Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

O mně

Zdravím, přátelé, nepřátelé i vy, co jsme si vzájemně u prdele!

 

Tak mě po letech pustili ze cvokhauzu... ne, to není dost drsné... Tak jsem konečně pláchla z kriminálu... málo zajímavé... Musím napsat pravdu: tak jsem se vrátila z ISS, kde jsem kosmonauty, astronauty, taikonauty, argonauty a juggernauty vyučovala sexu ve stavu beztíže. Roztomile nenávistný e-mail nespokojeného čtenáře mne probral z kryospánku a inspiroval k obnovení tvorby mých zcela objektivně subjektivních výplodů.

Takže se těšte a děste, jsem zpět, připravená pobouřit slušné spoluobčany, do běla vytočit frustráty i nedospělce, především však pobavit, doufám přímo rozesmát vás (ne)normální... a třeba také informovat o svém pohledu na filmy, seriály a všemožné sračky.

UPOZORNĚNÍ: Mé komentáře obsahují spoilery, vulgární výrazy a politicky nekorektní názory, proto by je nikdo neměl číst!

 

 

 

Kdo jsem: Homo sapiens sapiens pohlaví ženského
Věk: plnoletá... vlastně už několik let slavím 25. narozeniny...
Stav: na spokojené hromádce / aktualizace 2015 - utrpěla jsem manželství a mateřství

Zaměstnání: nejčastěji se podílím na metle lidstva - reklamě, ovšem ve svých počátcích jsem prodávala papírové bichličky a ne až tak dávno několik let střežila za asistence svého čtyřnohého bubáka majetek, zdraví i životy osob (brzy se však ze mě stal mizantrop a raději jsem této bohulibé činnosti zanechala).

Zájmy: Literatura sci-fi, fantasy, horor a thriller. Sport - honění kulatých nesmyslů libovolných velikostí a za užití libovolných nástrojů (rukou, nohou, raket, pálek, hokejek), šlapání do cyklopedálů, mlácení a kopání do pytle, pohyb v přírodě bez lidí. Kreslení a malování - převážně fantasy tématika, ráda bych to jednou zařadila do sekce zaměstnání:-). Počítač - hry, grafické programy, internet. A samozřejmě ráda zkouknu dobrý film.
Zvláštní znamení: Jsem nenormální - nemám ráda alkohol (včetně piva), nenávidím cigarety, nedotkla bych se drog... chci si projít životem při plném vědomí a svědomí.

Co mě štve: Reklamy. Bezmoc. Bezohlednost v jakékoliv formě. A taky byrokracie, jsem totiž administrativní debil;-).

Co mě neštve: Můj volný čas - vždy si s ním vím rady, pojem "nuda" neznám, pokud zrovna nečumím na nějaký blbý film a do mozku ne a ne dorazit signál Starého Smrdi Ruma: "vyprdnoutsenato!".

Reklama

Reklama