Maik22

Keram Ňodžok

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 1.11.2018  22:28

Král je mrtev, ať žije....ale co to plácám. Královna stále žije !!! (Mráz mi běhá po zádech a smekám před všemi zaangožavýnými, kapesníkem utírám chlapské slzy z tváře a Rami Malekovi gratuluji za neskutečný zážitek a výkon věrohodný Oscarovi ... Tohle jsem ještě v kině nezažil a nejspíše už nezažiji. ) !!! The Show Must Go On !!!!

• 22.10.2018  06:46
    Escobar (2017)

Asi se budu opakovat s mnohými již napsanými komentáři,ale tak to bohužel (bohudík) opravdu je. O Escobarovi již bylo toho natočeno opravdu habaděj. Ještě,než se dostal tento snímek do kin, atakoval diváky v seriálové podobě ala "Narcos". A ano, mám tendenci srovnávat seriál s filmem a co si budeme říkat...film nesahá na seriál ani po kotníky. Seriál byl mnohem dravější, záživnější a vtáhl vás více do života drogového bose a jeho kumpánu.

• 13.8.2017  13:38

Dalo se to vizuálně přežít, ale ve zkratce kybernetickému světu chybělo kousek srdíčka. Jako předloha pro pokročilejší snímek má Ghost in the Shell dobře našlápnuto, ale jak jsem již psal...toho srdíčka tam trochu chybí.

• 2.3.2017  21:24
    John Wick 2 (2017)

Naprosté porno pro muže. Byl jsem sice lehce zklamán, nicméně i tak to byla obrovská podívaná. Bojové scény měly srdce,hlavu,patu a respect. Těším se na JW vol.3.

• 19.11.2017  20:37
    Muzzikanti (2017)

Představte si hovno obalené ještě do většího hovna. Víte hovno o tom o čem to je,ale jde o hovno, tak proč ne......a vo tom to je. Velké hovno obalené do záběru Beskyd, které jsou stejně o hovnu (ve filmu, jinak jsou Beskydy nádherné). A víte o čem píši? O hovnu...tenhle film je prostě jedná velká sračka. Děkuji za promrhaných 109 minut.Snad už nikdy více. Prezentace třineckých celebrit v čele "celebrit" s Křížem a Dejdarem...větší hovno snad ani nedokážete namíchat ve své hlavě...natož ve filmu.

• 17.9.2017  18:01

Říkám si v čem je tento díl odlišný od předchozích "Pirátů". Vlastně v ničem. Humor Johny Deppa je předvidatelný a ničím nepřekvapující. Jde už spíše o pirátskou komerční záležitost, vytřískat trochu peněz z lidí a možná.....možná příjde i další díl.

• 30.3.2017  22:08
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Skvělý češký miniseriál. Ondru Vetchého zbožňuji a opět se předvedl ve skvělé formě.

• 21.1.2018  20:39

Tento příběh mě naprosto unesl. Nenápadný snímek s nudnými, drsnými, silnými, krásnými, vtipnými, akčními, smutnými, vyváženýmí scénami.

• 27.4.2017  06:13
    Uteč (2017)

Lehký,svěží, čerstvý, psychologický a lehce mysteriozní snímek ,na který se vyplatí zajít do kina, třeba i se svou láskou. Není to ten klasický lekavý horor, překvapující lekavými scénami. Ne,ne..na tohle tady zapomeňte. Atmosféra snímku je nahozena od samotného počátku velice jemným mravenčením nejen na zádech.

• 4.12.2016  19:45

Musím Jiřího Stracha podpořit a proto dávám plný počet bodů - je to české, je to pěkné, je to vtipné, je to pohádka, je to obsazené hereckými špičkami a dlouho tady nic takového nebylo.

• 5.5.2016  08:06

Občanskou válku měli producenti spíše hodit na Avangers než li na Capitána Ameriku, ale což. Asi byl hlad po kapitánovi. Nevím čím to je,ale již začínám být poslední dobou nejspíše přesycen Marvelovkami. To má za následek to, že první půlka filmu mě naprosto nebavila a druhá byla až moc akční. Nicméně účel i tak to splnilo a koukatelné to taky bylo.

• 24.11.2016  07:47

Silný a dojemný příběh z kruté válečné doby. Pro mne naprosto překvapení tohoto roku a zároveň hodnotím tento snímek jako top ten 2016 ! Gibson výstřelem do terče zabodoval na plný počet bodů. Děj, příběh (inspirovaný skutečností), kamera, detaily, herecké osazení (jůj ta zdravotní sestřička Teresa...zamiloval jsem se...sice mám už jednu sestřičku doma :)) , jatka bez servítek, krev, urvané nohy, létající střeva. Doba válek. Tohle je moje téma a tohle miluji. 95%

• 17.8.2017  06:59
    Moonlight (2016)

Černé drama o životě černých buzících. Oscarový nudný snímek hrající na city diváků a vyhonění jednoho péra.

• 30.8.2017  21:09

V celku nudný dvouhodinový snímek. Tak trochu jsem i na pochybách jestli hodnocení nezvýšit, ale nějak to nejde. Jedná se o životně složitý příběh, který svým způsobem je i unikátní, realistický a pravdivý...ale filmově mi to připadá docela dost nudné.

• 2.5.2017  14:07

Disney-ovskou Vaianu hodnotím graficky jako top animák. Prostředí velice osvěžující a příjemné. Bohužel asi pro mne se v něm moc zpívá a dějově nic nepřekvapujícího až nudného. Ale pro děti a některé dospělé určitě pěkná podívaná.

• 18.7.2016  19:28

Tohle Fantasy sic bylo na efekty perfektní,ale toť tak vše. Hra by měla zůstat hrou.

• 21.7.2014  22:27

Naprosto letní uvolňovačka. Stačí pouze vypnout mozek od každodenního spěchu a stresu a tohle se vám zaručeně bude líbit. Vychytané hlášky a scénky vás mnohdy vyhodí smíchy až z křesla a byť se jedná o "klasickou americkou" komedii, tak improvizovat smích zde určitě nebudete.

• 9.11.2014  19:54
    Automata (2014)

Řekl bych, že umělá inteligence je hodně citlivé téma, ale v tomhle případě jde o hodně nudný a ničím neúchvatný "remake" filmu Já,robot.

• 21.1.2015  15:10
    Birdman (2014)

Asi jsem nebyl ve své kůži (možná filmové krámy), nevím. Ale tahle černá komedie mě ničím slastným neukojila.

• 9.1.2015  17:21

Tak takhle jsem se již dlouho nezasmál. Trochu odklon od klasických zombie "Hollywoodek". Unikátní snímek, který hodnotím hodně zvlášť. Novozélandské upírské osvěžení ala ať žije Twilight .

• 18.8.2014  21:18
    Divergence (2014)

Život lidí rozdělený do různých frakcí. Jejich systém a chování v životě, ovladatelnost, wow. Tenhle koncept se mi hodně líbí. Škoda, že jsem pouze filmofil, než knižní fanatik. Věřím, že knižní předloha mlaďoučké Veronicy Roth bude určitě ještě lepším dílem než samotný snímek. Ale teď k samotnému filmu. Nechci nic uspěchat, ale pokud tahle trilogie pojede ve stejném smyslu, tak se máme na co těšit. Není to zas takový akčňák na který jsem zvyklý, ale má to své kouzlo. Měl jsem veliký strach z teenagerovského obsazení, ale musím říct, že tihle mladí mají koule na správným místě. Ano je zde nacpáno taky hodně romantiky, ale není to žádný Twilight. Mimochodem Shailene Woodley alias Tris je vážně kočka. Přikláním se k hodnocení mezi 3 až 4*.

• 9.3.2015  22:26

Grandiózní dílo. Šest hodně,ale opravdu hodně originálních příběhů......aneb kam se hrabou "Bakaláři".

• 3.9.2014  19:52
    Dovolená za trest (2014)

Další Sandlerovka na scéně a hned je o klišé postaráno. Taková Ordinace v růžové zahradě již poněkolikáté v repríze. Srdce beroucí komedie a doják v jednom Kinder vajíčku bez čokolády a bez překvapení. Ohrané ftípky typu nákup vložek v supermarketu, omakávání svých koulí či prsou cizí ženský. Jako přes kopírák. Tohle už tady bylo několik let zpět v jiných bijácích a již několikrát a vtipné mi to nikdy zvlášť nepřišlo. Co dodat, jako rodinnou komedii bych to nedoporučil ani mému nepříteli.

• 9.4.2016  09:15

Pokud si myslíte, že máte koule na cokoliv, tak rozhodně se podívejte na druhou šanci. Život je drsný a s nikým a ničím se nepáře a zvlášť když jde o mrňata. Abych pravdu řekl, myslel jsem si, že koule mám i já, ale po shlédnutí musím zvážit situaci."Severní" produkce opět nezklamala a ukázala Evropě (zvláště Česku), že patří mezi top evropskou špičku filmového ledovce.

• 6.10.2014  18:12

Farma Bolka Polívky padla a s ní i duše a humor komikového krále. Pokračování Kurvahošigutentág je pouze snaha o nahrabání nějakého grejcaru, nejspíše pro záchranu právě zmiňovaného a zkrachovalého baviče Bolka.

• 28.9.2014  20:56
    Equalizer (2014)

Po prvních pár minutách jsem si říkal, že návštěva místního kinosálu byla asi chyba. Stačil jsem pochopit, že vše bude lehce předvidatelné a plné klišé. Nicméně s velkou radostí se dalo na to koukat a Denzela jakožto plnohodnotného zabijáka či hodného pracovníka Hobby marketu jsem si zamiloval hned po první kill scéně. Příběh je naprosto jednoduchý, rusáci bodnou a Denzel zabije! Bodnou ještě jednou a Denzel vymaže ruskou mafii ze světa. A když nevíte co by, najdete to v OBI. Soundtrack:****+

• 14.8.2014  20:17

KATASTROFA. Může za to herecké prokletí Mela Gibsna? Hmm, ne. Nebo došly Stallonemu nápady? Asi ano. Tenhle dojemný příběh mě rozplakal, ale ne dojemným příběhem ale tou katastrofou, kterou jsem musel projít. Snad bych pochválil roli Antonia, který se snažil tuhle šlamastiku odlehčit, ano, párkrát jsem se zasmál. Závěrečná scéna, sakra, tuhle přestřelku zvládne "Čak z Nory" levou zadní. Skoro celou dvouhodinovku jsem si říkal, že se snad koukám na Melrose Place. Dávám 55%, bohužel mám tendenci hodnotit méně, ale byl jsem odkojený na těchto akčních hrdinech. Pokud bude další pokračování, tak očekávám, že budu pít pivo s pěnou a jíst čokoládu, co obsahuje kakao.

• 16.5.2014  21:27
    Godzilla (2014)

Měl jsem Godzillu vždy za zákeřnou potvoru, která nás tady všechny sežere a zničí a ono ejhle, vyklubalo se z toho monstrum, které zachrání jak jinak než Ameriku...pardón, chtěl jsem říci "náš malinkatý lidský svět". Mr. Godzilla je jenom malou rybkou ve velkém akvárku a hlavní roli zde spíše zastupuje mutantí samec (i se svou starou,které musí pěkně smrdět z kotle) jménem MUTA. To vás při sledování tak dokonale zmate, že se sami zamýšlíte nad tím, komu vlastně budete fandit a o čem tohle všechno bude?Nebo pouze stačí vypnout mozek a užívat si dobrodružství. Musím říct, že atmosféra mě dokonale pohltila a krom prvních 15 minut, kdy jsem se vážně nudil při povinné scéně návratu vojáka go home jsem si to náramně užil. O akci a dobrodružství nebylo vážně nouze, a některé zvukové pasáže vás nutily být stále ve střehu. 80%

• 6.11.2014  21:27
    Interstellar (2014)

Hodně těžké sci-fi na koukání a zároveň na hodnocení. Musel bych se na Interstellar podívat ještě jednou, ale nevím jestli to chci ještě vůbec vidět. Ale zpátky k hodnocení. Myslím si, že i sám Nolan si vzal velké sousto na svou hruď a měl problém s konkrétní logikou filmu a ztratil se v galaktické černé díře. Např. závěrečná půlhodinová scéna byla pro mne naprostá nedomyšlená hloupost,která tak trochu celkový snímek zabila. Musím pokárat i počítačové efekty, ty byly snad tvořeny z roku jedna-dvě. Na druhou stranu musím pozdvihnout samotnou atmosféru filmu, herecké výkony a taktéž hudbu. 74 %

• 3.1.2015  20:46
    Interview (2014)

Poslední dobou stačí něco zakázat a hned je poprask na světě. Po telefonu komórkowym nejmenované telefonní společnosti přichází další stopka, ale tentokrát z KLDR. Když se do toho ještě přidá Barák Obáma, tak to musí být vážně bomba. Já sám jsem této reklamní filosofii podlehl,ač to nerad přiznávám. Vím, zakázané ovoce nejlíp chutná ale v tohle případě jde o vážně shnilé ovoce a to já nerad.

<< předchozí 1 2 3