout do světa !!! Trailer mnohým napověděl oč asi půjde - o průser v mimozemským světě, který my lidé nemáme úplně tak zvládnutý. Bohužel, jak už to tak bývá, prvních 5 minut příběhu bylo zahrnuto v již zmiňovaném traileru a vy si pohráváte s myšlenkou, sakra o čem ten film dalších 85 minut bude? Napadají vás různé složité varianty příběhu, ale ta nejjednodušší vás úplně míjí jako policejní Passaty na naší slavné D1. Naštěstí klobouk dolů před Cuarónem, který toto velkolepé dílo dotáhl do bezchybného a vzrušujícího konce. Gravity vyznačuji jako nejvyšší špičku současných 3D snímku. Hodnocení: 90%

• 20.11.2012  11:43
    Sinister (2012)

Musím říct, že v letošním roce nejlepší thriller, který jsem viděl. Nebál bych se ani říct, že v poslední delší době opravdu nejlepší filmová "hororovka". Hodně jsem přemýšlel kolik hvězdiček přiřadit, ale nakonec jsem se rozhodl pro lepší 5 a tedy dávám plný počet bodů. Ano, po shlédnutí traileru si někteří z Vás řeknou...nuda. Americká nudná klasika, která nemůže ničím překvapit. A věřte, že může... sám jsem se divil, že jsem si nenadělal do kalhot. Originální zvukové zpracování, děj Vás do extrémně nechutné atmosféry vláká velice rychle a snadno, mnohdy budete mít někdy nutkání se raději nekoukat.... ale o tom to vše je!!!

• 12.8.2012  21:31
    Forrest Gump (1994)

Nevím čím mě tak moc Forrest Gump nadchnul, ale cítím z něho sílu, pohodu a lehkost. Musím říct , že pokud bych viděl Forresta každý měsíc, neokoukal by se mi. Pokaždé si všimnu nových věcí a pokaždé mě dokáže pobavit. Není to jenom o Gumpovi, ale i Bubbovi a jeho krevetách a poručíkovi Taylorovi :). Soudtrack: *****

• 4.1.2012  11:45
    Drive (2011)

SoundTrack: ***** Kamera: ***** Herecké obsazení:*****

• 3.1.2012  22:19
    50/50 (2011)

Film dle skutečné události. Jak skvělé "zfilmování" krutého boje s rakovinou. Jsem rád že za parťáka nemocného Adama (Joseph Gordon-Levitt) byl vybrán právě Seth Rogen. Dokázal vkusně odlehčit závažnost filmu, jinak by mi snad slza ukápla!

• 12.12.2011  19:39
    Warrior (2011)

Nejlepší film tohoto roku a možná se nebojím říct, že i posledních let. Kdybych mohl, dám tomu 10*.

• 7.12.2011  18:41

Neskutečně úžasný audiovizuální zážitek. Lituji jen toho, že jsem nezabrouzdal na toto high-tech dobrodružství do kina. Hudba: Daft Punk -> *****

• 4.12.2011  13:09
    Dexter (TV seriál) (2006)

Kam se hrabou kriminálky (Miami,New York,atd.). Nádherná ukázka toho, jak se má točit seriál. Dexter Morgan se vám totiž zaryje hodně hluboko pod kůži a jen tak z ní nevyleze.

• 4.12.2011  12:57

Neskutečná dobrodružná dávka skvěle vypracovaného 3D animovaného filmu. Nebál bych se říct, že v tomto roce snad nejlepší animovaný film roku. Děj napínavě akční, který Vás nenechá ani na chvíli v klidu. Podle všeho, by se měl natáčet další díl, který by měl být režírován dalším skvělým "rejžou" Peter Jacksonem.

• 4.12.2011  12:56

Na filmy tohoto typu do kin moc nechodím, nicméně u vracejícího Johnyho Englishe jsem musel udělat vyjímku. Už jen kvůli traileru, na který jsem náhodně natrefil. A nakonec jsem nelitoval. Skvělá komedie v čele s Rowanem Atkinson. Nepamatuji,kdy jsem se naposledy takhle smál a bavil po celé délce filmu. Rozhodně tento díl předčil jeničku a za to má u mě plný počet bodů - 100%.

• 27.4.2017  06:13
    Uteč (2017)

Lehký,svěží, čerstvý, psychologický a lehce mysteriozní snímek ,na který se vyplatí zajít do kina, třeba i se svou láskou. Není to ten klasický lekavý horor, překvapující lekavými scénami. Ne,ne..na tohle tady zapomeňte. Atmosféra snímku je nahozena od samotného počátku velice jemným mravenčením nejen na zádech.

• 30.3.2017  22:08
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Skvělý češký miniseriál. Ondru Vetchého zbožňuji a opět se předvedl ve skvělé formě.

• 2.3.2017  21:24
    John Wick 2 (2017)

Naprosté porno pro muže. Byl jsem sice lehce zklamán, nicméně i tak to byla obrovská podívaná. Bojové scény měly srdce,hlavu,patu a respect. Těším se na JW vol.3.

• 5.5.2016  08:06

Občanskou válku měli producenti spíše hodit na Avangers než li na Capitána Ameriku, ale což. Asi byl hlad po kapitánovi. Nevím čím to je,ale již začínám být poslední dobou nejspíše přesycen Marvelovkami. To má za následek to, že první půlka filmu mě naprosto nebavila a druhá byla až moc akční. Nicméně účel i tak to splnilo a koukatelné to taky bylo.

• 9.4.2016  09:15

Pokud si myslíte, že máte koule na cokoliv, tak rozhodně se podívejte na druhou šanci. Život je drsný a s nikým a ničím se nepáře a zvlášť když jde o mrňata. Abych pravdu řekl, myslel jsem si, že koule mám i já, ale po shlédnutí musím zvážit situaci."Severní" produkce opět nezklamala a ukázala Evropě (zvláště Česku), že patří mezi top evropskou špičku filmového ledovce.

<< předchozí 1 2 3